Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: vinar01
1 
mínus indicator plus

 

To si ako myslia, že si takto zdvihnú preferencie. Ešte budú chcieť uzákoniť aj nedeľnú povinnú omšu pre každého občana.
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme, že Kusý nemá na nič čas, keď si robí iba za verejné prostriedky kampaň. Od svojho zvolenie natlačil Novomešťanom do schránok už viac ako milión tlačovín (letáky, brožúry, listy, časopis...) . Ročne minie z verejných peňazí na jeho propagáciu viac ako 500.000 eur.
 
mínus indicator plus

 

Sudcovia sa boja previerok a majú prečo, ak budú previerky robené poriadne, tak minimálne polovica neprejde!
 
mínus indicator plus

 

A ináč nechápem, prečo útočíte iba na Ftáčnika. Stavebné úrady majú predsa starostovia mestských častí a tí povoľujú, podpisujú územné rozhodnutia, stavebné povolenia, zmeny stavieb pred dokončení, dodatočné legalizácie a samozrejme aj inkasujú.
 
mínus indicator plus

 

Treba pripomenúť aj zodpovednosť mestských častí a ich luxusne platených starostov. O zmene viníc nad Bielym Krížom vedel starosta Kusý už vyše roka. Nič proti tomu nepodnikol. Prečo asi? Až poslanci museli schváliť na miestnej rade (Kusý tam ani neprišiel) a potom na zastupiteľstve, aby sa pán starosta uráčil a poslal pripomienku proti zmene viníc na magistrát. Územné plány zón sú potrebné, ale mestské časti ich nerobia, lebo by potom nemohli starostovia povoľovať čokoľvek podľa ich uváženia a príspevku od investora.
 
mínus indicator plus

 

Vrana vrane oko nevykole...
 
mínus indicator plus

 

Po KDH skoro 70 ročného Kňažka podporí aj Jednota dôchodcov Slovenska.
 
mínus indicator plus

 

Kmotrík potrebuje mať svojho primátora. Kňažko bude slúžiť len na to, na čo Budaj v roku 2010, aby tam zas bol komunista Ftáčnik a Kmotrík mohol dostavať bytovo nákupný komplex so smiešnym názvom Národný futbalový štadión, mohol ďalej ovládať BVS a Dopravný podnik. Pre Kňažka to bude len ďaľšia výborne platená herecká rola.
 
mínus indicator plus

 

Petržalské noviny to je jeden veľký Bajanov podvod!
 
mínus indicator plus

 

Ha, Ha strany si vždy nájdu spôsob ako ten limit ojebabrať!
 
mínus indicator plus

 

SMERU išlo od Salmanovcov 33.000 éčok, koľko dostal sudca za ich prepustenie? Alebo sa sudca zľakol, že keby ich neprepustil a začali by rozprávať ako to bolo s tým úplatkom pre SMER a SMER by zas po schválení ústavného zákona o previerkach sudcov tohto sudcu poslal kade ľahšie.
 
mínus indicator plus

 

Kádeháci si takto pripravujú pôdu na koalíciu so SMEROM po roku 2016. Nechutné!
 
mínus indicator plus

 

Obyvatelia Bieleho Kríža sa boja oprávnene. Mali by sa spýtať starostu Kusého , prečo nepodal ako starosta a účastník konania proti tejto zmene územného plánu pripomienku a otvorene nepovedal, že s ňou nesúhlasí. Prečo k tomu nezvolal verejné zhromaždenie. Koľkože miliónov eur niekto získa, keď sa 280.000 m2 zmení z viníc na bytové pozemky. A Kusý mlčí a poslanci to musia za neho riešiť, tú pripomienku museli dať na zasadnutí miestnej rady aj napriek o vyhrážkám investora. Kusý tam radšej ani neprišiel.
28.05.2014 13:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Poslanci si tieto aktivity platia aspoň zo svojho a nie z obecných verejných zdrojov ak starosta Kusý. Ten ročne minie na dôchodcov a ich sociálny program (koncerty, výlety, kúpelné pobyty, Častá Papiernička, divadelné predstavenia atď) viac c ako 500.000,- eur. Ešte viac ako míňal na tieto veci Frimmel. Nečudo, že ho tak húfne volia.
28.05.2014 13:16 | Oznám správcovi
 

1 

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME