Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: wasqwas
1 >
mínus indicator plus

 

Čaplovič má ináč dobré nápady. Konečne je aj vidieť, že sa na ministerstve školstva aj pracuje a rozmýšľa, ako zlepšiť školstvo.
 
mínus indicator plus

 

to je jasné. Slovák si radšej kúpi posteľ za 200 Eur, ako keby mal dať za drevenú 1500 Eur. Cena je u nás na prvom mieste. Kvalita je na druhom, ale vychádza z ceny.
 
mínus indicator plus

 

Ja si myslím, že je to super nápad. Ja poznám veľa rodín, ktoré si nemôžu dovoliť škôlku a toto by im veľmi pomohlo.
 
mínus indicator plus

 

z12,5 na 14,4, na jednu ucitelku je podľa mňa normálne. Ja som zastupovala 3 týždne počas letných prázdnin a mala som nastarosti 20 detí. A nebol to pre mňa žiadny problém. Stačí sa len deťom venovať a hrať sa s nimi a hlavne ich zaujať. Je jasné, že keď sa nudia, tak robia blbosti a neposlúchajú. Ale to azda by si mala vedieť.
 
mínus indicator plus

 

je smiešne, ako Fila porovnáva multimiliónový kšeft s 3tisicovým prenájmom. Presne ako píše kurier1- je zjavné že obhajuje len a len svojich chlebodarcov sdku.
Reakcia k téme: Pôjde niekto sedieť?
10.04.2013 15:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

to hej,a kto bude nasledovať- I. Mik-loš? Typujem. :)
 
mínus indicator plus

 

kappo22 ma pravdu. dalsia strana na jedno pouzitie.
 
mínus indicator plus

 

Tak v tom máš pravdu. Táto opozícia sa na ničom nevie dohodnúť. A ani sa nikdy na ničom nebude vedieť dohodnúť.
Reakcia k téme: Medový motúz od Smeru
09.04.2013 20:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Máš pravdu- zastupcovia opozicie pozvani boli, to že odmietli je koho problem?
 
mínus indicator plus

 

Tak teraz všetci môžme p. Radickovej povedať "ďakujeme". Prídeme vďaka nej o 250 až 600 miliónov eur. Naozaj "ďakujeme". Naša krajina je tak "bohatá", že si to môže dovoliť- že? :(
 
mínus indicator plus

 

Faktom je, že p. Rad. sa tvárila že nič a aj nič nerobila a Fico teraz nevie čo skôr, aby to stihol myslím do 7. decembra 2013.
 
mínus indicator plus

 

Tak v tomto prípade by trebalo vážne dať doživotie.
 
mínus indicator plus

 

Mikulčík...kamarat p. Mikloša :D
 
mínus indicator plus

 

Čo to tu trepeš? Nerozumiem.
 
mínus indicator plus

 

Ak je digitalizácia kauzou, tak noaozaj len kauzou p. Krajc., lebo ohrozil veľké financie pre štát a ohrozil celý proces digitalizácie, čiže čerpania eurofondou. Maďaričovi môže len ďakovať, že vec zachránil.
 
mínus indicator plus

 

"buď klame Fico, alebo Frešo" Neviem prečo, ale Fico má u mňa stonásobne väčšie sympatie.
08.04.2013 13:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Kisska- nieje prave on ten, kto stoji za vnzikom nebankoviek u nas, ked založil triangel, qatro, ktore mali 40% urok.... ??? a teraz sa hra na filantropa.... No pekne. Veď ja chápem, že táto forma úžery bola menej výnosná ako d. anjel. :)
 
mínus indicator plus

 

"nebyt stavu aky bol pred par rokmi v SDKU a keby ta vsetka spina nevysla na verejnost siroka verejnost by pana Fresa ani nepoznala..." citujem jedného chlapíka z diskusie hlavne preto, lebo napísal svätú pravdu. :)
 
mínus indicator plus

 

Ináč som žena, a so smerom v tomto súhlasím. -ová je na Slovensku používané odjakživa. Je to naša tradícia. Prečo by sme sa mali opičiť po iných. Je to naše a nemali by sme si to len tak vziať a komentovať to obmedzenou slobodou voľby. To je blbosť. Obmedzenou slobodou voľby by sme v tomto prípade mohli považovať aj užívanie drog. Veď každý má právo sa rozhodnúť, či ich bude užívať a zomrie, alebo nie. Je to proste blbosť a aj celá obmedzená sloboda voľby. V niektorých prípadoch proste je potrebné obmedzenie. !!!
Reakcia k téme: Maďaričov sporák
08.04.2013 12:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Minister hospodárstva Tomáš Malatinský (nominant Smeru) ukázal plán investícií, ktoré by mohli skončiť u nás. Zahŕňal šesť krajov, len v prešovskom a košickom regióne by mohlo vzniknúť 2 500 miest. K tomuto sa nedá naozaj nič inšie povedať, len to, že som šťastná. Je to veeeeľmi super, že sa stále vytvárajú nové a nové prac. miesta.
 

1 >

Najčítanejšie na SME