Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: optimista mišo
1 >
mínus indicator plus

 

Zaujímavá téma, výstava aj blog.
 
mínus indicator plus

Vyznavačí už prichádzajú   Vyznavačí už prichádzajú

Do krajín Západnej Európy už prišli. O jednu, maximálne o dve generácie zavedú v EÚ svoje pravidlá. Skončia sa vaše diskotéky a žúry. Za sex mimo manželstva bude trest smrti ukameňovaním. -------------- Keď si naše "plody" nebudú ich matky vedieť vážiť ani toľko, že by sa boli ochotné pred "prerušením plodov" pozrieť do ich tváričiek na zázname z ultrazvukového vyšetrenia alebo si vypočuť tlkot ich srdca predtým, ako ho nechajú navždy umlčať, rodiť budú iba ženy vyznavačky Alah Abdar!
 
mínus indicator plus

 

Pre tiborsa: Kultivovaný príspevok. Netreba sa báť priznať pravdu.
 
mínus indicator plus

Vôbec nie zlá poznámka   Vôbec nie zlá poznámka

Kňaz slúži omšu. Ide o sprítomnenie smrti a zmŕtvychvstania Ježiša Krista. To slávi celé spoločenstvo prítomných veriacich vrátane kňaza. Takže v tomto zmysle kňaz omšu slúži aj slávi zároveň.
 
mínus indicator plus

Ešte musím dodať   Ešte musím dodať

že by bolo lepšie, keby si ponechala svoju pôvodnú tmavú farbu vlasov a neprefarbovala sa na blondínu. V diskusii v minulosti niekto písal, že na svoju pôvodnú farbu vlasov sa farbiť nemôže, lebo je už veľmi šedivá a vo svetlej farbe tak šediny nevidieť. K tomu dodávam, že pani Caputova má dostatok dizajnérov, ktorí by mali byť schopní dohliadnuť, kedy je potrebné vlásky dofarbiť, aby nebolo šediny vidieť a predsa mala svoju pôvodnú farbu vlasov, ktorá jej pristane oveľa lepšie a je pre ňu prirodzenejšia. Možno len chce napodobňovať pani Clintonovú, ktorá si šedivé vlasy farbí na blond. Radím, aby otrocky pani Clintonovú vo farbe vlasov nenapodobňovala, lebo väčšinou každý vyzerá dobre vo farbe, ktorá mu je prirodzená a pôvodná.
 
mínus indicator plus

Inak chválim pani Čaputovú   Inak chválim pani Čaputovú

lebo už som ju videl odfotografovanú aj s normálnym účesom. Účes bol dobrý, lebo nebola strapatá, ani sa nemusela núdzovo česať prstami ako keby nemala poruke hrebeň, tak ako v minulosti, keď asi ho mala v kabelke a nechcelo sa jej vyberať. V každom prípade teraz účesu patrí konečne moja pochvala, konečne je v súlade so základným protokolom, ale výčitka dizajnérom, ktorí jej to mali navrhnúť už skôr.
 
mínus indicator plus

 

Mala tam ísť Čaputová radšej. Ona je veliteľka, a nie premiér.
 
mínus indicator plus

Prečo by si aj Košičania nesmeli vážiť   Prečo by si aj Košičania nesmeli vážiť

slávnu kráľovskú rodáčku z Bratislavy, presnejšie rodáčku z Bratislavského Hradu? Však sme jedna malá krajinka, jedno Slovensko. Košice majú pod patronátom tejto svätej kráľovskej dcéry svoj najkrajší chrám. Úcta Košíc k svätej Alžbete je dôstojná a správna.
 
mínus indicator plus

Históriu si vážme, modernú aj starodávnu   Históriu si vážme, modernú aj starodávnu

Páči sa mi nové pomenovanie námestia pri Starej tržnici v Bratislave ako Námestie Nežnej revolúcie. Nežná revolúcia bola prelom v našej histórii a vlastné námestie si v našom hlavnom meste zaslúži. Okrem toho je jasne viditeľné, že ide o samostatné námestie, ktoré nepatrí k Námestiu SNP. Valla som nevolil a doteraz ani nechválil. Týmto si získal u mňa prvý dobrý bod. Konal s citom pre genius loci.
 
mínus indicator plus

Pekná tabuľka   Pekná tabuľka

ale Bratislava stále vyzerá ako od macochy. Verím, že sa niečo aj spravilo, ale chýba trvalý systém.
 
mínus indicator plus

 

Čo funguje?
Reakcia k téme: Libanonská Nežná...
07.11.2019 18:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Slováci pod Matrou   Slováci pod Matrou

boli žiaľ už pomadarčení
 
mínus indicator plus

 

Deti sedia predovšetkým doma, visia na sociálnych sieťach, četujú, mailujú, pridávajú kade-tade statusy, pozerajú filmy. Keby sme im ubrali z vyučovacích hodín - navrhujete ubrať biológiu,chémiu, fyziku, matematiku a slovenský jazyk a dali by sme im cez ušetrené hodiny "povinný pohyb", z ktorého sa budú ulievať presne tak isto ako sa ulievajú teraz na hodinách telesnej výchovy výsledok by bol nielen obézne deti, ale aj hlúpe deti. Namiesto jedného zla budeme mať dve. Aj bez toho úroveň vyučovania na všetkých školách každý rok klesá.
31.10.2019 11:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pre malé Slovensko   Pre malé Slovensko

je jeden volebný obvod až-až.
Reakcia k téme: Mečiar zničil regióny
29.10.2019 22:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Dávam plus   Dávam plus

Mne sa páči aj nové pomenovanie námestia pri Starej tržnici. Nežná revolúcia bola zlom v našej histórii a vlastné námestie si zaslúži. Okrem toho je jasne viditeľné, že ide o samostatné námestie, ktoré nepatrí k Námestiu SNP. Valla som nevolil a doteraz ani nechválil. Týmto si získal u mňa prvý dobrý bod. Konal s citom pre genius loci.
 
mínus indicator plus

 

Zmenilo sa to tak, že namiesto 80% dostanú 88% na žiaka. Bolo by spravodlivé, keby rodičia mohli platiť iba 80% resp. 88% daní.
 

1 >

Najčítanejšie na SME