Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Kojot11
1 >
mínus indicator plus

Netreba obviňovať bez dôkazu.   Netreba obviňovať bez dôkazu.

R.F. nie je už dlho môj obľúbenec. Ale podsúvať mu to, že to má zrejme z pitia alkoholu je už cez čiaru. Lebo veď obviňovať Ho z prízemnej chľastačky bez dôkazu je donebavolajúca drzosť voči autorite. Lebo ak sa mu chce dokázať toto, tak treba mať na dopravnej polícií veľmi dobrú známosť - a to si môžu dovoliť naozaj kovaní investigatívci, ktorí iba takto môžu získať jasný dôkaz o jeho bohatierskom nasávaní, ak to vyčítajú zo zoznamu vodičov, ktorých dobehlo fúkanie do detekčnej trubičky. A aj na toto je treba mať dôkaz, že si pán fico rád vybehne z dlhej chvíle vyšantiť sa na aute, len tak pre ozajstnú chlapskú zábavu. Taký pellé môže už takto šantiť aj na nakladiakoch. A aj on sa dá takto preklepnúť.
09.12.2019 10:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ku.vy pokrytecke   Ku.vy pokrytecke

Prásknout jim po gebulích teho nabalenýho koženýho když ješte vlezou do fondu harvardskejch.
 
mínus indicator plus

Prosím o fundovanú odpoveď   Prosím o fundovanú odpoveď

Rusnácka gubernia je liaheň hovniválov ?
Reakcia k téme: Ako si vybrať právnika?
07.12.2019 9:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pozor na tie výbery právnikov na rôzne firemné a administratívne právne záležitosti. Nedokážem komplexne posúdiť, do akej miery sa systém nájmu advokátov pre podnikateľov v súčasnej dobe oproti minulosti skvalitnil, pretože minimálne dve desaťročia po prevrate sa nájom právnikov či advokátov pre podnikateľské potreby ukázal ako veľmi neúčinný. Rozsiahly rozbor kvalitatívnej účinnosti odbornej právnej či advokátskej činnosti pre potreby podnikateľov preukázal jeden fakt a to ten, že právnici či advokáti zapojení do podpornej pracovnej činnosti podnikateľom zlyhavali pri väčšine podnikateľských aktivít. Tí podnikatelia, ktorí sa na nich príliš spoliehali v mylnej viere, že keď ich dobre pre svoje potreby zaplatia tak ich podnikateľská činnosť bude dlhé roky kontinuálne úspešne prebiehať. Opak bol však pravdou - väčšina takto poňatých podnikateľských aktivít bola privedená k neslávnému koncu. Vo veľa prípadoch neskončili neslávne so svojím podnikaním iba takýto dôverčiví podnikatelia ale v mnohých prípadoch na popud obskúrnych odporúčaní zúčastnených právnikov voči svojím zamestnávajúcim podnikateľom prišlo o osobné úspory aj mnoho známych či rodinných príslušníkov týchto podnikateľov, ktorí boli pred koncom podnikania oslovení o finančnú pomoc na odvrátenie podnikateľského krachu.
Reakcia k téme: Ako si vybrať právnika?
06.12.2019 21:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Uf   Uf

Motovidlo to še motá ?
 
mínus indicator plus

A zasa hovniváli   A zasa hovniváli

Ich pracovný odev sa veľmi podobá odevu, ktorý si bežný teenager po skončení VŠ môže na cca hodinku natiahnúť na seba počas slávnosti odovzdávania diplomov. Svojím súdnym rozhodnutím, keď sú natiahnutí v takýchto kutniach mnohokrát natáčajú životy súdených občanov do rôznych aj bizardných smerov. No nezachutí takýmto rýchlo pocit akejsi nadradenosti ? Keďže sa jedna o kastu s uzavretým obehom, tak sa medzi nich niekto neznámy len tak ľahko nedostane. A teda jedná sa o tajnôstkársku mafiu, prirovnaním človeka v montérkach k nim mi mravne hodnotnejší takmer vždy vychádza "špinavec v montérkach". A oni si zvykli nad takýmito vynášať veľmi často aj pochybné verdikty. Je nám treba napokon takýchto navoňaných uchylákov ? Samozrejme česť zriedkavýn výnimkám.
 
mínus indicator plus

A zasa hovniváli   A zasa hovniváli

Tak ju ajej popdobných treba dať do karantény. V Indií je kasta nedotknuteľných prísne ostrakizovaná.
 
mínus indicator plus

A zasa hovniváli   A zasa hovniváli

Teraz je ten správny čas, aby sa tomuto právnickému (najmä sudcovskému a prokurátorskému) stavu nastavili pravidlá, pri dodržiavaní ktorých nebudú škodiť aj keby tam bola nejaká snaha. Takáto možnosť sa už s určitosťou nezopakuje, pretože ten nešťastný kočner, po tom všetkom, čo navystrájal, tak urobil štátu medvediu službu, že cez to jeho nekonečné nahrávanie a následne odšifrovanie sa nám vygenerovala možnosť vidieť a počuť ich ako odporných jedincov (česť výnimkám), ktorí si nezaslúžia rešpekt, na akýsi zvykli. Analógiou takéhoto ich obnaženia, ktoré sa už určite nezopakuje je nález pravekého človeka(Otziho) v Alpách zhruba pred 30 rokmi. Ten človek zamrzol v extrémne studenom čase a čiastočne sa obnažil v extrémne teplom čase na alpské podmienky a bol nájdený náhodne. Ani takáto zhoda náhod sa už nezopakuje.
 
mínus indicator plus

Je to zložité riešenie ?   Je to zložité riešenie ?

Ako sa vysporiadať s nedotknuteľnosťou napr. sudcov ? Keďže nikto v demokratickej spoločnosti nemá nárok na tzv nedotknuteľnosť, tak ju treba zrušiť. A ak sa dokáže napr. sudcom previnenie, tak ich treba brať na zodpovednosť ako previnilého občana, ktorý sa previnil voči dôvere, ktorú dostal. Paradoxne, sudcom sa dáva veľa dôvery a teda ak sa spreneveria, tak by mali byť exemplárne potrestaní. )Ziadna pracovná konfesia nemôže mať právo manipulovať obyvateľstvom a natáčať vývoj spoločnosti neželaným nebezpečným smerom. Žiadny štát, a teda ani Slovensko si nemôže dovoliť byť voči niekomu akoby tolerantnou defkou napr. voči takým, čo si doteraz užívajú pracovný habit, ktorý chcel vždy budiť väčšiu dôveryhodnosť ako napr. pracovné montérky.
 
mínus indicator plus

Priechodné riešenia sú často bolestivo   Priechodné riešenia sú často bolestivo

riešiteľné.....Keď takýmto chcete pomôcť tak sa im musíte priblížiť, pretože oni si za roky strádania vypestovali nedôveru ku každému, čo nie je na ich úrovni. A preto- ak im chcete naozaj úprimne pomôcť, prijmite ich životné podmienky. Snažte sa posúvať ich životné podmienky k lepšiemu ale zotrvávajúc na ich materiálnej úrovni. Vtedy máte šancu, že si ich pre dobrú vec možno získate.
 
mínus indicator plus

odbrzdite prosím   odbrzdite prosím

Vaša jedna myšlienka na zamyslenie pre každého je chybná, pretože je brzdou dobrej a potrebnej veci. Môj návrh bol exemplárne trestať sudcov. Vy vo svojej myšlienke pre každého spomínate ďalšie oblasti, kde treba tiež zjednávať nápravu. Ľudská spoločnosť o sile jednej republiky nemá možnosti naraz sa vzopieť priveľkej sile nositeľov nešvárov na všetky možné spôsoby. Vtedy ja za efektívny spôsob riešenia nešvárov tohto druhu považujem to, že sa k postupnej náprave bude pristupovať systémom postupných krokov - keďže niet sily na všetko naraz. A najlepšie by bolo, začať umravňovať konfesiu najsilnejšiu - a tou súdnictvo bezosporu je.
 
mínus indicator plus

A zasa hovniváli   A zasa hovniváli

V štáte musí existovať niekto (štátny prezident ?) ako človek (či viac občanov ?), ktorý(í) ako nespochybniteľná autorita musí(a) mať právomoc exemplárne potrestať keď aj sudcov, keďže aj oni dokážu byť reálne svojími postojmi a následne rozhodnutiami akoby vlastizradcami ľudského spoločenstva od ktorého maju cez svoju činnosť) dôveru. To okrídlené - padni komu padni sa musí uplatňovať dôsledne. Veď po tom všetkom, čo sa tu obnažilo pre verejnosť v priebehu krátkeho času to inak byť nemôže. Je nemysliteľné pre ďalší chod štátu aby si tu nejaké konfesné spoločenstvá takto dovoľovali. Platí to priam aj pre Lipšica, ktorý ako previnený účastnik dopravnej nehody je zatiaľ bez potrestania.
 
mínus indicator plus

Oprava   Oprava

"kontrolné miesta"
 
mínus indicator plus

Existujú štáty,ktoré sa tomu kvalitne   Existujú štáty,ktoré sa tomu kvalitne

priblížili......Po prečítaní tohto blogu a aj Vášho blogu spred vyše dvoch rokov (Prečo nemáme právo...) je moje stanovisko takéto:... To, že má každý niečo za ušami - tak to je staré ako samotné ľudstvo a netýka sa iba Slovákov. Dôkazom toho je aj biblicky príbeh o chystanom kameňovaní ženy, ktorej sa zastal Ježiš Kristus známym výrokom, že kto je bez viny, tak má právo....Tu je ale vec taká, že ak má európsky štát v 21 storočí kontinuálne fungovať, tak aspoň niektoré ľudské činnosti v ňom musia byť pod drobnohľadom, výsledkom čoho je to, aby si štát neustále vylepšoval (popr. udržiaval výbornú úroveň) rôzne postoje či interakčné činnosti, ktoré musia byť neustále pod drobnohľadom a ich prípadné nedodržiavanie musí podliehať presne vyšpecifikovanému sankčnému poriadku. Je teda výsostne dôležité, aby niektoré špecifické profesie boli obsadzované ľuďmi, ktorí disponujú ušľachtilými ľudskými vlastnosťami a keďže ani títo nie sú v zmysle horeuvedeného dôkazu chodiacími písmami svätými, tak aj títo musia byť prístupní konštruktívnej kritike, ktorá by mala korigovať aj takéto zvyškové nedostatky. Tým sa dá reálne dosiahnúť to, že aj štát, v ktorom žijú ľudia, z ktorých nikto nie je úplne mravne bezchybný, tak aj takýto štát môže navonok vykazovať výstupné hodnoty, prislúchajúce modernému spoločenstvu s bezproblémovou trvalou udržovateľnosťou. Okrem prostého chcenia reálne stačí zamerať sa na potenciálne problémové "kontrolné mieta" a prípadné sankcie ako výstup kontrol dôsledne dodržiavať.
 
mínus indicator plus

Naozaj sme odkázaní naďalej trpieť   Naozaj sme odkázaní naďalej trpieť

toto trápne divadlo ?.......Oni si za roky devastácie stihli zabezpečiť svojích 20 percent z podpriemerov a ich rodinných príslušníkov a z týchto percent sú shopní byť ako politická strana najsilnejší. A najsilnejšia strana dostáva právo zostaviť koalíciu. Vzápätí prebehne korumpácia sekundárna, kedy na základe sľubov stiahnu k sebe judášske strany s ktorými nejako upečú koalíciu. Výsledkom potom je , že 10 percent uplatených (trafikami či jednorázovým pohostením tých jednoduchších) nasmerovaných voličov umožní tým darebákom vládnuť. Ozaj, nebolo pri budovaní socializmu tých 10 percent dospelých občanov členmi či kandidátmi milovanej KS ?
 
mínus indicator plus

Uf   Uf

Radšej keby nejako efektívne pomohli tomu utrápenému kočkošovi dostať sa z toho kriminálu pretože akonáhle on zisti, že ostanú po voľbách stale pri koalícií tak tento v cele celkom zošedivie a bude na ficovcov sústavne posielať nejaké kompromiťáky až do svojej úplnej staroby - aj tak mu to nepomôže, pretože kritické množstvo uplatených žaluďov to istí.
 
mínus indicator plus

Čo má vyskúšané, to aplikuje-   Čo má vyskúšané, to aplikuje-

Korunovačný .... sa nemá dôvod vyjadrovať k nahratému počiatku u trnku. No bodaj by mal dôvod, keď mu nevyjadrovanie sa k hlasu podobnému hlasu nejakého fica vyniesol blahodárny pokoj od voličov.
 
mínus indicator plus

Žiadna vražda nemôže byť užitočná, ale..   Žiadna vražda nemôže byť užitočná, ale..

S hrôzou znova a znova zisťujem, že nebyť tej dvojvraždy skoro spred dvoch rokov,tak dodnes chodím pravidelne do prírody "relaxovať" v zmysle vtedajšieho odporúčania súdruha blanára občanom no a taká monika od jankovských by doteraz udržiavala mobilovu utajenú komunikáciu s managerom kočnerom v štýle komunikácie prostitútky so svojím bratrancom (akoby).
 
mínus indicator plus

Skúška odovzdanosti sa osudu.   Skúška odovzdanosti sa osudu.

Ovce sa síce rozpŕchnu ale to je iba ilúzia o ich odovzdanosti. Skúste len tak zo zvedavosti pristúpiť k hociktorému takto zdanlivo rozpŕchnutému jedincovi a skúste ho potiahnúť za jeho retiazku visiacu mu z nozdier. Zacítite odpor, ktorý mňa osobne už po tom všetkom vybaranenom už neprekvapí.
Reakcia k téme: Milda
28.11.2019 21:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hádam nám to výjde.   Hádam nám to výjde.

Vynikajúce pán Šimečka. Kiežby sme mohli pritom aj konštatovať, že toto sa už nášho ficu aj s jeho družinou hamiždiakov nedotkne pretože oni aj s celou perepúťou trafikantov napáchali dosť na to, aby si po najbližších voľbách čo i len škrtli ako súčasť nejakejobskúrnej koalície.
 

1 >

Najčítanejšie na SME