Piatok, 29. máj, 2020 | Meniny má VilmaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Peter26
1 >
mínus indicator plus

 

Podstatné na tomto celom je to, že sa len tak pár hlupákov odhodlalo napadnúť jedného dobrého človeka, ktorý sa snaží chrániť prírodu/ životné prostredie, ale aj ľudské životy a zdravie, nakoľko bojoval dlhé roky proti výstavbe úseku dialnice popod zosuvné horninové územie, kadiaľ proste nie je bezpečné čokoľvek stavať, pretože sú tam nestabilné horniny, čo vie každý jeden poctivý absolvent jedného semestra geológie po jednom vzhliadnutí geologickej mapy danéj lokality..
Reakcia k téme: Peny a päste
20.03.2019 18:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Milý 1043166, mohol by si uviesť nejaké prípady dokumentujúce útoky a porušovania zákona zo strany enviro. aktivistov, ktorí ohrozovali úmselne zdravie a majetok iných osôb/občanov?..
Reakcia k téme: Peny a päste
20.03.2019 18:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Malatinec   Malatinec

Iba teraz som si dočítal druhú časť Vášho komentára pán Bránik preto chcem povedať, že pokiaľ bude tretí článok o pánovi Veľkopodnikateľovi Malatincovi, tak sa samozrejme nenahnevám , pretože "smrdí" a tým dlhodobo znepríjemňuje život mnohým ľuďom v Detve.
 
mínus indicator plus

Dplnenie   Dplnenie

Najskôr som sa na tých blogoch bavil, teraz už ani nie, pretože toto je naozaj okydávanie Detvy a jej obyvateľov na základe veľmi malej vzorky ľudí a informácií o ich živote a konaní, ktoré sú vám na viac podávané tendenčne a účelovo za účelom diskreditácie politických oponentov, alebo konkurentov v podnikaní. Okrem toho, Podotýkam, že každý z nás robíme v živote chyby a len na základe nich by nemali iní ľudia posudzovať nás samotných, či naše okolie.
 
mínus indicator plus

Dobrý deň pán Bránik   Dobrý deň pán Bránik

Ja sa Vám priznám, že poznám všetkých menovaných, okrem Martina Malatinca, ktorého ste vo svojich dvoch blogoch akosi opomenul a nemenoval ste ho, hoci je to dôležitý hráč na Podpoľaní a človek na ktorého sa dá vyhrabať kadečo .. Ale vadí mi niečo iné. a to je to, že Detvu vykresľujete v katastrofálnom svetle, pričom si myslím, že v Detve to funguje presne tak isto ako v iných mestách na Slovensku. Druhá vec, že sa bavím na tom ako človek, ktorý vôbec nepozná miestne pomery odhodá vykladať národu Detvianske reálie na základe neucelených informácií vytrhnutých z kontextu.
 
mínus indicator plus

 

.. Bohužiaľ v Detve je to zlo v DNA mnohých ľudí, to je pravda.. často krát sú takí ľudia aj medzi ľuďmi, ktorí tendenčne pánovi Bránikovi vysvetľujú pomery v Detve, len aby potopili svojich politických, či podnikateľských súperov. Tým chcem povedať, že blogy pána Bránika sú tendenčné a chýbajú(a aj budú chýbať) v nich mená ako Ján Šiandor (bývalý viceprimátor), či Ján Šufliarský (súčastný - už 20 rokov primátor) .
 
mínus indicator plus

 

Noo, ukáž mi na Slovensku mesto a miesto, kde nie sú bezďáci, cigáni, alkoholici, socky, mafiáni atd.? .. podľa mňa sú takmer v každej dedine ale možno sa nájde výnimka, a možno je to práve to miesto, kde bývať ty bluetank.. :) Kde to vlastne bývaš?..
 
mínus indicator plus

Detva je super Mesto   Detva je super Mesto

Počuj bluetank, ja som z Detvy a ubezpečujem ťa, že Detva je v pohode , napriek tomu, že je tu plno alkoholikov, sociek, cigáňov, mafiánov a hlavne grázlov na úradoch.. Preto ťa chcem požiadať, aby si prestal vyvodzovať názor na miesto - mesto, ktoré nepoznáš.
 
mínus indicator plus

Detva dobré miesto pre život   Detva dobré miesto pre život

Detva je pekné mesto a miesto na život s krásnou prírodou a krajinou naokolo. To znamená, že Detva určite nie je žiadna diera bluetank
 
mínus indicator plus

Martinova manželka   Martinova manželka

Áno je to tak, Martinova (rozumej Cibulka) manželka bola a dokonca aj je dcérou bývalého spolumajiteľa, konateľa a riaditeľa Bytesu, ktorý je taký nepodstatný v tomto príbehu/rozprávke, že si jeho meno nepamätám. .. Myslím si, že Martin nepotreboval žiadnu protekciu, aby sa presadil lebo je to cieľavedomí človek a aj, keď pred rokmi možno urobil chybu, tak ju už určite mnoho krát oľutoval a nezaslúži si, aby mu ujo Bránik robil zle a dokonca z neho vytváral najväčšieho mafiána na Slovensku a hmliste ho spájal s vraždou toho ako sa to len volá, ..Kuciaka. Aj v Detve sú o mnoho nebezpečnejší ľudia, ako sú napr. chlapci okolo p. Suju, ktorého sa ľudia skutočne boja.. V každom prípade táto medializácia Detvy ako mesta v ktorom je nadštandardný bordel je nie celkom založená na skutočnosti.
 
mínus indicator plus

 

V Detve sa plánuje ťažiť povrchovou formou, to znamená, že sa vyhĺby pol kilometra až kilometer široký kráter do hĺbky až 300 m a to všetko pár metrov od jedného z najväčších priemyselných podnikov na Strednom Slovensku PPS Detva. Celá tá myšlienka ťažby na tom mieste je nezmysel.
 
mínus indicator plus

Gratulujem   Gratulujem

Výstižne napísaný blog.
Reakcia k téme: Zační sa milovať
03.02.2018 16:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Rozprávkar Bránik   Rozprávkar Bránik

Pán Bránik, v tomto prípade ste vyrobil kauzu z ničoho a hlúpi ľudia Vám to žerú.. Pokiaľ by ste sa pozrel bližšie na fungovanie iných krajov, tak by ste zistil, že sa tam dejú o mnoho väčšie špinavosti, no to viete aj sám. Objednávka však znela jasne: Špiň Kotlebu a jeho blízkych. Dodávam len, že na obyčajnom malom okresnom meste Detva sa dejú o mnoho väčšie svinstvá ako v BB kraji.
 
mínus indicator plus

 

Mám taký pocit, že stromy rastú na planéte Zem už vyše 250 miliónov rokov.. Z toho sa o ne človek stará" 250 rokov.. Čoho dôsledkom je prevažne erózia lesných pôd, ktoré sa tvorili milióny rokov.. Takže dokedyeste a podobní experti na vašom mieste by som najskôr premýšľal a až potom sa vyjadroval.
 
mínus indicator plus

 

Na vine je samozrejme dážď a voda a nie lesníci ktorí zhutnili pôdu v lese až tak, že nedokáže pojať ani kvapku vody z dažďa..
 
mínus indicator plus

Hlupáci   Hlupáci

Nie je problém v Neresnici ale v Ľuďoch čo nemajú rozum a nastavajú si domi na miesta, kde sa vylieva Neresnica.
 
mínus indicator plus

rellok, ty si truľko   rellok, ty si truľko

Obyčajnému robotníkovi sa 1740 v hrubom určite nemáli, pretože je celý šťastný, že ich má, na rozdiel od veľkej časti robotníkov volkswagenu. A ak sa máli zdravotným sestrám a pánovi rellokovi to čo zarábajú, tak môžu ísť pracovať do volkswagenu za 800 euro v čistom v nepretržitej prevádzke. Som zvedavý ako dlho by tam vydržali.
 
mínus indicator plus

 

Veľmi pekne ste to napísal. Môžem sa s tým stotžniť.
 
mínus indicator plus

 

Radičová sa povalila sama, keď hlasovanie o eurovale spojila s hlasovaním o dôvere vláda. Procházka nijako extrémne Fica nepoškodil v prezidentských voľbách, skôr naopak, v priamom prenose nedokázal podporiť Kisku v druhom kole.
11.06.2016 18:47 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME