Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: tato3
1 >
mínus indicator plus

To nebol predmet sporu.   To nebol predmet sporu.

Nie je podstatné čo je potrebné alebo nie. Podstatné je či to bolo povolené a ako sa na danom mieste ľudia chovali.
Reakcia k téme: Kto mu to pokazil?
25.09.2020 19:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Netrep pre Šaštín-Stráže patrí do Trnavského kraja a Senického okresu . Z toho bol do červeného preradený len Trnavský okres a to od 19.9. (sobota) . Senický okres bol v tom čase stále zelený. Tak nepúšťaj horké slzy.
Reakcia k téme: Kto mu to pokazil?
25.09.2020 18:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Netrep somariny. Aké má Cirkev má zo všetkých opatrení samé výnimky? Nik nemusí si na svadbu pozvať ani 10 ľudí. Každý vedel a vie čo má robiť. To, že na to ľudia kašlú je naozaj ich vina. Darmo sa vyhovárajú na Matoviča.
Reakcia k téme: Kto mu to pokazil?
25.09.2020 18:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tak to je dobre.   Tak to je dobre.

Potom kľudne môžme zrušiť dôchodky tým čo nemajú deti, respektíve sa o nich nestarali.
25.09.2020 14:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tak teraz už môžeš, keďže v tom podniku robil nebohý otec. Dokonca I. Čarnogurský bol volený zamestnancami. To bolo prvý a posledný krát, keď si zamestnanci volili riaditeľov. cs.wikipedia.org/wiki/Ivan_%C4%8Carnogursk%C3%BD A druhá vec najskôr niekto vyštuduje a až potom sa stane disidentom. Nehovoriac , že 60 roky boli iné ako 50 . To, že Jana nezobrali na gymnázium a potom ani na práva a išiel najskôr na stavarinu a práva musel ísť do Prahy to už nenapíšeš. A tretia vec disidentom ťa spravia. To nebol konkurz, ale štátne rozhodnutie.
 
mínus indicator plus

 

Niet nad demagógiu. Mimochodom Ivan Č. sa stal riaditeľom Hydrostavu až po roku 1989 a do prevzatia moci Mečiarovsko-koministickou klikou.
 
mínus indicator plus

Bol,  len naše sliepky   Bol, len naše sliepky

Znášali len kindervajcia. ;-) Ďakujem za exkurziu v kuríne, ale stále čakám na pointu. Moja otázka bola jednoduchá skúšala si vziať Kvočke vajcia na ktorých sedela? Ale nemusíš to robiť. Skús si vyrobiť inkubátor a za 5 dní ak je vajíčko oplodnene môžeš si ho pre svietiť a uvidíš cievky a aj bijuce srdiečko toho kuriatka vnútri vajca.
24.09.2020 20:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Prečo do Osvienčimu?   Prečo do Osvienčimu?

Do Sociálnej poisťovne, aby ste videli, že tam nič nemáte.
24.09.2020 14:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tento problém je tu možno už aj 50 rokov. Ja si ako školák pamätám deti z kolónie s handričkou na nose. A tiež zákaz predaja Téčka pod 18 rokov.
 
mínus indicator plus

 

Ozaj si pracoval s Korejcami? Ja čo som mal možnosť s nimi robiť, (aj študovať severnými) tak všetci si udržiavali dištanc. Vo všetkej slušnosti. Dokonca aj v neformálnej zábave si udržujú odstup. Len raz (alkohol uvoľňuje zábrany) z nich vyliezlo, že Európanov a Amíkov všeobecne považujú za lenivé vši. Oni to nebrali ani ako urážku, ale ako ich pohľad a postoj, s tým, že to berú ako všeobecný fakt. Takže neviem či je to ďalekovýchodný všeobecný pohľad, alebo len špeciálone kórejský či len onej skupiny, ale úprimne ma to ani neprekvapilo.
 
mínus indicator plus

 

A pred narodením je to čo zviera? Plod je len jedno z vývojových štádii človeka. Rovnako dojča, batoľa, adolescent atď.
 
mínus indicator plus

 

Tak to som rád, že som vás neurazil, lebo ma to veľmi trápilo. A teraz verím, že ma zahrniete miesto neučínnými "radami" účinnejšími argumentmi, teda ak si nájdete ešte čas.
23.09.2020 19:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Stále dokola   Stále dokola

Nie nemáš pravdu. Tie príklady nie že nie sú rovnaké, oni nemajú ani len spoločné nič. Dokonca si si vymyslel smrť pri nedarovaní obličky. To, že nedarujem obličku neznamená pre potencionálneho príjemcu smrť. Nielenže môže dostať od iného darcu, ale on má technické riešenie dialízu síce nepohodlné,, ale s ním ľudia prežijú aj desiatky rokov. Pohlavný styk priamo súvisí s tehotenstvom bez neho by neotehotnela. Teda má tú istú zodpovednosť ako muž, ktorý nesmie za žiadnych okolností ani len pomyslieť na interrupciu ženy, naopak ju musí v tehotenstve podporiť. Teda tú právomoc má absolútnu. Ja som naopak presvedčený, že ak by nebol spoločenský tlak a samozrejme aj partnerský respektíve nezvaľovanie následkov na ženu (je to tvoja vec ty sa rozhodni) a väčšia informovanosť o problémoch žien, ktoré ju podstúpili tak interrupcie a neutešovať ich, že tzv. "šetrenejšía" interrupcia ich zbaví PAS a podobne. Nik nevraví, že sa stáva blbec, ale sa z nej väčšinou stáva osamotená a zúfalá bez reálnej podpory od spoločnosti a hlavne partnera. Súhlasím, že tak zúfalú ženu kriminalizovať za zúfalý čin je nezmysel tobôž , keď partner nijakým spôsobom nie je potrestaný za to , že ju do takej situácie priviedol. Lenže potom je otázne prečo kriminalizujeme ženy , ak podobný čin spravia krátko po pôrode tiež väčšinou zo zúfalstva.
 
mínus indicator plus

Práve naopak   Práve naopak

Veď ja nenazývam počatých ľudských jedincov za parazitov, škodcov, rakovinu, zhluk buniek a podobne. To je vaša rétorika. Tak súhlasíš so mnou, aby sme nikdy už ani omylom neposlali akýchkoľvek ľudí na smrť na podporuješ zákaz interrupcií?
 
mínus indicator plus

 

Už len na okraj . Ako som si stihol všimnúť najviac poslucháčov má u jeho protivníkov ako u obdivovateľov.
Reakcia k téme: Ako to bolo s Havranom
23.09.2020 18:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Prepáč, nechcem sa vyhovárať   Prepáč, nechcem sa vyhovárať

ale naozaj som to nevidel a pokiaľ teraz klikám tak tých "prednášok" má Kuffa ak nie stovky tak desiatky určite. A teraz ich určite neprejdem všetky. Čo je podstatnejšie. písala si, že šíril klamstvo. V tvojom linku sam potvrdzuješ jeho slová , len spochybňuješ dôležitosť či nevidíš v tom problém ako Kuffa. Napísala si: "o, že niekto prišiel s nenávistným heslom, nuž neviem kto to bol - ale v dave sa vždy nájdu aj ľudia, čo sú radikálni" "Prečo by aj LGBTI nemohla mať záujem na boji s korupciou a vyšetrení vraždy?" Teda nešíril klamstvo. Pýtaš sa: " Alebo ako mám tomu rozumieť?" "Aj ja sa pýtam - ak boli - tak čo z toho vyplýva?" Sama si nikde neuviedla nejaké šírenie klamstva. Zaujímavé je, že keď niekto iný tu vykrikuje, že nebuďte stádo, buďte kritický, kritické myslenie, pýtajte sa tak je to ok. Ak tak koná Kuffa, ale je to nepríjemné dané osoby tak je to fuj fuj.
Reakcia k téme: Ako to bolo s Havranom
23.09.2020 12:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ale môžme, do konca musíme   Ale môžme, do konca musíme

A čo je to mŕtvy plod? Keď je plod mŕtvy maternica sa snaží takýto plod vypudiť. Ľudský plod v tele matky je živý. Pulzovať srdiečko začne od 21. dňa od oplodnenia. (niektorí odborníci hovoria už o 16. dni po oplodnení )
23.09.2020 12:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

"Nenašli sa žiadne výsledky pre "niekto chce zneužiť kresťanov na prerazenie akéhosi múru"." Nemôžem to spolu s googlom nájsť nepomôžeš mi? Veď to je v poriadku, že sa KBS postavila proti politickému zneužívaniu Kuffu. To , ale je vec KBS a Kuffu, aké oni majú interné nariadenia, ako sa budú chovať k politickým partajám a predstaviteľom, Bohužiaľ Tkačenko sa nepostavil proti Havranovmu politickému zneužívaniu Kuffu. Tiež ma nezaujíma aké majú interné nariadenia voči politickým stranám.
Reakcia k téme: Ako to bolo s Havranom
23.09.2020 12:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nejaký link, by nebol?   Nejaký link, by nebol?

Ja netvrdím, že všetci kresťania (a boli to?) sa chovajú ako majú. To, ale hovorí viac o nich ako o Kuffovi.
Reakcia k téme: Ako to bolo s Havranom
23.09.2020 11:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To akože chceme v tom pokračovať? Považujeme počatého človeka za škodcu? Dúfam, že už nie.
 

1 >

Najčítanejšie na SME