Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: atsaiton
1 
mínus indicator plus

 

ja voliť určite pôjdem, ale len večer, keďže som v robote. Pekný, žiaľ už o poznanie studenší deň aj Vám :)
15.03.2014 8:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Možno   Možno

to čo ste napísali aj pravda je, ale chytať za slovíčka takýmto spôsobom...ja som sa síce na tom tiež nesmial, ale plakal. Lebo keď dnes/zajtra uvidím výsledky prezidentských volieb a zistím, koľko ľudí naletelo na oveľa väčšie bludy (možno myslené tiež ako vtip) politikovi, ktorý už vlastne v tomto roku ani nechcel byť v politike. Škoda, že ste nespomenuli jednu nádhernú myšlienku, ktorú p. Kňažko prezentoval o tom, prečo Slováci tak radi volia "istoty".
 
mínus indicator plus

..   ..

a keby aj, znamená to, že nemôže vyjadriť svoj názor? A čo je podľa Vás reálny život? To čo sa deje tu v tomto Banánove?!
15.03.2014 7:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

to   to

je každému niekde hlboko. Ako birmovaný, krstený a pomazaný by sa nedostal do komunistických štruktúr. A ja zas verím, že ste jediný, komu to nejak ušlo. Ale ani to nie je taký problém. Na to sme zvyknutý (myslím, že väčšina SVK zvyknutí, že názory sa menia s dobou a trendami, obzvlášť u politikov). Väčším problémom je, ako plní svoje sľuby istoty.
07.03.2014 20:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

kôli   kôli

Inak by ma zaujímalo, či tu bolo toľko odporcov aj proti americkým útokom (neberte to osobne, je to myslené všeobecne). V prípade, že by chcel niekto argumentovať štýlom, že išlo o odvetné opatrenia, tak to sa prosím ani neunúvajte. A ešte mi nedá, to, že Rusko nepoukazuje na každý vynález, neprezentuje každé vojnové lietadlo, ... ešte neznamená, že nemajú svoju silu, že nemajú technológie. Tým netvrdím, že schvaľujem správanie Ruska, alebo, že by som bol "rusofil", len mi už lezie na nervy, ako každý odsudzuje všetko ruské, a všetko čo príde zo západu je považované za hotový skvost.
 
mínus indicator plus

ešte horšie   ešte horšie

je to ešte viac na východ - Ukrajina. S jeho diplomatickými schopnosťami a sociálno-demokratickým zmýšľaním by sa mohol presťahovať tam (a pribaliť si aj ekonóma Kažimíra, sociálne zmýšľajúceho Počiatka, ochrancu práv Harabína a komika Gašparoviča).
 
mínus indicator plus

odporúčam bloggerovi   odporúčam bloggerovi

nečerpať info len zo zdrojov ako markíza, joj, ta3 a pod. Už pri priemernej znalosti cudzieho jazyka sa zo zahraničných zdrojov dozviete novinky o "najakceptovateľnejšom" kandidátovi
 
mínus indicator plus

Ja   Ja

svojho kandidáta mám, no nie je nim ani Fico a ani Hrušovský. A argumenty pre voľbu Fica, ktoré tu spomenul autor, nie sú pre mňa dostatočné, aby som svoj názor zmenil.
Reakcia k téme: Vystrašení kandidáti?
22.01.2014 20:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

skús   skús

napísať tomu, ktorého tu obhajuješ ;)
 

1 

Najčítanejšie na SME