Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: joe111
1 >
mínus indicator plus

 

ale áno, hovoria o tom, že keď človeku v núdzi povieš, že mu dáš najesť, tak ti uverí skôr, ako keď mu ponúkneš reálnu prácu....
 
mínus indicator plus

 

áno, presne si to vystihol. Tí, ktorí sú najviac zasiahnutí krízou, uvažujú pri odpovedi kratšie.
 
mínus indicator plus

 

minimálne 95% ľuďom prekáža situácia s koronou, takže akékoľvek opatrenie sa dotýka negatívne každého, aj toho, kto tie nariadenia vydáva. Jediní, kto dúfa, že situácia bude natoľko zlá, že sa na nich prizabudne pri ich činoch prednedávnom(hranol...) a tí, ktorí negujú negatívne(sulo) a stávajú sa populárnejší preto, že sa snažia o "populizmus" pre najviac postihnutých krízov a "rýchlejšie" uvažujúcich.
 
mínus indicator plus

 

a sulik má svätožiaru, ktorá ho ochránila ako v nedeľu Grosjeana.. mociar, hranol , raz zlodej - navždy zlodej kotleby, raz fašisti - navždy fašisti matelko, raz krivák - navždy krivák sulo, raz sebastredný podrazák - navždy sebastredný podrazák
 
mínus indicator plus

 

ak by mala batéria 12v, potom je to 100Ah, v podstate tam bude hračkársky elektromotor. Pri extra úspornej jazde po meste by sa to auto pohybovalo na elektrinu bez zrýchľovania, pohnutia z miesta cca 5 min. Určite štart na el., či samostatný pohon na el. 0bodov, - politické auto bez elektrického významu.
 
mínus indicator plus

 

podporím ťa mojou skúsenosťou - chodím často do ITA a tam si na dva-tri dni požičiam elektrické auto, zväčša p..a zoe nič zlé, ale to usporím t.j. cca 150-180€ za tri dni, stratím pri nabíjaní. Proste potrebujem stráviť deň prácou a nie vždy sa mi dalo stretko dohodnúť pri nabíjačke 50+kW. Je to imidžovka, až na to "ticho". Do 30kmh to vydáva zvuk ako trenažér š100, keď som robil vodičák :-(
 
mínus indicator plus

 

Ak niekto sústavne nerešpektuje sociálne normy a nie je chorý, chemicky závislý alebo postihnutý inou poruchou osobnosti, rastie pravdepodobnosť, že pôjde o psychopata. Toto odborné psychiatrické hodnotenie(r. Koukolík, neuropatolog) sa hodí na väčšinu vyššie postavených politikov, vrátane mociara, sloptu, seatoviča, hranola, peleho a v neposlednom rade borisa, sula a matelka. Vyberte aspoň jedného z tohto zoznamu, ktorý by to "ocenenie" nespĺňal.
 
mínus indicator plus

 

no minimálne(mentálni väzni) tá časť močiarvsko sns kotlebo k§§mer 1 2 áno! čií?
 
mínus indicator plus

 

pardón, aby išlo vaše prasiatko popredu: ako člen bandy, ktorá svojou zadubenosťou spôsobila ďalších 8 rokov temna a nebojte sa, svoj diel viny má aj matelko!
 
mínus indicator plus

 

myslím, že spôsob akým komunikujete je veľmi podobný slizákovi rasimu z k§§mer 1 2. Nemajte obavy, že nedojde na k§§mer 2, len to bude obrovské sklamanie pre tretinu voličov SR.
 
mínus indicator plus

 

uff, treba dočítať... neúplná informácia - zlá informácia to myslis vazne? - copy od teba, ja píšem - to myslíš vážne?
 
mínus indicator plus

 

Poslanci svoj návrh odôvodňujú chaosom v boji proti pandémii. zabudli dodať, že kvôli kovidu nemôže polícia pracovať ako sľuboval matelko a hlavy mafie ešte sedia v parlamente ....
 
mínus indicator plus

 

Americká spoločnosť Moderna uvádza, že primárna analýza účinnosti jej vakcíny v rámci tretej fázy štúdie zahŕňala 196 účastníkov s potvrdeným ochorením COVID-19, z ktorých 30 malo vážny priebeh, pričom schopnosť vakcíny predchádzať ochoreniu bola 94,1 % a v prípade vážnych prípadov až 100 %. keď si taký istý ty, vysvetli mi čo som pastol vyššie. ako môže niečo predchádzať, keď všetko boli nakazení, alebo je to liek a nie vakcína?
 
mínus indicator plus

 

myslíš tým, že sa zdržal hlasovania ako člen sas-ky?
 
mínus indicator plus

 

nech urobia prieskum spokojnosti väzňou so strážcami - určite vyhrajú tí, ktorí dodržujú zákon a poriadok. Robiť prieskum v spoločnosti, kde 90% ľudí vníma akékoľvek opatrenie proti korone za obmedzujúce je presne ako píšem vyššie. Určite tí, ktorí neurbili nič, len tliachali o (ne)ochrane a (ne)preplatení možného aj nemožného majú u voličov +++. Mám vyštudovanú aj štatistiku - skúste mi to(preferencie) vyvrátiť aj s tým, že matelko robí, čo robí...
 
mínus indicator plus

 

uvažuješ správne. Čo sa týka podobnej nehody, pamätám si podobnú asi v Monaku, keď formula prepálila popod (pomedzi) zvodidlá a zotrvačnosť nadvihnutých zvodidiel s pohybom auta nepripučila hlavu jazdca,
 
mínus indicator plus

 

redbulo air race má max 12G, ak to pilot prekročí je disq., prípadne 10G na viac ako 0,6 sekundy - to sú piloti absolut
 
mínus indicator plus

 

ale nechápem, keď pred voľbami všetci vedeli ako to presadiť a po voľbách všetci zahrabaní v žabomyších vojnách. Po 350 stranovom skutočnom dokumente - volebný program Za ľudí, neštekol ani pes, no jedna cesta ku vile na fr. riviéru, či jedna tlačovka s úsmevom od jamky k jamke dala 10x viac preferencií. Toto ma na tejto banánovej republike štve, nie reálna práca, ale žvásty a oblbovačky sú tým pravým orechovým pre väčšinu voličov.
 
mínus indicator plus

 

ale vieš, že by neostalo nič do alobalu. Ak by HNB zavreli pred 15-timi rokmi, Dzurindu by na podnet mociara a hranola obesili sami baníci. Nemal taký silný politický mandát na takéto kroky. Za tú pomoc, milióny ton CO2 v tepelných elektárňach, hlavne Vojany, predražená práca, predlžovanie agónie..., by mohli mať všetci baníci slušné dôchodky, inú prácu. Stačilo ich zavolať a riadne, čestne im to vysvetliť, no prišiel hranol a ten ako vo všetkom videl politický kapitál a vlastnú hlavu s alobalom.
 
mínus indicator plus

 

dookola stále tá istá pesnička - eSlovensko, mýto, dialnice.... Prečo tie svine ešte kvíkajú? Zobrať si firmu z HR aby urobila ponuku na dialnicu, z EST na eSlovensko, z HU, CZ na mýto a nebudeme sa na nič vyhovárať. Pridať SK firmám 10% na "domáce" a aj tak by sme to mali o miliardy lacnejšie, ktorými môžme potom nasýtiť vedu a vzdelanie.
 

1 >

Najčítanejšie na SME