Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: kntsz
1 >
mínus indicator plus

30 rokov???   30 rokov???

nešpásuj. Od 2. svetovej, resp. od 1948. Min. 50% sudcov sú priami potomkovia či epigóni tých čo v 50-tych rokoch dávali hrdelné tresty a neskorej odsudzovali politicky nepohodlných prakticky až do dneška. Stále tomu nie je koniec.......
 
mínus indicator plus

1570339   1570339

Plazivá totalita .... ja ťa chápem, neboj. Ak niekto celý život prežije v totalite a ak sa niekto celý život aj totalitne správa, tak už nikdy nepochopí, že môže byť aj inak.... Títo dvaja súdruhova, nikdy nemali pracovať s mládežou. Mali si od počiatku zarábať na živobytie poctivou prácou a nie ešte za peniaze daňových poplatníkov šíriť bludy na školách.
 
mínus indicator plus

cimcarara   cimcarara

je mi úprimne ľúto, že si sa v mojom príspevku našiel.
 
mínus indicator plus

dankra   dankra

som "potešený" tvojim zúfalým záujmom, že sa snažíš zisťovať moju identitu cez citácie. Nebodaj máš od niekoho povolenie, alebo konáš na príkaz? Vecne nie je na čo reagovať. Uvádzaš len účelovo redukované informácie a znovu len osočovanie a zloba o ktorej som písal vyššie. Ďakujem, neprosím si.
 
mínus indicator plus

Choré Slovensko!   Choré Slovensko!

Ľudia sú postihnutí zlobou a pre červené súkno nie sú schopní vidieť realitu. 90% príspevkov sa vyznačuje osočovaním, osobnými útokmi a je úplne jedno či voči Matovičovi alebo navzájom medzi sebou. Z diskusného fóra sa stáva žumpa, kde sa chrlia zvratky z princípu! K čomu je toto dobré??? Impulz tomu dáva cielene vždy úvodný článok nariadený mafiou oligarchov, ako bohatá návnada a národ to žerie aj s navijákom, lebo sa potrebuje vyzúriť a nemá na čom. Problém nie je v Matovičovi a rozhodne nie v celoplošnom povinnom testovaní, ktoré jediné malo zmysel. Dobrovoľnosť je pre tento zdivočelý národ pohromou lebo min. 50% rozbesnených sa nepôjde dať otestovať aj ak by vedeli, že sú nakazení a šíria nákazu okolo seba. Nepôjdu preto, lebo Matovič. Dovidenia v pekle súdruhovia......
 
mínus indicator plus

1375317   1375317

máš ty aspoň strednú? Dobrý pedagóg dokonca umožňuje študentom, aby si ku skúškam brali aj súvisiacu literatúru. Veď v praxi i tak všetko máme k dispozícii. Dobrého pedagóga nezaujíma či sa opisuje, ale či študent problematike rozumie a bude schopný s ňou v praxi pracovať a to sa dá zistiť niekoľkými otázkami. Ja už mám čo to za sebou a priznám sa, že možno na dvoch troch exotov, nepoznám takého študenta, ktorý by si neuľahčil opisovaním, ťahákmi...... Ak si nebodaj predsa len skončil VŠ - ruku na srdce - nikdy si neopisoval, nikdy si nemal ťahák???
 
mínus indicator plus

Jia Baoyu   Jia Baoyu

zjavne nevieš o čom píšeš. Diplomovky sú pred zrušením ako nepodstatné. Mňa ako skúšajúceho absolútne nezaujíma či je diplomovka skopírovaná. Mňa zaujíma či študent problematike rozumie a či je s ňou v praxi schopný pracovať. To sa dá zistiť dvomi tromi otázkami k téme a nepotrebujem zisťovať či je opísaná. Ak toto ideš zrovnávať s mega zlodejinami mafie tohto štátu, tak si mravne riadne mimo. Bezhraničná manipulácia so skutočnosťami, úmyselné porovnávanie neporovnateľného........to je problém Slovenska a nie či niekto vôbec nejakú diplomovku o zbytočných a umelo vymyslených témach spracovával.
 
mínus indicator plus

Štefan Dubaj X   Štefan Dubaj X

Máš ty aspoň strednú školu, keď sa tu oháňaš diplomovkou? Každý čo skončil vysokú ti potvrdí, že z 5 - 6 rokov štúdia bola diplomovka iba akýsi povinný drep. Nepoznám nikoho, čo poctivo študoval, aby ho nepripustili ku štátniciam kvôli nejakej diplomovke, ktoré sa už plánujú zrušiť ako nič nevypovedajúce. Náročné diplomovky dostáva možno 5% tých najlepších študentov. Ostatní dostávajú témy, ktoré nájdu v pohode na internete. Zaoberať sa pri obhajobách diplomovky tým, či je skopírovaná dokonca od slova do slova je pre skúšajúcich choré. Načo by to robili, ak im stačí položiť dve tri otázky k téme a vedia či študent rozumie problematike alebo je z toho dutý, tak ako bol dutý celé štúdium. Ak sa niečím zaoberať tak tým, či celé štúdium aj s diplomom nebolo kúpené. Takých je tu tiež dosť, ale Matovič to nie je, svedčí o ňom min. pozícia jedného najschopnejších podnikateľov ešte pred tým ako šiel do politiky.
 
mínus indicator plus

melechesh   melechesh

Bugár nemal pravdu, zradil vtedajšiu opozíciu a šiel do vlády s mafiánmi. Urobil to, čo Matovič vedel, že je schopný urobiť. No a tí mlčiaci voliči mu to nakoniec spočítali.
 
mínus indicator plus

1005434   1005434

Sorry, Matovič nehlasoval za povalenie vlády, bol neprítomný..... Ale uznávam, bola to dilema, ktorú však nespôsobil Matovič, ale jej hlavní aktéri z vlády a predsedovia koaličných strán. Som presvedčený, že už predom bola dohoda medzi Dzurindom, Miklošom, Radičovou, Sulíkom a možno aj Bugárom. Neverím, že menovaní boli až tak sprostí, aby nevedeli do čoho idú a čo idú robiť..... Zvlášť ako sa ukázalo, že hlasovanie o eurovale bola hlúposť a nie všetky krajiny EU zaň hlasovali a čo sa stalo??? Šlo o niečo úplne iné a čím skorej to pochopíš tým bude pre teba lepšie.
 
mínus indicator plus

Môžete   Môžete

nadávať na Matoviča koľko len chcete. Vždy sa nakoniec ukáže, že mal pravdu! Mal ju s Procházkom, mal ju s Bugárom, mal ju s povinným celoplošným testovaním (ozaj, kto to zohnal tých cca 12 mil. testov v októbri pred celorepublikovým testovaním??? nebol to náhodou Matovič?) Sulík dnes nie je schopný zohnať dva milióny, ktoré zháňa už dva mesiace..... Vedzte, že Matovič má pravdu aj so Sulíkom. Sulík bol škodná za Radičovej , kde poslúžil na jej povalenie, aby sa nevyšetrila Gorila, kde súhlasil s odvolaním Galka, ktorý začal odhaľovať mafiánske podvody na ministerstve obrany, vraj pre odpočúvanie :-) ) ), Sulík vyštval z vlastnej strany Rajtára, Galku, Blahovú - najaktívnejších v odhaľovaní mafiánov...... Teraz pracuje na povalení Matovičovej vlády..... To však bude koniec Sulíkov, lebo nie všetci z jeho strany za ním stoja... Ešte vám to nedochádza???? Dobre, počkajme si na ďalšie fakty o Sulíkovi, nielen o jeho pol roka trvajúcich poradách ako predsedu parlamentu s Kočnerom. Priam hrôzou však je, že koľko ľudí dokáže klikať myšou a pritom nedokáže rozlíšiť zrno od pliev.
 
mínus indicator plus

petalihi1   petalihi1

Díky za upozornenie. SAS dostalo na výber......nie Oľano. :-)
 
mínus indicator plus

220833   220833

Tak to si ma zložil. :-) Prehral som. :-(
 
mínus indicator plus

1035822   1035822

Ešte prezraď z akej núdze je SAS vo vláde s Oľano? Alebo sa predsa len mýliš? Oľano dostalo od Matoviča komfortne na výber: Buď bude štvorkoalícia, alebo bude trojkoalícia s Kollárom a nie so Sulíkom. Zjavne Matovič toho vedel a vie o Sulíkovi viacej a dôvernejšie ako si národ vie predstaviť.....
 
mínus indicator plus

220833   220833

kto nezažil vrch pôvodnej a neupravenej zjazdovky na Opalisku (dnes už zrušenej a zarastenej) tak fakt nemôže vedieť :-) Daj ešte nejakú zjazdovku.... :-)
 
mínus indicator plus

920905   920905

Netreba ironizovať. Kto nezažil, ťažko pochopí. Je to niečo medzi zľadovatelým a firnom. Je rýchly a pritom zradný na udržanie stopy, zvlášť ak je pretekárka neskoršie v poradí na rozjazdenej trati.
 
mínus indicator plus

220833   220833

Tiež som toho názoru. Už medzi špeciálnym slalomom a obrovským je markantný rozdiel. Je to ako beh na 100m a 800m. Povedal by som, že je to aj iné nastavenie psychiky pretekára. Vlhová iste na to má, aby to zvládala na špičkovej úrovni. Avšak ako ona, tak aj my, si musíme zvyknúť, že víťaziť vo všetkých disciplínach je nemožné.
 
mínus indicator plus

kyslycitron   kyslycitron

Veľa záverov na podklade falošných a polopravdivých argumentoch. Pozri si, ale seriózne (mne je ukradnuté či ťa presvedčím) graf počtu aktívnych nakazených. napr. https://korona.gov.sk/koronavi... Nie za celú pandémiu, tam je všetko sčitované aj s uzdravenými a teda logicky krivka stále stúpa. Dva týždne po celoplošnom kvázi povinnom testovaní sme dosiahli vrchol cca 57000 ľudí aktívne nakazených. Následne po plošnom čo iba jedným kolom krivka aktívnych klesla 7.12. na minimum 30753. Ak by bolo aj druhé povinné kolo, ktoré sa plánovalo a testy naň už boli pripravené, tak krivka by klesala ešte o ďalších min. 50% na cca 15000. Dobre píšeš, že antigén všetko neodhalí. Neodhalí preto, lebo do cca 4 dní od nákazy je intenzita vírusu ešte malá na odhalenie a preto je nutné aj druhé kolo. Vzhľadom k tomu, že vláda sa "musela" podriadiť tlaku prezidentky a aj jedného koaličného partnera, ako aj krikľúnom a "mudrlantom", ktorých aj na tomto DF je požehnane, tak krivka začala stúpať a dnes sme znovu tam kde sme boli. Ja už mám svoje roky a s odpustením ****** na demokraciu a ľudské slobody ako aj rovnako starí a starší ako ja, keď ide o život. Naviac čím ďalej tým viacej rastie úmrtnosť aj u mladých a čo je ešte horšie bude rásť úmrtnosť na úplne iné ochorenia ako je covid 19 a to len preto, že nebude mať kto zoperovať ako som uviedol vyššie ani slepé črevo! Sme v tvrdej vojne a to nehovorím len ja, to už hovoria záchranári a lekári v prvej línii. Nie je možné, aby zomrela tretina obyvateľstva len preto, že je tu 50% duševne chorých so sklonmi k anarchii. Dostávame sa do štádia krachovania zdravotníctva, hospodárstva a školstva. Za takejto situácii sa dovolávať zodpovednosti je choré. Za takejto situácii sa nedovoláva, ale dávajú sa rozkazy, ktoré sa pod hrozbou veľmi tvrdých trestov musia plniť. Ak to takto bude pokračovať, tak anarchiou bude dodržiavanie slobôd občanov a nie ich rušenie vojenskými príkazmi. Naviac ak takýto postoj, pri ktorom sa právo na slobodu pohybu či právo na odmietnutie vyšetrenia nadraďuje nad ľudské životy má aj prezidentka, tak to vidím na vlastizradu.
 
mínus indicator plus

miguelz   miguelz

nabodaj si myslíš, že som Igor? Ďakujem za poklonu. Avšak s takouto rozlišovacou logikou sa ty ani do tej roboty nedostaneš.
 
mínus indicator plus

 

Hlavné, že dodržujeme ústavu pani prezidentka aj so Sulíkom, že??? Nikomu nič povinne nenariaďujeme, veď sme slobodní občania...... a demokratická krajina..... Jediná účinná metóda ako to zastaviť bolo povinné testovanie, ako bolo podľa Matoviča prvé aj keď nepriamo, ale povinné kolo. Tak malo byť aj druhé a ak by bolo treba tak o mesiac sme si to mali zopakovať. Stále by to bolo iba o testovaní a nie o hroziacich tisíckach mŕtvych a skolabovanom zdravotníctve, kde nebude mať kto zoperovať ani slepé črevo. Dobrovoľné testovanie v tomto štáte je absolútne k ničomu už sa spamätajte! Nezúčastnia sa ho v prvom rade tí nezodpovední a s veľkou pravdepodobnosťou aj nakazení. Doporučujem, aby sa p. prezidentka aj so Sulíkom Matovičovi verejne ospravedlnili a čo najskorej sme testovali povinne a celú republiku. Testy samozrejme nemôže zabezpečovať minister hospodárstva Sulík, lebo na to nemá podnikateľskú výbavu a zoženie tak ako zohnal pomaly po dvoch mesiacoch testy ani nie na jeden kraj vo dvoch kolách testovania.
 

1 >

Najčítanejšie na SME