Streda, 16. október, 2019 | Meniny má Vladimíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: phm
1>
mínus indicator plus

Bingo!   Bingo!

To Osuského prirovnanie s Popieluszkom bolo naozaj neskutočne neokrôchané. Ako prirovnanie Maurícia k tridsaťhalierovému Husákovi
 
mínus indicator plus

Aj čuchové a hlukové zážitky   Aj čuchové a hlukové zážitky

Aby bol Tebou popisovaný zážitok z "túry" od stanice k námestíčku pred FIS-om dokonalý, ešte by som doplnil "radosť" z hluku a smradu z motokárovej dráhy na poľane kúštik pod FIS-om.
 
mínus indicator plus

Oprava   Oprava

A som zvedavý, čo na to povie Ábel Prefíkaný?
 
mínus indicator plus

A cigánsky kráľ sa nenahneval?   A cigánsky kráľ sa nenahneval?

Tak ako tu, keď ožratá (akože inak) cigánska banda vyčíňala v Košiciach a policajti veľmi opatrne jedného z nich pacifikovali: https://kosice.korzar.sme.sk/c... To sme to dopracovali, keď budú policajti musieť chodiť okolo ožratej cigánskej bandy v rukavičkách! A som zvedavýo na to povie Ábel Prefíkaný?
 
mínus indicator plus

Absolútnu pravdu píšeš.   Absolútnu pravdu píšeš.

Krása a romantika Vrbického plesa je nenávratne stratená. A bude už len horšie. Tu v článku sú aj iné fotografie bezprostredného okolia plesa: https://myliptov.sme.sk/g/1090...
Reakcia k téme: Vrbické pleso
05.08.2019 20:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Neber ju vážne   Neber ju vážne

Je to notorická kverulantka, so živočíšnou averziou k súčasnému primátorovi, hľadajúca v Hlohovci a na Hlohovci všetko len zlé a najhoršie, známa v miestnom diskusnom fóre ako nick name "L s bodkou".
Reakcia k téme: 10 NAJ v Hlohovci
01.08.2019 1:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Veru tak   Veru tak

Bolo to legendárne "Srdiečko". Tak ako píšeš - šachy, klavír, biliard, kartárske partie, distingvovaný personál. Dnes tuším nejaký hazardný brloh.
05.07.2019 18:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vzal som si ...   Vzal som si ...

... do rúk glóbus a zatiaľ hľadám márne. Takú krajinu, kde by bol kpt.plg. uznávaný, som ešte nenašiel. Budem pokračovať a možno nájdem taký kút sveta.
Reakcia k téme: Predskokan Danko.
16.06.2019 13:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

No teda   No teda

A ja by som tam dal asi slovko "tlieskať". Slovo "čapkať", napísané kurzívou som však v texte vôbec nevnímal ako chybu - vnímal som ho ako zvýraznenie absurdnosti celej situácie, ktorú kpt.plg. predviedol. Pani blogerke patrí vďaka za výborný text.
Reakcia k téme: Predskokan Danko.
16.06.2019 12:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ujček   Ujček

To oslovenie "tetuška", adresované dáme, ktorá Ti dávala v cieli pečiatku (a trpezlivo tam na všetkých diaľkoplazcov čakala), si si mohol odpustiť. Určite to Tvoja teta nebola, tak si zaslúžila primerané oslovenie. Máš takmer 44 rokov, mohol by si teda používať slovník, zodpovedajúci veku dospelého človeka.
 
mínus indicator plus

Bingo!   Bingo!

Úder klinca presne po hlavičke! A ešte otázka pre blogera: Vojak Kefalín, čo také rozumiete pod slovným spojením "v súčastnosti"? Pýtam sa, lebo ja som neštudoval medzinárodné vzťahy na FMV EUBA.
 
mínus indicator plus

Kdeže vtip!   Kdeže vtip!

To iba GP rozpútal ním avizované peklo. Dante by žasol.
 
mínus indicator plus

ÚLOHY, ORGANIZÁCIA A RIADENIE PZ   ÚLOHY, ORGANIZÁCIA A RIADENIE PZ

ÚLOHY, ORGANIZÁCIA A RIADENIE POLICAJNÉHO ZBORU § 2 Úlohy Policajného zboru (1) Policajný zbor plní tieto úlohy: a) spolupôsobí pri ochrane základných práv a slobôd, najmä pri ochrane života, zdravia, osobnej slobody a bezpečnosti osôb a pri ochrane majetku, ....... ..........
 
mínus indicator plus

Tam bol tiež odsúdený, ...   Tam bol tiež odsúdený, ...

... ale pre nejaké podané odvolania to ešte nie ej právoplatné
 
mínus indicator plus

Stačilo čítať pozorne ...   Stačilo čítať pozorne ...

... a prišiel by si na to, že to nie je autorský článok NČ, ale správa prebratá zo servisu TASR (je to uvedené v spodnej časti správy). Prebrali ju aj iné médiá a dá sa dohľadať na viacerých miestach. Nabudúce sa poraď s Mr. Googlom.
 
mínus indicator plus

L s bodkou   L s bodkou

Že Ťa to baví Ľudmilka, opakovať tu stále, kolom dookola, tie nenávistné ("chrapúnsky","štvavú a zavádzajúcu" ) spamy. A propos, píše sa "so schodkom" a nie "zo schodkom".
 
mínus indicator plus

Áno je   Áno je

Citát z Wikipedie: "Zemřel 28. července 1962 v Praze na urémii. Vedoucím představitelům KSČ se však tato příčina úmrtí nezdála dostatečně důstojná. Byla tak zfalšována lékařská zpráva, jako příčina smrti byla zveřejněna akutní leukemie." A druhou hlavnou postavou tej knihy je Karol Bacílek.
Reakcia k téme: Komunisti
06.12.2018 9:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pecze, Pecze. ...   Pecze, Pecze. ...

Pecze, toto myslíš vážne?: „ Predovšetkým je to ale veľká výzva pre samotných mestských funkcionárov, úrad, poslancov, aby pouvažovali nad tým, či svojím správaním voči klubu nemajú pocit viny a pričinenia na tom, že sa dnes hľadá nový majiteľ.“ To sa občania mesta majú skladať na vaše zábavky? Si normálny? A nerobte paniku. Veď sa nič zvláštne v tom Spartaku neudialo. Jednoducho „Vrchní prchol“ (čašník zdrhol) https://www.youtube.com/watch?...
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME