Sobota, 6. jún, 2020 | Meniny má NorbertKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: findo
1 >
mínus indicator plus

My, z 8.C., 7.A   My, z 8.C., 7.A

a 6.D sme presvedčili rodičov, aby ich volili - to preto, že sú to tam rovnaké deti ako my, zedeeškári a boli nám preto mentálne úplne blízki....
 
mínus indicator plus

Pán Prokopčák,   Pán Prokopčák,

už z nadpisu je zrejmé, že ide o nesprávny výklad javu domestikácie, najmä však náhodného imprintingu na človeka u náhodne nájdených osirelých mláďat vo veku medzi 4-8 týždňom. Nič viac, nič menej. Strata plachosti voči človeku sa pri vyhľadávaní a čerpaní potravinových zdrojov v ľudských sídlach dôsledkom habituácie a densibilizácie znižuje u každej ďalšej generácie mláďat a končí synantropiou.
 
mínus indicator plus

Jakub Filo má krízu,   Jakub Filo má krízu,

a tvári sa, že by sa jeho kríza mala týkať všetkých...
 
mínus indicator plus

Keby reťazce uviedli,   Keby reťazce uviedli,

že polovica zisku z nedeľného predaja pôjde na podporu cirkví, kostolov- to by sme razom videli, aká je pravda, a že ani tak odrazu nejde o "chúdence" predavačky....
 
mínus indicator plus

Dík, ušetril si mi   Dík, ušetril si mi

kopec práce. Aj záver a príklad o lavorukomodrookoblondiakoch je skvelý.
 
mínus indicator plus

Práve o tom je   Práve o tom je

umenie a umelci - exponovať a prezentovať sa v symboloch a inotajoch. Čím sa im dá ťažšie porozumieť, tým ide dľa nich o vyššie náročnejšie umenie, ktorému akože rozumejú len tí s rovnakou "elitnou" krvnou skupinou. A prosíkajú verejnosť i štát o finančnú podporu ich konštruktov. Existujú však aj skvelí a zároveň nebombastickí skromní umelci a podporujem ich. Nedávajú si tú modernú huňu okolo krku aj v letných páľavách, nezvádzajú akademické a jalové spory v nekonečných pitkách - aj keď aj tie majú svoje čaro.
 
mínus indicator plus

Ukončime rakovinokrízu,   Ukončime rakovinokrízu,

hladokrízu v Afrike, vojnokrízu v prednej Ázii, konzumokrízu v USA a Európe, šmejdokrízu v Číne - veď je to také ľahké jalovo mudrovať
 
mínus indicator plus

Problém je v tom,   Problém je v tom,

že asi nikde na svete neučia policajtov, aké je riziko dlhšieho prítlaku na karotický sínus. (takto napríklad zabíjajú levy na základe evolučných skúseností kopytníkov) Skôr sa poliši domnievajú pravý opak (tiež na základe svojich skúseností): že tlakom na toto chúlostivé miesto dosiahnu zníženie odporu zadržiavaného. Ak však doba prítlaku presiahne kritickú hranicu, dôjde k nezvratným procesom. Takto nechtiac prizabili aj naši poliši pred pár rokmi zadržiavaného vojaka v bare (nechce sa mi hľadať link).
Reakcia k téme: Odkaz vraždy Georga Floyda
03.06.2020 21:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

túto službu admini už   túto službu admini už

dávnejšie zrušili - asi aby klienti poza ich kontrolný filter nekomunikovali medzi sebou. Bola to dobrá služba.
Reakcia k téme: Trnkova lekcia nevkusu
02.06.2020 20:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

To nie, som zbabelec   To nie, som zbabelec

a nechcem prezrádzať na smečku moju identitu
Reakcia k téme: Trnkova lekcia nevkusu
02.06.2020 20:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

pošli mail   pošli mail

a pošlem Ti napísanô... moke linky na ironické podobenstvá o tom, ako to tu v niektorých veciach beží (môj mail phajo@azet.sk)
Reakcia k téme: Trnkova lekcia nevkusu
02.06.2020 19:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Výnimka.   Výnimka.

Ako môžu existovať takéto múdre a zároveň pozitívne naladené osoby, ktoré popierajú známy aforizmus o tom, že problémy tohto sveta spočívajú v tom, že hlupáci sú plní sebavedomia a múdri sú plní pochybností (no ale blog autorky "Múdre rady na nezaplatenie" poukazujú na skutočnosť, ako sa o intelektuálov hocikedy okamžite tvoria neistoty z protichodných informácií). Fajn.
Reakcia k téme: Dobré rána
02.06.2020 19:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

"Čaute chaloši, čo sa deje?"   "Čaute chaloši, čo sa deje?"

"Ale vieš, máme ťa akože disciplinárne potrestať..." "No a? "veď ešte nevieme, čo a ako to urobíme - veď vieš: novinári čakajú. " "Nech len čakajú. Nemáte tu zatiaľ dačo vypiť? Vlastne, načo sa pýtam, vždy tu niečo bolo. Chápete,nestihol som dnes ráno ráno do krčmy." "Ozaj, a čo nové u vás v hamuljackej krčme?" "Po starom. Ale, chodili sme odzadu aj cez koronu." "My tiež tunak do našej. Dalo sa našťastie." "A vraj už od zajtra úplne otvárajú." "Tiež sme počuli, konečne, bude to super." "Tí novinári pod oknami ešte furt čakajú?" "Do ***** už ma ondejú. Chytro si niečo vymysli a my im to odkomunikujeme. Napríklad, že nemáš rád šperky, takže načo by si mal v kancli šperkovnicu. A teda ani kameru v nej." " To by mohlo prejsť, dík, ale to použijem až neskôr. Teraz na začiatok dám niečo jednoduchšie. Napríklad....napríklad...." Napríklad takto mohlo prebehnúť disciplinárne konanie.
Reakcia k téme: Trnkova lekcia nevkusu
02.06.2020 15:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zástancovia zavretých obchodov   Zástancovia zavretých obchodov

nech si raz a navždy osvoja jednotné pomenovanie: teda nie že "matky" by mohli tráviť v nedeľu čas s deťmi, rodinou a pod, ale na základe toho, že je množstvo profesií, v ktorých ženy-matky pracujú aj nedeľu, tak tým, že návrh sa dotýka iba predavačiek v obchodoch, nech navrhovatelia používajú výhradne slovné spojenie "Predavačky v obchodoch".
 
mínus indicator plus

Ja toto isté,   Ja toto isté,

ale psom.... (slúžim ako kuchtíK)
 
mínus indicator plus

Teraz sa už bude súdruh riaditeľ a   Teraz sa už bude súdruh riaditeľ a

ostatní zúčastnení len naivne vyhovárať v nádeji, že výhovorky "zaberú". Z čoho takáto ich viera pochádza? Lebo nás majú všetkých za idiotov.
 
mínus indicator plus

Rudo,   Rudo,

presne tak. Rovnako je to vo sfére, v ktorej pracujem.
 

1 >

Najčítanejšie na SME