Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: PatoPastII
1 >
mínus indicator plus

You're 77% conservative, 23% liberal.   You're 77% conservative, 23% liberal.

Pritom sa niak na konzervatívca necítim. :D hm
Reakcia k téme: 91 percentný konzervatívec
26.02.2014 13:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Super, tí fanúšikovia spolu s Ficom zachránia Slovensko Hurááá (Grc)
26.02.2014 8:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ach žurko s tebou je darmo diskutovať, ty vyvrátiš aj nevyvrátiteľné Ak si myslíš, že niekoho presvedčíš, že komunista, ktorý prevliekol plášť zrazu fandí cirkvi, tak si rovnaký hlupák ako Rober Fico. Tipnem si, ty si určite jeden z jeho voličov :)
 
mínus indicator plus

 

Milý Tomáš vidím, že sa na svet pozeráš len z jednej strany. Zhrnieme si to pekne po poriadku aby v tom nebol bordel :) Za prvé si typický laik, ktorý si myslí, všetko zlé je z EU a USA a všetko tradičné, overené a správne je z tradície a pôvodu. Teraz ti trochu otvorím oči, vôbec to tak nieje, samotný Putin je len kráľom svojho ľudu, tam vo svojej ríši zemného plynu, ropy a ľudí, ktorých si ovláda mávnutím prstu, bol by som zvedavý ako by si sa tváril, keby si mal 4 roky zo života hniť v studenej ruskej base len za to, že si povedal svoj názor :) To je ale sloboda, čo ? :)) Za druhé svoj názor opieraš o druhú svetovú vojnu, ktorá bola spôsobená úplne inými ľuďmi a hlavne za iných okolností ako sú dnes. Za tretie vidím, že rád konšpiruješ :) zlé zlé EU sa snaží rozvrátiť rodiny a všetky národy scucnúť do jedného :) (mal by si sledovať shootyho) To je najväčšia blbosť, hlavne s tou "tradičnou rodinou". Vieš čo dnes znamená rodina?? Nieje to o mužovi a žene ale o sociálnych výhodách, daňových výhodách, finančných výhodách atď, ak chce niekto žiť spoločne dlhšiu dobu (celý život) potrebuje byť rovnoprávny s ostatnými žijúcimi vo zväzkoch, ale na to ty nemyslíš, ty len homofóbne vidíš dvoch teplých, nuž čo ti poviem. Za tretie, osočovať švajčiarov ? Poviem ti, že švajčiari, švédi, holanďania alebo nemci sú najvyspelejšie národy európy a dokazuje to aj ich súčasný sociálny a ekonomický status v porovnaní s tvojím milovaným Ruskom, ktoré okrem surovín má len dieru v zadku a chudobný ľud, presne rovnaký scenár ako Slovensko, až na tie suroviny. Takže neviem, niekedy pochybujem o prehľade a vzdelaní ostatných ľudí, ale ja ti to neberiem, sto ľudí, sto názorov :) kto chce byť zaujatý tak bude a kto chce byť objektívny, ten analyzuje :)
 
mínus indicator plus

 

Teraz mi vysvetli prečo Janukovyč mal extra predraženú super luxusnú vilu na okraji mesta a z čoho ju financoval. Je to presne ako Vasil Biľak, chudobným by kázal žiť skromne, ale sám sa obklopoval superluxusom. Janukovyč je komunistická, klamárska a zlodejská sviňa, ktorá sledovala každého, kto bol proti nemu a neunúval sa ani dať ženskú dobiť len za to, že sa starala o jeho nakradnuté peniaze. Henrich22 si absolútny demagóg.
 
mínus indicator plus

 

Smeráckym "ľavičiarsky" akože sociálnym demokratom už veru zviera polky. Neviem, ak existujú blbci, čo dokážu obhajovať Fica a voliť ho, potom sa nečudujem, že existujú aj zastánci Janukovyča. uffffo láskavo si pozri fotky z Janukovyčovej vily a uvidíš tú strašnú lásku k vlasti, presne podobne si hrabe pre seba aj Ficuliak.
 
mínus indicator plus

PÁN MIHÁLIK !!!!!!   PÁN MIHÁLIK !!!!!!

Už teda prosím vás nezamieňajme pohlavnú identitu so sexuálnou orientáciou. U diskutéra takáto zámena automaticky prezradí neznalosť. Čítajte viac: http://patarak.blog.sme.sk/c/3... Asi toto odporúčam čítať všetkým, ako pán MIHÁLIK, ktorý si myslí, že má všetku vedeckú a psychologickú kapacitu v malíčku. Môže si prečítať názor ako on stále chcel, odborného psychológa Pataráka, ktorého články sú veľmi poučné. Pán Mihálik, prosím čítajte a vzdelávajte sa.
 
mínus indicator plus

 

na sme.sk stačí, ak niekto podloží niečo logické proti rkc a veriaci už len kopú nohami koľko môžu aby to vyvrátili :) Každý normálny človek bez mihnutia oka odsúdi bandu výrastkov týrajúcich psa asi iba preto, že sa im nepáči, prečo niekto nedokáže odsúdiť lynčovanie ľudských bytostí iba preto, že sa narodili s inou sexuálnou orientáciou? na sme.sk sa aspoň presviedčam, že cirkev stále sama nevie, čo učí, jeden kardinál niečo odsudzuje, druhý to zas obhajuje a pár diskutérov si myslí, že oni sú najsvätejšou pravdou :)
 
mínus indicator plus

 

Hlúposť? Hlúposť je celý tento blog ! Vid môj komentár vyššie !!!
21.02.2014 10:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Aké "netypické" pre vládu Róberta Fica :) Tento sociálny rozkrádač nech už pyká za svoje činy, mala by tu zasiahnuť Európska únia a rozdať sankcie pre toho sviniara...
 
mínus indicator plus

 

Milá pani Janka, vesmír Vás asi nikdy nevypočuje. Je síce jasné, že naše myšlienky sa skladajú z atómov rovnako ale celé naše hmotné telo, ale to je asi tak všetko. Žiadny človek ešte neodhalil ako to funguje a ako to využiť, peniaze, vďaka ktorým sú takí ľudia šťastní, pochádzajú z talentu, šikovnosti alebo podvodu. My ostatní len žijeme svoj "obyčajný" život. Poviem Vám príklad, čo si myslíte africké hladujúce deti, tie nemyslia celý život na to ako budú sýte a najedené a pritom hýnú od hladu, čo takí ľudia trpiaci rakovinou, tí si z celého srdca každý deň želajú byť zdraví, ale väčšina z nich umiera.... Tak ako to píšu knižky to nikdy nebolo ani nebude, pán Hirax má svoje semináre aspoň zdarma, preto ho rešpektujem, ale sú tu aj ľudia, ktorí sa na tom priživujú, na takých si dajte prosím pozor. Napríklad autor Andy Winson robí seminár o "chudnutí" v cene 250€ za dva dni, čo je zlodejstvo, prosím Vás ak už hľadáte východisko, nikdy sa nenechajte oklamať..
 
mínus indicator plus

 

Nový Zéland je nádherná krajina. Raz tam chcem tiež cestovať. Osobne som bol v Austrálií v mestách Canberra a Sydney a je to fakt úžasná krajina, hlavne plná európskych a milých ľudí. Držím Vám palce, som Váš fanúšik. Teším sa na príspevky z Austrálie, podľa mňa máte najkomplikovanejšiu časť cesty za sebou, páčil sa mi objektívny pohľad na krajinu blízkeho východu neprikrášľovanú umelo. Pekný deň aj keď u Vás je teraz asi 19:00 :)
 
mínus indicator plus

 

Bu Bu Bu ! Vy si stále myslíte, že Vás nikto neoznačí za homofóba ? Pozrite či píšete posledné tri-štyri dni pán Mihálik, vy máte reaálne paranoje z LGBTI ? Vy sa cítite byť ohrozený tými 4% populácie ?? Jeden bloger poukázal, že netreba odsudzovať a riadiť sa slovom tolerovať, ale vy máte pravdepodobne pocit, že to bol príkaz na milovanie homosexuálov a stále sa snažíte radiť ich medzi poruchových ? Stále sa pýtam, sú podľa Vás Sir Elton John alebo Ireen Wustova chorí ľudia ? Len preto, že v posteli majú radšej rovnaké pohlavie ? Mne osobne to je hnusné ale roky výskumov a skúseností odhalili a DOKÁZALI, že to porucha nieje, len je to správanie, ktoré je charakteristické pre 4% populácie. Podľa mňa je tiež choré, ak niekto verí metaforám v náboženskom texte a ešte im podriaďuje svoj život, potom sa môže stať, že je z neho rovnaký fanatik ako Vy pán Mihálik. pekný deň :)
 
mínus indicator plus

 

Vami uvedený príklad je rovnako mylný, pretože taká cena koncertu Lady Gaga je síce drahá, ale bežná resp. za inú cenu sa také niečo neponúka, pretože rovnako stojí koncert hocijakej zahraničnej "hviezdy".
 
mínus indicator plus

 

Dobre, ale poviem to na príklade zo života. Ja budem ponúkať mobilné telefóny, budem ich propagovať a ponúkať v "bežných" cenách niekoľkonásobne viac. Čo spravíte Vy ako kupujúci ? Pravdepodobne navštívite iného odborného predajcu na mobilné telefóny a zistíte si aj od neho cenu tovaru a potom zistíte, že to čo ponúkam ja, je v podstate 3x predražené ale rovnaké. Ak si zistíte koľko stojí odborné poradenstvo trénera a jeho celková starostlivosť o Vás, stojí to asi 100€ mesačne , neviem čo Vám chce taký jeden človek povedať na seminári v cene letnej dovolenky. Toto je jednoznačne úbohý podvod na ľudí, podľa mňa určite. Ak sa mýlim opravte ma.
 
mínus indicator plus

 

Som rád, že môj článok oslovil a chcel som hlavne, aby si ľudia viac všímali a nenechali sa okrádať podobnými nezmyslami :) Prajem pekný deň :)
 
mínus indicator plus

 

Toto je síce pekné, že ste veriaci, ale také metaforické vysvetlenie si pravdy je absolútne irelevantné, to ako rovnako by ste sa rozprávali s Moslimom niekde na námestí, kde práve kameňuje zaživa vlastnú manželku ? On by si tvrdil, že takto bude naveky šťastný, keď počúva Alaha, vy by ste zas tvrdili, že hreší a pôjde do pekla, vedie takáto diskusia, vedie takýto životný štýl niekam ? Niekam dopredu ??? Pýtam sa, vy ste fanaticky vžitý do náboženských posolstiev a textov, ale ste mierumilovný kresťan, ten moslim je rovnako silno veriaci ako vy, ale verí svojmu koránu a šaríji a preto zabíjanie žien považuje za normálne, sú vlastne akékoľvek formy náboženstva správne pre ľudí ???
 
mínus indicator plus

 

Pán Mihálik sa hlavne už stráca, jednoducho je homosexualita podľa neho porucha a všetci, ktorých sa to týka sú chorí a patria na liečenie. Nuž, chcel by som vidieť ako to vysvetľuje aktuálnej držiteľke zlatej medaily v korčuľovaní Ireen Wüstovej. Rovnako autor stále žiada, aby jeho morálka bola tá, ktorá je nadradená, nikde sa nevyjadril ano nenaznačil slovo "KOMPROMIS" a tým pádom celá "polemika" hasne. Veta : "Celé to stojí na tom, či je homosexualita normálna." je kľúčová. Ja osobne homosexualitu neodsudzujem ani neuznávam, som k nej pasívny, nemám s ňou problém, nedotýka sa ma a som tolerantný, nebolo to však dávno, čo si cirkev v stredoveku vysvetľovala veci po svojom a vysoko inteligentných vedcov ako Galilei považovali za nenormálnych a chorých a rovnako ako teraz, kvôli neznalosti. Takže je na čase ísť s vývojom a uznať si morálku, v ktorej nebude utláčaná sloboda jednotlivca, ale nebude menená ani mienka celej spoločnosti. Je čas na uznanie NORMY. Ak pre Vás homosexualita nebude akceptovateľná, nemôžete požadovať, že niekto bude chcieť akceptovať napr vašu vieru v niečo, čo nieje rovnako vedecky dokázané, ani vyvrátené.
 
mínus indicator plus

 

To bolo myslené na pána súdruha, len reakcia na teba, aby to bolo pekne vidieť. (sorry za nedorozumenie)
 
mínus indicator plus

rudooo   rudooo

Nerozčuľuj sa :) Nemá to zmysel, tento narcistický a nesebakritický človek si nikdy neuvedomí v akom omyle sám žije. Treba blog predýchať a nechať zaniesť prachom, názory ako tieto len jedným uchom dnu a druhým von, ale som rád, že niekto taký ako autor bloguje, aspoň zisťujem aké extrémy žijú v našej spoločnosti a mám s ich psychikou skúsenosť v podobe článkov vytvorených takýmto jedincom. Pekný deň :)
 

1 >

Najčítanejšie na SME