Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Ten druhý tiger
1 >
mínus indicator plus

 

Ja sa považujem za slušného znalca rockovej hudby, ale pre Motley Crue, Bon Jovi a ostatné glamové skupiny mám súkromnú prezývku "queer metal" (metal pre teplých).. Možno tam treba hľadať prítulnosť tohto diskutéra k menovaným skupinám. A mimochodom, glam metal považujem za to najhoršie, čo v tomto žánri vzniklo. Ale to je tiež len môj subjektívny názor.
 
mínus indicator plus

 

Kaliňák mal (a má) hrubú silu. Po prvé to bola polícia, ktorú on vždy využíval hlavne na svoje špinavé kšefty. Či už legálne, alebo nelegálne, ale policajti vždy robili, čo mu vyhovovalo. A druhou hrubou silou bol a je Bonul, alebo aspoň jeho šedá časť. Bonul nikdy nebol len esbéeskou s dôchodcami ako strážnikmi, ale hlavne zbierkou dobre vyzbrojených a dobre trénovaných, žoldnierov s politickým krytím a s legalizáciou ako SBS.
 
mínus indicator plus

 

Nie je pravdepodobnejší skôr opačný prípad? Že kaliňáky vyberali výpalné aj od ostatných zločineckých skupín.
 
mínus indicator plus

 

Čítam reakcie a nestačím sa čudovať. Autor, ktorý len veľmi decentne poodhalil známy fakt, že tento štát je v rozklade, nefunkčný a jeho služby nie sú službami ale obyčajnou buzeráciou, je označený za blba a neschopáka a je vysmievaný a je mu vynadané. Lebo veď chcel od štátnych služieb aby fungovali, alebo aspoň aby nezavadzali. A vy, vážení, sa chcete zbaviť Fica a spol ? Načo, prosím Vás ? Veď vy presne takých "vládcov" ako je Fico potrebujete. Takých, ktorí si z vás urobia špinavú handru na topánky, takých, ktorí nebudú nič žiadať, len poslúchať, a prípadne s nedôverou poukazovať na kverulantov a rojkov.
Reakcia k téme: Duel s Klientskym centrom
07.11.2019 18:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ďakujem. Presne takýto príspevok, plný kresťanskej lásky a porozumenia som potreboval.
09.10.2019 8:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ak mal 100 korún za 1,5 dňa, mesačne mal zhruba 1700 korún. V roku 1959 dol 6 dňový pracovný týždeň. Moji rodičia (tzv stredná trieda) mali v roku 1972 dohromady mesačný príjem 1900 korún. Ja som v roku 1984 mal plat 1240 korún, ako odborný, plne kvalifikovaný zamestnanec. V roku 1959 mohol mať 1700 mesačne len vysokopostavený vojak, policajt apod, alebo minister, diplomat či riaditelia najväčších národných podnikov. Bolo 6 rokov po menovej reforme. Stále hovorím o hrubom plate.
 
mínus indicator plus

 

Skrátka, čokoľvek si zatiaľ "robil", vždy si to pokašlal. Pomocný robotník na stavbe je istota.
 
mínus indicator plus

 

Tvoj otec bol prezident, alebo aspoň armádny generál ?
 
mínus indicator plus

 

Áno. v EK má každý bezvýznamnú náplň. Významná je len pre lobistické skupiny a pre samotných účastníkov.
 
mínus indicator plus

 

Súdruženko sa nám opozdil o takmer 200 rokov. Manifest komunistickej strany už totiž takmer toľko rokov nie je aktuálny.
Reakcia k téme: Aká je spravodlivá mzda?
10.09.2019 16:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Chcelo to veľa tvorivosti, vymyslieť názvy a "pracovnú náplň" pre dve tak úžasne zbytočné funkcie, ako budú zastávať Šefčovič a Češka Jourová. Ale zase, ani sa zbytku Európy nečudujem, mať v komisii členov organizovaných zločineckých skupín, a nemôcť s tým nič urobiť, tak aspoň ich odsunuli do temného kúta.
 
mínus indicator plus

 

To nič. Nie všetci sme chápaví a rozumní. Aj vy musíte byť, aby bola rovnováha v prírode.
Reakcia k téme: Zabite toho mimozemšťana!
09.09.2019 16:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Sú predsa aj smrteľní bohovia.
06.09.2019 21:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nebuď optimista. Pri ich kvalitách a pri ich apetíte na drancovačky, aj nulové HDP môže byť.
 
mínus indicator plus

 

W T F ?
05.09.2019 18:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Odbory vznikli pred vyše 100 rokmi v úplne iných podmienkach, než sú dnes. Hájiť ľudí vydržali jedno desaťročie a potom začali slúžiť organizovanému zločinu. Tak je to dodnes a na celom svete.
 
mínus indicator plus

 

Ak to napadlo nás, myslíš, že to ešte nenapadlo Amikov ? Len škoda, že to ešte nenapadlo euroúradníkov, ale chápem ich, že majú mnoho dôležitejších povinností.
 
mínus indicator plus

 

Prečo v každom článku o Rusku musí mať prvý diskusný príspevok bývalý (a možno aj súčasný) agent KGB, známy svojou narušenou osobnosťou a deviantnými sklonmi ?
 
mínus indicator plus

 

V článku sa o tom síce nezmieňujú, ale je pravdepodobné, že Slnko má aj južný pól.
 
mínus indicator plus

 

Ja by som sa aj opýtal, ale nikdy sa mi nikto nepriznal, že volí Smer. A ak niekto volí SNS, alebo kotleby, tam je zbytočné pýtať sa. Teda ak nechceš päsťou do nosa.
05.12.2018 12:26 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME