Nedeľa, 26. január, 2020 | Meniny má Tamara

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: simeon egídius flávius
1 
mínus indicator plus

Radičová   Radičová

sa môže kúpať v krvi obetí bombardovania Líbyie ktoré dśchválila. Mala by za to hniť v base tak ako Dzurinda za povolenie preletov lietadielpri bombardovaní Srbska.
 
mínus indicator plus

No mohol by   No mohol by

konečne zverejniť informácie o skutočných páchateľoch útokov z 11. septembra ak nejaké má pretože inak sa od presstitútiek ktoré nás tu kŕmia 12 rokov primitívnou rozprávkou nikdy nič nedozvieme. To už by asi trochu pohlo aj tupými ovcami.
 
mínus indicator plus

Oliver Stone   Oliver Stone

je pre mňa človek s veľkým Č, naši vlaztizradní zločinci ktorí tu vládnu od roku 1989 mu nesiahajú ani po podržky a o presstitútkach ktoré tu vymývajú mozgy tupým ovciam ani nehovorím. Tisková konference Olivera Stona na filmovém festivalu v Karlových Varech 4.7.2013 http://www.youtube.com/watch?v... Takto vyzerá podľa mňa hrdina a nie ako zastrelený okupant v cudzej krajine.
 
mínus indicator plus

Vážený a milý pán Martin Lipták   Vážený a milý pán Martin Lipták

a ďalší podobní presstitúti, kedy konečne prestanete písať o Snowdenovi a začnete písať o nechutných zločinoch USA ktoré odhalil a porípade ešte aj o tých ďalších ktoré napáchali? Alebo sa vám páči keď vás niekto špehuje, keď niekto vraždí ľudí po celom svete kde sa mu zchce, keď niekto pácha falošné teroristické útoky pri ktorých vraždí vlastných občanov a pod ich zámienkou rozpútava vojny v ktorých zomierajú milióny nevinných ľudí???Ste vážne už tak vymletí a neschpní myslenia že neviete rozoznať dobro od zla alebo máte za tie vaše grcy tak dobre platené?
 
mínus indicator plus

Toto sa asi presstitútkam   Toto sa asi presstitútkam

ako je SMEtie moc nehodí. Len tak ďalej.
 
mínus indicator plus

"Hrdina alebo zradca?"   "Hrdina alebo zradca?"

Taký nadpis môže napísať len mentálne retardovaný jedinec pretože normálnemu človeku je okamžite jasné že Snowdwen je hrdina.
 
mínus indicator plus

Cameleón Barroso   Cameleón Barroso

sa prepracoval z maoistu k "demokratovi" a EU sa prepracovala zo zóny slobodného obchodu k fašistickému spolku.
 
mínus indicator plus

Vážení priatelia,   Vážení priatelia,

bohužiaľ vám musím oznámiť že všetci kto v tejto veci nesúhlasíte s Blahom ste dementné, retardované uvedomelé ovce s vypláchnutými mozočkami neschopné samostatného myslenia. Toto je môj čisto osobný názor a som presvedčený že aj správy.
 
mínus indicator plus

 

Mimoni sa námpreháňajú nad hlavami a oni idú "hľadať život" na Mars. Trochu divná logika. http://www.youtube.com/watch?v...
11.07.2013 8:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Konečne   Konečne

sa našiel niekto kto povedal pravdu ale ešte je treba povedať že vojny v Afganistane a Iraku boli rozpútané na základe falošného teroristického útoku z 11. septembra 2001 pri ktorom americká vláda zavraždila 3000 vlastných nevinných občanov. Oficiálna verzia je absolútna kravina a dnes jej veria už iba tí čo majú málo informácií alebo retardovaní jedinci.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME