Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: petoo123
1 >
mínus indicator plus

 

Obchody s oblečením... ďalšiu kopu iných obchodov, kaderníctva, kozmetika, zákaz vychádzania od 20. do 6.h, stretávanie max. 2 osôb mimo jednej domacnosti. To s nami nie je veľmi porovnateľné.
 
mínus indicator plus

 

Vývoj predpokladal 4-5 tisíc pri číslach pred ploš. testovaním. A lockdown máme oveľa miernejší oproti susedným krajinám.
 
mínus indicator plus

 

Hmm, kamarát, občas by to chcelo trochu krotiť emóciu... nenapísal nič také hrozné.
 
mínus indicator plus

 

Na úkor legionára? Skúsme si najskôr objasniť význam slovného spojenia "na úkor": https://slovnik.aktuality.sk/p...
 
mínus indicator plus

 

A nezabudni si pripiť na Noleho ako hráča No. 1 aj po tejto sezóne :)
 
mínus indicator plus

 

Ok, rešpektujem to a uznávam, že Marcel má aj chyby, ktoré pozornému divákovi neuniknú. Ale keď sa na ne nesústredíš, ide to :) Ja určite nie som jeho nekritický fanúšik, tiež vnímam nedostatky, len väčšinou sa snažím pohár vidieť skôr optimisticky poloplný :)
 
mínus indicator plus

 

No takto. Ja som nepovedal, že je to super, ale že ma to nejako nevyrušuje, že ja sa sústredím aj na iné veci ako výklad komentátora. Zatiahnuť do toho hneď politiku je symptomatické pre tieto diskusie, ale nie je to na mieste. To, že niekto je tolerantnejší k domnelým chybám komentátora nie je znakom, že je volič Smeru a podobných, ale to nechajme tak. Ono napr. čo si všímam diskusie na fb, práve diváci Farmy a podobných skvostov sú najviac kritickí a ich názor je jediný správny. Verím, že tu sme na trochu inej platforme a nemusíme sa navzájom škatuľkovať, že ty si taký alebo onaký len preto, že ti vyhovuje iný štýl komentovania. Ale beriem, že niekomu to môže vadiť. Aj mne občas niektoré veci vadia, ale ako celkový balík je to pre mňa pozerateľné. A k tomu hlavne rozhovory s Petrou pomedzi to, to na iných, zahraničných, kanáloch nenájdeš.
 
mínus indicator plus

 

No vidíš, aj ty máš radosť, že vďaka Petre sa môžeš verejne vyjadriť a spestriť si tak všedný deň... :)
 
mínus indicator plus

 

Viacerí to tu píšete, ale ja musím povedať, že pri lyžovaní mi ide najmä o to vidieť jazdu naživo a to mi v zásade postačuje. Či k tomu dostanem extrémne odborný výklad, alebo pár štatistík od Merčiaka, ma až tak nerozhadzuje. Čo by za to dali iní, vidieť jazdu naživo. Napr. kedysi, keď sa športové prenosy počúvali v rádiu alebo v lepšom prípade na čiernobielom TV, kde chytiť ako tak pozerateľný signál bolo tiež umenie. Podľa mňa zas Marcel má celkom v pohode hlas do TV, aspoň ja to tak vnímam a neruší ma to. Aj keď každý je iný.
 
mínus indicator plus

 

Súhlas, Laco je pán komentátor, napr. MS 2014 a brazílska a kolumbijská kolumbijská káva sú nezabudnuteľné. Aj keď niekedy je už toho dosť a uprednostním klasiku. Ale ako hovoríš, pobavenie a poučenie s Lacom sú zaručené :)
 
mínus indicator plus

 

No práveže mne sa nechce popri pretekoch ešte aj googliť, kto, kde a kedy vyhral, takže malé spestrenie v podobe nejakých faktov uvítam, samozrejme, všetko s mierou.
 
mínus indicator plus

 

Borbély je signifikantne adhézne znevýhodnený, keďže futbalová obuv, na rozdiel od lyžiarskej výstroje, nadštandardne interaguje s namrznutou pistou. Navyše je značne hendikepovaný nutnou interakciou s lobdou, čo ho limituje v dosiahnutí suficientného výsledku v porovnaní s ostatnými aktérmi tohto športového zápolenia.
 
mínus indicator plus

 

Predstav si, niekto to dokázal napísať. To je ale škandál! Ja viem :)
 
mínus indicator plus

 

Niekto tu ráno písal, že to bude CZE vs. Rodák, tak asi mal pravdu :) Za gól z rohu nemohol, chýbal tam nejaký náš hráč na zadnej tyči, ktorý by to vedel zachrániť. Škrtel by to isto odkopol spred bránkovej čiary :)
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme, počet registrovaných hráčov je dôležitý. Ale ten sa nepriamo odvíja od počtu obyvateľov. Keby sme aj mali porovnateľnú infraštruktúru, čo si práve podotkol, že nemáme, tak by sme nemali šancu ich dobehnúť v počte regist. hráčov, keď by mohli vyberať z 2x väčšieho počtu uchádzačov. To by sme museli byť čisto hokejová republika na štýl Fínska...
 
mínus indicator plus

 

To sú tvoje fantázie nezakladajúce sa na realite. No ja som len zvedavý, ako USA chce posilniť ujo Biden, nebude to mať jednoduché.
 
mínus indicator plus

 

Máme najmenej obetí na Covid široko-ďaleko, ale jo, Krajčí je podľa niektorých neschopný... ako potom vyzerajú tí schopní, niečo ako v Českej republike?
Reakcia k téme: OĽaNO ako dlh novembru
18.11.2020 13:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Treba však priznať, že kóšer to nebolo ani z Vašej strany. Gracious winning je niečo, čo ste nevedeli. Napr. ako sa udialo po Vašom víťazstve v QF OH 2006. Proste určitý komplex aj na Vašej strane... Určite kredit za to, čo ste dosiahli. Ale keď si vezmeme, že sme polovičná krajina oproti Vám, ktorá navyše začínala až v C kategórii, tak rešpekt pred tým, čo sme dosiahli aj my. Ono asi by ste niečo robili zle, keby pri dvojnásobnom počte obyvateľov ste neboli o niečo lepší...
 

1 >

Najčítanejšie na SME