Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: pristav
1 >
mínus indicator plus

ovládajú nás.   ovládajú nás.

môže aj za to, že nemáme dialnicu do Košíc :D
 
mínus indicator plus

 

Blaha šíri nenávisť voči liberálom, čím potvrdzuje, že nenávidí slobodu. Jej zneužitím (prekrúcaním) tú nenávisť šíri. p.s. socialista milionár (fico, pele, jankovska, pociatek, ..) = falošný socialista!
 
mínus indicator plus

 

u Put-ina je vždy pravda presný opak.
 
mínus indicator plus

 

Veru, doping nemá nič spoločné so športom, tak potom je rozhodnutie správne, doping do športu nepatrí. Rusko katastroficky vymírá. Ekonomiku mají zachránit miliony migrantů. Rusko dál vymírá, jen letos zřejmě ztratí přes 200 000 obyvatel. Vláda hovoří o katastrofě a prezident Vladimir Putin slibuje miliardy na podporu porodnosti. Do konce století hrozí počet obyvatel Ruska klesnout pod 100 milionů. Důvodem je kromě nízké porodnosti i emigrace řady Rusů, kteří z politických i ekonomických důvodů utíkají.
 
mínus indicator plus

 

aj tam migrantov zneužívajú na politické ciele
 
mínus indicator plus

 

V Rusku migrantov vitaju. Rusko katastroficky vymírá. Ekonomiku mají zachránit miliony migrantů. Rusko dál vymírá, jen letos zřejmě ztratí přes 200 000 obyvatel. Vláda hovoří o katastrofě a prezident Vladimir Putin slibuje miliardy na podporu porodnosti. Do konce století hrozí počet obyvatel Ruska klesnout pod 100 milionů. Důvodem je kromě nízké porodnosti i emigrace řady Rusů, kteří z politických i ekonomických důvodů utíkají. Marta počula si? Prídu imigranti. 11 000, zjedia nám zemiaky, znásilnia nás a dostanú 800 euro.
 
mínus indicator plus

 

a čo mali robiť? chytať ho rukami?
 
mínus indicator plus

 

nečítaš pozorne, píšem odhad, nie statický posudok
 
mínus indicator plus

odhad   odhad

Podla poškodenia to určite pojde zbúrať. To nikto neopraví, plus skryté praskliny.
 
mínus indicator plus

 

druhýkrát o tom istom hlasovať môžu ?
 
mínus indicator plus

 

mal by zabiť = označenie niekoho ako cieľ pre zločin, je navádzanie ešte skúste, tam chýbal mäkčen a je to v inom jazyku, alebo je to satira, takze v satire je možné všetko, a ohromne vtipné označovať niekoho na zabitie
 
mínus indicator plus

 

2. kocnerovym krsniatkam je jedno ako znie vyhrazka vsak? nevedia, co je navadznie
 
mínus indicator plus

 

vraj to boli len krčmové reči, a vraj mal vypité trochu, a ani to neni on
 
mínus indicator plus

 

nevedel som, že Trnka zriadil na gen. prokuratúre u seba krčmu 4cenovej :D polka sem, polka sem, polka sem...
 
mínus indicator plus

 

Pociatek týmto zradil bandu SMER, Fica. Mal predsa držať hubu a všetko poprieť!!! Trnkovi ostáva tvrdiť, že to nie je on a že sa Pociatek rozprával s niekým iným. :D V rovnako vyzerajúcej miestnosti. Aj obraz na stene je falzifikát, moze potvrdiť. p.s. socialista milionár (fico, pele, jankovska, ...) = falošný socialista!
 
mínus indicator plus

 

Zápal švindlov Ruskovi nebráni zúčastniť sa pojednávania. Nie je ohrozený na živote, tak môže prísť. keď Rusko predával svoj podiel v TV Markíza Kováčikovi, v zmluve vyhlásil, že neexistujú žiadne budúce záväzky. kto je rusko? https://www.youtube.com/watch?...
 
mínus indicator plus

 

Hmm, a ako oskenuje tvár základný tlačítkový mobil bez fotaku?
 
mínus indicator plus

LSNS=mačka vo vreci   LSNS=mačka vo vreci

program: vystúpiť z EU a NATO a potom sa uvidí ... :D
 
mínus indicator plus

 

nie vada, to je akože vzor tradičnej rodiny :D ĽSNS je personálne vykradnutá, nemá riešenia, iba heslá Kotleba na prekvapenie všetkých peniaze priznal: „Na účet mi zo strany chodí, poviem to priamo, asi 1 200, 1 300 eur. „Keď Frederika požiadala o rozvod, uviedla, že jej manžel zarába okolo 7 500 eur. On to poprel a priznal len príjem poslanca parlamentu a príjem poslanca Banskobystrickej župy. Žiadne peniaze zo strany neuviedol. Marian Kotleba sa ohradil voči tvrdeniu, že kotlebovci popierajú historické udalosti. Keď však mal odpovedať na otázku, či si stále myslí, že „SNP je boľševický puč proti slovenskej samostatnosti,“ tak neodpovedal. Nápis z transparentu mu pripomenul Michal Kovačič v relácii Na telo televízie Markíza. Kto je Kotlebov okresný predseda s hákovým krížom na hrudi, na ktorého sa predsedu ĽSNS pýtal moderátor v relácii Markízy Na telo. O Rastislavovi Jakubíkovi písal pred rokom na blogu Ján Benčík, Kotleba mal v televízii pri otázkach na člena kotlebovcov problém odpovedať.
 
mínus indicator plus

 

hľadá sa sebareflexia SMERU... videl ju niekto? p.s. socialista milionár (fico, pele, jankovska, pociatek, ...) = falošný socialista!
30.11.2019 20:24 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME