Štvrtok, 27. február, 2020 | Meniny má Alexander

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jankoma@post.sk
1 >
mínus indicator plus

 

Existuje taká slovenská pesnička: Nebuď smutný, buď veselý..., že "harakter" Béla ide do zabudnutia spolu s Fickom a Kapitánom. Ak by sa Progresívci a Spolu spojili s bugárovcami, akoby si konár pod sebou podpílili, resp. biblicky: Akoby si mlynský kameň uviazali na krk. Musím končiť, pretože ďalej ma už napadajú iba vulgarizmy.
 
mínus indicator plus

 

Dovolím si trošku oponovať. Nie je to ideológia podobná smeráckej, je to jednoducho SMERácka ideológia. Ak totiž niekto vyzerá ako kačka, kváka ako kačka, je proste kačka, aj keby sa ozdobil pávím perím.
 
mínus indicator plus

 

Kto si ty, že ich odsudzuješ? Ako vieš, že zomreli v smrteľnom hriechu? Ak si Ty bez hriechu, dvihni kameň a hoď nie raz, ale 77 krát. Áno, treba sa za nich modliť, ale mám kdesi vnútorný pocit, že nielen za nich, ale aj k nim!!! Veď tak ako Oni pozdvihli vieru Slovákov dobro, sa to podarilo v posledných rokoch hádam iba Tonkovi Srholcovi.
 
mínus indicator plus

 

A čo Lajčák? Autor tohto blogu a jedna polovica diskutujúcich obviňujú Blahu a Smer a plne s nimi súhlasím.K bláznom z druhej polovice diskutujúcich sa škoda vyjadrovať. Pán minister Lajčák však klesá stále hlbšie a hlbšie a som zvedavý, kde sa rozpleskne. To, ako si nechá kydať na hlavu je nepochopiteľné. Sú len dve možnosti. Alebo je blbec, alebo ho niekto poriadne drží za gule. A blbec nie je...(ale Moskvou odchovaný ...) A Šefčovič je to isté, ale v bledomodrom.
 
mínus indicator plus

Fikcia?   Fikcia?

Na rozdiel od diskutujúcich predo mnou chcem trocha pouvažovať takto: Vzdá sa Štefan Luby, špičkový slovenský vedec, niekoľkonásobný predseda SAV, nositeľ krištálového krídla atď... svojej nepodarenej dcéry? Veď tá robí hanbu nielen jemu, ale celej slovenskej vede a školstvu...
 
mínus indicator plus

 

Dobrý deň! Mne to vychádza trochu ináč. Hlavným organizátorom protestov za slušné Slovensko je vedenie strany Smer na čele s Ficom a všetci oligarchovia prisatí na toto zločinecké zoskupenie. Nesmieme zabúdať ani na bandu okolo judr kapitáňa a haraktera. Ak by ich činnosti boli aspoň trochu v medziach zákona, Janko Kuciak by bol žil v šťastnom manželstve a písal o iných, menej pálčivých kauzách. Aj keď si to vyššie spomínaná banda nikdy neprizná, to oni vyhnali desaťtisíce slušných ľudí do ulíc. Oni nás prinútili zdvihnúť hlas proti bezbrehému rabovaniu... Som pracujúci dôchodca pred sedemdesiatkou a som smutný zo štatistík uvedených v článku. Dokonca ma z toho mrazí...
29.12.2018 11:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Podľa mňa onedlho kapitáňjudr zverejní prácu. Určite mu ju už píšu a po zaviazaní a "ostarení" sa zrazu zázračne zjaví. A spektability, honorability a iné ...ity sa potešia, že hnoj nepadne na ich hlavu. Za blbcov budeme my všetci. Na Slovensku je to tak!
 
mínus indicator plus

 

Neuvedomujete si, že to hovorí poslanec v súčasnosti najnedôveryhodnejšej strany len preto aby sa vyvinil a aby zradu svojej strany prekryl? Sulík a celá SaS povalili Radičovej vládu. Porozmýšľajte trochu, ako by sa bola vyvíjala situácia, ak by to nebol urobil? Možno už odvtedy sa SaS zmenila, vidím to na mnohých múdrych ľuďoch vo vedení strany. Ale historický biľag povalenia Radičovej vlády nikto zo Sulíka nezmyje. Prečo Riško nedržal balónik?
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme že neodišiel! Naďalej to bude Ficová vláda, akurát zodpovednosť za jej výčiny bude niesť Pelegríni. Aj preto ideme s celou rodinou aj dnes, tak ako minulý a predminulý piatok na protestné zhromaždenie!
Reakcia k téme: Dobre sa pozrite!
16.03.2018 13:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

... a Bugár sa vykašľal na celú republikovú radu a všetkých svojich voličov... ... a Gašpar bude naďalej "vyšetrovať" Kaliňáka a Bašternáka a všetky zlodejiny smeru ... ... a Žitňanská so Šebejom si vopchajú hlavu do piesku... ... a Robertko Ficko (ako ho nazval neblahej pamäti Mečiar) to bude z pozadia riadiť ako to v Poľsku z pozadia robí Kačinský ... a naďalej spolu s cicerónskym kapitánom Dankom budú ešte dva roky rozkrádať naše Slovensko... NEDOVOĽME TO!
 
mínus indicator plus

 

Súhlasím, Vaša analýza, pani Nicholsonová, je presná a brilantná, ale použiť slovo bard pri tých troch niktošoch je silná káva, Slovo bard sa mi spája s úplne inými ľuďmi, nie s touto spodinou. Nechtiac ste urazili pamiatku ozajstných slovenských bardov.
Reakcia k téme: V Dankovej hlave
07.08.2017 22:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Chcem byť slušný, preto iba biblické: Smietku v nepriateľovom oku vidí, ale brvná vo svojom (a svojich kumpánov) NIE!!!
Reakcia k téme: R. Fico: Skutok sa stal
15.05.2017 16:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A nech sa komora nečuduje, že obchodníci málo dávajú potraviny na charitu pred uplynutím doby trvanlivosti. Snahou je predať tovar ešte aj posledný deň.
 
mínus indicator plus

 

A čo tak stanoviť, že môžu sa darovať potraviny po uplynutí doby trvanlivosti, ale nie staršie ako 10% (20%?, 30%?) nad trvanlivosť uvedenú na obaloch. Tým sa vytvorí dostatok času na darovanie, distribúciu a aj na konzumáciu takýchto potravín. Pritom sa zabráni, aby sa nekonzumovali veľmi staré potraviny ako napr. v Českej republike.
 
mínus indicator plus

Podpora (nie Bugárovi, ale článku)   Podpora (nie Bugárovi, ale článku)

Bolo to perfektne vystihnuté. Ja som síce iba prvýkrát, ale určite aj poslednykrát volil most-hyd (nie je to preklep!). Dokonca som aj krúžkoval Šebeja, Švejnu a Kresáka. A na obrovskej tabuli by mal byť iba jeden bod: KAŠĽAŤ NA VŠETKY PREDVOLEBNÉ ZÁVAZKY. Vtedy by to mohli obaja s kľudom odfajknúť:
 
mínus indicator plus

 

Keďže mi to vyhviiezdičkovali, takže jemnejšie: ako medzi vykakať sa a pokakať sa.
 
mínus indicator plus

Vyrieš - porieš.   Vyrieš - porieš.

Raz na porade, asi po desiatom PORIEŠENÍ problému som sa spýtal, aký je rozdiel medzi vyriešiť a poriešiť. Nikto nič. Reku ako medzi ***** sa a ***** sa. A bolo po po(a)ráde!
 
mínus indicator plus

 

V Ašchabade som bol v r 2013 na dvakrát, raz v máji na 3 týždne a na prelome augusta a septembra na 35 dní. Bolo to síce služobne a iba v Ašchabade, ale bol som očarený. Na pozvanie námestníka firmy v ktorej som pracoval, som sa zúčastnil na bohatej turkménskej svadbe, aj na pohrebe riaditeľovho brata a na krstinách. Zažil som aj oslavy dní (nie dňa) nezávislosti , t.j. oslobodenia od ZSSR. To, čo sme niekedy videli na prehliadkach v Bratislave, Prahe alebo v Moskve za socializmu, je iba slabý odvar. To, čo pani blogerka napísala, je úplná pravda a teším sa na jej ďalšie príspevky. A k poslednému diskutujúcemu. Turkmenistan je štvrtý najväčší producent zemného plynu na svete a počas existencie ZSSR všetko končilo v Moskve, resp. na ÚV KS ZSSR. Myslíte si, že majú záujem sa dať znova vyciciavať??? Máte zaujímavú prezývku, len ju treba trocha upraviť: STOP PROPAGANDE MOSKVY!
 
mínus indicator plus

 

Musím tu parafrázovať nášho superextradeluxepremiera: Keď niekto vyzerá ako Frankenstein, rozpráva ako Frankenstein a koná ako frankenstein, kto je to? NO PREDSA FRANKENSTEIN.Žiadne iné pripovnanie mi na predsedu strany s jednym členom nenapadá!!!
20.05.2015 23:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Aj ja som začiatkom 90 -tych rokov uvažoval, prečo sa Čarnogurského rodine tak darí. Myslím, že ste trafili klinec prsne po hlavičke.
06.03.2015 21:11 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME