Štvrtok, 2. apríl, 2020 | Meniny má Zita

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: nyrra
1 >
mínus indicator plus

iné   iné

nezostáva ... len držať im aj sebe palce Snáď vážnosť situácie odfiltruje to nedôležité.
 
mínus indicator plus

hlavne   hlavne

že nie je netoleratný ako ty a nepokladá konfesijne odlišných ľudí za "nežiaducich"
 
mínus indicator plus

tak toto   tak toto

je akurát o tebe .... o Hegerovi ako ministrovi to nevypovedá nič
 
mínus indicator plus

 

dala to na ústavný súd .....len ten môže posúdiť, či to bolo procesne OK Za rozpočet zodpovedá vláda a parlament - aj ten nový .... môže to zrušiť. Alebo to tiež nezruší z čisto sebeckých dôvodov?
 
mínus indicator plus

lebo   lebo

dobrý minister financií sa spáva ako dobrý hospodár .... dôležité je, aby ho nezlomili populistickými alebo príliš ľavicovými požiadavkami - aby to vedel ustáť
 
mínus indicator plus

veď to   veď to

nechápala som, prečo Sulík podráža Kisku .... teraz nechápem prečo Matovič odkazuje "satačilo" Sulíkovi cez FB A prečo Matovič dlho vyjednával sa každým oddelene. ( o programových prioritách to určite nebolo).Vraj najotvorenejšia vláda. A prečo nedajú na stôl najskôr priority vládneho porogramu a potom k nim nehľadajú, kto má na ktorú oblasť odborníkov. Bez ohľadu na počty. Aj tak všetko, čo bude chcieť vláda urobiť (teda zásadnejšie veci) - bude musieť prejsť parlamentom.
 
mínus indicator plus

Dzurinda   Dzurinda

dal ministerstvo financií SDL
 
mínus indicator plus

bolo by to   bolo by to

5 strán (bezu KDH 4) Teraz to nie sú 4 strany, lebo len OLaNO sa skladá zo 4 strán.
 
mínus indicator plus

v prvej   v prvej

Dzurindovej vláde bola ministerkou financií Brigita Schmögnerová zo SDL
 
mínus indicator plus

no   no

Sulíka volilo podstatne menej ľudí ako Matoviča a menej ako Kollára Na rozdiel od nich má prepracovaný program a ľudí. V tom je tá racionalita. Voliť toho, kto má aj potenciál podielať sa odborne a aktívne na vláde.
 
mínus indicator plus

a prečo by   a prečo by

musel niekto mať 25% ... s KDH, PS-S a viac percentami pre ZL a SaS ... mohli mať aj ústavnú väčšinu - bez Kollára Keď sme tu poniektorí tlmili víťazné vášne - už pred voľbami - tak bolo zle.
 
mínus indicator plus

je to presne naopak   je to presne naopak

najskôr sa má urobiť dohoda o prioritách budúceho vládneho programu .... ako prvé
 
mínus indicator plus

pochopíš   pochopíš

ak budeš potrebovať zdravotníctvo .... ale naozaj potrebovať
 
mínus indicator plus

no tak   no tak

druhá najsilnejšia strana novej koalície - Sme rodina si na tom uhnala percentá a teraz tlačí, čo všetko chce riadiť ... nuž prečo by tá zlá mala byť prezidentka?
 
mínus indicator plus

to určite   to určite

a preto tvrdíte, že každý štvrtý muž je násilník? Teda, že každá štvrtá žena bola týraná ... takže aj keby jeden muž týral viacero žien - tak stále je to, že muži sú násilníci.
 
mínus indicator plus

vadí mi ten   vadí mi ten

expresívny slovník (hysterický) ... velebenie, ospevovanie ..... Čo si myslíš, že my ostatní sme spadli z haluze? ˇYitňanská má nemalé zásluhy na tom, že sa štartoval boj s korupciou a poriadok v justícii. neodotiahla - lebo nemohla. A v podstate išla do toho aj za cenu veľkej nepopularity. Ju naozaj neupodzrievam z nejakej zištnosti či túžby po moci. Odišla z politiky sama. A je pravda, že by mala čo robiť aj teraz a je škoda, že sa stiahla. Tak aspoň nech hovorí, čo vie.
 
mínus indicator plus

a načo to   a načo to

vypisuješ? Odišla z politiky. V podstate možno aj na našu škodu. Ale ona to urobila. Čo ešte má urobiť? Má čo povedať o justícii a mnohí z nás to chcú vedieť. O čo ti vlastne ide? Ukázať aký si zásadový?
 
mínus indicator plus

je teraz   je teraz

aj ministrom zdravotníctva .... po tom, ako vyštvali Kálavskú
 
mínus indicator plus

"naši ľudia"   "naši ľudia"

nezaváhali a zarobili aj na tejto vážnej situácii a to hneď dvakrát ... na predaji medicínskych potrieb do zahraničia a teraz pri ich spätnom nákupe O tom je mimoriadana situácia ... že nemáme potrebný materiál, lebo ho "naši" predali. https://www.branik.info/post/p...
 
mínus indicator plus

podľa mňa   podľa mňa

je to mimoriadne silná žena ... presne vedela, že ju budú odsudzovať, posmievali sa z jej "znepokojenie" ... ale presne vedela, že stačí pár legislatívnych zmien a prinesie to veľký efekt - bolo treba rýchlo konať, kým boli ochotní smeráci tváriť sa, že chcú byť v jadre EU Potom - po vražde, keď už bolo jasné, že ich reputácia je úplne v keli - tak ako prvú stopili Žitňanskú (akože výmenou za Kaliňáka).
 

1 >

Najčítanejšie na SME