Streda, 13. november, 2019 | Meniny má Stanislav

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Radlinsky26
1>
mínus indicator plus

 

Myslím, že momentálne nikoho netrápi nejaký Matovič. Pokiaľ sa všetko stabilizuje prejde aj mesiac. Veď ešte nebola ani ustanovujúca schôdza NRSR a ešte nie je známe, kto konkrétne obsadí aké ministerstvo. Smer má čas do piatka podpísať koaličnú dohodu, zatiaľ to vyzerá pre vládu Smeru nádejne.
 
mínus indicator plus

 

Zbytočne teraz bude analyzovať, kto prišiel alebo neprišiel voliť. Karty boli rozdané, žiaľ v parlamente sa ocitla aj nacistická strana. Teraz je dôležité zostaviť vládu podľa toho volebného výsledku. Na stole je 13 ministerstiev a niekoľko ďalších postov. Procházka si vybral celkom dôležité ministerstvo dopravy a najviac toho zabral Smer.
 
mínus indicator plus

 

Bugár to povedal veľmi dobre, ak by sa strany teraz nedohodli, tak by to mohlo vytvoriť priestor pre Kotlebovcov. Azda by sme na Slovensku nechceli nacistov v parlamente a vo vláde. Určite sme sa všetci učili na dejepise, ako to dopadlo s menšinami aj na našom území počas II. svetovej.
 
mínus indicator plus

 

Je to Schutzová práca, nie je sa čomu čudovať. Do týždňa musí vyprodukovať 3-4 články aby dostal výplatu pred penziou. Aj tak má všetko riešené cez piano, takže je jasné ako sa veci majú. Riešenie opakuje stále dookola Sulík. Zase Fico sa snaží vyriešiť aktuálnu situáciu, ktorú máme momentálne. Nevpustenie nelegálnych migrantov viac a viac do vnútrozemia. Prichádza jar a nám ostáva už len dúfať, že Macedónske bezpečnostné zložky budú dostatočne silné a nepustia do EÚ nikoho, keď už to Grécko totálne zlyhalo.
Reakcia k téme: Prečo horí Schengen
04.03.2016 12:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Čo je na tom že budú vyvážať do Ázie? Pozri si túto internetovú reláciu kde všade vyvážajú svoje výrobky a to pri týchto cenách. https://www.stream.cz/porady/j... . Doporučujem si pozrieť kondenzované mlieko (ktoré ide do Číny), ázijské čaje- (tie idú do Indonézie). Tvoja argumentácia je postavená na vode, bez dôkazov a sú to len tvoje subjektívne tvrdenia. Keď sem príde Jaguár a Land rover, tak to nespochybňuješ lebo tu značku poznáš. Keď sem príde spoločnosť ktorá má ambíciu zamestnať tristo ľudí priamo v potravinárskom priemysle, tak to znesieš len tak pod zem, lebo to bolo počas ficovej vlády a ty o tom nič nevieš. Mal by si si vyslúžiť anticenu kritik roka.
 
mínus indicator plus

 

Stačí keď odtiaľ vypadnú čo najrýchlejšie! Peniaze sa stále dajú požičať u serióznych bankových subjektov. Nebankovky sa sústreďovali na nemajetných ľudí u ktorých bola nízka finančná gramotnosť. Predsa banka posudzuje viacero vecí a peniaze nedá len tak ľahkovážne. Nebankovky sa spoliehali na zhabanie majetku, domov a následný predaj. Požičaj si 2000€ a keď nezaplatíš, prídeš o strechu nad hlavou. Nebankovky tu budú aj naďalej, ale bude ich už nemej a ich zisky nebudú také astronomické. Ťažko uveriť, že sme niekoľko rokov trpeli spoločnosť z Veľkej Británie, kde sme posielali desiatky miliónov € ročne. Nič neostalo na Slovensku!
 
mínus indicator plus

 

Čo sa vlastne zmenilo: "Obmedzila sa cena pôžičiek. Od konca decembra platí, že najvyššia prípustná miera odplaty je určená ako dvojnásobok priemernej ročnej percentuálnej miery nákladov bánk (pri lízingu s havarijným poistením je to 2,5-násobok). Napríklad pri pôžičkách so splatnosťou od 1 do 5 rokov nesmie aktuálne prevýšiť 25,6 %. Pri pôžičkách na 5 až 10 rokov je maximálny limit 21,6 %. A pre kreditné karty je strop zhruba na úrovni 43 %. Percentuálna miera nákladov vyjadruje cenu úveru. Okrem úrokovej miery v sebe zahŕňa aj ďalšie poplatky, napríklad za vybavenie účtu či poistenie úveru, ktoré sú prepočítané na jeden kalendárny rok. Ak je pôžička na menej ako 3 mesiace alebo je nižšia ako 100 eur, klient za ňu nesmie zaplatiť ročne viac ako 30 % z požičanej sumy." Toto sú likvidačné podmienky? V nebankovke som si nepožičal a snáď ani nepožičiam. Ak potrebujem spotrebný úver, tak si ho vezmem z ktorejkoľvek banky kde sú podmienky veľmi jasné. Nemám v pláne dotovať špekulantov z Anglicka alebo Slovenska, tak aby ma zdieral, ako malého chlapca.
 
mínus indicator plus

 

Sme teraz pôjde na plné obrátky proti Smeru a to až do volieb. Objektivitu zahodia na vedľajšiu koľaj a budú sa snažiť čo najviac ovplyvniť verejnú mienku. Sme bolo vždy zamerané na podporu pravice a amerických záujmov. Keď si ich kúpila ešte aj Penta o objektivite článkov môžeme veľmi pochybovať.
 
mínus indicator plus

 

Opäť kompa? Samotní starostovia sa vyjadrili, že s kompou súhlasia, sú s ňou spokojný a vyžiadali si ju. Do volieb bude v kurze trend kydania hnoja celkom bežným javom.
 
mínus indicator plus

 

Veľmi sa teším na ďalšiu sériu, asi si vopred pozriem predchádzajúce časti, aby som na nič nezabudol.
 
mínus indicator plus

 

Myslím si, že vládne balíčky vnímajú všetci občania ako istú formu volebného programu. V Banskej Bystrici sa to len na predsedníctve pompézne zhrnie a vytvorí sa k tomu nejaké prehľadná štruktúra Podľa môjho názoru na Slovensku nie je práve volebný program smerodajný. Ľudia vnímajú najmä výsledky a osobné sympatie k strane alebo politikom. Volebný program sa tak stráca do úzadia.
 
mínus indicator plus

 

Minimálne by som nevolil Matoviča. On je doslova posadnutý Smerom. Za každú cenu sa snaží vytvárať kauzy ako na bežiacom páse. Každý týždeň príde na nové šokujúce zistenia, ktoré vyprchajú ako cigaretový dym z hangáru. Smer má dlhodobo vysoké predvolebné preferencie a nie je zásluha nenávisti.
 
mínus indicator plus

 

To úplne stačí, rovnako ako Matovič nezmyselne tvrdil, že Fico má na Belizé milióny €. Keď sa ho opýtali odkiaľ má tieto informácie, tak povedal, že to bol dôveryhodný zdroj. Potom sa priznal, že informácie dostal do schránky a vlastne nemusia byť ani pravdivé. Pokiaľ si dobre pamätám, tak už dávno nemal byť v politike tento šašo. Tiež si pamätám, že ak nezískajú s Lipšicom 7% hlasov od voličov, tak nebudú v parlamente. Momentálne majú stabilne okolo 5-6% a vytvorením jednej strany im to pohodlne stačí, aby zaberali miesto schopným politikom.
 
mínus indicator plus

 

Remišová do parlamentu! Bola by veľmi užitočná pre NAKA, ako vyhľadávací pes. Okrem vyhľadávania nových káuz o nej viem absolútne nič. Zviditeľnila sa len kauzou Kompa, čo vlastne nie je ani kauza.
 
mínus indicator plus

 

Ťažko povedať prečo to Fico takto riešil. Pravdepodobne to má dosah ďaleko väčší na ľudí, ako keby to len odovzdal policajtom. Taktiež Matovič, najprv urobil tlačovku k Ficovi a Belizé, až potom kontaktoval prokuratúru. Jedno je však isté, ak by aj Fico nepodal trestné oznámenie, tak policajti by mali začať vyšetrovanie čo najskôr a riešiť túto vec z vlastnej iniciatívy. Matovič by sa mohol inšpirovať posledným slovom pred vynesením rozsudku na súde od nášho politického "velikána": Poďme si zaspievať- https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

 

Celkom dobrý argument, postaviť školstvo na aktuálnych a predpokladaných budúcich požiadavkách trhu práce. Na začiatok by bolo dobré prevziať školstvo z VÚC opäť do rúk štátu, aby školy boli priamo dotované štátom. Čo sa týka vysokého školstva, tak by stačilo zaviesť aspoň minimálny poplatok, povedzme na úrovni 200€ ročne. Vyselektovali by sa študenti, ktorí len skúšajú študovať a zároveň by sa navýšil rozpočet univerzít.
 
mínus indicator plus

 

A najlepšie o 200%! Prečo majú ľudia tendenciu držať sa zubami nechtami svojich pozícii? Slováci sú veľmi šikovní ľudia, nepochybujem o tom, že by sa vysokoškolskí učitelia (aspoň tí ktorí nevedia vyžiť z výplaty štátu) nevedeli zamestnať v inej súkromnej sfére, kde by sa im viac oplatilo pracovať. Často lipneme na jednej a prvej práci, ale svet sa posunul, trh práce sa zmenil, zmenila sa aj demografia.
 
mínus indicator plus

 

To si naozaj myslíš, že na Slovensku je problém zamestnať sa? Na Slovensku je kopec pracovných ponúk, lenže zamestnávatelia, ktorí lepšie platia požadujú kvalifikovanú pracovnú silu s pracovnými návykmi. Nezatvárajme oči pred tým, že na Slovensku je málo pracovných miest. Ľudia ktorí zutekali do Anglicka a podobne, často pracujú na rovnakých pracovných pozíciách, ktoré sú voľne aj na Slovensku!!!!!!!!!!!!!! Ľudia odišli kvôli lepšiemu zárobku, tým aj oslabili naše HDP. VOĽNÉ pracovné miesta na SLOVENSKU: http://istp.sk/vpm.php?zdroj[]=3&zdroj_meno[]=upsvar.sk&vyraz=&search_poziciu=&lokalita_ zamestnania=-1&lokalita_zamestnania _fulltext=&select_vzdelanie=0&selec t_zdroj=3&aktualna=1 Začni počítať a príjemnú zábavu.
 
mínus indicator plus

 

Nemôže to byť až taká katastrofa v Žiline a Prešove. Ak by bola, tak už dávno je nejaký krízový stav, alebo niečo podobné. Trochu mi je ľúto sestrišiek, ktoré sa nechali napáliť od Kaveckej a Lazorovej s tou peňažnou sankciou. Neostáva nič iné, ako prijať nové sestrišky ktoré sú ochotné pracovať.
 
mínus indicator plus

 

Kotleba nech si v kľude sedí na poste predsedu samosprávneho kraja. Neviem kde sa stala chyba a prečo obyvatelia takého krásneho bansko-bystrického kraja si zvolili extrémistu za svojho župana. Maňka im asi musel sedieť v žalúdku pretože brať tri platy. Uvidíme čo prinesú parlamentné voľby, ale Kotlebovci sa do parlamentu asi nedostanú.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME