Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Martin Droppa
1 >
mínus indicator plus

Nepozerám nič z toho,...   Nepozerám nič z toho,...

...čo ste vypísali, nezaujíma ma to a ani to - na rozdiel od Vás - nepoznám. Testovať som sa dal hlavne preto, lebo si to vyžaduje moja práca a súčasne preto, aby som vedel, či mám alebo nemám Covid-19. A prečo by som mal dobrovoľne dva týžde sedieť doma? Mám prácu, ktorá sa nedá robiť iba z domu. Nikde po svete som nechodil, ani nechodím - a keby aj, tak zas iba ako kovidnegatívny a do prostredia bezpečného. Opakujem - nie som ovca ani dobytok a akýsi anonymníci, vrátane Vás, ma nebudú urážať, ani moju rodinu a blízkych.
 
mínus indicator plus

A toto je čo -   A toto je čo -

- citujem od anonyma 'tautológ:' ..."zakázať chodiť do práce tým, čo sa nepodrobili AG testom..." "Zase sme ukázali, že sme diera vyspelého sveta. Tak vydierať a ponížiť občanov na úroveň dobytka..." To je o kom, ak nie o testovaných? To je o lekvárových šiškách a o makovníkových závinoch a klobáskach?
 
mínus indicator plus

Napísal som,...   Napísal som,...

...zopakujem: "...obrazne s roxorom v jednej a so zápaľnou fľašou v druhej ruke. " Tam je slovo 'obrazne,' čiže 'pomyselne' a podobne. Neviete čítať s rozlišovacou schopnosťou porozumieť textu? Pozor - Covid-19 vniká do tiel i cez oči.
 
mínus indicator plus

Naozaj "obdivuhodný výkon," pán Kuba -   Naozaj "obdivuhodný výkon," pán Kuba -

- Európa je vyše uší v pandémii Covid-19 a Vy blúznite o občianskej neposlušnosti, robíte z ľudí idiotov a ovce, z pána premiéra decko... Ste iba jeden v rade pred úradom vlády - obrazne s roxorom v jednej a so zápaľnou fľašou v druhej ruke. Takúto otázku Vám dám: Ako zistíme, či sme alebo nie sme kovid-pozitívni? Ako deva zistí, či je alebo nie je tehotná? Predsa testovaním. Aj viackrát opakovaným.
 
mínus indicator plus

Predstavte si -   Predstavte si -

- dobrovoľne som sa bol dať dvakrát otestovať, dobrovoľne pôjdem opäť - a za žiadny dobytok, ovcu ani iné Zvieratká sa nepovažujem. Prečo urážate státisíce ľudí, ktorí sa dali dobrovoľne otestovať, či majú alebo nemajú Covid-19? Jasné - ako anonym si to"môžete" dovoliť. Čo si to dovoľujete!?
 
mínus indicator plus

Pán Žiak,...   Pán Žiak,...

...skúste písať napríklad o automobilizme, o vínach, o turizme, o výchove dieťaťa a tak podobne - to by mohlo byť zaujímavé. Neustále kopanie do pána premiéra je už otravnou nudou, aj keď je v móde.
 
mínus indicator plus

Pán Sitko -   Pán Sitko -

- pochopte už, že titulok - nadpis článku sa vždy a všade zobrazí v červenej farbe. Keď si ale článok rozkliknete, prečítate - Vy a ktokoľvek iný - tak potom sa titulok - nadpis zobrazuje už iba v tmavosivej či čiernej farbe: všetkým, ako otvorený, prečítaný. K článku (i tomu minulému k téme): Kdeže všetci správcovia a obyvatelia - vlastníci bytov v bytových domoch boli pred rokmi, keď sa zákony prijímali a mohli ich pripomienkovať? Nikde - sedeli doma a mlčali. Dnes píšete o niečom spred rokov - neaktuálnom, nezaujímavom, v podstate zbytočnom - ale treba nakopať pána Fica, však? Môj priateľ býva v byte, ktorý je v jeho vlastníctve. byt je v bytovom dome v osobnom vlastníctve vlastníkov - i s pozemkom, okolím, parkoviskom, cestou aj s chodníkmi. Už pár rokov majú vlastnú kotolňu na plyn. Všetci si to pochvaľujú: platia menej, vedia kedy treba objednať odborné revízie, koľko to bude stáť z fondov vlastníkov bytového domu, majú zabezpečený servis i pohotovostnú servisnú službu... Taká je pravda, pán Sitko. A vôbec ich nezaujímalo, kto je predsedom vlády, keď sa pre vlastnú kotolňu rozhodli. Dodnes neplatia "moloch" a jeho úradnícku armádu, sú spokojní.
 
mínus indicator plus

V by ste as mohli vedieť,...   V by ste as mohli vedieť,...

...že je slušné a profesionálne uviesť pôvodné autorstvo, prípadne doplnenie k nemu (kedy bájka vyšla a pod.) Bežne tak seriózni tvorcoviaa seriózne tvorkyne robia - viď titulky filmov, videí, epilógy či prológy kníh...
Reakcia k téme: Bájka o besnom kocúrovi
23.11.2020 22:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pán Chmúrny,...   Pán Chmúrny,...

...slečna Vlhová je fešanda, poznám ju i osobne - náš syn s ňou chodil na lyže. Dobrý nápad - určite do Vašich "týždňov" dajte fotky milých slečien aj šarmantných mládencov - Slovensko je ich plné, oboch pohlaví.
23.11.2020 21:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pán Seberíni,...   Pán Seberíni,...

...a to sa smie, odpisovať :-D ? O mojich predkoch neviete vôbec nič. Ale pátrajte, prezradím, že pochádzame zo severu dnešného Francúzka.
Reakcia k téme: Bájka o besnom kocúrovi
23.11.2020 21:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Prvý!   Prvý!

Vy ste hotový potomok Krylova a de La Fontaina :-) !
Reakcia k téme: Bájka o besnom kocúrovi
23.11.2020 21:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Neviem,...   Neviem,...

...čím, ako, koho UNICEF Slovensko vydiera. V článku je opísaná neveselá skutočnosť. UNICEF Slovensko nie je anonymná organizácia, zbabelo sa skrývajúca za anonymné nicky, ako tu 'filoz' a '1607182,' ale koná - pomáha.
Reakcia k téme: Milióny tvárí podvýživy
23.11.2020 21:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pán Pado -   Pán Pado -

- nie je pravda, že nikomu na ničom nezáleží. Ako keby ste tým tvrdením popierali či bagatelizovali snahy a hlavne činnosti desaťtisícov ľudí na Slovensku, jednotlivcov i skupín, združení (spomeniem aspoň Lesoochranárske združenie Vlk, aspoň aktivitu My sme les, aktivitu Ide o nič, aktuálne aktivity v prospechy Vlkov, Prírody v Jasnej a v Demänovskej doline a tak ďalej). Všetci robili i robia vo svojom čase, bez toho, že by za to boli platení. A Vy ste mnohým dali potrebný impulz a oni sa začali zaujímať a aj konať! Pozrite sa - aj ja som neraz sklamaný z nečinností či z mlčaní orgánov - od ministra životného prostredia, cez poslancov v NR Sr, až po "nejaký" mestský, obecný úrad - ale nezúfam - idem ďalej. Takže, prosím Vás, aj Vy pokračujte. Všetko dobré Vám prajem.
23.11.2020 13:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ešteže,,,   Ešteže,,,

...napríklad Ozzy Osbourne vydal nový album - volá sa Ordinary Man. Aj Alice Cooper ponúka novinku - album Detroit Stories (hrá na ňom aj detroitský bluesový mág - gitarista Joe Bonamassa, aj iní hostia). Album vyjde 23. februára 2021. Tiež tu máme novú kolekciu kompaktov / platní aj Blu-Ray - Pink Floyd ~ Delicate Sound of Thunder 2020 Deluxe Box Set. A tak ďalej.
 
mínus indicator plus

"Zbohom Hudba!" povedal som si,...   "Zbohom Hudba!" povedal som si,...

...keď som si prečítal zoznam ocenených, víťaziek, víťazov AMA.
 
mínus indicator plus

Nesúhlasím -   Nesúhlasím -

- pán Chmúrny pekne jednovetne zhrnul, vybral podstatné udalosti ostatných dní vo svojom výbere. Pán Chmúrny nepíše zle. Môžete to spraviť lepšie - nadpriemerne pre nadpriemerných.
23.11.2020 10:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pán Chmúrny,...   Pán Chmúrny,...

...celkom fajn je to, ale mám istú výhradu, podloženú otázkou: Myslíte si, že problematiky Demänoskej doliny a Jasnej - o ktorých je aj petícia (vďaka za link na ňu) je regionálnou záležitosťou? Nepovažujem ju za takú, lebo sa týka celého Slovenska (majitelia, spolumajitelia pozemkov, ale aj stavieb, investori, podnikatelia, služby, zamestnanosť... - to všetko je až nadnáodné). Napokon - petíciu podpisujú i našinci v zahraničí; teraz je pod ňou už vyše 36 100 podpisov. Prosím Vás - fotka toho boľševického elementa Blahu musela byť? Strašne som sa zľakol, že už je tu zas, čo opäť vyparatí :-( Nabudúce dajte radšej foto peknej Slečny, prosím pekne. Všetko dobré Vám želám.
23.11.2020 9:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ojój, keby len...   Ojój, keby len...

...SBB, ale aj Tadek Nalepa a jeho Breakout, skupiny Budka Suflera, Perfect, Manam, Lady Punk Maryla Rodowicz, Frackowiak...
22.11.2020 22:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pán Chmúrny,...   Pán Chmúrny,...

...počúvam nový album od Ozzyho Osbourna (vyšiel 20. februára 2020), volá sa Ordinary Man a je na ňom i pôsobivá, pomalá skladba All My Life. Odporúčam skladbu i album. Pod vplyvom tej piesne, ale aj pod vplyvom diel skupiny Motörhead a tiež najnovšieho albumu od skladateľa a hudobníka menom Neal Morse - album sa volá Sola Gratia a vyšiel 9. novembra 2020 - som Vás vymazal z pracovného zoznamu potenciálnych, možných elementov. Veď i ja potrebujem spojenecké podpory v zápasoch, vedúcich k víťazstvu ;-) Takže teda - všetko dobré!
22.11.2020 20:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pekný článok - ešte krajšie činy,...   Pekný článok - ešte krajšie činy,...

...pani Smutná, idete príkladným vzorom nielen svojmu potomstvu. Ďakujem Vám za všetko, čo robíte pre Prírodu. Vaša veta na záver: "Srnky nám tiež nechodia po obývačke a nerozhadzujú okolo seba vínove fľaše..." nemá chyby.
Reakcia k téme: Od slov k činom
22.11.2020 19:08 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME