Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: frflos
1 >
mínus indicator plus

Načo by zasadali krízové štáby   Načo by zasadali krízové štáby

a odborné komisie, keď nesúhlasia s celoplošným testovaním? Aby Matovič vyzeral ešte viac ako nepoučiteľný hlupák?
 
mínus indicator plus

 

Koňa v parlamente nemáme preto, že keď Matovič tvoril kandidátku OĽANO, žiadny nešiel okolo. Iba Pročko.
Reakcia k téme: Chaos sa šíri krajinou
15.01.2021 18:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Dvakrát som si pre istotu prečítal, čo som napísal, a aj tak nechápem, ako z toho mohol niekto vyčítať, že Fica považujem "pomaly za prijateľnejšieho" ako Matoviča. Alebo používate nejakú mentálnu skratku, akože kto nemá rád Igora, má rád Roberta?
15.01.2021 17:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

My máme za premiéra nebezpečného človeka už teraz. Inak nebezpečného ako Fico, ale reálne ohrozujúceho životy ľudí a stabilitu štátu. Nedá sa vyhovárať, že si ho kvôli Ficovi musíme nechať. Nedá sa vyhovárať, že za Matovičove výstrelky a jeho mentálnu nestabilitu môžu médiá alebo komentátori. Treba pragmaticky nájsť cestu von a už nikdy podobným typom nesadnúť na lep a nevoliť ich.
14.01.2021 19:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To je fajn, ale v dnešnej dobe to je málo. Nemôžu sa spoliehať, že získajú politické body, ak sa budú vyhýbať politike. Budú za spoluvinníkov tohto marazmu. A ak ten povedie k tomu, že tu vznikne vláda Smeru a nechcem radšej vedieť, koho ešte, ich zákony nám budú prd platné.
14.01.2021 19:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Treba si uvedomiť, že Matovič by okamžite prešiel do opozície, a to aj so svojím klubom gašparov na motúzikoch. Neexistuje šanca, že by úradnícka vláda dostala dôveru v parlamente.
14.01.2021 19:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Úroveň rozhodovania a prípravy rokovania vlády úplne na nule. On začína veľkú akciu, ale nemá základné údaje o jej uskutočniteľnosti, iba si rýpne do Hmotných rezerv, že určite nebudú mať dosť pomôcok pre vybavenie odberových miest. Lebo tam predsa jeho múdra vláda dosadila telepatov, ktorí musia dopredu vedieť, čo precedovi o miesiac jedno ráno skrsne v hlave. A keď nevedia, potom sú to SaSkárski diverzanti. Na zaplakanie.
 
mínus indicator plus

 

To bolo otrasné. Napadá ma jediné slovo - Fekišovce. Arogantné sedláctvo v akcii. A ešte z toho záznamu priam trčalo, že tam predtým prebehol konflikt, ktorý sa Kolíková snažila dodatočne urovnávať a odkladať na koaličnú radu. Ako toto mohli pustiť von - nielen že si nevážia svojich voličov, ale už ani samých seba.
 
mínus indicator plus

 

Ospravedlnili by sa všetci ľudia, ktorí si vážia fakty a snažia sa dobrať pravdy. Do tej skupiny Matovič nepatrí. Ale možno práve vďaka nemu sa do zoznamu požiadaviek na slovenského politika raz dostane intelektuálna svedomitosť..
 
mínus indicator plus

 

Konečne bude, keď mu to povedia jeho krízové štáby a kolegovia ministri. Toto strasie z pliec ešte celkom ľahko. Povie, že sú to prisluhovači Smeru alebo masoví vrahovia alebo použije niečo podobné zo svojej klenotnice. Ale samozrejme, čím viac hlasov, tým viac sa blíži okamih, keď ho konečne vykážu za dvere.
 
mínus indicator plus

 

Hej, on nepotrebuje nič reálne robiť, uspokojuje sa s tým, že premaľuje realitu tak, aby on vyzerá ako obeť situácie a vinný bol niekto iný. S týmto prístupom by mu v žiadnej firme nezverili ani fúrik. Na čele štátu tak môže fungovať dlho, pretože na politikov máme podstatne nižšie nároky ako na murárov.
 
mínus indicator plus

 

Tak tak, "Čo len dvetisíc? To je málo! Nadrbte tam nejaké lepšie krivky, aby to bolo aspoň 5000, nech sa z toho Sulík tak ľahko nevykrúti!"
 
mínus indicator plus

Člen mediálneho tím   Člen mediálneho tím

"Peter Dojčan z mediálneho tímu hnutia uviedol, že legislatívnej iniciatíve sa bude venovať koaličná rada, preto nevie poskytnúť žiadne bližšie informácie." A tak nám Peter Dojčan nakreslil dojemný obrázok o strane OĽANO. Matovič ešte nestanovil, čo si strana o novele myslí, a hodlá to urobiť až po koaličnej rade. A strana OĽANO sa teší, že potom si budú môcť niečo myslieť.
 
mínus indicator plus

 

A to je podstata veci. Oni už vedia, že to Kollár dá na hulváta, ako obvykle, a ako obvykle mu to prejde, takže síce musí robiť nejaké tančeky, aby to vyzeralo, že tá hanba na ňu padla nezaslúžene, ale vcelku nič nenarobí. Za tú novelu im kľudne zahlasuje Hlas a Smer, bude sa im po Matovičovi aspoň pohodlnejšie vládnuť.
 
mínus indicator plus

 

Tak moment. Toto podľa teba kto napísal a čo tým myslel: "To sa hádam už učí na základnej škole, že život nového jedinca sa začína splynutím spermie a vajíčka. A spermia s chromozómom X alebo Y rozhoduje v momente počatia o pohlaví." Takže je alebo nie je oplodnené vajíčko základom nového života? A akú rolu v tvojej argumentácii hrá otázka, či sa žena dokáže sama oplodniť? Toto som vôbec nepochopil.
 
mínus indicator plus

 

To si myslíš, že ťa vezmú do nemocnice, keď máš pozitívny test alebo čo? Vezmú ťa, iba keď sa fest dusíš.
 
mínus indicator plus

 

Zygota je oplodnené vajíčko, https://sk.wikipedia.org/wiki/... Chvíľu som premýšľal, či sa voči tebe tiež dopustím nejakej formy verbálneho nactiutŕhania, ale nechal som tak.
 
mínus indicator plus

 

Je ti jasné, že mnohokrát za život ženy sa vytvorí zygota, chvľu rastie a potom z rôznych dôvodov zanikne? A nikto o tom nič netuší? Ako by si toto riešil, keď to je, ako tvrdíš, unikátna biologická štruktúra? Mali by ženy pravidelne chodiť na kontroly? Ty neregistruješ kopu vecí a necháva ťa to v kľude, pretože si presvedčený o svojej pravde. Vieš, že taká zygota sa môže rozdeliť na dve a dokonca môžu aj dve splynúť? Potom čo presne je ten prvotný unikátny ľudský tvor?
 
mínus indicator plus

 

Za idiotský považujem argument, že by z hľadiska interrupcií malo byť dôlžežité, že zygota je živá. To by musela byť za hranicou zákona celá chirurgia.
 
mínus indicator plus

 

Splynutá spermia a vajíčko sú nepochybne živé, ale to sú aj baktérie, ktoré zabíjaš, keď si umývaš ruky. Tým nechcem povedať, že otázka interupcií nie je zložitou etickou otázkou, ale podobné idiotské úvahy naozaj ničomu nepomáhajú.
 

1 >

Najčítanejšie na SME