Pondelok, 21. október, 2019 | Meniny má Uršuľa

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: denaturák
1>
mínus indicator plus

 

Tak, tak, len nech idú tisíce tisícov voliť trnafčana a som zvedavý kto s ním pôjde do koalície, aby to rozbil po 2 týždňoch na nejakej prkotine. Už to nejak tak bude, že sa to bude lámať na ňom a až potom bude sranda. Je snáď každému jasné, že takých 85 by mali vyskladať Kiska, PS, Sulík a Hlina. Vtedy by to bol ideál, teda ideál ďaleko, ale život je už taký. Nuž a maďari sa nakoniec dohodnú a ešte nám budú dobrí, píšem o tom už viacej ako rok. Všetko zlé je na niečo dobré a treba pochopiť, že pele, el haraby, plagiátor kapitáň s magiánom si nikdy, ale nikdy nesadnú, to nie je mufty, birmovaný a tankista? To stále nechápete? To mi chcete tvrdiť, že harabín s kuffom si sadnú s multioteckom? Však tomu neuverí ani malé decko. Igor bude veľký problém, je potrebné na tom začať pracovať, inak to bude pat a mat jak vyšitý. Slovač nech sa prebudí, je tu šanca, ale ak ju zahodíme, tak v roku 2024 to môžeme setsakramentsky ľutovať. Ešte raz. Šanca tu je.
 
mínus indicator plus

 

Tá predsedkyňa to je čisté brucho v ženskom vydaní. To sú presne typy negustióznych žien a nechcem súdiť akože na prvý pohľad, ale dám krk na to, že to nie je ani žiadna odborníčka na právo a áno navrhla opičku a z toho sa už nevyvlečie, ani keby neviem čo robila. Môže sa vyzliezť, ale z talára. praženko jedno negustiózne.
 
mínus indicator plus

 

Mali ostať pri Pipi dlhej pančuche, toto je nepodarok, drzý odutý ksicht, pravdepodobne z toho dobrý človek nebude. Inak tiež neviem, kde doteraz bola sociálka, keď vieme, že v severských krajinách/teda nóri a švédi, dáni a fíni sa zdajú zatiaľ v pohode/ sa nepárajú. Ale je to ich vec, ja len že to more sa vzdúva, rastie, ale ešte som napr. nepočul strašenie z takého Holandska, kde sa ich to predovšetkým týka. Nuž neviem ako to tam majú, krétka nech sa radšej učí. Vyššie napísané samozrejme neznamená, žeby taká zmatečná, čo ju spravil imbecil z Revúcej/Revúca zato samozrejme nemôže/ a žiga nemali dostať po paprčiach za slotenské lesy a pasienky. My slotáci sa fakt zamerajme na našich zlodejov a dajme im konečne čo si zaslúžia a na krétku sa vytoto. My tu máme krétiek starších dosť a dosť. Doporučujem čo sa týka Švedska obdivovať trebárs hokej, Husgvarnu, Volvo a ABBU. Krétku nie. Pekný večer.
 
mínus indicator plus

 

Absolútny súhlas s p.Dérerom, snáď ešte doplním, že hustili do nás pa rusky a dosť mi chýba nemčina a angličtina, snažil som sa aj sa snažím, ale stále mám medzery a už dávno nemám 20, či 30 a tým pádom si životnú úroveň už nezvýšim. Inak p. Jitke prajem/aj p.Dérerovi/ príjemný deň, teda noc.
Reakcia k téme: Goodbye slovenský jazyk
22.09.2019 21:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ja som svojim deťom, keď mali 17, resp.15 povedal asi toto, že ak ešte raz počujem, že si budú púšťať akože hudbu, kde sa recituje, tak ich jednoducho vydedím a že momentálne môžu zabudnúť na vreckové. Nazývajte to ako chcete, ale pomohlo to, dnes po 10 rokoch mladí dospelí ľudia počúvajú aj ľudovky, aj hudbu vážnu/syn objavil Mercuryho a doslova ho žerie, pri Bohemian rapsody zaspáva/ a nech len to preboha nenazvite rasizmus, ale vzali si to k srdcu, že ak počúvať cigáňa, tak majú Berkyho Mrenicu, Štefana Banyáka, Šarkoziovcov a nie blázna s pošahaným slovníkom. Padlo to chvala bohu na úrodnú pôdu. S mladými mi to vyšlo, no mojich vrstovníkov asi neprerobím. To furt kazík, repete, božanka, drišľak, je mi z toho niekedy na, no skrátka je mi z toho zle. A už dnes je že skutočne na výber, dá sa vybrať skutočná kvalita, ale je to ako v živote, odžubáva vás to, kradne a podvádza to a bác, furt 20 percent a na čele parlamentu dement. Na toto sa dá zabudnúť len pri fakt dobrej hudbe. Končím a na dobrú noc si dám Vltavu strednú časť.
 
mínus indicator plus

 

Ess. Napísal som, že bez maďarov to nepôjde. Nie že bez bélu. Čítaj s porozumením. Stretneme sa tu dajme tomu mesiac po voľbách a pochopíš. Pôjde to bez igorka, ale s maďarmi sa bude vyjednávať. Tomu ver. Politikáril, či nepolitikáril pri muftym, pri ficovi, mne je to jedno. Dobre si ale zapamätaj, že maďari či pri mikim, či Radičovej, či teraz pri grázloch, vždy najviac držali dohody na rozdiel do slotákov, čo sa mi nepíše dobre, ale je to prosto fakt. Tak ja už teraz viem, že uprednostia maďarov/ a je jedno či s belom, či bez neho/, pretože nenahrávajú tajne, neposielajú na graf a nepoložia vládu za 20 melkov. Takže asi tak. A kľudne do mňa. Čas ukáže.
 
mínus indicator plus

 

Ten k...t staval pomníky akémusi kniežaťu laborecovi, či ako sa to má volať v meždulabirciach s advokátom, ktorý na malilinkom slotensku za prípad bral viac ako advokáti na Manhatane. A ešte chcel byť el prezidente, ale ktosi odhalil, že bije ženy, tak tu našťastie máme krásnu Zuzanu. Rusnak bžano bol ten čo s indiánom staval sochy. A ešte aby som nezabudol na arciknieža žijúce bezákovie. Tiež imra zozačiatku podporoval, ale to bitie žien to našťastie zastavilo. To vážení nevymyslíte, jednoducho slotakia, t.j. debilita v priamom prenose.
 
mínus indicator plus

 

Nejapte, bez maďarov to nepôjde a láskavo si pozrite aké volebné výsledky mal p.Goriščák v niektorých obciach v okresoch Bardejov a Svidník a tak kritizujte. Ja nechápem, však trošku korigujte svoje názory, to mal v 2016 ísť Béla do koalície s bláznom, ktorý odpočúva, posiela na detektor a vylepuje proti nemu predvolebné plagáty? Vy by ste s takým niečím išli? Blázon odvoláva peleho za moniku, ktorá je už beztak hodená cez palubu, ale aby reagoval na zvýšenie elektriny od nového roku, tak to prejde mlčaním, dement jeden. Samozrejme, to je chyba aj Trubana, Sulíka, Kisku a Hlinu, lebo je to veľmi citlivá téma, ale oni nič, pritom balíky, obedy zadara, čo vôbec nie sú zadara a tu šum elektrika hore a pekne každý mesiac a bez pardónu, lebo ostaneš prisviečkach. Takže tak, toto by normálna opozícia využila ľavou zadnou, pretože zdražieť dva mesiace pred voľbami je samovražda, ale blázon z trnafy bude odvolávať peleho. A na záver ešte raz. Bez maďarov to nepôjde.
 
mínus indicator plus

 

Nie je možné, aby sa mu niekto vyhrážal, však toť pred chvíľou nedovolil ministrovi financií zdražieť cigarety. Chápete, on kvôli cigaretám položí vládu, len škoda, že to nebolo o 2 roky skôr. Kvôli gigám, chápete, ľudia?
 
mínus indicator plus

 

Áno zatiahnu to predovšetkým socky, voliči birmovaného. O to menej bude na rožok pre dieťa, na cigára byť musí. Ak chcete dokážem, môžete si zobrať so sebou ravaša, sociologičku nejakú a aspoň 10 absolventiek sociálnej práce na svetej alžbete, samozrejme naďaleko. A opakujem dokážem vám to, že zaplatia zas len tí najchudobnejší. Takže asi tak a prieskum a 25 a mašľa kolo krku. Dovi a dopo soudruzi. Zasa ste niekde spravili chybu, tak ako vaši predchodcovia v endeer.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Očúvaj stodesiatka. V nijakom 1000 ročnom područí sme neboli. To sú drísty. Maďarizácia začala, ak to teda berieme fakt historikuš po vyrovnaní po 1948, tak nejakých slabých 70 let bol problém, ale treba priznať, že ako vždy sme stiahli chvost a jednoducho sme si nevybojovali tú onú slobodienku. Piesne, básne to áno, ale inak pomaďrčiť jméno a kolaborovať, Nie všetci. Potom sme arizovali, kolaborovali. Pozor, nie všetci. Za komanča to isté. Nie všetci. No a teraz, keď náj vyjeb...l birmovaný, tak sa utiekame k magiánovi a mazurovi. Tak nech vypískajú, čo s takým národom?
 
mínus indicator plus

 

Etiene. Pred tým som s tebou nesúhlasil, tentoraz palec hore, dobre si to napísal, hlavne to, že každý zápas je iný. Však píšem vyššie, že vyhráme na dolnej zemi a všetko bude zasa ok. To zas akí by sme boli fanúšikovia, ak by sme pri nezdare ihneď zanevreli na našich? Hlavu hore, nevzdávať sa a ono sa to zlepší.
 
mínus indicator plus

 

Etiene, nesúhlasím s tebou, nezaslúžia si skončiť ani druhý, aby nerobili hanbu na ME. Tam budú len najlepší z najlepších a tam nepatríme. Viem, že poviete, že mladí sú tiež ešte nie pripravení, ale jednoducho je si treba povedať, že kucka dosť, číňan hamžíkovec má to najlepšie za sebou a lepšie to už nebude, takže nejaká rozlúčka a ďakujeme a povedať si na rovinu, že to treba postaviť na úplne nových základoch a aj keď obetujeme jednu dve kvalifikácie a treba začať jednocho od začiatku. A nerobme si ilúzie, že so škrtoficom a inými by to dopadlo inak, možno ešte horšie. No a na druhej strane, aj z motyky vystrelí a v pondelok náhodou vyhráme na dolnej zemi a potom načo píšem, zas budeme geroji. Jednoducho je to šport a tak to aj treba brať. Len na jedno pozor by som si dovolil na záver. Takú radu našim športovým redaktorom, ak teda môžem. Nech už nikdy nepíšu, že ten, či ten hráč Realu, či Barce je z formy a blá, blá, blá, jednoducho tam nikto nemôže hrať zlý futbalista a ako sme sa presvedčili sú to futbalisti o triedu lepší ako najlepší naši. Tak len toľko.
 
mínus indicator plus

 

Chcem meno a aj vidieť tú, čo navrhla el harabiho. Dajte meno a foto. To nemôže byť človek, myslím si.
 
mínus indicator plus

 

A ten magdoško, či ako sa to menuje je skadiaľ? Skadiaľ to prišlo a čo doposiaľ robilo? Ono nie žeby mi na tom záležalo, lebo odborár nemôže byť nič iné len darmožráč, ale aj tak je dobré o ňom niečo vedieť.
 
mínus indicator plus

 

Mal som Zizu rád ako futbalistu a uznával som ho aj ako trénera. Ale chcieť pogbu/to už rovno mali kúpiť balotela/, tak toho varhatého/aj balotel je varhatý/ nechcem ani v dedinskom manšafte. Po gba nemá na real, teda má, ale real už nebude kráľovský a nebude ani víťaz LM. To už radšej ukľudniť Neymara a potom by to posila bola a riadna, ďalej Mbapé je vhodný, neviem prečo nikdy nevyskúšali Lewandovského a uňho už môže byť aj neskoro, skrátka ak mám prachy, tak možností je veľa, ale pogbyho, tak to ani náhodou. Real sa bude trápiť, je mi to ľúto, ale čo už.
 
mínus indicator plus

 

Ale žlté prasiatko sa nejako guľatí. Ono si nevie odoprieť pôžitky a väčšina hladuje. Možno ho aj samo pukne, ale netešíme sa lebo nejaký vodca je už v zálohe. Aby ste neboli prekvapení, bude sa volať kim. Spýtajte sa niekto kapitána, čo si o ňom myslí, lebo nejak sa k nemu nemá a to už má malého vovu, predsedu družstva zmáknutých/číňania naňho s...ú, ale až to by bola komédia keby im dačo akože mluvil/ že čo ako s kimo, či ho nezavola na snp, možno nejaký mongol, teda korejec v armiji savetskovo sajuza bojoval, tak predstaviteľ podľa kapitána má právo prísť na oslavy. Bože kde to žijem.
 
mínus indicator plus

 

Bandycko. Už neotravuj a choď s tou tvojou slotenčinou pracovať do ústavu ľudevíta jazykovedného. Kebyže neovládam dojčland, tak dnes tu hrdo s materinským makám za 400 ečiek bandycko. Ale bol by som hrdý, svojstojný a hlavne, no radšej nič. Bandycko a ostatní slotáci. Prestante už s tou vašou gramatikou a ostatnými kravinami, ktoré je možné využiť len a len na maďarsko-cigánsko-rusnáckom slotenskom pomedzí. Vymením proletárov a viete, čo mi môžete.
30.06.2019 17:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pre Jána Pavlíka. Pán Pavlík, neviem či máte na mysli presne toto, ja len že u nás jeden krčmár, kde rómovia bežne chodia kupovať alko, nealko, cigára a pod. im toť nedávno niečo dával zadara a po skončení eurovolieb som sa nestačil čudovať, keď ten čo vtedy nežil, dostal v našej obci na ďalekom východe, kde nič nie je takmer 18 hlasov. Že čo to je 18 hlasov? Nuž víťaz/tuším Lexmann/ dostala 41. 18 hlasov bolo čestné 4 miesto. Nuž mohol by k tomu niečo kmeťoband joszef. Jednoducho a jasne. Nepozerám hneď na farbu. Nemám rád hlupákov, smradľavcov a vyjeb...ov. Stačí?
28.06.2019 21:08 | Oznám správcovi
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME