Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: imori
1 >
mínus indicator plus

Zlomiť ruku!   Zlomiť ruku!

Úchyláci v mikinách a kapsáčoch. A ešte si myslia akí sú "free, cool aj in"!
Reakcia k téme: "Umelci"
16.01.2015 20:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zo  spôsobu,   Zo spôsobu,

akým boli stromy zničené, jasne vyplýva, že to neurobil človek. Takto to robí jediný tvor. Polyabundancia nigra.
Reakcia k téme: Mladí aktéri
14.01.2015 20:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nechce sa mi veriť.   Nechce sa mi veriť.

Zo Zvolenskej Slatiny pochádzala moja mama, a trávili sme tam u starého otca celé prázdniny. Okolie sme mali dôkladne preskúmané. Cintorín nám unikol najskôr pre to, že bol "za vodou". A to bola cigánska časť, kam sme nechodili. Ale raz sa tam určite vyberiem.
 
mínus indicator plus

Dobrí ľudia   Dobrí ľudia

robia dobré veci. Zlí ľudia robia zlé veci. Aby dobrí ľudia robili zlé veci, na to je potrebná VIERA !
Reakcia k téme: Koreň všetkého zla?
08.01.2015 10:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Učím sa síce   Učím sa síce

Japonsky, ale tieto veci ma veľmi zaujímajú, lebo hodne vecí prebrali z Číny spolu s písmom. Oslavuje sa 60, lebo je to 12 znamení v piatich živloch = 1 kompetný cyklus. Nešťastné číslo je 4 číta sa ši= smrť ale aj 7- šiči. Preto v nemocniciach nenájdete izby s týmto číslom. Veľmi zujímavé sú pohrebné obrady - skôr zvyky. Po smrti dostanete iné, posmrtné meno. Takže na cintoríne nikoho nenájdete!
Reakcia k téme: Jubileá v Číne
08.01.2015 9:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tak niečo takéto   Tak niečo takéto

by som od Vás - ako veriaceho - naozaj nečakal! 100 bodov !
07.01.2015 7:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Na vysvetlenie.   Na vysvetlenie.

Pokiaľ nejde o život ohrozujúce poranenie, neošetria vás. Teda nemusia. Bezdomovec evidovaný na UPC má zaplatené poistné. Aj keď dostáva len príspevok v hmotnej núdzi - 63euro. Za dve eurá na deň je nocľah na charite aj jedlo.Alebo 2x 2litre teskošťanky a spať pod most. V lete bežné. Či za vás zamestnávateľ platí odvody neviete, ak po tom nepátrate. Keď to vyjde na javo môžte to začať riešiť. Ale dovtedy sa vám tá ruka zrastie - do kriva.
 
mínus indicator plus

Kde žijete?   Kde žijete?

firmy si stanovujú šialené 10, 12, 14 hodinové šichty. A na nejaký zákonník práce serú! Urady práce vám žiadnu prácu nenájdu! Proste neexistuje! Agentúry sú síce mizerná, ale predsa len možnosť aspoň čo-to zarobiť. Prečítajte si môj blog "Izerát" Spišiak.
 
mínus indicator plus

Presne.   Presne.

U nás sa hovorí : Ako u j...... na svadbe. Idem si preskočiť jednu vatru zvrchovanosti, možno pochopím prečo práve "Na Slovensku je to tak."
 
mínus indicator plus

Aj slepý ľudia žijú   Aj slepý ľudia žijú

a tešia sa zo života. Tak prečo nie pes ? Keď ho zbavíte bolesti, vďaka úžasnému čuchu, sluchu a dokonalej priestorovej orientácii sa bude pohybovať oveľa istejšie ako človek. Videl som som skoro slepého psa na poľovačke. Začul, vyňuchal a vyduril úplne všetko. V byte to ani nebude zbadať, keď si trochu zvykne.A na všelijaké zázračné vynálezy neverte! J e to ***** za veľa peňazí.
 
mínus indicator plus

Závidím   Závidím

Choval som doma všetko možné. Hmyzy, pavúky, rybičky, hady, žaby, jašterice. Aj gekóny. Ten najväčší tocko je gekón obrovský - najväčší zástupca rodu. Nebojácne zviera, zaženie mačku, uhryzne aj človeka. Menšie sú len živé mucholapky. Chyťte vonku nejaký hmyz a ponúknite mu ho, ale z ďalej - pinzetou, alebo napichnite na dlhé steblo. Veľmi rýchlo si na to zvykne a bude vás čakať . Ten "pavúk" nieje celkom pavúk, patrí medzi bičovce. Síce dosť odporné, ale úplne neškodné zvieratko. Gekónov som videl veľa v Grécku. Večer sedeli okolo lampy, ktorá bola na stene terasy. Čakali na hmyz, ktorý priláka svetlo. Boli milé, ale mne je milé hocijaké zviera. Ale stretol som aj ženu, ktorá kričala od hrôzy keď videla hada na fotke! Pre takých musí byť život na Filipínach zlý sen. Domorodci veľmi dobre vedia, že gekóny aj pavúky zlikvidujú kopec hmyzu, ktorý by vás v spánku otravoval, alebo je dokonca nebezpečý. Škorpióny - najjedovatejšie sú tie najmenšie - alebo stonožky rodu Scolopendria. Mnohonôžky niesú jedovaté, a ľahko ich rozoznáte. Pavúky pre istotu nechytať holou rukou. S hadmi je to tiež zložité, neexistuje spoľahlivý znak ako rozlíšiť jedovatého od neškodného. Ale žiab a jašteríc sa nemusíte báť. Žiadne jedovaté tam nežijú.
 
mínus indicator plus

Dva dni som nejedol,   Dva dni som nejedol,

a fajčím špaky.Najem sa až zajtra, príde brat. TO SA MÁM SKVELE !! Bez tých hnusných peňazí! Idú vianoce, a ja mám 2 eurá a kopec dlhov. Od šťastia idem vyskočiť z kože. Podte si to skúsiť so mnou. Potom vás prejde chuť na hlúpe filozofovanie!
 
mínus indicator plus

V časoch keď som fyzicky pracoval 10 hod   V časoch keď som fyzicky pracoval 10 hod

Hamburgery som aj pár krát skúsil, ale je to zúfalo nechutné!!! Mne to pripadá ako z umelej hmoty. To isté kebab, hot dog,a podobné umeliny. Ešte tak pizza, ale nie hocikde. Radšej guláš a 5 knedlí, a za tým zopár krémešov. Viem,že ani to nieje zdravé. Ale aké chutné! Asi takto: Z čoho sa vyrába ten olej? Zo slnečnice. A z čoho vyrábajú tú slnečnicu? V česoch keď som fyzicky pracoval 10 hodín denne, som m
19.12.2014 10:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Sci - fi hodne čítam   Sci - fi hodne čítam

dajú sa tie poviedky niekde nájsť?
Reakcia k téme: Recenzia: Fantázia 2014
17.12.2014 0:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Smutné   Smutné

Ale píšte, aj keď smutné. Niečo o tej vašej chránenej dielni. Pekne ste to opísali.
13.12.2014 13:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pripečených   Pripečených

KATOLÍKOV --POTLÁČAŤ !!!!! Nepatria medzi mysliacich ľudí. Čítali len jednu knihu, aj tú nie poriadne.
 
mínus indicator plus

Nemohli   Nemohli

by ste ma zobrať do Bangladéšu? Som ochotný robiť za polovičnú mzdu !
 
mínus indicator plus

Až budete naozaj   Až budete naozaj

na dne, opľujete toho vášho pánbožka, za to, že vás tam postavil! A ak ste z tých, ktorí mu poďakujú aj za rakovinu pečene, CHOĎTE PÍSAŤ DO KATOLÍCKYCH NOVÍN !
Reakcia k téme: Až sa človek dotkne dna...
11.12.2014 22:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Jediná chyba,   Jediná chyba,

že v tomto kapitalistickom raji doslova hladujem. V Nitre " zdochol pes" Mám o tom blog "inzerát". A 4 z 5tich rodín unás živoria od výplaty k výplate. Áno, som slobodnejší. Ale až takto s nami nemuseli *****
 
mínus indicator plus

Je toho spústa!   Je toho spústa!

Stačí zadať do googlu "paper models" a otvoriť obrázky! Divím sa, že ma to skôr nenapadlo.
 

1 >

Najčítanejšie na SME