Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Martin Droppa
1 >
mínus indicator plus

Potrebujete ma urážať...   Potrebujete ma urážať...

...a provokovať? Nie som hňup, lebo nie som Vaše dvojča ani potomok, nemám 120 kg, nemám ani 100 kg. Ale dobre - poďte mi dať "po tlame," keď už sa mi vyhrážate (vyhrážať sa niekomu = trestný čin).
 
mínus indicator plus

V okolí 'R' a 'T' máme aj...   V okolí 'R' a 'T' máme aj...

...'Z,' 'E,' 'D,' 'F,' Ģ,' '4,' 5,' 6' a hŕbu klávesových skratiek i znaky, napr.: '&,' ^, '~' aj '$'a tiež '#'a pod. Takže preklepujte - klepte, hlavne Mäskovité Rezníky naklepte - tie mám veľmo rád! Čo píšete od toho "Btw:" - tomu nerozumiem. A to "Btw:" - to je čo? Botswana? K článku ešte dodám: Ten nadpis - nuž, spísať, že pán premiér je vôl, ktorý teľaťom zabudol, že bol... - to je prisilná káva aj na mňa. Preteky v urážaní pána premiéra vyhráva: "...tramtará - tramtarára: ....!"
 
mínus indicator plus

Pani Bulbeck -   Pani Bulbeck -

- proti Znechuteniu a s ním treba bojovať Dňami - Nocami, v tom duchu som Vám písal príspevok, "radil." Tak všetko dobré Vám prajem.
Reakcia k téme: O empatii a apatii...
04.12.2020 13:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pretože...   Pretože...

...pani Tepličková sa volá Věra (nie Viera ani Vera!). A, napríklad, odkedy sa na Slovensku RIP-uje a spíkruje a šopinguje a telešopinguje atď.? A odkedy si tykáme? Mne aj nástenné Hodiny Času vykajú!
 
mínus indicator plus

"Dobroprajna Veta" -   "Dobroprajna Veta" -

- to je kto, čo? Vidíte - som pozorný, pozoruhodný i pozorovaí. A múdry a pekný!
 
mínus indicator plus

Paní Věro,...   Paní Věro,...

...ani by som as nereagoval, ale keďže už sa Vám podarilo zas sa šupnúť na titulku, tak: 1.: Najlepšie si nerozumiem sám so sebou, a ani vtedy si nerozumiem ;-) 2.: Veď píšem to, čo i Vy - aj ja som napísal nejeden kritickký text na adresu premiéra I. Matoviča, o kotlebách ani nevravím. Aj na titulke som mal tie články, viacere ;-) ! 3.: Nachtmanna - Nachthastrmana si nevšímajte, je to element, pletie si kolagén s kolegom, vieru s mierou, stehy so stehmi, plát s platom... :-D
 
mínus indicator plus

Pán Seberíni,...   Pán Seberíni,...

...a Vy vo Vašej domácnosti - ako, kde ste skladovali a potom znehodnocovali - likvidovali Váš nebezpečný, toxický odpad, napríklad už pri "bežných" virózach? Poučte plebs, dajte návody, rady.
03.12.2020 20:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ale bavím - nezabávam sa s Vami,...   Ale bavím - nezabávam sa s Vami,...

...len som sa pomýlil v kliknutí na ikonku 'Reagovať.' Tak sa ospravedlňujem.
 
mínus indicator plus

O jednom i druhom...   O jednom i druhom...

...by sme sa dlho zarozprávali. Už iba otázka: 'Je viera v Boha vedou?' by bola témou. Niekedy v tom mám "jasno," inokedy zas "tmavo." Neraz neviem. Je to zmysluplné - bádať v sebe.
03.12.2020 19:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Paní Věro,...   Paní Věro,...

...už som spísal pár textov za i proti rôznym konaniam pána premiéra Matoviča. A určite ešte napíšem - pretože sa mi začína bridiť to, čo premiér neraz vyvádza. Podobne - napísal som série protikotlebovských článkov a pod. Podobne ako Vás, i mňa hlavne otec viedol k Názorom a k odvahe ich prezentovať. Držte sa, som rád, že sa podporíme.
 
mínus indicator plus

Aha,...   Aha,...

...čiže tak ste to mysleli? Teoreticky máte pravdu - prakticky, v skutočnosti, je to tak, že v OĽaNO už niet takmer kameňa na kameni, kto by teda vyhlásil "palácový puč s vianočným punčom" a usadil by sa do poľného kresielka ťaženia "Za nové Slovensko," ako by mnohí ľudia chceli? V ostatných dňoch sledujem silnejúce aktivity mnohých "prebudených politikov, političiek" napr. zo strany Za ľudí, o získavanie voličskej podpory. Idú na to starorafinovane - cez "ponuky riešení" problémov v spoločnosti, dúfajôc, že sa z preferenčných motýk stanú guľomety víťazných percent vo voľbách. Veľa dobrého, paní Věro, Vám prajem.
 
mínus indicator plus

Inšpirujete ma k večerným úvahám...   Inšpirujete ma k večerným úvahám...

...pri nádobe s Thé. Myslíte si, že môže byť Zmyslom Živote nemať Zmysel Života? Myslíte si, že Láska k Blížnemu nie je Zmyslom Bytia? Myslíte si, že Láska k Partnerke / k Partnerovi, k Potomstvu nie sú Láskami k Blížnym? Nepovažujete Vašu Lásku k Vašej Manželke a k Vašim Deťom, Rodičom a pod. za Lásku k Blížnym? Ďakujem Vám za fajn komentár, všetko dobré prajem.
03.12.2020 19:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

A nie sme nesmrteľnými?   A nie sme nesmrteľnými?

Napríklad v Dielach, ktoré tvoríme po celý Život - a ostanú po nás. Sme nesmrteľní a nesmrteľné i v našom Potomstve, v našich DNA etc.
03.12.2020 19:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ďakujem za vnímavú reakciu -   Ďakujem za vnímavú reakciu -

- k tomu nadpisu - veď píšem, že Smrť je smrteľná, čo zdôrazňujem prívlastkom, že je nesmrteľne smrteľná. V podstate som chcel zdôrazniť to, že Smrť stále žije, tak ako i Život. Citácia {1Korint 15:51-55} je výborná, veľká vďaka za ňu! Všetko dobré Vám želám.
03.12.2020 19:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pani Tepličková,...   Pani Tepličková,...

...len tak ďalej - ešte zopár takýchto článočkov a pán Pellegriny vyhrá voľby s prehľadom ako z rozhľadne za jasného popoludnia v čírej Jeseni. Potom budete môcť vysvetľovať v poznámkach, že čo a ako a kedy ste čím a čo mysleli. Síce mám plné žochy výhrad voči konaniu pána premiéra Matoviča - ale nedovolil by som si ani prisniť, kdeže napísať a zverejniť to, čo Vy, citátujem Vás: "...dnes sa doslova modlím, aby odišiel. Nie preto, lebo sa omrzel. Preto, lebo škodí. Škodí tejto vláde a škodí Slovensku." Predpokladám, že sa Váš článoček zjaví na titulke webu SME, šupnete si ho tam, a tým pádom sa Vaša defetistická nálada bude šíriť. Komu to prospeje? Samozrejme - antimatovičovským skupinám. Zamýšľate sa vôbec nad tým, čo činíte a v prospechy koho?
 
mínus indicator plus

Pani Bulbeck,...   Pani Bulbeck,...

...neveriacky sa Vám čudujem. Prečo vyčitujete všetky možné nedobré správy? Nestačí Vám prebehnúť rýchločítaním titulky, nadpisy? Sťažujete sa, že ste v depresii, lebo nemáte náplne dní, večerov. Pritom ponúk je veľmi veľa - kultúrny a spoločenský život nezamrzol ani nezomrel: otvorené sú kiná, divadlá, galérie, múzeá... Máte výborný výber streamov z kultúrnych a spoločenských podujatí - naozaj na každý večer sa dá z toho niečo vybrať. Viem to dobre - takmer obdeň o tom píšem - sem, na blog na webe SME. A ak už nič - tak máme archívy s množstvom filmov, koncertov, albumov, máme knižnice (domáce i verejné)... Obhrýzať si nechty nudou a len sa sťažovať - to je také najlacnejšie, "populárne, modrné."
Reakcia k téme: O empatii a apatii...
03.12.2020 19:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

To ste sa zas ukázali,...   To ste sa zas ukázali,...

...vdp. Nedodržiavate - ignorujete - robíte si posmechy. Smutné konanie a zýšľanie.
Reakcia k téme: v Tescu teroristom?
03.12.2020 17:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tous Honneur et Gloire,...   Tous Honneur et Gloire,...

...Monsieur Giscard d'Estaing. Merci beaucoup. Seigneur Dieu Vous le donne le repos éternel.
 
mínus indicator plus

Samozrejme - nie ie dobre,...   Samozrejme - nie ie dobre,...

...ale je viac než výborne, ako ste ne-spravili! Nie, nečítajte ten môj článok - veď niečo o Umelkyni Marike Gombitovej, o pani Otílii Horrocks, o pani Beate Balogovej, o Jaroslavovi Haščákovi, o ikonickom časopise Mladý svět, o Mikim Volkovi, o speváčke Kataríne Knechtovej, o túžbach Žien, o Thé, o elementoch, o Psíkoch, o tom aj o inom - to by Vám načisto rozmlátilo metabolizmus a žalúdočné vredy by Vám vypukli aj na jazyku. Načo potom komentujete a odsudzujete niečo, čo ste vôbec nečítali? Držíte sa boľševických tradícií: Odmietam to (Bibliu, Chartu 77, bigbeat aj rock, dlhé vlasy, U. S. A. & Imperializmus. Coca~Colu, Levisky etc.) - ale vôbec to nepoznám(?)
03.12.2020 9:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Koľkože zloby a falše...   Koľkože zloby a falše...

...razí z Vašich slov. Píšem o Mladém světe - o tom, že v ňom bývali fejetony, ktoré vyšli v knižkách. Fejtóny bývali, bývajú v slovenských periodikách, knihách. Ak mám niekde preklepy - tak napíšte, kde sú - opravím ich. Žiadna ventilácia, nemusíte sa maskovať za milučkú - inde mi vypisujete, že ma ľutujete, inde "tlieskate" keď mi kydajú na hlavu - že som smrad, mám ísť smrdieť inam, že som hlupák, klamár, zlodej... a podobné ohavnosti. To Vám, Vy súsošie Morálky s Moralizovaním, už neprekáža? Nie - pretože pod maskou "záujmu" skrývate lepru nenávisti. A vôbec - čo je Vás do mňa? Chcete pomôcť, poradiť? Nie. Tak sa nestarajte.
02.12.2020 21:04 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME