Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: evakulova
1 >
mínus indicator plus

Zvláštne...   Zvláštne...

Toľko času, práce a peňazí stoja advokáti, súdy i v prípade, ktorý vyriešila zdarma karma ešte i s iróniou miesta pre ktoré sa karma rozhodla.
 
mínus indicator plus

To, čo sa nedá...   To, čo sa nedá...

kúpiť, ani získať diplomami, je IQ.
 
mínus indicator plus

Vďaka   Vďaka

Priama úmera v právnom štáte : zločiny páchané politickými nominatmi sú odhaľované, vyšetrované a súdené vždy po zmene politického spektra. Až rozsah preukázanej viny, či neviny bude pre sudcov v súlade so zákonmi právneho štátu určujúci pre pomenovanie činov.. I novodobí boľševici majú určite naštudovanú históriu sabotáží, zrád a velezrád. Vyzývanie novinárov k dodržiavaniu prezumpcie neviny, docentom práva je v súčasnom stave poznania tristné. Rovnako situácia na TB, ako opatrne (poniektorí) kládli otázky. Ukážka nekomfortnej atmosféry v prítomnosti diktátora v priamom prenose.
 
mínus indicator plus

Vďaka,   Vďaka,

, za normálne ,, jednoduché vysvetlenie v tej mase dezinformácií.
06.11.2020 14:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vďaka   Vďaka

za text a úžasné zábery.
 
mínus indicator plus

Parametre porovnávania   Parametre porovnávania

Je to také náročné, pochopiť význam konkurencie? Ak niekomu nechutí v jednej reštaurácii, ide do inej. Ak máme zlú skúsenosť s remeselníkom, hľadáme iného. Ak nemáme na výber, máme smolu. Čím vyššia kvalita, tým väčší zisk. Čím lepšia starostlivosť , tým vyššie náklady. Čím horšia organizácia inštitúcie, tým viac každoročne potrebuje finančné injekcie. Ak všetky podnikateľské aktivity budú v súlade so zákonmi a nestranne kontrolované, tak konkurencia v zdravotníckych službách nám pomôže zaradiť sa k civilizovaných krajinám 21.storočia.
 
mínus indicator plus

100 %   100 %

100 % som si istá, že som som zatiaľ tu, na zmätenom maličkom kúsku zemegule živá a zdravá primerane vysokému veku. 100 % som si istá, že ak som zatiaľ negatívna, tak sa budem ďalej chrániť nie iba pre vírmi, ale i pred hlúposťou. 100 % som istá, že pred vírmi sa možno ochránim, rukavice, rúško, bez kontaktov, alebo s odstupom. 100 % som si istá, že pred hlúposťou je to náročné a často nezvládnuteľné, zrejme 100 %-ný pane.
Reakcia k téme: List opozičným predákom
04.11.2020 7:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

...ktoré?...   ...ktoré?...

prieskumy, tie predplatené boľševikmi? Médiá ste označili veľmi správne...teraz je dosť času čítať o histórii, ale i rozprávať potomstvu o tom, čo všetko sa dá prežiť, ak sme "skôr narodení ". Udržiavanie optimizmu je veľmi dobrá terapia v zlých časoch, keď sa krivka hlúposti derie do výšok. A niektorí z nás nájdeme i chyby, ktoré sme urobili pri výchove detí. Máme možnosť to napraviť pri vnúčatách.
Reakcia k téme: List opozičným predákom
03.11.2020 13:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

...súdruhovia a súdružky...   ...súdruhovia a súdružky...

Výborný text, vďaka...chýba mi tam pri oslovení "chlapci" rozšírenie o "dievčatá", ale súdružky a súdruhovia by bolo fakt lepšie.
Reakcia k téme: List opozičným predákom
03.11.2020 13:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tie cintoríny...   Tie cintoríny...

nie sú o zapálení sviečky, ale o rodinných stretnutiach a cestovaní.
01.11.2020 7:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vďaka, perfektné,   Vďaka, perfektné,

...bolševikom vyhovuje literatúra, učebnice a úplne všetko bez ich zločineckej histórie, aby sa nové generácie nepoučili zo zverstiev, ktoré napáchali. Zlobu, aroganciu a nenávisť šíria presne podľa svojho manuálu. Po vojne sme mali šťastie na ozaj pánov učiteľov z I.ČSR, kým ich nevymenili za tých, ktorí boli takmer presne, ako dnešný Blaha.
 
mínus indicator plus

Veľký krok   Veľký krok

Slovensko urobilo veľký krok 29.februára 2020 do známeho neznáma. Každý "pokus" o záchranu života popri záchrane takmer nezachrániteľnej justície stojí za to. Každé, malé, či veľké víťazstvo nad boľševikmi, ktorými sa to tu hemží, stojí za to.
 
mínus indicator plus

Veľká vďaka za tento text.   Veľká vďaka za tento text.

Ďakujem za text, ktorý sa určite dotkne mnohých a snáď i hejterov. Pri pozornom čítaní a správnom vnútornom "prekladači" každého z nás. Veľa zdravia a porozumenia všetkým jeho čitateľom. Zdieľajte prosím...
30.10.2020 11:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Rešpekt   Rešpekt

Z rešpektu a po skúsenostiach s hlúposťou som si kúpila respirátory a nosím rukavice (1 pár bavlnené a na ne 1 pár gumových tenkých...napomínanie arogantných som v začiatku zavrhla, "vybrané" slová hlupákov ma nezaujímajú. Skúste si ignorantov a hlupákov nevšímať a obchádzajte ich naďalej. Policajtov máme podstatne menej, ako tých, ktorí ignorujú zdravie.
28.10.2020 12:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Rovnováha   Rovnováha

Všetko živé na Zemi je niečím výnimočné. Dôležité je zachovanie rovnováhy medzi tým, čo je škodlivé a čo je pre život prospešné.
28.10.2020 7:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Výborný rozbor,   Výborný rozbor,

predpokladám, že pred zverejením bol doručený, alebo tlmočený niektorému z riadiacich štábov, v tom prípade by pomohol celej veci. Pretože "po vojne je každý generál", najmä tí, ktorí o "velení" vedia iba písať. Ale, naozaj perfektná práca ibaže s opačným výsledkom zverejnením v médiách. Kto chce, hľadá riešenia, kto nechce, alebo nevie, hľadá chyby.
 
mínus indicator plus

Bulvárne titulky   Bulvárne titulky

Áno, pre mňa s týmto druhom manipulatívnych titulkov z troch pre mňa dôveryhodných médií (Aktuality.sk, SME, Denník N) boli prví v N-ku. Asi to zvyšuje čítanosť, ale za akú cenu?
 
mínus indicator plus

...máte pravdu,   ...máte pravdu,

...ale práve ten "plebs" potrebuje dovzdelať, čo bude síce dlho trvať, myslím, že tohtoročný OTO za rok 2019 rozšíril rady chápajúcich, napriek tu nepriaznivým komentárom....
 
mínus indicator plus

Ak "ulieva" má byť potrestaný...   Ak "ulieva" má byť potrestaný...

...ten, kto peniaze "ulieva". Žila som legálne dlho v štáte, kde každá finačná operácia so sumou vyššou, ako 10 000 prechádza automatický finančnou správou. U nás, ako vravia východniari "i tak še da, i tak še da".
 

1 >

Najčítanejšie na SME