Sobota, 6. jún, 2020 | Meniny má NorbertKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: denaturák
1 >
mínus indicator plus

 

Už na prvý pohľad sympatický zjav, ja viem žeby sa nemalo posudzovať na ten akože prvý pohľad, ale keď mne sa to väčšinou vydarí, napr. už keď prišiel do murphýzy mladý redaktor z humenného, tak sme s manželkou skonštatovali, že vypadá ako hajzlík/akoby to bolo včera, minule sme sa o tom bavili/, predkus, vypúlené okále, zlý kukuč. Potom keď sa začal navážať do ministra Palka už to bolo viacmenej jasné, nuž a súčasnosť to istí na superbetóny. To isté strapatý, už na prvý pohľad nímand a akože feši kolega, však čisto cigánsko-arbský kukuč, hlavne z boku, dajte mu na hlavu chustku a vidieť je že sa nemýlim. Nuž a baviť sa o maznákovi, opernom akože spevákovi prebehnuvšom od muftíka, ale aj o janovi tankistovi, hrnokovi, či kapitáňovi, tak to už fakt nemá zmysel. Je pravda, že prvý pohľad niekedy sklame/procházka, čarnogur/, ale to berme, akože výnimka potvrdzuje pravidlo. Na záver len toľko. Prejme si žiť tak ako žijú fíní, či nóri. Prvým krokom bude nástup 29.02.2020 do nohy.
 
mínus indicator plus

 

Nechcel som písať, ale už sa to nedá vydržať. To prečo preboha furt, že pán, opakujem pán fico? Pán tomáš, richter a pod. Jednoducho bez toho pán, lebo to nie sú páni, preboha však už sa zorientujte. Stačí pobirmovaný de..l, nechutný predkus z humenného, maznák, či viagra a pod., len nie pán. Sú to zlodeji a boľševici, telom a dušou, zlí jednoducho zlí ľudia, ktorí nám všetkým neuveriteľne škodia a preto nie pán, páni, to sú nímandi, ktorí nikdy nič dobré ľuďom nepriniesli a ani neprinesú, zbytočne dýchajúci vzácny kyslík. Takže dosť tých pánov, prosím vás vážení prispievajúci. Ešte ak by bola otázka, že kto je vlastne pán, nuž trebárs pán Mistrík, pani prezidentka a hlavne všetci poctivo sa živiaci ľudia platieci dane. Len nie imbecili zo smeru, sns a pod. skrátka 95% politikov, či štátnych úradníkov,/dúfam, že ich je viac ako 5%, ja verím, že 50,1%/, ale smery 100% degeš. Ešte raz, nevolajte túto verbež a svoloč, že pán, pani.
 
mínus indicator plus

 

Ščefan. Tak sa píše Štefan tam u Vás na tém záhorí, či gde. Očuj Ščefan, nač vlasne píšeš? Lebo ja nevím a ne žeby to chceu vjedzec, ale enem tak ze srandy. Šak daj neco o ficém o matofkovi, či kapitáňovi atď., nech vjem co vuastne si pejo docentovje. Lebo takto len strata času pejo. Tak dáš neco, či ne? S pozdravém pjekného večera.
Reakcia k téme: Zlato
01.12.2019 18:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Len tak ho vytrestáte, ak už nikdy nikto mu nedá profi zmluvu. Iné robiť nie že nevie, ale samozrejme nebude a tak maximálne poležať na pláži a predávať čačky. Že som ich tam videl.
 
mínus indicator plus

 

Chiene, vytototo sa už na tú štúrovčinu, píš ako počuješ, lebo ma s tým serie. a nielen s tím. Tým som napísal narokom s mäkkým, aby som chiena a jemu podobných nas..l. Ku..a chlapi ne máme to v brožuře od gusty, ale to nemáme dôležitejšie veci jak mäkké a tvrdé?
23.11.2019 15:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Presne tak. Blbona treba predať, tak naňho nebude kydať. Peniaze realu dobré, ale najprv vales. Ja byť majiteľom, tak také kopačky/ono by sa ale najprv museli dojednať šéfovia tých najbohatších klubov, aby všade platili rovnaké pravidlá a keď vyskočíš, tak ľa zrazíme/, to už neplatí, že kto ľa platí, tak toho pieseň spievaj? Nie žeby to nebol dobrý futbalista, ale keby nekopal, tak čo by ako natiahnutý robil? Za pásom? Čo by mu dal vales? Že je tak kde je vďačí realu a ono to vyskakuje. Ku..a, takých dementov mám najradšej. Však áno, aj repre je dôležité, ale cvakajú iní, tak nech reprezentuje, ale aspoň nech citlivo reaguje. A nie je sám, takýchto dementov je viac.
 
mínus indicator plus

 

Cigáni ak je im niekto šmiešny vravia, že pele okar. Doteraz som nechápal, ale terazky už hej. Je im smiešny náš pele priemer. Dobre to vedieť.
 
mínus indicator plus

 

Tá nešťastná Moldava nad Bodvou/ďalej len MNB/. Situácia je u nás bohužiaľ už taká, že polícia zasiahne len vtedy ak rómovia napadnú samotných policajtov. V MNB sa tak stalo a preto ten bulharský mafo, resp.fúzatý/terazky nahradený kosatkou/ mal v tomto prípade podporu aj od ľudí, ktorí inak mu nevedeli prísť na meno. Lebo často sa stáva, že terorizujú celú dedinu, či oblasť, napadnú gádžov a zrania ich, či aj zabijú a nič sa nedeje, nuž a majorita to sleduje a samozrejme, že sa jej to nepáči, tak preto kotlieba, mizík nepočítačový a miňo/poriešia samozrejme h...o/ a preto mal vtedy fúzatý ako spomínam takú podporu. Ani nespomínam, že po policajnom výprasku nebol problém smerdov nabehnúť do MNB pred voľbami 2016 a za pár drobných sa hlasy len tak hrnuli. Možno že aj tá biela vrana zavolila. len o tom už ani jehňo korda nedal článok, ani pani sociológová sa nevyjadrila, lebo by museli priznať, že všetko je inak. Nuž tak teda, povedať si treba aj pravdu, zvlášť dnes 17.
 
mínus indicator plus

 

A to akože je už premlčané, či čo, však nech sa prešetrí ako k tomu prišli a znárodniť, áno komančov by som vytoto, ale sv...m znárodniť a nie kúpiť z mojich daní. To ten hore predomnou sranduje, či ako? A mladý ďula je kde manager slávny. Aj mladá džodlaňa sa naňho ulakomila a mama, že akože sloník, chrita, detský domov a tak. Nevychovala z nej nič poriadne, zlatokopka. Ešte raz, je to premlčané, či ako? Ak niečo niekto vie, tak nech to tu dá, či naši ľudia a nedá sa? Neprajem im nič zlé, ale raz si ich to nájde.
 
mínus indicator plus

 

Pamätám, ako by to bolo včera. A už je tomu viac ako 4 roky. Bavili sme sa s kamarátmi, čo a ako a že aj ten č...k vexlatý ide kandidovať, tak sme sa aj posmiali a potom to prišlo, ono to prešlo do parlamentu. Doteraz to nevieme pochopiť a to už chápeme prečo zder má toľko, rus plagiátor, ešte viac chápeme, že prečo tu straší magián, ale tot sme veruže nepochopili a ako to tak vyzerá, tak to nechápu aj kvázi sociológovia, psychológovia a iní logovia. Lebo kde kto sa zaoberá príčinou množstva hlasov pre súčasnú bandu, debatujú všetci, aj pištec hríbovie/pozor v niečom pravdu zas pišta má/, ale o prapríčinach vexsláka a jeho úspechu ani trt. pritom fotiek zo stykov s bandami habadej a žeby len tak fotky a viac nič, tak to sa mi nechce veriť a pred voľbami to iste naňho príde a on zas nie je birmovaný, jemu to pôjde dole. A škoda, lebo predvčerom sme sa dozvedeli, že to zadara, to takmer zadara a to a to, len skade na to bude, tak to nepovedal. Možno navexluje. Takže klídek, ako sa vravelo v Bony a klid. Len zabudol asi, že už euro, možno že ruble a zloté. Ako vraví, chápen už aj že sa to hodí birmovanému, ale na kresťanskom slotensku dadovi 10 detí s 9 ženami, tak to nepochopím a nie len ja nikdy. Žijem zvláštnu dobu.
 
mínus indicator plus

 

Žeby sme boli odsúdení na ešte jedno štvorobdobie s čudákmi a zlodejmi? Nechce sa mi tomu veriť, pretože ak skutočne o niečo išlo, tak sa slováci dokázali vzchopiť a predsa len, ono sa to nezdá, ale rozumných je stále viac, pretože inak už by sme dávno, ale dávno boli definitívne k keli. Totižto ak teda príde el harabi s vlasťou a získa nad 5 %, tak nutne musí ubudnúť birmovanému, koktavému, či staviteľovi stožiarov. Predsa nikto zo sas, či oľano tomu hlas nedá, tak ako kiskovi nikdy nedá hlas ficovca, či mizík. Však už je to rozdelenie jasné 2 desaťročia a niečo, že tu prebieha boj milióna dvestotisíc, proti miliónu dvesto tisíc a ostatní sú nevoliči, ale je úplne jasné, že ak by sa teda rozhodli ísť voliť, tak trom vyššie menovaným a vlasti to rozhodne nedajú. Viem, že dostať ich všetkých k voľbám je veľmi ťažká úloha, ale sto tisíc by sa unúvať mohlo a stačilo by samozrejme. A keďže by sa už nemal opakovať prúser s Radičovou, tak 4 roky by možno stačili na vyčistenie chlieva, resp. by sme sa aspoň pohli na cestu normálnosti. Takže ctená opozícia, vybodnite sa na voličov nímandov a jednoznačne sa pohnite k tej stotisícke doposiaľ nevoliacich. Myslím, že sa to dá zvládnuť, u seba som už začal, kamarát doposiaľ počas volieb relaxoval/spolu s rodinou sa doposiaľ nezúčastnil nijakých volieb a to ani starostu/ ale včera videl humenčana tamáša a prehlásil, že teda b..a jeho dosť a 29.2 sa ide, aj keby cigánčata padali. Samozrejme presviedčal som ho neskutočne dlho, ale teraz to stojí za to. Keby len každý desiaty z nás získal jedného nového, tak to dáme. Myslite pri tom na svoje deti a na svoje vnúčence a pôjde to. pekný deň.
08.11.2019 14:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Každý sráč od okresného počínajúc je jáger. Nie žeby neboli aj kadeháci, či sasi, ale v prevažnej miere sú to sráči zo sderu a sns a predtým to bola samozrejme muftího sebranka. Len dúfam, že aj nosaté embryo omylo terazky el ministro nechodí na jelene v sukni, lebo by ma už asi švihlo. Namber van je samozrejme budovateľ stožiarov, ale zmatečné je tiež eso a aj druhá spravená blbonom zo školstva keď začne mlieť, tak nerozumiete zamak, skúste ju niekedy sledovať. Ja neviem, ale aj z minulosti aj teraz to sú takí exoti, že jeden nevie. Že vraj otec luby bol nejaký významný vedec, no dcéra sa zjavne nevydarila, ale veď viete matka je istá, otec náhodný. Inak si to vysvetliť neviem. Takže asi tak, ak posledného fevraľa neprídete, tak to tu bude strašiť ďalej, ale potom sa nesťažujte. Na záver klasicky. Proletáři všech zemí viete čo. S pánom bohom idem od vás, ale veru naubližoval som sa vám.
 
mínus indicator plus

 

Tak, tak, len nech idú tisíce tisícov voliť trnafčana a som zvedavý kto s ním pôjde do koalície, aby to rozbil po 2 týždňoch na nejakej prkotine. Už to nejak tak bude, že sa to bude lámať na ňom a až potom bude sranda. Je snáď každému jasné, že takých 85 by mali vyskladať Kiska, PS, Sulík a Hlina. Vtedy by to bol ideál, teda ideál ďaleko, ale život je už taký. Nuž a maďari sa nakoniec dohodnú a ešte nám budú dobrí, píšem o tom už viacej ako rok. Všetko zlé je na niečo dobré a treba pochopiť, že pele, el haraby, plagiátor kapitáň s magiánom si nikdy, ale nikdy nesadnú, to nie je mufty, birmovaný a tankista? To stále nechápete? To mi chcete tvrdiť, že harabín s kuffom si sadnú s multioteckom? Však tomu neuverí ani malé decko. Igor bude veľký problém, je potrebné na tom začať pracovať, inak to bude pat a mat jak vyšitý. Slovač nech sa prebudí, je tu šanca, ale ak ju zahodíme, tak v roku 2024 to môžeme setsakramentsky ľutovať. Ešte raz. Šanca tu je.
 
mínus indicator plus

 

Tá predsedkyňa to je čisté brucho v ženskom vydaní. To sú presne typy negustióznych žien a nechcem súdiť akože na prvý pohľad, ale dám krk na to, že to nie je ani žiadna odborníčka na právo a áno navrhla opičku a z toho sa už nevyvlečie, ani keby neviem čo robila. Môže sa vyzliezť, ale z talára. praženko jedno negustiózne.
 
mínus indicator plus

 

Mali ostať pri Pipi dlhej pančuche, toto je nepodarok, drzý odutý ksicht, pravdepodobne z toho dobrý človek nebude. Inak tiež neviem, kde doteraz bola sociálka, keď vieme, že v severských krajinách/teda nóri a švédi, dáni a fíni sa zdajú zatiaľ v pohode/ sa nepárajú. Ale je to ich vec, ja len že to more sa vzdúva, rastie, ale ešte som napr. nepočul strašenie z takého Holandska, kde sa ich to predovšetkým týka. Nuž neviem ako to tam majú, krétka nech sa radšej učí. Vyššie napísané samozrejme neznamená, žeby taká zmatečná, čo ju spravil imbecil z Revúcej/Revúca zato samozrejme nemôže/ a žiga nemali dostať po paprčiach za slotenské lesy a pasienky. My slotáci sa fakt zamerajme na našich zlodejov a dajme im konečne čo si zaslúžia a na krétku sa vytoto. My tu máme krétiek starších dosť a dosť. Doporučujem čo sa týka Švedska obdivovať trebárs hokej, Husgvarnu, Volvo a ABBU. Krétku nie. Pekný večer.
 
mínus indicator plus

 

Absolútny súhlas s p.Dérerom, snáď ešte doplním, že hustili do nás pa rusky a dosť mi chýba nemčina a angličtina, snažil som sa aj sa snažím, ale stále mám medzery a už dávno nemám 20, či 30 a tým pádom si životnú úroveň už nezvýšim. Inak p. Jitke prajem/aj p.Dérerovi/ príjemný deň, teda noc.
Reakcia k téme: Goodbye slovenský jazyk
22.09.2019 21:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ja som svojim deťom, keď mali 17, resp.15 povedal asi toto, že ak ešte raz počujem, že si budú púšťať akože hudbu, kde sa recituje, tak ich jednoducho vydedím a že momentálne môžu zabudnúť na vreckové. Nazývajte to ako chcete, ale pomohlo to, dnes po 10 rokoch mladí dospelí ľudia počúvajú aj ľudovky, aj hudbu vážnu/syn objavil Mercuryho a doslova ho žerie, pri Bohemian rapsody zaspáva/ a nech len to preboha nenazvite rasizmus, ale vzali si to k srdcu, že ak počúvať cigáňa, tak majú Berkyho Mrenicu, Štefana Banyáka, Šarkoziovcov a nie blázna s pošahaným slovníkom. Padlo to chvala bohu na úrodnú pôdu. S mladými mi to vyšlo, no mojich vrstovníkov asi neprerobím. To furt kazík, repete, božanka, drišľak, je mi z toho niekedy na, no skrátka je mi z toho zle. A už dnes je že skutočne na výber, dá sa vybrať skutočná kvalita, ale je to ako v živote, odžubáva vás to, kradne a podvádza to a bác, furt 20 percent a na čele parlamentu dement. Na toto sa dá zabudnúť len pri fakt dobrej hudbe. Končím a na dobrú noc si dám Vltavu strednú časť.
 
mínus indicator plus

 

Ess. Napísal som, že bez maďarov to nepôjde. Nie že bez bélu. Čítaj s porozumením. Stretneme sa tu dajme tomu mesiac po voľbách a pochopíš. Pôjde to bez igorka, ale s maďarmi sa bude vyjednávať. Tomu ver. Politikáril, či nepolitikáril pri muftym, pri ficovi, mne je to jedno. Dobre si ale zapamätaj, že maďari či pri mikim, či Radičovej, či teraz pri grázloch, vždy najviac držali dohody na rozdiel do slotákov, čo sa mi nepíše dobre, ale je to prosto fakt. Tak ja už teraz viem, že uprednostia maďarov/ a je jedno či s belom, či bez neho/, pretože nenahrávajú tajne, neposielajú na graf a nepoložia vládu za 20 melkov. Takže asi tak. A kľudne do mňa. Čas ukáže.
 
mínus indicator plus

 

Ten k...t staval pomníky akémusi kniežaťu laborecovi, či ako sa to má volať v meždulabirciach s advokátom, ktorý na malilinkom slotensku za prípad bral viac ako advokáti na Manhatane. A ešte chcel byť el prezidente, ale ktosi odhalil, že bije ženy, tak tu našťastie máme krásnu Zuzanu. Rusnak bžano bol ten čo s indiánom staval sochy. A ešte aby som nezabudol na arciknieža žijúce bezákovie. Tiež imra zozačiatku podporoval, ale to bitie žien to našťastie zastavilo. To vážení nevymyslíte, jednoducho slotakia, t.j. debilita v priamom prenose.
 
mínus indicator plus

 

Nejapte, bez maďarov to nepôjde a láskavo si pozrite aké volebné výsledky mal p.Goriščák v niektorých obciach v okresoch Bardejov a Svidník a tak kritizujte. Ja nechápem, však trošku korigujte svoje názory, to mal v 2016 ísť Béla do koalície s bláznom, ktorý odpočúva, posiela na detektor a vylepuje proti nemu predvolebné plagáty? Vy by ste s takým niečím išli? Blázon odvoláva peleho za moniku, ktorá je už beztak hodená cez palubu, ale aby reagoval na zvýšenie elektriny od nového roku, tak to prejde mlčaním, dement jeden. Samozrejme, to je chyba aj Trubana, Sulíka, Kisku a Hlinu, lebo je to veľmi citlivá téma, ale oni nič, pritom balíky, obedy zadara, čo vôbec nie sú zadara a tu šum elektrika hore a pekne každý mesiac a bez pardónu, lebo ostaneš prisviečkach. Takže tak, toto by normálna opozícia využila ľavou zadnou, pretože zdražieť dva mesiace pred voľbami je samovražda, ale blázon z trnafy bude odvolávať peleho. A na záver ešte raz. Bez maďarov to nepôjde.
 

1 >

Najčítanejšie na SME