Sobota, 4. apríl, 2020 | Meniny má Izidor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: O Rose thou art sick
1 >
mínus indicator plus

 

Takých som tu videl málo - asi slabo platia. Zato s proruskou propagandou akoby sa vrece roztrhlo. Asi teraz vyplácajú vianočné prémie, alebo čo.
 
mínus indicator plus

 

Tí anglickí hooligans už prekračujú všetky medze!
 
mínus indicator plus

 

Správne. A pre tých, čo si už nepamätajú ako rómovia volia, pripomínam: http://dolnyzemplin.korzar.sme...
 
mínus indicator plus

 

Nemá niekto kontakt, ako sa dostať do takéhoto kšeftu? Fyzická práca mi smrdí a morálne zábrany nemám - základné podmienky teda spĺňam. Ďakujem.
 
mínus indicator plus

 

To je v pohode. Na hlavnej stránke je titulka: "Deň, ktorý navždy zostane dňom hanby USA" Ja som sa bál že pôjde o ďalší demagogický článok o Trumpovom víťazstve vo voľbách. Našťastie som sa mýlil :)
 
mínus indicator plus

 

Prosím ťa, čo tu riešite hudbu? Dôležité je predsa, či tam postavia minaret a či tam príde Bezák.
07.12.2016 19:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

libra je krytá aspoň tukom, euro nie je kryté ničím...
 
mínus indicator plus

 

Väčšia dedinská COOP Jednota :)
 
mínus indicator plus

 

Aha, takže sa stačilo modliť a nikomu sa nič nestalo??? Škoda že to nevedelo tých ostatných cca 80 miliónov ľudí, ktorí umreli počas druhej svetovej vojny. Evidentne to boli samí ateisti.
 
mínus indicator plus

 

Takže ak moji genetickí praprapraprapraprapraprapraprapra-predkovia prijali jednu z x starovekých mytológií, tak som ja dnes POVINNÝ v tom blude pokračovať?
 
mínus indicator plus

No jasné   No jasné

Útočník vystrelí zo zbrane na obeť. Ozbrojený civil č.1 vystrelí na útočníka. Ozbrojený civil č.2 nevidí útočníka, preto vystrelí na ozbrojeného civila č.1 v domnienke, že je to útočník. Ozbrojený civil č.3 nevidí útočníka, preto vystrelí na ozbrojeného civila č.2 v domnienke, že je to útočník. Ozbrojený civil č.4 nevidí útočníka, preto vystrelí na ozbrojeného civila č.3 v domnienke, že je to útočník. Ozbrojený civil č.5 nevidí útočníka, preto vystrelí na ozbrojeného civila č.4 v domnienke, že je to útočník. Ozbrojený civil č.2 začne strieľať na ostatných ozbrojených civilov v domnienke, že sú komplicovia útočníka. Zranený ozbrojený civil č.3 začne v panike strieľať po všetkom, čo sa v okolí pohne. Ozbrojený civil č.6 opätuje paľbu. Ozbrojený civil č.7 vystrelí na ozbrojeného civila č.6 v domnienke, že je to útočník. . . . Policajná hliadka zastrelí všetkých ozbrojených civilistov v domnienke, že sú to útočníci. A ďalší pekný ozbrojený deň za nami.
 
mínus indicator plus

 

Cigán, maďar, homosexuál, imigrant... Na niekoho tie svoje osobné neúspechy a frustrácie hodiť musia. Nemôžu si predsa priznať, že sú lúzri a za svoj pos*aný život si môžu sami.
 
mínus indicator plus

 

Ono to heslo "Arbeit macht frei" neplatí len pre nezamestnaných, ktorí končia na psychiatrii. Ja napríklad pracujem 10-12 hodín a po víkendoch ešte sedím na notebooku. Prečo? Pretože ten žid ktorý sedí v predstavenstve našej krásnej nadnárodnej spoločnosti (respektíve váľa sa s k*rvami niekde na Seyscheloch), nám naplánoval 30% navýšenie tržieb pri 0% navýšení technologických a personálnych nákladov. Takže byť zamestnaným môže byť polovica duševného zdravia - pretože ti tú druhú polovicu zoberie práca.
 
mínus indicator plus

 

Vstane z vozíka, zaspieva Cohenovu skladbu "Haleluja" a potom odkráča smerom do zapadajúceho slnka.
03.12.2016 21:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Chceš biele Vianoce? Fuj ty rasista! Ja prajem všetkým pekné dúhové sviatky zimy, s rešpektom na vaše vierovyznanie a sexuálne preferencie.
01.12.2016 23:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A niečo o imigrantoch alebo moslimoch bolo? Alebo ani to si netrúfli?
 
mínus indicator plus

 

Opitosť či sexy oblečenie môže ospravedlniť znásilnenie, myslí si 100% moslimov.
 
mínus indicator plus

 

Je zaujímavé, že pápež prijal Scorseseho. Veď pri uvedení jeho filmu "Posledné pokušenie Krista" bolo v Európe aj US množstvo protestov, snaha zakázať film už počas produkcie aj pred uvedením do distribúcie, vandalizmus - a dokonca aj teroristické útoky militantných kresťanov. Ktovie, či sa režisér a papa rozprávali aj o tomto.
 
mínus indicator plus

 

Tááák ste si s Kandelábrom kvalitne pokecali, zahejtovali ateistov a teraz šup šup do kostola vedecky bádať premenu vody na víno, chodenie po vode, zmŕtvychvstanie a iné nezmysly. Po vašich príspevkoch ľutujem ateistických vedcov a ich obmedzený rozhľad. Veriaci majú tých možností skúmania oveľa, oveľa viac. Pár príkladov: Oko? Boh! Dinosaury? Boh! Rozmnožovanie? Boh! Gravitácia? Boh! Náhodná otázka? Boh!!!!!! Čo sa týka Ventera, účelovo si vyberáš (podobne ako ostatní kreacionisti) pár sekúnd z jeho x záznamov. Skús niečo z tých, kde tvrdí že neverí v žiadneho boha. Prečo tak inteligentný a rozhľadený človek ako Venter, toľko krát citovaný práve kreacionistami NEVERÍ v teistické a kreacionistické teórie? Žeby práve preto, že je tak inteligentný a rozhľadený? A vieš, čo je najdôležitejší dôkaz evolučného vzniku dinosaurov? ŽE VYHYNULI. Lebo keby to bol naozaj PLÁNOVANÝ INTELIGENTNÝ DIZAJN, boli by plánovane prežili klimatické zmeny dodnes. Buď by im dal creator priamo schopnosť prežiť, alebo by sa počas kataklyzmy zniesol na obláčiku, vysvetlil by im že prišiel zomrieť za ich hriechy a zachránil by ich na bambusovej plťke. Toľko teistický pohľad na dinosaury.
 
mínus indicator plus

 

Veď reagoval, len pod zlým nickom :)
 

1 >

Najčítanejšie na SME