Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jarospinka
1 >
mínus indicator plus

spolupacientov   spolupacientov

si si istý, že leží na maužskom?
 
mínus indicator plus

naprostý súhlas   naprostý súhlas

aj my s manželkou, mojou sestrou a mamkou (92r) sme dôchodcovia, ale ani nás si smradľavý tchor z topoľčian a jeho marioneta nekúpi. Hoci na rozdiel od Teba, moje deti odišli za hranice, keď "nastal" Fico 3 a chvalabohu, títo akože sociálni demokrati, nemajú na ich dane dosah. Ale nedá nám..
 
mínus indicator plus

Tomi   Tomi

gratulujeme a želáme skoré navrátenie do pôvodnej formy
Reakcia k téme: Peciar je najlepší
29.01.2020 16:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pele   Pele

by sa mal nad sebou zamyslieť, pretože keby nebol taký bezvýznamný tajtrlík, aj na neho by Kočner niečo mal, alebo žeby ešte niečo v telefóne bolo?
 
mínus indicator plus

nepochybujem   nepochybujem

že Šťaldoríny koná v zhode so SAD-kou. Taktiež nepochybujem, že keby mal Lunter 40% podiel v Skytolle, že by Štaldorínymu pomohol situáciu so štrajkom poriešiť. Padni komu padni a keď mu padne, tak on nič, on muzikant. Už som alergický na to, keď otvorí tú nevymáchanú hubu.
 
mínus indicator plus

neďaleko   neďaleko

sú dva štátne úrady plné úradníkov, ktorí 2x počas pracovnej doby akoby odišli z OC, urobili kolečko, znova zaparkovali a celý deň parking bol zadara.
 
mínus indicator plus

ako   ako

povedal hlavný hrdina z filmu o skorupovanch politikoch - Smrť darebáka, starék urvy si nasadzujú masku nevinnosti.
 
mínus indicator plus

súdružka   súdružka

bola asi na školení u Ficogríniho na tému napĺňanie teórie "zodpovedná zmena" v praxi, kapitola "padni komu padni". Inak sa vôbec nečudujem, väčšina korešpondencie od úradov, keď niečo žiadajú od človeka, sa končia vyhrážkami (daňové úrady, sociálka .......), pretože sa na človeka v prvom rade pozerá ako na zlodeja a podvodníka, ktorý im musí dokázať svoju nevinu, hoci ako sa to javí, zlodeji, podvodníci sú hlavne oni.
 
mínus indicator plus

čo sa   čo sa

v Smere súťaží o hlášku roku? Padni komu padni. Smeráci to opakujú do nemoty. Len či je to kompletné znenie. Chýba tam smerácky dovetok - okrem našich ľudí.
 
mínus indicator plus

mám 67   mám 67

veď práve preto sa čudujem, že je to ako v komunizme.kde sa na človeka kašlalo.
 
mínus indicator plus

ani sa mi   ani sa mi

nechce veriť, že na to prišli až vtedy, keď je treba fyzicky niečo v meniarni robiť. Ako bola spracovaná dokladová časť k vydaniu stavebného povolenia, Stavebný úrad v pohode, keď vydával SP, vyjadrenie dotknutých osôb nič? A to ani nehovorím, že v DPMB tento komunistický bordel 30 rokov neriešili. Hádzať to na terajších majiteľov je obyčajný alibizmus, bez ohľadu na to, kto je majiteľ..
 
mínus indicator plus

už  

som začínal mať obavy, že je iný (to nemyslím sexuálnu orientáciu), vyjadrenia k voľbe ústavných sudcov, k moratóriu, hoci niektoré jeho výroky vzbudzujú úsmev, napr. "padni komu padni","nikdy nedovolím". Tvári sa, že je svojprávny. Ale som sa zmýlil - chvalabohu - je presne taký istý ako jeho vzor - topoľčiansky smradľavý tchor.
 
mínus indicator plus

fakt nechápem,   fakt nechápem,

čo ešte chýba k tomu, po tom všetkom, čo sa dennodenne vynára, prehlásiť Smer za zločineckú skupinu a tak aj pristupovať k smerákom. Stále sú to len zlyhania jednotlivcov?
 
mínus indicator plus

šak som bol sprostý   šak som bol sprostý

som si naivne myslel, že smeráci sú mafiánsky spolok zameraný na rozkrádanie štátnej kasy a eurofondov na čele s milencom mafiánovej milenky, a ono veru nie. To sú vlastne zámerne nastolené modelové situácie, aby na ÚV prijali strategické rozhodnutia!!!
 
mínus indicator plus

fakt hrozné   fakt hrozné

žiadny plagiátor, žiadny kapitáň.........
 
mínus indicator plus

sa   sa

mu nečudujem, ndragheta na rozdiel od voličov plnenie sľubov vyžaduje. A dúfam, že nasledujúca vláda mu vystaví faktúru, tak ako oni chceli Kiskovi.
17.05.2019 0:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

včera   včera

bolo výročie potopenia Titanicu. Škoda, že vtedy neexistoal Smer, majitelia lode by mali návod ako zachrániť potápajúcu sa loď - výmenou kapitána.
 
mínus indicator plus

kde vidíš. že hovorím   kde vidíš. že hovorím

o Ersekovi ako min. živ.pr., hovorím o Moste, že má pod palcom MŽP ktoré nekoná a Ersekova manželka že je developer, ktorý chce ťažť z nečinnosti.
 
mínus indicator plus

keď je reč o Ersekovi   keď je reč o Ersekovi

Minule som zachytil nejakú reportáž o Hamuliakove, developerských projektoch, ktoré sa majú realizovať podľa 100 rokov starého územného plánu. Pritom sa jedná o územie, pod ktorým je "bazén pitnej vody", z ktorého by sa dalo zásobiť 1/2 Slovenska. 4 roky sa nevie Min. živ. prostredia rozhýbať, aby sa tam utlmila výstavba. Čo ma prekvapilo, že to tak dlho trvá. Ale potom prišlo vysvetlenie.Jedným z developerov ja pani Erseková, manželka ministra a kto má pod palcom Min. život. prostredia? No predsa Most-Híd. Ersek na otázky redaktorov neodpovedal.
 
mínus indicator plus

súhlas   súhlas

Kiska končí, možno založí stranu, november - 30. rokov od 89, február - 2 roky od vraždy Kuciaka, a následne - parlamentné voľby. V novembri aj vo februári, predpokladám, sa zídeme na námestiach v hojnom počte.Tak takýto harmonogram sa zlepencu k rozkrádaniu verejných financií absolútne nehodí.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME