Nedeľa, 23. február, 2020 | Meniny má Roman, Romana

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: momajka
1 >
mínus indicator plus

Pán bloger,   Pán bloger,

sme približne z rovnakej generácie, tiež si živo spomínam na to oživenie na jar 1968. Ľudia boli k sebe milší, začali sa oveľa viac zaujímať o politiku a dovtedy nevídané - milovali politikov. Nie nanútene, ale nefalšovane. Dubčeka, Smrkovského ... V ten osudný deň sme sa to dozvedeli z rádia, mama ma vzala ku kamarátkiným deťom, pretože musela ísť do práce. Ja som stále plakala, pre mňa obsadenie znamenalo začiatok vojny, bála som sa. Nevedela som pochopiť prečo. Tanky poškodili ulice, ľudia boli zhrození a zničení ... V tom auguste tanky zničili naše sny a nádeje. Nerada na to spomínam, ale i napriek tomu si všetko dobre pamätám ... Oceňujem Vašu úprimnosť s akou všetko opisujete. Ako dieťa ste len užívali to, čo pre Vás vybavila Vaša mama. Nepáči sa mi reakcia cicikova, je plný jedu. Bola to doba, keď každý musel skrývať svoje vlastné pocity a presvedčenie. V ROH-u boli všetci a ak z toho plynuli nejaké malé výhody ? No daj sa mi svete. Ďakujem Vám za zaujímavé sprostredkovanie Vašich spomienok.
Reakcia k téme: Leto 1968
16.08.2018 13:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pozor pán bloger,   Pozor pán bloger,

opatrne našľapujte, lebo pani ministerka sa nám rozplače ... Inak výborný blog, ďakujem zaň.
 
mínus indicator plus

Plne s vami súhlasím,   Plne s vami súhlasím,

toto dokáže len bezcitný narušený dement. V jednom blogu uverejnenom nedávno sa prispievateľ vyjadril, že psi sú najlepší ľudia. Kto mal niekedy psa, určite potvrdí. že toľko lásky a oddanosti dokáže prejaviť iba pes. Želám tomu, kto to vykonal, aby ho dostihol osud a vykonal na ňom spravodlivý trest, aký si zaslúži. Polícia samozrejme nič nevyšetrí, všetci vieme, ako pristupujú k takýmto, ale aj iným prípadom. Je mi to veľmi ľúto, bol to prekrásny psík ...
 
mínus indicator plus

Zasa raz blog,   Zasa raz blog,

ktorý tak veľmi vonia človečinou ! Ďakujem za pekné čítanie, pán Pražák, mali by ste svoje príbehy vydať knižne, máte veľký talent.
 
mínus indicator plus

Pani Jana,   Pani Jana,

čo ste vlastne chcela svojim príspevkom povedať ??? Zjavne nechápete, o čom pán Pražák písal. Mačka je zviera a teda si nevyberá, kedy porodí, ako rodí a koľko porodí mačiatok. Homo sapiens sa hrdí tým, že má rozum. Ak by ste ho mali aj Vy a hlavne srdce na správnom mieste, namiesto toho, aby ste vypisovali, ako vám ničia záhradu, by ste sa postarali o to, aby boli kastrované. To je totiž jediná cesta, ako regulovať ich počet. Vy nie ste milovníčka mačiek a to ste ani nemuseli písať. Ale nemáte ani citlivú dušu, pretože tento príbeh nebol vlastne o mačkách ...
Reakcia k téme: Opuštěná kočka
26.07.2018 13:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Krásny príbeh,   Krásny príbeh,

dojal ma. Len my, milovníci mačiek vieme, aké sú to múdre a vďačné tvory a ako vedia človeka milovať. Až na ten záver ma tento príbeh uchvátil. Neviem totiž, či verím na reinkarnáciu. I tak veľmi pekne ďakujem za krásne čítanie.
Reakcia k téme: Opuštěná kočka
26.07.2018 13:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tak to ma skutočne veľmi mrzí ...   Tak to ma skutočne veľmi mrzí ...

najdôveryhodnejší politik, zatiaľ najlepší prezident, akého sme mali ... Prvý raz sa asi volieb nezúčastním, nevidím adekvátnu náhradu, jedine ak by pani Radičová ... ?
 
mínus indicator plus

Výborný blog,   Výborný blog,

hlavne ten uspávač hadov je výstižný ! Ale ak ste už spomenuli počty, tak matematika nepustí. Súčasná koalícia by v prípade volieb stratila väčšinu. O čo teda vlastne ide organizátorom protestov Za slušné Slovensko ??? Alebo nevedia napočítať ani do päť ??? Podľa mňa sa jednoznačne zahrávajú s dôverou ľudí. Iná cesta než čo najskoršie predčasné voľby totiž pre Slovensko (ak má byť "slušné", neexistuje. 21 % môže "žrať seno", ale čo robíme my ostatní ?!
Reakcia k téme: Druky a  Cuky-Luky .
11.04.2018 14:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ešte som nikdy necítila   Ešte som nikdy necítila

toľkú ľahostajnosť, ako pri čítaní tejto správy. Dojme ma často aj odchod neznámeho človeka, či správa, že bolo ublížené bezbrannému a nevinnému zvieraťu. Jeho odchod mi je tak jedno, až ma to samú prekvapilo. Nechcem byť sarkastická, ale aj týmto spôsobom sa dá získať beztrestnosť. Alebo sa skutočne dočkáme doby, keď bude zhabaný majetok aj pozostalým a Paškovi synovci budú konečne odsúdení ??? Takto nekalo nadobudnutý majetok by skutočne potrebovali príbuzní a pozostalí ľudí, ktorí doplatili na šafárenie tohto smeráckeho šmejda v zdravotníctve. Prepáčte mi silné slová, mám úctu pred majestátom smrti, ale v tomto prípade sa mi žiada dodať, že aj smrť môže byť občas spravodlivá.
 
mínus indicator plus

Mňa by skôr prekvapilo,   Mňa by skôr prekvapilo,

keby Rezník reagoval pozitívne. Suterén je on, len o tom nevie ... Nastrčená smerácka figúrka, vieme to predsa od začiatku, čo možno od takého čakať ...
 
mínus indicator plus

Mladý muž,   Mladý muž,

tlieskam Vám, výborne ste to zhrnuli. Keď je náhod priveľa, prestávajú byť náhodami. Len je obrovská škoda, že sme sa museli dožiť popravy dvoch mladých ľudí, aby sme sa všetci zobudili a na tie námestia prišli. Ešte raz Vám ďakujem za skvele napísaný príspevok.
Reakcia k téme: Keď mafia má jasný smer
20.03.2018 15:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vážený osolsom,   Vážený osolsom,

zrejme neviete počítať ani do 10 ! Iba rodičia zavraždeného novinára volajú po predčasných voľbách a očiste krajiny ? Vaša poznámka vykazuje také percento neúcty k pozostalým, že sa mi chce napísať, aby sa niečo podobné ako im, stalo aj vám ! Ale načo ? Veď ste sa sám označili (osolsom) a ja s vami vrelo súhlasím.
 
mínus indicator plus

Týmto bezcharakterným bezobratlovcom   Týmto bezcharakterným bezobratlovcom

neverím ani nos medzi očami ! Aj po voľbách 2016, keď sa prvý raz vyfarbili, Bugár bedákal, že sa bojí o svoju dcéru. Na rozdiel od tých, ku ktorým sa pridali, my sme slušní. Ak sa im niekto vyhrážal, tak to bol niekto od nich, alebo platený (tiež nimi) provokatér. Novinár, ktorý poukazoval na ich "kšefty" bol popravený a oni by teraz radi vyvolali dojem, že my sme tí "zlí". Ale zlo sa demaskovalo samo a má názov Most, SNS a Smer.
 
mínus indicator plus

Výborne napísané,   Výborne napísané,

tak ako vždy z pera tohto blogera. Len si myslím, že zbytočne mrhá svoju energiu a nadanie. Pani ministerka sa "nespamätá". Už toho totiž nie je schopná. Upísala sa už dávno diablovi. Pláva s prúdom a aby sa nepovedalo, občas sa "znepokojí". Keby nemala absolútne vykradnuté a prázdne vnútro, tak by ju to určite malo pohnúť k oveľa intenzívnejšej reakcii, ako je vyhlásenie, že prepojenie mafie s úradom vlády je neakceptovateľné. To predsa vieme všetci, o tom nám nemusí, z našich daní, dobre platená ministerka hovoriť. Pamätám si bilboard Mostu - charakter rozhoduje. Je pravdivý. Až na to, že čelní predstavitelia Mostu žiadny charakter nemajú. Tam kde sa u iných charakter nachádza, u nich je plný balík výhod, privilégií a peňazí. Platí: Peniaze kazia charakter. A nič viac sa nedá povedať o páni Žitňanskej, Bugárovi, či Šebejovi. Sú veci, ktoré sa napraviť, alebo zmeniť dajú ... Mnohé sa dá vrátiť... Neplatí to však o charaktere. Je to jednosmerná cesta, späť sa ísť nedá. Je to presne tak ako s nevinnosťou. A keď už reagujem, tak chcem veľmi oceniť krok pána, už bývalého ministra, Maďariča. Zamyslela som sa, aké to muselo byť pre neho ťažké, urobiť tento krok. A jeho prejav bol tak úprimný a ľudský, že sa mu nedalo neuveriť. Prejavil svoj CHARAKTER. Aj keď možno neskôr, ale urobil to. Vražda je totiž hranica, za ktorú by nemal zájsť žiadny slušný človek a už vôbec nie politik. Kto z vyššie menovaných sa však dá aj naďalej nazvať slušným ???
01.03.2018 9:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Svine
28.02.2018 11:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nič lepšie som nečítala, nikto by to lepšie nevystihol. Je to geniálne napísané ! Bohužiaľ museli zavraždiť dvoch mladých, čistých ľudí, plných ideálov a neskazených, aby bol napísaný tento článok. Jeho autor sa nebál pomenovať veci a ľudí správnymi menami, lebo ak je niekto skazené prasa a nenažratá sviňa, nepomôže mu ani kreslo v parlamente, či vo vláde, ba ani tie Rolexky ... Neviem, čo pán Havran písal doteraz a ako to písal... Teraz napísal PRAVDU, a to je, aspoň pre mňa, podstatné ...
Reakcia k téme: Svine
28.02.2018 10:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Skvele napísané,   Skvele napísané,

výborne ste ma pobavili, ďakujem. Vidím, že Vaše mačiatka už dospeli, ale sú stále rovnako prekrásne. No, je vidieť, že ani v ríši zvierat nepanuje ohľaduplnosť a empatia, ale kam sa ten vtáčik hrabe na sebeckých a bezohľadných ľudí ! Pozdravujem a želám všetko dobré.
18.01.2018 9:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Aj ja Vám ďakujem, pekne ste to zhrnuli. Len keby nás už konečne bolo toľko, aby táto háveď už konečne vypadla ! Devastujú celú krajinu a to nielen materiálne, ale najmä morálne. Pozdravujem Vás.
12.12.2017 13:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Súhlasím s Vami,   Súhlasím s Vami,

je to aparátnik, arogantný klamár atď. Ale to najhlavnejšie - je to megazlodej, už len preto, že tak zubami nechtami bráni Kaliňáka. Vyplýva z toho jediné - má na hlave toľko masla, že mu nič iné nezostáva, len ho obhajovať. Keby to nerobil, ***** formátu Kaliňáka by neváhal ani sekundu a potopil by ho. Vedia na seba navzájom príliš veľa .... A toto nám vládne !!! A my to dovolíme ?! Dokedy ešte ??? Čo ešte musia urobiť, aby sme už rázne povedali dosť a zlodejov posadili tam, kam patria.
12.12.2017 13:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nebudem originálna,   Nebudem originálna,

pretože moji "predrečníci povedali a napísali presne to, ako to cítim ja. Fico - prisprostastý bulo, ktorý bol ešte trápnejší a úbohejší ako obvykle. Jeho posledné prejavy skutočne prevýšili výstupy jeho, zdá sa, veľkého učiteľa - Mečiara, a vzali mi aj tie posledné zvyšky ilúzií, že je, predsa len, o trochu inteligentnejší. Nie nie je, jeho posledné vystúpenia sú horšie ako Mečiarove. Ten "človek" je absolútne mimo, nemá nič spoločné s realitou a môžeme sa pripraviť na to, že bude stále viac kopať ako zdochýňajúci kôň - bohužiaľ bez konskej noblesy. Čudujem sa jeho manželke. Nedávno sa objavil na verejnosti so svojou "radkyňou", o ktorej "kvalitách" vie asi len on sám. Nezaujímalo by ma to, keby jej štedro neplatil aj z mojich daní. A MDŽ a 1. Máj ? Haló, žijeme v 21. storočí ! Vlastne načo sa rozpisovať ... Cítime to všetci rovnako ... Šmejdi a ten najodpornejší, bezzásadový a bezcharakterný odpad mal snem. Jdu blejt ...(prepáčte mi, som dáma, ale nedalo mi ...)
12.12.2017 12:34 | Oznám správcovi
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME