Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: petoo123
1 >
mínus indicator plus

 

Diskutéri na SME vždy vedia všetko najlepšie, lepšie aj ako samotní aktéri diania.
 
mínus indicator plus

 

Každý tím aj liga občas prechádza útlmom, ale napr. Sevilla tento rok vyhrala EL a na ceste za titulom vyradila zvučné tímy anglickej a talianskej ligy.
 
mínus indicator plus

 

A? Prečo nie? Deti sú vždy motivácia navyše... ľudia dokážu pre vlastné deti niekedy také jednoduché veci, ku ktorým by sa inak neodhodlali. Iste, snažil by sa zrejme uniknúť aj tak, ale toto bola silná motivácia navyše.
 
mínus indicator plus

 

Myslíš? Lebo v uplynulej sezóne bez neho získali titul...
 
mínus indicator plus

 

Áno, mal, vyhral dve svoje jazdy. Matej Falát sa volá :)
 
mínus indicator plus

 

Určite, to sa mi nepáčilo. Aj keď Adam mal v tom momente lepšiu formu.
 
mínus indicator plus

 

pripájam sa k "jjl" nižšie. Chápem, že nuda za kompom alebo mobilom, ale niekedy lepšie sa krotiť alebo vybehnúť von, ak sa už človek tak nudí.
 
mínus indicator plus

 

Tak zas stále sú to naši najlepší lyžiari. A keďže si pamätám mužské lyžovanie pred nimi, to sme nemali najmenšiu šancu v SP. Takto Adam alebo Andreas aspoň sem tam zabodujú. A ďalšou výhodou bola možnosť postaviť konkurencieschopné zmiešané družstvo na súťaž MS či finále SP.
 
mínus indicator plus

 

Ak dožijeme, to máš pravdu... Ale inak, k tým talentom, sledujem občas stránky olympionikov alebo atlétov na fb a mám dojem, že mladé talenty sú. A že o pár rokov niekto sa môže niekto ukázať a opäť potešiť slovenského fanúšika.
 
mínus indicator plus

 

Áno, ja som to prečítal na fb Správy RTVS.
 
mínus indicator plus

 

Ale prosím ťa, kto pred 10 r. tušil o Vlhovej? Nikto, tak ani dnes nikto z nás nevie, aký talent sa ukáže o 3, 4, 5 rokov...
 
mínus indicator plus

 

No pozri, aby si si tú ruku nespálil :) Čo viem, Orbán od svojich začiatkov je pravicovo orientovaný, kresťanský demokrat, a to sú ľudia a politici so skôr konzervatívnymi hodnotami. Samozrejme, nenamietam, že časom sa tam môžu namotať aj rôzne tlaky nie práve pozitívne. Ale súdiac podľa seba, by som konzervatívne hodnoty obhajoval aj na takom vyššom poste. To, že to sčasti funguje aj na voliča, je vedľajší efekt. Áno, žiaľ, aj konzervatívny politik môže skĺznuť k lacným ťahom, ale myslím, že to pôvodné konzervatívne presvedčenie tam stále je. Iný prípad sú prezliekači kabátov, ako na Slovensku, keď z komunistov sa stanú demokrati, národovci atď.
 
mínus indicator plus

 

Zatiaľ budú dočasne patriť pod Slovenský olympijský výbor, je to dohodnuté s FIS.
 
mínus indicator plus

 

Napíšem to tu znova, lebo ma zmazali vraj pre "tvrdenie/obviňovanie bez dôkazov". Ale dám iný link, ktorý priamo cituje Bidena. A tou "neluzou" myslite, prosim, koho? Sudruhov, ktori planuju sexualnu orientaciu (upozornujem, orientaciu, nie pohlavie!) a "rodovu identitu" povysit na uroven rasy?! https://news.yahoo.com/biden-v...
 
mínus indicator plus

 

Veľa krajín to vôbec nerieši? No neviem, ako ty, ale ja keď čítam správy zo západu, mám občas dojem, že (samozrejme, mimo korony) sa tam nerieši nič iné, len "práva" tzv. menšín.
 
mínus indicator plus

 

No však práve, poďme pokecať a nech kľudne o tom napíšu aj článok (lebo bez neho by sme o tom nepokecali :). Práve preto som nepochopil prvú reakciu, ktorá akoby hovorila, že načo vlastne vznikol tento článok...
 
mínus indicator plus

 

Ja tu vidím aj slušné názory z opačnej strany spektra, neviem ako ty.
 
mínus indicator plus

 

Vážení diskutujúci, aj nejaké argumenty? Alebo klasické nič, len prázdno a hejt?
 
mínus indicator plus

 

To je stará známa vec. Nič nové. Ako mnohí rodičia vychovajú deti, zaplatia im štúdium, ale po čase sa ich názorové svety možno rozídu. Počítam, že nadácia p. Sorosa poskytla Orbánovi štipendium s cieľom, aby pomohol k zmene komunistického režimu, čo aj spravil. Takže tým značnú časť "dlhu" splatil a nemyslím, že je povinný do smrti byť vazalom niekoho. Veď koľkí ľudia vyštudovali VŠ za peniaze slovenských daňových poplatníkov a zdúchli hneď do zahraničia, kde odovzdávajú plody svojho vzdelania i daňové príspevky. Keby sme chceli byť proporcionálni, treba mať potom rovnaký meter na všetkých.
 
mínus indicator plus

 

Mňa práveže príspevok zaujal i pobavil. Ok, možno som naozaj nepochopil iróniu. Ospravedlňujem sa. Ale v dnešnej dobe už má človek tendenciu každé sťažovanie sa brať ako reálne, nie iba ako vtip či iróniu. :)
 

1 >

Najčítanejšie na SME