Pondelok, 24. február, 2020 | Meniny má Matej

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: vlakanavlakanavlak
1 >
mínus indicator plus

A po voľbách zákonom NR SR   A po voľbách zákonom NR SR

zhabať nakradnutý majetok vagabundov v prospech OKRADNUTÝCH OBČANOV TEJTO REPUBLIKY.Čiže,nijaké znárodnenie,ale prepadnutie.majetku,nadobudnutého závažnou trestnou činnosťou.
 
mínus indicator plus

V normálnej krajine   V normálnej krajine

by bol Blaha dávno obžalovaný z propagácie zločineckého komunistického režimu,zbavený poslaneckej imunity a v žiadnom prípade by nebol platený z daní občanov,z ktorých drvivá väčšina s jeho zvrátenými názormi nesúhlasí.
 
mínus indicator plus

Takéto stretnutia opozičných strán   Takéto stretnutia opozičných strán

majú význam iba vtedy,ak sa budú ich cesty zbližovať.Inak je to iba mlátenie prázdnej slamy a "lídri" nech to potom radšej nechajú na vôľu ľudu a ten rozhodne,kto môže ráno 1.marca,po prebdenej noci ako vysoko vyskakovať.
 
mínus indicator plus

A že sa to dá ?   A že sa to dá ?

Traja vinníci z nešťastia v Prešove idú do väzby. Možno z neznalosti,možno z nedbalosti.......Priatelia,koľko vagabundov chodí roky po slobode.Spáchali závažné trestné činy -PLÁNOVANE ,ÚMYSELNE a......???? čo je neuveriteľné,hanebné,nieže nesedia,ale nikto ich ešte ani len neobvinil ??????V akej silážnej jame,či maštaľnom hnoji to žijeme ?
 
mínus indicator plus

Zašpinila sa Ficom.....   Zašpinila sa Ficom.....

a podať demisiu 80 dní pred voľbami je asi tak dôležité a užitočné,ak podarovať 80 ročnej beduínke hokejku,korčule a suspenzor.
 
mínus indicator plus

Smeráckym feudáloboševikom   Smeráckym feudáloboševikom

je Taliansko mimoriadne blízke a po audienciach u Vadalovcov,už sa aj k svätému otcovi patrilo zavítať. Veď pápež František je tolerantný a už dokázal nejedného lumpa prijať.
 
mínus indicator plus

Ten ani tak nemá   Ten ani tak nemá

vysoký krvný tlak,ale je natlakovaný ako aj taký papinov hrniec.Ale zatiaľ ešte nepíska........No 1,marca nadránom,bude pišťať ako aj taký svišť,čo si oplieskal gule o skalu.
 
mínus indicator plus

Kde ste feudáloboľševikcá zberba ?   Kde ste feudáloboľševikcá zberba ?

Kde je tá špičková technika,čo s pompou pred kamerami rozdávate ?Kde sú tie vrtuľníky...........Ste zaneprázdnení ? Špícľovaním,sliedením,odpočúvaním,vyhrážaním ?Chrapúnskym bojom o svoje nedožrané korytá ? Predvádzať sa pred kamerami,tárať ako pomáhate a chránite ? A komu? Našim ????!!!! Niekoľko hodín zomierajú v Prešove nevinní ľudia,prosia o pomoc a nemá kto.Veď vás chrapúni zaujíma hlavne to,či je už Kiska v base. Vy *****
 
mínus indicator plus

Boľševicko-eštebácka mafia   Boľševicko-eštebácka mafia

cíti,že po budúcoročnom "víťaznom februári",príde világoš 2020 a začína "úradovať" na plné otáčky..Začalo to nechutnou groteskou s Ficom, Gauneri sa budú držať zubami-pazúrmi.Stalin,Lenin,Gottwald,Biľak,Husák,......Mečiar,Fico.Vše tci ako jeden.
 
mínus indicator plus

Certifikátov on má   Certifikátov on má

aspoň,čo som ja počul,mnoho.Akurát,že tí,čo mu ich udelili,niekedy hovoria-ten Fico,inokedy to Fico.
06.12.2019 6:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vy naši "martýri"   Vy naši "martýri"

feudáloboľševicko-zlodejskí,neokrôchane bezcharakterni,chrapúnsko bezočiví,svinsky falošní,cynicko- grobianski.Stelesnená hanba Slovenska,ohyzdné morálne nekňúby a totálne politické dno žumpy v novodobej histórii SR. Čo vy čakáte ? Že sa nájde tak úbohá,nesvojprávna ľudská bytosť,čo by vás na čele s vašim kápom za všetko to hnusobstvo,ktoré ste za tých neuveriteľne dlhých 20 rokov napáchali,navrhla na blahorečenie do Vatikánu ? Sused Fonzo už dávno,pradávno povedal,že vám všetkým,treba akurát tak bujačou žilou po tých banditských bandaskách.......
 
mínus indicator plus

A ešte by sa ho mohlo aj týkať   A ešte by sa ho mohlo aj týkať

-Kto založí,alebo zosnuje zločineckú skupinu........................... 5-10 rokov nepodmienečne.
 
mínus indicator plus

Už pred vyše 1,5 rokom sa malo presadiť   Už pred vyše 1,5 rokom sa malo presadiť

umelé prerušenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.................................Vlády zločineckého ficozlepenca.
 
mínus indicator plus

To Kalavská neprišla doteraz na to   To Kalavská neprišla doteraz na to

že túto krajinu riadia tupé,ateistické,ale v prípade potreby,aj birmované,bezcharakterné a mimoriadne zákerné,falošné a sprosté komunistické lebene ?
 
mínus indicator plus

S OĽANO budem mať problém   S OĽANO budem mať problém

nie to,či ich budem opätovne voliť,ale to,že nebudem môcť prednostne zakrúžkovať nejakých 75 kandidátov.
 
mínus indicator plus

Drzosť-to je iba tá mierne zlá vlastnosť   Drzosť-to je iba tá mierne zlá vlastnosť

tejto zločineckej organizácie boľševických pohrobkov,zamaskovaných za politickú stranu,verejne propagujúcich beštiálnu ideológiu,ktorá má na svedomí milióny obetí a preto ich treba ako extrémistov postaviť mimo zákon a ich nakradnutý majetok skonfiškovať v prospech republiky.
 
mínus indicator plus

No v tejto skorumpovanej   No v tejto skorumpovanej

feudáloboľševickej lumprepublike to dospelo do takého stavu,že jeden má strach,že ak pošle do basy druhého,príde tretí,zabasne toho prvého,aby v zápätí štvrtý zaleopoldoval toho tretieho..... A teraz sa zrejme iba čaká,ktorý nedočkavec to všetko začne,lebo novým predvolebným heslom tejto krajiny je-" Padni,komu padni!" a ak to začne padať,tak tu bude padlých,ako na frontovom poli.
 
mínus indicator plus

Nie je to len špinavosť   Nie je to len špinavosť

voči J.Naďovi,ale akosi zaniká i to,ako bola 1,5 roka špícľovaná opozičná strana.Presne tak,ako to boľševici a eštebáci robili pred r.1989. Ani nebude nijakým prekvapením,keby feudáloboľševické pliagy, ešte pred voľbami využili dlhodobé odpočúvanie na pozliepanie komplotu proti OĽANO,ktorého sa tí vagabundi boja ako malý somár veľkej helikoptéry.
 
mínus indicator plus

Žandárov si začal hýčkať   Žandárov si začal hýčkať

ešte vtedy opozičník Kaliňák,keď ich huckal na vtedajšieho MV V. Palka a tí naňho vytasili transparent-"Keď nás nezaplatí štát,zaplatí nás mafia".Vtedy to bol ešte rozdiel štát,alebo mafia........ A ešte si tipnem,že na 1. mieste kandidátky OĽANO by mohla byť Zlatica K.
 
mínus indicator plus

Nerobte zbytočnú paniku   Nerobte zbytočnú paniku

z rozprávania mnohých mladých viem,že napr. ani zďaleka tí,čo idú zo zvedavosti na míting ĽSNS,nie sú zároveň ich voličmi..........Mám stále na mysli ich "úžasný" plán,že zavedieme opäť slovenskú korunu a "URČÍME" jej kurz k euru 1:1.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME