Nedeľa, 19. január, 2020 | Meniny má Drahomíra, Mário

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Generál Čepička
1 >
mínus indicator plus

 

načo tak veľa písmenok? prečítal si si ten list? ja ako ateista ti hovorím, že tá Kuby je možno taká ako píšeš, možno nie, ale ten list je napísaný bravúrne a bez nenávisti, na rozdiel od všetkého jedovatého čo po nás praská Pietruchová. Zamysli sa nad sebou. ahoj.
 
mínus indicator plus

 

si chudák a chudákom ostaneš! pozri si tie fotky a potom mi hovor, že to nie je chemická zbran, ty úbožiak!https://www.google.sk/search?q...
 
mínus indicator plus

 

Tak si tam nemala liezť a robiť pirátstvo! Na Americké vrtné veže na Aljaške prečo nejdeš? Lebo by ťa rovno zastrelili! A prečo si nešla do Mexického zálivu kde spôsobili najväčšiu ropnú katastrofu? Lebo si platená štetka a platia ťa americké ropné spoločnosti! A tu si pozrite ako sa v Amerike zaobchádza s tými, čo dávajú nevhodné otázky: http://www.youtube.com/watch?v...
 
mínus indicator plus

 

vieš o tom veľké h o v n o! počul si o kobercových náletoch na severné mestá! vieš kto dostal červených kmérov k moci? počul si o tom, že v tonkinskom zálive vietnamci NIKDY nezaútočili na americké lode? počul si o použití chemických zbraní - agent orange https://www.google.sk/search?q...
 
mínus indicator plus

 

súhlasím! môžeme si o ňom myslieť čo chceme, ale logistiku a presuny vojsk zvládal bravúrne. rozobrali delo na malé časti a tie prevážali stovky kilometrov cez džungľu na bicykloch a na miesto ho zas zložili. nechápem ako na dvoch bicykloch preniesli hlaven, ale dokázali to a fakt bol dobrý v organizovaní chaosu, proste mu to išlo a keďže bojoval proti technicky oveľa vyššiemu nepriateľovi, tie straty sa dali očakávať. vietnam mal pušky a amerika bombardéri a amerika tiež niekokľokrát porušila prímerie, napr. pri kobercovom bombardovaní miest na severe. to bola barbarská metóda - kobercové nálety na civilné oblasti... barbarizmus.
 
mínus indicator plus

 

nebol to Kočner! toto je démonkratická justícia! bohatý mafián môže čokoľvek, chudobný roboš nesmie nič! však za to sme v 89 štrngali, nie?
 
mínus indicator plus

 

Tak tak, keď z nás robili ľudožrútov, čo sa ukájajú na ako rozrezávajú ľudí zaživa, tak to Čecháčkom nevadilo, ešte na tom zarobili a dobre sa na to bavili!
 
mínus indicator plus

 

Neblázni! Hádam sa nechceš nakaziť samostatným a kritickým myslením???? Preboha! To by új SzME fatálne zlyhalo!!!! Ľudia majú poslúchať, čo im új SzME napíše a veriť tomu ako písmu svätému!
 
mínus indicator plus

 

"Oznámila to dnes opozičná Slobodná sýrska armáda" to sú tí čo urezávajú hlavy kresťanom? to sú tí čo rozrezávajú malé dievčatká motorovými pílami? To sú tí, čo upaľujú kurdov, drúzov a alavitov? No, hm, to sú veľmi dôveryhodné zdroje... ale SzMEtisko to dalo do nadpisu ako svätú pravdu!
 
mínus indicator plus

 

človeče, strašne nerád sa prikláňam k nejakej konšpiračnej teórii, ale je fakt, že odkedy netečú doláre, tak sa vo svete dejú strašne čudné veci, teda s ohľadom na to, čo nám tlačili do hlavy teraz. ale fakt to môže byť len všeobecná únava chorého systému, bohvie.
 
mínus indicator plus

 

:-) tvoj posledný koment ma zabil :-) ja si tiež myslím o Putinovi svoje, však nie sme blbí, ale keď nesúhlasíš s propagadou smetiska, tak si hneď rus, alebo ožran, socka, komunista, fašista, nacista... LOL.
 
mínus indicator plus

 

Si robíš asi prdel? Prečo by mal Assad odstupovať, keď ho podporuje 70% obyvateľstva!?!?, veď to nemá ani Americký prezident!!!!!!!!!! Jediní, kto proti nemu protestovali, bolo pár komparzistov najatých Saudskou Arábiou a Izraelom! A to čo sa deje v Líbyi teraz, to ani nebudem komentovať! Ty si čistý prípad pre psychiatra!
 
mínus indicator plus

 

IT je odjakživa najlepší tunel, lebo tomu nikto nerozumie, ale nikto nechce vyzerať ako idiot :-)
 
mínus indicator plus

 

celý svet klame! mal som tú česť s americkými a západnými korporáciami ako nakupujú a poviem ti, sme ešte amatéri ako korumpovať. všetko je to len legenda o ich čistote, rozprávky...
 
mínus indicator plus

 

http://www.nekorektni-tv.cz/?p... v Nemecku už aj zatvárajú za iný názor! chlap skončil v base, lebo jeho dcéra vynechala sexuálnu východu a on je to schválil
08.10.2013 16:09 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Už sa nám to vyfarubuje, takže protestanti sú tí dobrí a racionálni a katolíci tí zlí. Inak, kto sme to MY - Pietruchová o sebe píše v množnom čísle, že my odhalíme? To je jasný príznak psychického problému.
08.10.2013 16:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nitra a Zlaté Moravce, to je akosi najviditeľnejšie. Tak snáď zákony neplatia, alebo len pre obyčajných chudákov. Kedysi to bolo také v DS.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

sú hrdí a berú to tak, že celý svet závidí a krivdní ich synáčikovi... očividne nepoznáš takéto rodiny.
 
mínus indicator plus

 

Assange má smolu, že je biely a že to na neho našili dve platené spolupracovníčky CIA. Tak ho nepustia! Ale počerných čo v západnej Európe znásilňujú Európanky, tak tým sa zväčša nič nestane, lebo však to by bol rasizmus a oni si o to koledujú, keď nechodia zahalené.... http://www.bestgore.com/murder... 7 afgáncov znásilnovalo 8 hodín švédsku matku... http://www.liveleak.com/view?i... http://beforeitsnews.com/liber... http://www.bestgore.com/open-p...
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME