Sobota, 19. október, 2019 | Meniny má Kristián

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: opajcované rigo
1>
mínus indicator plus

Nie guglenie je benefit   Nie guglenie je benefit

Benefit je, že si videl krásnu babu, ktorá je zároveň špičkovou svetovou športovkyňou. Keby to bolo v opačnou garde, to by som ešte chápal. Trebárs Julčin tréner by povedal: Doi zatial behá jak šarkan, lebo nevláči po kurte žiadne kozy. Ale vydrž, akonáhle čoskoro odpadne. - To by bolo síce pravdivé, racionálne, ale nechutné a urážlivé. Svojim spôsobom antisexistické. Bolo by ozaj pekné, keby sa Julča toho Rakušana zastala. Lebo jej vlastne polichotil.
 
mínus indicator plus

Si sa s koňom zrazil?   Si sa s koňom zrazil?

Veď píšeš presne naopak!!, Ja poukazujem na to, že keď človek chce, tak sa slovenským zlodejom môže vyhnúť. Iste nie absolútne, ale v princípe to možné je. Takže ak nechceš ostať tupelom, ergo súdruhom, tak doštuduj trocha logiky, potom ešte raz prečítaj môj príspevok, potom si daj facku a potom sa mi ospravedlň!!!
 
mínus indicator plus

Zbytočne relativizuješ   Zbytočne relativizuješ

Sú firmy a predmety činností, ktorým neutečieš. A sú podnikatelia, ktorí podnikajú na hrane zákona, ale zločinci to nie sú. Väčšina majiteľov lekární robí drobné kulehy. A aj vďaka ním si žijú ozaj nadštandartne. Ale je len na tebe, či kúpiš lieky u Minimaxa alebo v miestne, menej elegantnej lekárni. A je len na tebe, či dáš zarobiť zahraničnej banke alebo ako patriot podporíš Primabanku alebo Poštovú banku…. Lebo keď chceš hrať polo, aj koňa musíš kúpiť. A keď cítiš potrebu vidieť drevo Andraža naživo a mladého ako sa správne hajluje, tak nevyplakávaj…:)
 
mínus indicator plus

A tretí spoluautor je de?   A tretí spoluautor je de?

Chýba mi tam utorstvo tretieho mysliteľa - de je Zala? Tento statočný súdruh, ktorý bojoval roky proti precedovi, trebárs tým, že bojkotoval zasadnutia NRSR alebo EP, má byť teraz neférovo odstavený od lízania smatany? A pritom rukopis akože sociálnom-demokratický je tak cítiť…:)
18.10.2019 7:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Plný súhlas   Plný súhlas

Veronika je sexi kočka, s ktorou muselo byť príjemné posedenie na káve. Človek pri nej nekoktal od trémy, ale je ozaj dobre vyzerajúca. Keďže som už starší, tak jej premenu na Tomanovú alebo Katku Tothovú nezažijem. Tak nech zostane prirodzená a šarmantná baba!!! A zločincom treba vykrútiť krky. A súčasť trestu musí byť aj prepadnutie majetku. Ale Hatinovi, Brhelovi, Maznákovi, Rezešovi, či Sotákovi už nikto nič nevezme. Takže žiadne nádeje alebo nesplniteľné sľuby, pls…
Reakcia k téme: A je po trojkoalícii
14.10.2019 20:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Doporučujem   Doporučujem

nekritizovať ani toho posledného škrabáka. Lebo riziko úrazu je privysoké. Ja, v rámci autocenzúry, chválim už aj škrabáka, čo píše o fuciku…
 
mínus indicator plus

Tak prečo sa tam pchá Srbsko?   Tak prečo sa tam pchá Srbsko?

A najproblémovejším dieťa EÚ, V4, sa naposledy stretlo a záver bol, že V4 podporuje úplný a čo najrýchlejší vstup Srbska do EÚ. To V4 robí preto, aby mohla účinnejšie rozkladať EÚ? Alebo za všetkým je Soros a Srbi v skutočnosti do EÚ vstúpiť nechcú?
 
mínus indicator plus

Ide ti karta   Ide ti karta

Pred pár mnútami na Markíze prezentoval Kovačičová tento prieskum ako ich vlasrný. A zverejnil ho ako prvý. Hlavne, že Sme… :) Lebo pravda je taká, že nie Sme, ale Soros je za všetkým :)
 
mínus indicator plus

Na horniakoch sa pestuje kapusta   Na horniakoch sa pestuje kapusta

A tak sa dorába víno z kapusty. Neznalým a zvedavým doporučujem Dni želá v Stupave.
 
mínus indicator plus

Chudák?   Chudák?

Že mu umierajú deti? Že im nemôže dať primerané vzdelanie? Sú fajn plky a skromných Vianociach, aké je to kråsne, keď sa zíde početná rodina. Ale dať ako darček pod stromček vlašské orechy a biojabľčko, to je také kresťanské, priam z biblických čias… :)
 
mínus indicator plus

Nuž tebe sa to nemusí zdať,   Nuž tebe sa to nemusí zdať,

ale vyrastali z nich chudáci. Teda z tej malej chalúpke, kde žilo 10 a viac detí. Zázraky sa diali a výnimky existovali. Ale zvyčajne vyrastali podvyživené (fajn, lebo nie obézne) deti. Niekoľko súrodencov zomrelo ako maloletí. Vzdelanie nízke, detská práca priam prirodzená. Doporučujem ti miesto plkania prečítať si životopisy úspešných športovcov z rozvojových krajín. Všetci ako-tak šťastne žijú. Teda aj súrodenci týchto športovcov. Ale drvivá väčšina týchto rodín živorí. A skús porovnať priemerný vek, ktorý hrozí tebe a ktorý hrozí týmto súrodencom… aké máš vedomosti ty a aké tieto ozaj viacdettné rodiny tretieho sveta. A ešte mi povedz, akú kariéru robili tie mamy - tvoje príbuzné a koľko rokov sa dožívali. Myslím tie s tými 10 deťmi. A ako budeš povzbudzovať svoje vlastné deti, aby sa pri 8 nezastavili, že ty budeš dobrý dedko, nech to potiahnu na 10.
 
mínus indicator plus

Takéto hlúpe reči   Takéto hlúpe reči

nevládal počúvať Ďumbier a tak radšej odišiel skôr z ihriska …
 
mínus indicator plus

 

Tie potraty je mi priadne zložitá vec. A ja osobne vidím problém v ozaj férovom posúdení, kedy sa stáva plod človiečikom. Si myslím, že to nie je 5 minút po vydarenej súloži. Lebo potom by bola na mieste moja nekonečná hriešnosť, že som premrhal tisíce možných životov. Miesto aby som oplodnil ženy túžiacej po dieťati, iste nie so mnou, ale nikoho schopnejšieho po ruke nemali, tak som len tak z roztopaše sexoval s vlastnou manželkou. Ale k veci. Treba stanoviť dátum, kedy je potrat ešte možný. Predsa keď sa žena po sexe osprchuje, tak to hàdam nebudeme považovať za potrat. A potom to najdôležitejšie - vytvorme podmienky aj pre mladé rodiny, aj pre slobodné matky, aby mohli ozaj dôstojne žiť! Že je slobodná matka tupelo neriešim. Ale má právo aj ona, aj jej dieťa na dôstojný život!!!
 
mínus indicator plus

Dík   Dík

Len si ma celkom nepochopil. Jasneže trnavskí veriaci vystrájali jak anglickí huligans. Aj nejaké podpisové akcie boli. Ale práve tí biskupi, čo kolaborujú s precedom sa Bezáka nezastali. A to matrápi. Lebo bol to trebárs biskup Baláž, čo sa postavil Muftymu, hoc úplný záver sa skončil čudne…
 
mínus indicator plus

Máš pravdu   Máš pravdu

Ale prečo sa museli Bezáka zastať Vlk, Malý, Halík? A zo Slovenska ni ťuk…. Tie percentá budú padať a padať. Asi tak SaS:)
 
mínus indicator plus

Že kolaboruje s precedom?   Že kolaboruje s precedom?

Na to si hrdý? Som katolík, tak ma urážajúce, pokial možno inteligentnou:) Hlavný problém našej vrchnosti: je prerušovaná súlož vražda, príprava na vraždu alebo len zavrhnutiahodný skutok, za ktorý netreba ísť do basy…. O akej systémovej pomoci rodinám chceš hovoriť? Cirkev jednotlivo pomáha. A iste aj ja sa snažím pomôcť. Ale tí vyhnaní mladí ľudia zo Slovenska, to je čo? Pred 20-25 rokmi odchádzali takmer z dôvodu biedy. Ale prečo sa nevracajú? Dnes, keď sa dá na Slovensku ekonomicky slušne žiť. A aj na byt už by mali našetrené. Ale v džamahíriji sa im páči maximálne 10 dní… A o tom, ako stojí cirkev na strane morálky…. Tak “vnútrostranícky” asi stojí. Farári len minimálne vykrádajú vlastné pokladničky, možno vôbec nie. Omšové víno pijú mimo obradu tiež pomenej, tú kvalitu ako prívlastkové z dobrého ročníka nemá. Ale silný hlas rkc k morálke, ak vynechám sex a veci s tým spojené, som zachytil aj ja, podobne ako Havran, pri podpore Zubatého súdruha. :
 
mínus indicator plus

Chramostová sa dokázala zabudiť   Chramostová sa dokázala zabudiť

Ako dobre, že si mi to pripomenul. Lebo ja netolerantné indivíduum, beriem za lumpov (každý iného kalibru) aj čestného precedu blogerov Sme Maďariča a poštára, zdravotníka a poliši v jednej osobe - Drukiho. Ale veď oni sa dokázali zobudiť, už to začínam vidieť…
 
mínus indicator plus

Súhlas   Súhlas

Mám nepríjemný pocit, že ozajstná svetová hviezda z neho nebude. Ale možno je to len kríza spôsobená vstupom do manželstva. Predtým musel vydržať “byť hore” celú noc. A dnes, ako ženáčovi, mu stačí 15 minút, aj to v relaxačne polohe :) Písal som inde to isté, čo ty, len menej kruto. Na slovenské pomery je výborný hráč. Ale musím odbočiť, vypláznuť sa. V stredu hrali Nemci s Argentinou. V druhom polčase hrali mladí, vcelku neznámi Argentínčania neskutočný futbal, nič také som doteraz nevidel. Možno to spôsobuje zmena pravidla pri rozohrávke brankára. Nemci viedli, plný štadión. Brankár Stegen pohodlne nakrátko rozohral. A potom nastal neskutočný presing, Nemci neboli schopní prejsť z vlastnej polky. A Argentínčania mali každú minútu zápasu dve pološance. Neskutočná krása, samé osobné súboje, žiadne simulovanie.
 
mínus indicator plus

Veľké moje sklamanie Lobotka   Veľké moje sklamanie Lobotka

Že celoživotné tupelo hrá aj futbal ako tupelo je prirodzené. Ale že hráč, ktorému predpovedajú budúcnosť v kluboch naj kvality skutoční odborníci, pomaly by mal kvalitou nahradiť Iniestu, tak hrá slabúčko, bez tvorivosti. A to máme podobne dreveného súpera ako sme my, snáď je behavejší. Kedy sa chce ukázať svetu, keď nie proti Welsu?
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME