Piatok, 10. apríl, 2020 | Meniny má Igor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: m369
1 >
mínus indicator plus

 

Pravicová britská vláda rozhodla po protestoch aktivistov o zastavení ťažby bridlicových plynov. Žiadna vláda nemusela odstupovať.
 
mínus indicator plus

 

Aktivisti v Holandsku, ktoré má dlhšiu demokratickú históriu, protestovali v 70. rokoch 20. stor. proti rozširovaniu ciest pre autá a vláde diktovali, čo má robiť. Tiež si mohla väčšina vodičov v mestách myslieť, že sú proti rozvoju a poškodia ekonomiku. A kde sú teraz holandské mestá? Dobrovoľne si búrajú mosty a podjazdy, aby vrátili do miest vodné kanály a zeleň.
 
mínus indicator plus

 

Nikým nevolení aktivisti protestovali v roku 2018 proti vláde Fica. Tomu sa hovorí občianska spoločnosť.
 
mínus indicator plus

 

Riešením by bolo postavenie parkovacích domov v Bratislave a rozšírenie ciest, čo bude generovať ďalšiu automobilovú dopravu, načo by sa mohli zase postaviť ďalšie parkovacie domy a zase rozšíriť cesty, čo však bude mať za následok ešte väčšie kolóny a preto by sa mohli postaviť ďalšie parkovacie domy a opäť rozšíriť cesty. To by však znamenalo vyľudňovanie Bratislavy, keďže by sa stala mestom pre autá a nie pre ľudí.
 
mínus indicator plus

 

Cyklisti a cyklistická infraštruktúra negenerujú dostatočné ekonomické prínosy oproti automobilovej doprave. Cesty pre autá, mosty, samotné autá výrazne zvyšujú HDP Slovenska a preto sa musí v podpore automobilizmu pokračovať.
 
mínus indicator plus

 

Aj stavebný pracovníci, pracovníci, ktorý vyrábajú stavebné materiály a pracovníci, ktorí distribuujú stavebné materiály majú rodiny a chcú ich uživiť. Výsledná cena je preto adekvátna.
 
mínus indicator plus

 

Viac by ich mohla ohroziť strana Dobrá voľba a osobnosť pána Druckera. Je to veľmi distingvovaný pán s víziou pre Slovensko.
 
mínus indicator plus

 

Po tomto programe budú preferencie Progresívneho Slovenska ešte vyššie. Vo voľbách môže dosiahnuť 37 %.
 
mínus indicator plus

 

Progresívne Slovensko môže novým programom prilákať veľa ľudí a jeho výsledok vo voľbách preto odhadujem na 34 %.
 
mínus indicator plus

 

Dúfam, že sa rozhodne správne. Jeho deti ho potrebujú viac než fanúšikovia.
 
mínus indicator plus

 

Pán Danko veľmi dobre pomenoval problém Slovenska a tou je jeho prezentácia. Cestovný ruch sa môže stať výkladnou skriňou Slovenska. V súčasnosti je propagácia turizmu nesystémová a tak by bolo zriadenie ministerstva len prínosom.
 
mínus indicator plus

 

Nebuďme takí neprajníci. Slovensko sa vždy hrdilo prívetivými ľuďmi a pán Danko len chce, aby to tak pokračovalo aj do budúcnosti. Oživenie cestovného ruchu je veľkou príležitosťou pre Slovensko.
 
mínus indicator plus

 

Klimatické ciele sú aj tak nereálne. Keby sme si dali za cieľ znížiť emisie o 1 % do roku 2025, tak by sme to mohli dosiahnuť.
 
mínus indicator plus

 

Vlastenectvo by sme mali podporovať a nie Európsku úniu. Čím viac slovenských vlajok bude visieť na našich domoch, tým bude hrdosť vyššia.
 
mínus indicator plus

 

Tradičné strany zlyhali a nové nie sú schopné spolupracovať. Pán Mečiar vie ako spájať politické sily a prinesie nový vietor do tohto zmaru, čo tu máme.
 
mínus indicator plus

 

Naša verejná správa je v dobrom stave, čo je vidieť na ekonomických výsledkoch. Ľudia sa majú dobre a tak je potreba zamerať sa aj na posilňovanie vlastenectva.
 
mínus indicator plus

 

Strana Smer sa snaží, aby bol život na Slovensku lepší. Samozrejme, že občas sa nedarí, ale nemôžeme poľavovať v snahe dosiahnuť skutočné šťastie.
 
mínus indicator plus

 

Strana Smer a pán Fico robia pre Slovensko veľa a nepotrebujú sa pritom ani zviditeľňovať. Ich politika má však výsledky.
 
mínus indicator plus

 

Za prípadné nepokoje vo Veľkej Británii bude zodpovedná EU, pretože jej neumožnila vystúpenie z EU podľa jej požiadaviek.
 
mínus indicator plus

 

EU by mala ustúpiť Veľkej Británii a umožniť jej vystúpiť za výhodnejších podmienok.
 

1 >

Najčítanejšie na SME