Streda, 16. október, 2019 | Meniny má Vladimíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Volodja
1>
mínus indicator plus

Procházka odborník?   Procházka odborník?

Môže mi niekto vysvetliť na základe čoho sa tu i tam v diskusiách objavujú názory, že Procházka je neviem aký expert? Prečo ho potom nevybrali do toho Luxemburgu? Im sú nejake slovenské žabomyšie vojny ukradnuté, zaujímaju ich schopnosti. Prečo by vlastne mal byť tento neúspešný politik s krajne kompromitovanou integritou byť ústavný sudca?
 
mínus indicator plus

 

Alebo Churchill, Roosevelt a Stalin keď sa spojili proti Hitlerovi - predpokladám, že aj to ti prekáža. História naučila, že na fašistov treba krátky dvor a dlhy bič. S maňkom sa myslím aj napriek tomu spojilo len vrece zemiakov, správny postup sa ukázal až v dalších voľbách a po 4 rokoch, kedy sa tvoj Marián ukázal síce ako neonacista, ale za to veľmi mizerný župan a hospodár.
 
mínus indicator plus

 

Máš pravdu. Aj vďaka nemu je dnes Kanada zaostalá krajina, kde prekvitá korupcia a ľudia sa boja chodiť po obchodnej ulici. Premiér aj celá vládnuca strana je zapredaná oligarchom a mafiánom a väčšina Kanaďanov nemá lepšieho potešenia ako sa buď denne alebo aspoň raz za čas schlastať. Prezraď prosím, koho mam voliť u nás, aby sme nedopadli ako Kanada?
 
mínus indicator plus

 

Opäť klameš, alebo nevieš, čo znamená slovo komplic. Ty mne nič neposielaj, pretože sa s tebou nedá diskutovať. Píšeš tu, že SME robí marketing Čaputovej a vzápätí mi pošleš článok, v ktorom dlhoročný publicista a zamestnanec SME ostro skritizuje Čaputovú? Navyše s publicistom v tomto prípade z veľkej časti nesúhlasim, ale to je na inú diskusiu. A určite nie s tebou. Okrem toho, že často klameš, vytváraš si veľké množstvo nickov, čím nečestne ovplyvňuješ férovú diskusiu.
 
mínus indicator plus

 

Nie, ja sa pýtam teba. Ani na jednu otázku si mi neodpovedal a pridal si k tomu klamstvo, že Čaputová je smeráčka - tým diskvalifikuješ sa ako partner to diskusie. S hocikým. Bez ohľadu na to, koľko ďalších nickov si porobíš. Rovnako si mi neodpovedal, kto by tam mal byť miesto Čaputky a čo také zlé Čaputka spravila. Maximálne si skopíroval jej oznamovaciu vetu, že: "Vo viacerých krajinách v zahraničí majú dobrú skúsenosť s tým, že politici zastávali funkciu sudcu na ústavnom súde.“ Tej vete sa nedá nič vyčitať. Jej kroky v úrade sledujem a zatiaľ vzorne reprezentuje.
 
mínus indicator plus

 

To je možné, ale nechápem prečo píšeš, že konečne verím, keďže som nemal pocit, že sa s niekym hádam alebo čo. Ani ja som teba nepresviedčal o opaku. Aspoň si na nič také nespomínam. Nerozumiem ale tým frustrovaným jedincom, čo kopú do Čaputky. Len tak bez príčiny. Zatiaľ sa jedná o prezidentku s noblesou, s kultivovaným a zrozumiteľným vystupovaním, ktorá veľmi dôstojne reprezentuje SR. A nedala sa ani vyprovokovať ani alkoholikom, ktorému hlavnú radkyňu robila silikónová mafiánska prostitútka (to už sú len poradcovia) ani drbom, čo sa bozkáva s odznakmi. Má čistú minulosť a v minulosti stála na strane slabších v nerovnych súbojoch aj s mafiánmi (aj Kocnerom) - a venovala tomu voľný čas. Vtedy, keď si ty napríklad vyrábaš ďalší nick v diskusiach. A beztak sa nájdu niktoši, ktorý len tak úchytkom bez konkrétneho dôvodu do nej off-topic kopnú. Čo je na nej zlé, ale najmä kto lepší by tam mal byť?
 
mínus indicator plus

SMEr   SMEr

Nedavno som písal, že ako okato SME podporuje SMER, respektíve minimálne ich umiernené krídlo: Maďarič je dokonca dvorný komentátor a publicista SME. Z času na čas sa tu vyskutujú ódy na Druckera a posledne som mal pocit, že aj na Pelleho. A hľa - dnes na SME úplne gýčový rozhovor so šéfom komunikácie Pelleho! Čiže mám tomu rozumieť tak, že niektorým ľuďom, ktorí tu cez desaťročie kradli a poctivo budovali živnú pôdu pre mafiu, bude umožnené preplávať na druhý breh, aby nám dávali lekcie z demokracie, slušnosti a spravodlivosti? ZKH sa nám v rozhovore tiež snažila nahovoriť, že veď tá Jankovská nie je fuchtla a načo Pelleho odvolávať, keď on je fajn a že Matovič je primitív. Zatiaľ to vyzerá, že jej to drukovanie SMEru je trošku proti srsti, ale uči sa - koho chleba je, toho pieseň spieva. Matovič veľmi dobre zvládol rozhovor.
 
mínus indicator plus

To pripomina vtip o slonikovi   To pripomina vtip o slonikovi

Stretnú sa dvaja kamaráti: - Ako sa máš? Dlho som ťa nevidel. - Výborne, človeče, kúpil som si slona. - Slona? Čo s ním? - To je ti parádna vec. O kŕmenie sa nemusím starať, spásie mi trávnik, takže ho mám taký ako golfové ihrisko, umyje mi auto, deti si ním hrajú. No fakt skvelé. - To znie dobre. Na koľko príde taký slon? - Tak väčšinou okolo tridsať tisíc, ale že si to ty, predám ti ho za dvadsať. - Fajn, dohodnuté Stretnú sa po pár týždňoch: - Teda ty si mi dal! Trávnik na sračku, stromy polámané, všade samé hovna, sadol si mi auto, deti sa ho boja a manželka sa chce rozvádzať! - Nepekne hovoríš o sloníkovi, takto ho nepredáš ..
 
mínus indicator plus

 

Tvoj príspevok je znôška nezmyselných útokov a klamstiev. Ale hlavne nikto ti nezakazuje chodiť autom kolko chceš.
 
mínus indicator plus

 

Je rozdiel bagatelizovať a urobiť si šaša z breptavého klokota so stožiarom, ktorý sa bozkáva s odznakmi. A iné je vsugerovať ľuďom ako pajáca chladnokrvného vraha a architekta dalších ľudských osudov so svojimi kumpánmi a bagatelizovať ich konanie lacným komixom. Pochopené? Či nevidíš rozdiel? Btw ani ten Danko nie je smiešny, ale budiš.
 
mínus indicator plus

 

Tým je to úplne jedno, ani sa to k ním nedostane. A ak by aj áno, maximálne na tom pousmejú. Ak z niečoho nemajú pokojný spánok, tak je to vidina budúcnosti za mrežami a nie bagatelizovanie ich svinstiev.
 
mínus indicator plus

 

Skvelé. Aktivity mafiánskych svíň sa obrátia na lacnú prvoplánovú srandu a všetci sa dobre bavia, bez ohľadu na to koľko krvi majú tie svine na rukách. Že SME. Človek by hádam aj namietal voči stavu našej spoločnosti, ale ako sa dá protestovať voči srande?
 
mínus indicator plus

 

Už aj tento článok zmizol z titulky aj z najčistejšie :))) Z Čaputky som zatiaľ milo prekvapený: Napriek tomu, že je diplomatka, vyzerá že sa pevne drží zásad. Je sympatická a zatiaľ fajn reprezentuje. Skôr nechápem ten nezmyselný SME kopanec aj do nej.
 
mínus indicator plus

 

Mas pravdu. Treba uznať, že N-ko je objektívnejšie ako sme.sk Spomenul som ho kvôli tomu, že dáva úplne nepochopiteľne priestor Monike Beňovej. SME pochlebuje Smeru už úplne okato - respektíve časti z nich (samozrejme hyperprimitivi ako Blaha, Ciz a Jarjabek sú zatiaľ neprijateľní). Dokonca bagatelizuje a vedome zamlčiava ich kauzy a niektorí reportéri SME svoje postrehy radšej napíšu do statusu na FB ako do novín. Na jeden konkrétny takýto prípad som sa mejlom pýtal Balogovej - odpoveď som nedostal.
 
mínus indicator plus

Opozičný politik   Opozičný politik

Matovič je možno náš najlepší opozičný politik vôbec. Ktovie aky je jeho budúci koaličný potenciál, ale aspoň pri prezidentských voľbách predviedol aký taký zmysel pre dohodu naprieč pravicou aj iniciatívu v tomto smere.. Hoci tu aj na N-ku často čítam že zlí zlí Matovič, Sulík a po novom už aj zlý Kiska a že ten Drucker a Pelle sú vlastne fajn a na názory sa treba pýtať Beňovej a Maďariča.
 
mínus indicator plus

 

ťažký tragéd - prognostik
 
mínus indicator plus

Preložím ti to   Preložím ti to

Csontó:”Vyššie provízie mám z tureckých, čínskych, katarských a iných inferiornych líg. Bohužiaľ Škrtel bol v tomto prípade neoblomný a napriek vyššiemu veku je diskusia o jeho futbalovej budúcnosti a ambíciách omnoho náročnejšia ako napríklad v prípade malého Vladka. Martin trepal nejake nezmysly o zápasoch LM a poprednej európskej lige. A keď sa do toho vložil aj Benitez, s ťažkým srdcom som sa musel uskromniť s talianskou Sériou A.”
 
mínus indicator plus

Slovan v odvete musí skórovať.   Slovan v odvete musí skórovať.

Toto hlása podnadpis. Prečo vlastne? Čo ak bude odveta 0:0?
 
mínus indicator plus

opäť tie hrúbky....   opäť tie hrúbky....

Záleská sa pýta, akú prezývku má samotný Agh. “Známy má volajú doktor, alebo Pišta. Beáta, prosím zaškoliť zamestnanca, ktorý pokrýva túto tému. Nie je to prvý ypsilon za dnešný deň.
 
mínus indicator plus

SME klasika   SME klasika

Nad pracov tichto novynarov bi som tiey uznanlyvo pokival hlavov a dal palec hore. Uz dlhsie pozorujem, ze do SME sa infiltrovali sympatizanti LSNS.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME