Sobota, 30. máj, 2020 | Meniny má FerdinandKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jarospinka
1 >
mínus indicator plus

obhajca sa odvolal   obhajca sa odvolal

mám takú kacírsku myšlienku. V prípade, že odvolanie bude zamietnuté, tak by malo platiť všeobecne automaticky zvýšenie sadzby - trebárs - o 10%. Koľkí by to riskli?
 
mínus indicator plus

marioneta   marioneta

chce popretŕhať nitky s bábkovodičom a chce sa po javisku pohybovať sama, dokonca ako hlavná postava.len zabúda, že javisko patrí bábkovodičovi. Pele mi pripadá ako nemeckí vojaci, ktorí aby prekonal únavu a strach, dostávali Pervitín - zázračný to liek.. Tiež mi pripadá ako keby niečo podobné požil. Taká odvaha! Postaviť sa precedovi. Predpokladám, že Fico bude snem odkladať a postupne Peleho diskreditovať, až z neho nezostane nič, čo by stálo za zmienku. Ale to je dobre.
 
mínus indicator plus

to je ok   to je ok

bral to podľa Ficovej rovnice 13,5=15
 
mínus indicator plus

keď som   keď som

prečítal "kultúra", prešlo mi hlavou - petriho miska, s novou kultúrou bacilu, vírusu, alebo baktérie.
 
mínus indicator plus

a   a

že vraj prázdna špajza! A kde je ešte paralelné účtovnictvo, alobalové balíčky, zohnané vlastnou hlavou - ako hovoril hlas podobný precedovmu hlasu. Magiánovci by sa mali poskladať, aby mali aspoň 1488.
 
mínus indicator plus

aj   aj

ja očakávam, že si to uvedomí a odmietne. Pokiaľ nie je narcis ako Fico, že funkcia aj cez mŕtvoly, tak to urobí. Uvidíme.
05.05.2020 14:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

?   ?

kedy príde na rad "profesor" Jahňátek a spol.?
 
mínus indicator plus

možno   možno

neboli v tej správnej relácii https://regiony.sme.sk/c/22369...
 
mínus indicator plus

určite   určite

som dôchodca, moja manželka je onkologický pacient, teraz čerstvo po operácii, tak nie že mi nevadí, keby som bol monitorovaný, ale by som privítal "on lajno" výstrahu, pozor, vo Vašej blízkosti sa vyskytuje (približuje sa) "šéf, šéfinko", alebo iná, koronou potenciálne nakazená osoba.
 
mínus indicator plus

čo   čo

sa stane, keď sa zmafiána stane politik, to uvidíme, ale už vieme, čo sa stane, keď sa z politika stane mafián
 
mínus indicator plus

doporučujem   doporučujem

dotyčnej prečítať si čo konkrétne robí pre slovač, aby sa jej otvorili oči: https://dennikn.sk/blog/180594...
 
mínus indicator plus

tiež   tiež

som to tak pochopil. Doručovať nebudú, ale o pár viet nižšie zasa hovoria, aby ľudia nechodili na pobočky. Vraj treba vybavovať online. Keď sa dá online, tak načo žlté lístky, asi za to, že je tam fyzicky uložená nejaká zásielka. Možno nečítam správne, je tam nejaká Bélova tretia veta.
 
mínus indicator plus

naozaj   naozaj

nechápem, prečo tajné hlasovanie. Tým len zakrývajú, prečo hlasovali tak, ako hlasovali. Veď každý z nich musí mať nejaký dôvod, tak aký problém je ho verejne prezentovať, keď sú to "najlepší z najlepších". Asi by sa prejavila ich odbornosť, alebo iné pohnútky, čo by im asi moc nevyhovovalo. Fiačan vlastne nemôže vedieť, prečo niektorí áno a iní nie, On vie len to, že aké je skóre..
 
mínus indicator plus

fakt   fakt

pri tom častom Kollárovom opakovaní:"čo som sľúbil, to splním" mám čudné mravčenie, že komu toto vlastne odkazuje
 
mínus indicator plus

áno   áno

Fico je jednoducho zlý človek. Už môj nebohý svokor (†2000 - politický väzeň, 3 r. vraj za sabotáž proti režimu), keď sa Fico stával známym hovoril, že pozor na neho, tento je horší ako Mečiar. Mal pravdu.
 
mínus indicator plus

to je ono   to je ono

a myslím si, že aj preto si ich prezidentka zavolala, aby ich "ukľudnila" a pripomenula, aká je ich povinnosť.
 
mínus indicator plus

ja by som   ja by som

navrhol min. pre letný turistický ruch, min. pre zimný tur. ruch a min. pre koordináciu cest. ruchov. A každé min. by malo sekcie cest. ruch 0 - 500 m.n.m, 500-1000....atd. samozrejme s kompletným personálnym a materiálnym vybavením. Dúfam, že som nič nezanedbal
 
mínus indicator plus

a netreba   a netreba

zabudnúť, že v dome boli urobené neschválené stavebné úpravy, ktoré hromadenie plynu umožnili.. Ku krtkovaniu len toľko, že asi toto nebol ich prvý prípad, že to takto urobili .a doteraz sa nič nestalo, tak nepredpokladali, že by to malo dopadnúť inak. Ale nepredpokladám, že si zmenu trasy vymysleli chudáci živnostníci. Zmenu trasy by mala mať firma - zhotoviteľ zákazky, odsúhlasenú, minimálne projektantom v stavebnom denníku.
 
mínus indicator plus

spolupacientov   spolupacientov

si si istý, že leží na maužskom?
 
mínus indicator plus

naprostý súhlas   naprostý súhlas

aj my s manželkou, mojou sestrou a mamkou (92r) sme dôchodcovia, ale ani nás si smradľavý tchor z topoľčian a jeho marioneta nekúpi. Hoci na rozdiel od Teba, moje deti odišli za hranice, keď "nastal" Fico 3 a chvalabohu, títo akože sociálni demokrati, nemajú na ich dane dosah. Ale nedá nám..
 

1 >

Najčítanejšie na SME