Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: matejkosw
1>
mínus indicator plus

Dobrá práca   Dobrá práca

Fandím ľuďom ako vy, vyjednávačom. Na jednej strane dobre, ľudia budú mať viac zaplatené. Na druhej strane, koľko sú automobilky ochotné pustiť? Viď. VW - štrajkoval si, nové portfólio nedostaneš. Bude to Bulhar, Turek, Srb.... Hocikto s nižšou mzdou. Ak automobilky odídu, čo určite urobia - vysvetlíš tým 100,000 ľuďom, prečo sú nezamestnaní? A budeš aj ty? Keď si vyjednávač?
 
mínus indicator plus

Hodnotenie   Hodnotenie

Učitelia berú základnú mzdu + nejaký príplatok. Polovica z nich má vedľajší príjem inde. Na učení im málokedy záleží, ale sú len ľudia. Školstvo je taká istá sranda ako zdravotníctvo, alebo súdnictvo. Koľko mi dáš, toľko dostaneš - doslovne. Hnus.
 
mínus indicator plus

Každý za seba   Každý za seba

Ja by som doporučoval, aby sa vyjadrovali len tí, ktorých sa tento problém týka. Pretože ostatní len mútia slamu. Karma je sviňa, a keď sa vám to stane, tak potom možno otočíte.
 
mínus indicator plus

To   To

Lebo nemám.
 
mínus indicator plus

Môj hlas máte   Môj hlas máte

Pretože to je to, o čom som písal. Ale, ak nie je dieťa poškodené chorobou, alebo ináč - dal by som ho radšej na adopciu. To je vaša daň za nemusíš si brať kondóm, lemám plodné dni.
 
mínus indicator plus

Ja som proti   Ja som proti

Ale som proti, keď ženu znásilnili, alebo keď je plod evidentne narušený. Ale vždy je to len osobná vec ženy, ktorá to chce urobiť. Inak, je to len jej, alebo jeho hlúposť. Zober prezervatív nie loptu.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: 37. Komu jsme psali
20.09.2019 21:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pomoc   Pomoc

Sorry kámo, chcel by som ti rozumieť, ale nerozumiem ti. Tvoj text je strašne zmätený, ale možno viem, o čo ti ide. Najhoršia je prítomnosť, nasledujúca budúcnosť a hnusné spomienky na minulosť. Mal by si vyhľadať profesionálnu pomoc, ale ak ti stačí potlach, napíš mi email. Nedaj sa na temnú stranu! Bez konzultácie.
Reakcia k téme: O eutanázii.
20.09.2019 21:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Top článok   Top článok

Tak toto bol super článok, ale pre mentálne retardovaných. Ak ste sa na tom s kolegami bavili, tak ste asi super firma - napadá ma Sociálna poisťovňa, daňový úrad, alebo iný úrad plný členov Mensy.
Reakcia k téme: Zafajčíte, zaplatíte
14.09.2019 20:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Typický politik   Typický politik

Skúste mi teraz tu a teraz slúbiť, že sa nebudete uchádzať o žiadnu politickú funkciu v rámci mesta. To asi nemôžete a mne je smutno z toho, že každý nímand bez poriadnej práce sa nás snaží presvedčiť o tom svojom jedinom dôležitom. Vôbec by som na vás nereagoval, ale cítim z vás tie .. politické ambície. Chcete pomáhať? Tak pomáhajte. Buďte detský chirurg, alebo zadarmo ponúkajte týmto občanom právnické služby. Ale hlavne nebudte trápny.
12.09.2019 18:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Asi tak   Asi tak

:)
12.09.2019 18:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ŽIADEN PROBLÉM   ŽIADEN PROBLÉM

Nič si ty nerob z p. Predsedu. Jeho názor je v tejto situácií naozaj len jeho. Zbavili ho všetkého čo ho robilo kápom. Teraz je len nímand, ktorý cez PR hľadá hlasy. Cez komunistu, katolíka, zväzáka, premiéra, ...sa dostal až sem. Na samé dno. Loví hlasy v extrémistickom prostredí. Jeho vec - hlavne nech spravodlivá Ilavská veznica ostane otvorená aj pre takýchto politikov.
07.09.2019 19:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Blud   Blud

Celé zle. Pred x-rokmi sa prešlo na dovzdelávanie zdravotných sestier. Už nestačilo ich vzdelanie, museli byť Mgr. Potom nestačilo ani to a museli byť Dipl. T.Z. 5-ročnú nadstavbu nad ich všeobecné zdravotné vzdelanie. 5 rokov naviac a kvôli čomu? Aby skupina 80-ročných doktorov na dôchodku mala komu "prednášať". A čo to tým sestrám prinieslo? Každá zdravotná sestra vám povie svoje. Moja manželka pracuje ako setra 20 rokov a má plat 600 eur, a to je u súkromníčky. Za to dovzdelanie to určite stálo. Toto je obraz našej doby v zdravotníctve.
 
mínus indicator plus

Ignorácia   Ignorácia

Každý čo číta toho ko..ta a reaguje na neho - ako teraz ja, len priživuje jeho Ego. Je to emocionálny upír s dvomi VŠ, čo sa priživuje na našich emóciách. Proste ho ignorujte. Jeho rodina si to za neho už určite zlízla a sú mu vďační, v dvoch jazykoch.
 
mínus indicator plus

Zlatokopky   Zlatokopky

Good job.
Reakcia k téme: Aj Ty?
02.09.2019 17:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Limonáda   Limonáda

Dvakrát som sa musel vrátiť k vašej profesií. Profesionálna sociálna pedagogička. Každý má nejaký svoj vzor: Masaryk, Lenin, Dalajlama, Gagarin.. Vy máte Hrnka. Z vášho článku čiší akási horkosť, alebo závisť, ktorá je trapná. Život vás nenaučil, že citróny nemusíte nasilu vysať, ale môžete si z nich urobiť aj chutnú limonádu?
Reakcia k téme: Zvrhlý akt priamo na hrade
27.08.2019 18:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Dotoho!   Dotoho!

Tak si natiahni tie červené nohavičky a rieš to, na to si vo výbore. Čo mi s tým? Štrajkovať? Defenestráciu? Za čo tých politikov platíme, neviem.
 
mínus indicator plus

Blog dňa   Blog dňa

A že ženy nevedia písať. Vedia a ako. A hlavne o čom. O ničom. Hlavička pekná - no žiaľ prázdna. Ako škrupinka. Len tak ďalej.
12.01.2018 19:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Máš pravdu   Máš pravdu

Kto nevie piť, nech nepije.
 
mínus indicator plus

Trafená hus...   Trafená hus...

Je smiešne, keď úchylák môže verejne kritizovať - to je možné len v SR. Človeka, ktorý má 10 detí s rôznymi ženami, dopisuje si so 14-ročnými dievčatami, ktoré sú v ústavnej starostlivosti, bývalí mafián - a on sa dostal do parlamentu. Ľudia, ktorí ho volili musia byť prinajmenšom divní.
Reakcia k téme: Ľudská rasa je legálna
18.08.2017 19:48 | Oznám správcovi
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME