Štvrtok, 13. august, 2020 | Meniny má ĽubomírKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: meraxes
1 >
mínus indicator plus

 

"Filmári, kde prídu tak v moriach zistia prekypujúci život." No ešteže svet nestojí na filmovačkách, ale na názore vedcov-morských biológov, ktorí tvrdia úplný opak, a to, že sa moria neskutočne drancujú.
 
mínus indicator plus

 

Žasnem, ako sú niektorí "tradično-rodinkársky" diskutéri schopní nadávať malému dievčaťu, hlavne, že v nedeľu sa všetci svorne s balónikmi postavili za "život" blastocýst...nie je to to, čo ste chceli? Aby sa na opatreniach proti klimattickým zmenám podieľali najmä najväčší znečisťovatelia planéty Čína, USA, ktorí na všetkých hodili bobek a aj naďalej budú devastovať prírodu tak, ako doteraz?
 
mínus indicator plus

 

No, hrdí sa tým, že je protikorupčný aktivista a postavil sa proti predraženým právnym službám na škole, z ktorej bol následne prepustený. Je to chvályhodné a všetci si to ceníme... takže o to väčšia tragédia je, že sa kuchárky nezastal.
 
mínus indicator plus

 

Oto Žarnay, protikorupčný aktivista, hanbiaci sa čo i len ceknúť, keď papalášsky darmožráč platený z daní občanov chrapúnsky vyhukuje po kuchárke. Žasnem.
 
mínus indicator plus

 

Najväčší highlight primitíva Retardanka bola "cigánečka" Nicholson. Tento morálny odpad a kovaný podvodník a zlodej robí z parlamentu krčmu 4. cenovej...bohužiaľ sa slušní ľudia môžu len prizerať a trpezlivo čakať na najbližšie parlamentné voľby, nič iné nám neostáva.
 
mínus indicator plus

 

Lol, pekná irónia, ale to, že by voliči SNS mohli voliť aj Bugára za prezidenta povedal maďarský Hrnec (Hrnčiar) dnes na markíze a spolusediacemu Matovičovi skoro zabehlo. :D
 
mínus indicator plus

 

Kresťanské cirkvi už mali možnosť miliónkrát ukázať, ako im záleží na dodržiavaní dôležitého prikázania nepokradneš a apelovať na politikov...nikdy sa voči tomu neohradili. Zato neustále počúvame o potratoch a gender lgbti lobby.
 
mínus indicator plus

 

Pokiaľ viem, tak Čaputová povedala, že by nemala problém odstúpiť, čo podľa mňa aj spraví a navrhne voliť Mistríka. Takže tieto slová treba smerovať napríklad Mikloškovi, ktorý sa už pre Nko vyjadril, že odstúpiť nemieni ani za svet. Inak ma to vôbec neprekvapuje, všetci si pamätáme, čo spravil, keď postúpila do druhého kola Radičová. Je to charakter.
 
mínus indicator plus

 

To Slovenská národná straka týchto vidláckych primitívov hľadá medzi prasnicami na agrokomplexe alebo čo? Bývalý komunistický káder sa tu ide zavzdušňovať a chce utajovať informácie, ktoré musí verejnosť poznať...revolúcia v 89´ bola skutočne až príliš nežná, keď sme takýmto lotrom znova dovolili šliapať po demokratických princípoch.
 
mínus indicator plus

 

Z tohto smeráckeho teátra je mi normálne na grcanie, bulharský sociopat už skúša všetko od promptne nasadených trollov až po polygraf, ale včera u Závodského dychčal ako pes a zakoktával sa. Ak sa toto Kalimu prepečie a naďalej sa bude vyškŕňať z poslaneckej lavice, potom sa mu prepečie aj bombardovanie Bratislavy, keďže vražda novinára očividne nezabrala...dúfam, že Nemci budú dôslední a budú trvať aj na slovenskom vyšetrovaní.
 
mínus indicator plus

 

Z klimatológie ma doučovať nemusíš, pokiaľ viem, nie si klimatológ. A keď už píšeš o lokálnych zmenách vplyvom klimatických zmien (s ktorými nikto nepolemizuje), to, že v niektorých oblastiach bude pršať viac neznamená, že tam bude dostatok pitnej vody...sám Lapin hovoril v jednom rozhovore, že zrážky sú návalové a rýchlo sa odparia. Ak si mám vybrať, či mám veriť odborníkom alebo nejakému "huncútovi", ktorý klimatické zmeny zámerne zľahčuje, aj keď ich pred pár rokmi úplne popieral, tak si vyberiem odborníkov.
 
mínus indicator plus

 

Takže si to zhrňme: z tvojich "takmer nemerateľných" 5% je očividne dobre merateľných 5,6% a to, že sa cit. "v globále úbytok vody neočakáva" si si asi vycucal z prstíka. Zato čo sa týka Slovenska, je tam nádherný odstavec o znižovaní zásob vodných zdrojov. Ten asi ušiel tvojmu klimaskeptickému očku.
 
mínus indicator plus

 

Zdroje, z ktorých čerpáš?
 
mínus indicator plus

 

Doteraz nerozumiem, že čo si vlastne náš mafiánsky zločinec K. vlastne myslel, keď to naplánoval...že to Nemci nebodaj zametú pod koberček, alebo že ten únos nebudú spájať so Slovenskom? Chalanko stratil ostražitosť, myslel si, že keď u nás môže bez problémov kryť daňového podvodníka a prať špinavé peniaze, môže sa posunúť na ďalší level a skúsiť biznis s ázijskou diktatúrou. Bohužiaľ pre neho si Nemci nenechajú s... na hlavu. Musel to byť riadny obchod, tipujem to na nejakú fajnovučkú zásielku kokaínu alebo cash.
 
mínus indicator plus

 

Odkedy sú povodne zdrojmi pitnej vody pre ľudí? V Tatrách nedávno povodne prerušili dodávky pitnej vody v obciach, boli toho plné noviny...ale vidím, že sa okrem klimatológie a evolučnej biológie vyznáš aj v hydrológii.
 
mínus indicator plus

 

Sa mi páči tvoja hlboká znalosť evolučných procesov a aj tvoja istota, že ty so svojou rodinou to bez problémov prežijete a adaptujete sa. Ľahko sa mudruje od počítača, ale môžeme sa porozprávať aj neskôr, keď si nebudeš môcť zo svojej výplaty kúpiť ani tie najzákladnejšie potraviny a ľudia budú viesť krvavé vojny kvôli kvapke vody...
 
mínus indicator plus

 

Akí sú len mierumilovní, títo ruskí milovníci amerických motoriek...podľa Kaliho a ostatných zločincov nepredstavujú nijaké bezpečnostné riziko a navážajú sa do Kisku, aj keď sa pred 2 rokmi dvaja udatní vĺčkovia pokúsili o štátny prevrat na Čiernej Hore, niektorí z nich bojujú na strane proruských separatistov na Ukrajine a ich šéfino so sympatickou prezývkou "chirurg" sa nedávno na facebooku posťažoval, že sa mu cnie za silným Sovietskym zväzom a rád by sa spájal. Ale inak je šicko v porádečku, SIS spinká a máme sa dobre.
 
mínus indicator plus

 

Včera bol s týmto ... rozhovor v Denníku N, spovedala ho Tódová. Vyšlo z neho, že tých farmárov videl v pekných veľkých traktoroch, takže to nie sú malí farmári. Naši politici si môžu dovoliť toľko arogancie a pohŕdania, že to až možné nie je...vo vyspelých západných krajinách by mu toto vyjadrenie zlomilo väz a skončil by zasypaný hnojom a močovkou.
 
mínus indicator plus

 

Je to márne, tiež som ho nahlasovala a nič...píše si ďalej.
 
mínus indicator plus

 

Nikdy by som neverila, že sa dožijem takejto tvrdej normalizácie verejnoprávnych médií jak z dielne KSS. 29 rokov po revolúcii. :(
 

1 >

Najčítanejšie na SME