Streda, 16. október, 2019 | Meniny má Vladimíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Maroš Kiš
1>
mínus indicator plus

To je jedna stránka veci   To je jedna stránka veci

Ak sa majú radi, to ešte neznamená,že sú homosexuáli..že ? Na druhej strane... Videl niekto týchto dvoch samcov pri párení ??? Myslím sex medzi nimi dvoma... Videl niekto ako spolu sexujú dvaja samci napr. levi, psy, kohúty capy, býci, žrebci atď.... ?
 
mínus indicator plus

Tieto rebríčky sú o ničom..   Tieto rebríčky sú o ničom..

Je to ako so všetkým... 10 najkrajších filmov. 10 najkrajších piesní 10 najkrajších dovolenkových destinácií 10 najkrajších miest na svete 10 nakrajsích herečiek 10 najkrajších hercov Atď,atď,atď. Keď nevieš aký článok ju napísať poslúž si. Myslím, že 1000 ľudí , tisíc názorov. Každému sa páči niečo iné, preferuje ine, sleduje iné. Alebo , proti gustu žiaden disputát ' . Toto sú články porovnateľné s mlatením prázdnej slamy..
 
mínus indicator plus

Go Knights ...   Go Knights ...

Držím palce Nitre. Po sezónach potácania sa niekde v strede môže konečne ukázať, že má naviac. Hlavne po minuloročnej nie príliš vydarenej sezóne... Ešte bude zaujímavé ako sa vyvinú miesta v tabuľke a s kým bude hrať semifinále... Je vydieť, že po reorganizácii sa z Nitry stalo prekvapenie sezóny.. Nové posily, noví tréneri a hlavne vytvorenie organizačnej štruktúry ukázali, že sa nedá stavať, len na hráčskom stave. Aj keď ten je určite dôležitý. Je to dobrá vyhliadka do budúcna a dúfam, že aj ďalšia sezóna bude posun do predu.
 
mínus indicator plus

Alebo v noci nebudú jazdiť žiadne autá.   Alebo v noci nebudú jazdiť žiadne autá.

Nech dvihne ruku ten šofér, čo nie je unavený, keby vstane o jednej ráno a ide si zajazdiť. Šofér sanitky,. Policajt, taxikár, hasič... Aj keď budú mať pohotovosť a systém vyhodnotí šoféra ako nespoľahlivého z dôvodu únavy tak jednoducho nenaštartuje. Ako sorry, ak bude treba zaniesť niekoho na urgent do nemocnice a auto mi nenaštartuje čo potom... Bude niekto niesť právnu zodpovednosť za prípadné úmrtie ??? Ja viem, že toto sú všetko reči, čo akože...ale netreba myslieť aj na takéto drobnosti ?
 
mínus indicator plus

Tiež sa mi to   Tiež sa mi to

Nezdalo, že by to bol Jupiter..a to nie som ani astronóm... Už len vzhľadom na vzdialenosť.. aj keď Jupiter je obrovský. " Korektná novinárčina ". To si tam ľudia cucajú z prsta tie odborné veci ?
 
mínus indicator plus

Nezaregistroval som   Nezaregistroval som

Žeby sa analytici dajako pozastavovali nad celoročným zvyšovaním cien a to pomaličky v desiatkach centov. A ešte nie pretriasanie v novinách. Už som čakal kedy ma zasa pobaví takýto článok. Vezmú Vám 10 a vrátia 1. No netešte sa...
 
mínus indicator plus

Dva roky po súdoch   Dva roky po súdoch

Šofér vyšiel z toho s podmienkou A zaplatil bolestné a náhrady za uslú mzdu. Vyšiel z toho veľmi dobre.
 
mínus indicator plus

Na tejto križovatke   Na tejto križovatke

Dom služieb a Cintorínska sú semafory naozaj veľmi rýchle. Nie som starec a idem štandardnou rýchlosťou, ale na tomto prechode Vám naskočí červená keď ste približne v polovici štvorprúdovej cesty. Ak idete smerom k domu služieb tak naozaj nestíhate prejsť bez toho aby na vás už nečakalo auto vchádzajúce do križovatky. Na tento prechod mám aj ja zlé spomienky. Cca 23 rokov dozadu nás tam s manželkou, vtedy ešte priateľkou zrazilo auto. Ona skončila s krvácaním do mozgu v NZ a ja dobytý, spuchnutý, že ma ani vlastná mama nespoznala s rozvrhnutým kolenným väzom v nemocnici v Nr. Tiež večer a semafory boli vypnuté, resp. blikala oranžová. Je to pekná dlhá rovinka, smerom z mesta ku kruháču a šoféri tam radi stúpia na plyn. Ako aj v našom prípade. Každopádne je v tom šofér až po uši, pretože pokiaľ mu ona neskočila do cesty, je na vine on. Akonáhle je chodcov na priechode je chránený zo zákona.
 
mínus indicator plus

Trochu som asi nepochopil...   Trochu som asi nepochopil...

Tento blog. Asi som už starý na takéto myslenie. No nič...skúsim nájsť nejakú appku, ktorá mi v tomto pomôže. Ale snaha sa cení..
05.09.2018 17:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Prepáčte.   Prepáčte.

Skomolil som Vám meno. Takže p. Droppa...
 
mínus indicator plus

Vidím   Vidím

Že dnes už môže blahoslaviť hocikto a hocikoho... Pán Dropa, s vašim dovolením, pokúsim sa Vám urobiť radosť. blahoslavení ste vy, obyčajní, denno - denne slušní ľudia, ktorí nijako "nevytŕčajú z davov a z radov", ktorí si žijú svoje obyčajné životy s radosťami, starosťami, s plnením si obyčajných ľudských aj spoločenských povinností, ktorí toho veľa v životoch dobrého dokázali --- ktorí ale sú ale denne urážaní, ponižovaní, zosmiešňovaní, je o nich opakovane dookola hrubo a bezbreho klamané a vymýšľané a nenávisť iných k nim je beztrestne denne rozširovaná verejne... Blahoslavený ste. A teraz k veci. K tomuto nemám vela slov ( k článku ) zostáva len konštatovanie a budem opakovať po Nyrre... To bolo čo ??? Odpoveď. Výplod šialeneho mozgu v kombinácii s riadnou dávkou koksu.. Howg. Čítajte viac: http://komentare.sme.sk#ixzz5P...
 
mínus indicator plus

Vykrvácať.   Vykrvácať.

... tento sprostý nový telefón si tam hádže slová aké chce.. Takže vykecávať .
18.03.2018 7:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

V tomto prípade   V tomto prípade

Tí odporúčam jazdiť sám. Určite nie v ďalšej spoločnosti ľudí s ktorými sa budeš vykrvácať. Pretože podľa tejto teórie ťa aj rozprávanie za jazdy pripravuje k pozornosť. Myslím, že je jedno či sa rozprávaš so živým človekom alebo iba cez sieť. Nevidím v tomto rozdiel Zaujímavé je, že broja iba proti telefónom, aj keď handsfree free, a nie aj proti rozprávaniu v aute s druhými osobami.
18.03.2018 7:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

motorola D160   motorola D160

Môj prvý mobil z EuroTelu... za 6500 sk k tomu kupom na nákup elektroniky v akomsi obchode. Neviem na kolko, ale bolo to dosť velka zlava. S kupónom sa kšeftovalo, keď si ho predal mal si lacnejší telefón. Potom ericson 626 s vymenitelným krytom. Môj sen bola alw Nokia 3110. Zohnal som ju pod pultom :) . Robil som vi firme, ktorá mala zastúpenie EuroTelu. Na ňu som si kúpil hardware a la drevo. Nadherný telefón... odvtedy len Nokie.... až do nástupu smartphonov... tam nokia sklamala.
 
mínus indicator plus

ver mi   ver mi

že tu zažiješ aj hejterov vyššej ligy. Toto nie je nič také a musí si tým prejsť asi každý nový bloger. Nie je tu nič pre citlivky :)
01.02.2017 18:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

tí flákači sú všade   tí flákači sú všade

a je jedno či je to zahraničná firma alebo slovenská. čím je firma väčšia a rozmáha sa, musí súmerne s tým prijímať nových ľudí. A tam to všetko začne. Dva príklady z praxe. príklad č. 1 : malá, povedzme rodinná firma, možno tak 30 zamestnancov. Títo tridsiati v podstate firmu budujú, dvíhajú ju, podnik expanduje. začína naberať ľudí. Obyčajná úradníčka , ktorá tam začínala a mala na starosti povedzme odbyt, je zrazu odsunutá a dostane novú šéfku, ktorá preberie jej agendu. Nehovoriac o tom, že ju ešte aj musí zaúčať, lebo nová nič nevie. hlavne že pani je inžinierka a nástupný plat má dva X vyšší ako jej predchodkyňa. príklad č. 2 : zamestnankyňa, pracujúca s kolegyňou na obchodnom úseku majú podelenú robotu. povedzme 30 predajní po slovensku. Firma expanduje, otvára nové predajne a z pôvodných tridsiatich je 60, neskôr 100.. Stále len tie dve. Medzitým firma priberie ďalšie asistentky na všetko možné.. Všetko slečny s vysokou školou a s nástupným platom vyšším ako tieto dve ženy, ktoré preto aby stíhali si začínajú nosiť prácu domov a robiť po svojom príchode domov a cez víkend. Mladé slečny asistentky majú čas chodiť na kávičky, trkotať o svojich rod. problémoch a hrabať sa na Facebooku... Myslíte, že tým dvom zvýšili extra plat ? Možno vrámci zvyšovania priemernej mzdy... Keď sa bola jedna z nich sťažovať, že nestíha, dostala ďalšiu prácu navyše :) Takto to jednoducho funguje viac menej všade.... Šikovný a nadaný človek je takmer vždy v pozícii outsidera. Prečo ? No lebo medveď........
01.02.2017 17:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Presne toto som si pomyslel   Presne toto som si pomyslel

keď som začal čítať jej komentár. Svet zložený len z géniov, kde by tí "normálni, obyčajní priemeráci " boli zavrhnutý niekam do pekla. Len neviem, kto by im čistil kanály, keď si upchajú, kto by piekol chleba, odnášal smeti a XXX ďalších vecí, nebyť tých priemerákov. Môj syn má už takmer 9 rokov ( dožil sa ich napriek chorobe ) neznáša školu, učenie, do všetkého ho musíme takmer dokopať. Miluje hranie a miluje lego. Vydrží pri ňom sedieť do aleluja. Neviem čo s ním. Neviete mi niekto poradiť dajakú strednú školu legovú ???? Podľa slov tejto pani ( black cat ) je nanič a nič z neho nebude. Asi ho teba utratiť. Nobelovku nezíska budem rád ak skončí učňovku. Podľa jej slov je to pod jej úroveň. Ale predsa len niečo má.... Dobré srdce. Rozdal by sa, podelí sa s každým aj o to posledné a chodí za mnou ako mi môže pomôcť. To všetko čo chýba jeho bratovi ( 19 rokov ). Vychovávali sme ich rovnako no každý je iný. Svet je farebný a pestrý, ako aj Ľudia. Majú na ňom miesto dokonca aj pávy pýšiac sa svojim chvostom a mysliac si, že sú niečo viac ako tí ostatní....
13.01.2017 9:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

to sa ani nečudujem...   to sa ani nečudujem...

Ja som mal problém nájsť si robotu ako 40 ročný... Tiež som mal menšiu v krízu ako živnostník a povedal som si, že kašlem na to. Asi po roku son si živnosť opäť otvoril... Prečkal som akosi to zlé... Rozšíril som záber, začal som robiť niečo iné... investoval som doteraz takmer 2000 ečiek na stroje a dnes neviem kam z konopí. Jednoducho nestíham. Samozrejme je rozdiel ak niekto ukončí živnost zo zdravotných dôvodov ( nevládze ďalej fyzicky a manualne pracovať ( hládá lahšiu prácu ) a skončiť podnikať z nedostatku práce. Predpokladam, že si skončil z prvého dôvodu. Ja tiež netuším kolko budem ešte vládať pretože robiť zámočnika znamená denno denne tvrdo manualne robiť. Dvíhať ťažké bremená, všetko zo železa. Tiež mám kolená v prdeli, a od neustáleho dvíhania bremien zodraté platničky v krížoch ( zatial bez citelných problémov ). Ale vyskúšam a budem bojovať, dúfam ,že vydržím a ak nie tak neviem... Bude zo mňa zničený starý chlap, bez peňazí a možno žobrák. Ale nikdy sa mezamestnám to viem určite. 20 rokov byť na vlastnej nohe je ako droga... bez toho si to nedokážem predstaviť.
 
mínus indicator plus

tiež mi je čudné   tiež mi je čudné

To trestné oznámenie zo strany banky. Zvyčajne sa to rieši vyhadzovom. Počul som už o pár prípadoch. Ale vo svete to už tak chodí. Sme rovní a rovnejší...
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME