Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Jano555
1 >
mínus indicator plus

 

ako ináč to chceš zastaviť, ak nie testovaním??? názov skríning sa aj mne protiví, lebo len maskusjú správny názov..)
 
mínus indicator plus

 

je to ľahké.. bude ďalšie kolo.. škoda, že demokracia znamená: robím si, čo chcem. lebo disciplinovaní idú na výter, a lajdáci, čo to možno šíria, na to kašlú.. škoda.
 
mínus indicator plus

 

Ak je niekto 2 roky vo vyšetrovačke, súd cca každé 3 mesiace rozhoduje o predĺžení väzby.. Súd. Nezávislý. A sedí tam AJ obhajca obvineného, prokurátor, a sudca.
 
mínus indicator plus

 

Všetci odborníci a odborníci v zahraničí tvrdia, že najúčinnejšie je testovať v regiónoch, ktoré sú zasiahnuté. Lebo to neoberá o sily a kapacity v regiónoch, kde je to zbytočné. Ešte to tu nebolo povedané, ale šepká sa: IM podhodí riaditeľovi školy svcojich dievčat nákup testov, a potom tlačí aby to bolo nie státizície testov, ale desiatky miliónov. Tlačí to prosti všetkým. Vyzerá to veľmi podozrivo.. akoby mal províziu z miliónov testov.. Lebo názor 100% odborníkov je iný..
26.01.2021 0:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Chápem.. Ak niekto píše článok, nemusí si spomenúť na všetky prípady. A možno Rybníček nie je v kurze v SME. V každom prípade, klobúk dole pred všetkými starostami a primátormi. Robia veľa dobrej roboty, usilovne, spolu s teamami ľudí..
24.01.2021 22:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tu sa nejedná o svetového policajta.. Tu sa jedná o aroganciu a hulvátskosť, s akou sa správajú tí nespratní Rusi. Hluční, namyslení, nenažratí.. Len príklad: v Turecku v hoteli nanosia na stoly 100 plných tanierov, zožerú 10%, pokrikujú po čašníkoch, a odídu od zadrbaného stola a plných tanierov.. Neozvi sa k nim, lebo schytáš bitku alebo tanier do hlavy. Toto sú tí "žandári sveta". Amíci nie sú o 3 triedy lepší, ale sú o niečo.. Sú milí, usmievaví. Sú síce všeobecne (nie všetci!) nevzdelaní, trochu tupí, ale nikdy nie zlí. Sú dobráci. Nehovorím o vojakoch a žandároch sveta, ale o obyčajných ľuďoch. Stretol som veľakrát na cestách obe skupiny, viem posúdiť a porovnať.. :)
 
mínus indicator plus

 

nevymýšľaj.. nič také som nepísal ani neuvažoval. ale tvrdú basu ako tŕest považujem za spravodlivú.
 
mínus indicator plus

 

ísť autom pre drevo z parkiet ku kamarátovi, je legálna cesta. nelegálne cesty získavania dreva tu vôbec neboli témou.. to je iná téma..
 
mínus indicator plus

 

čudné.. neustále útočiť.. rybníčk či hattas či kto.. startsujú, snažia sa, robia.. každý po svojom, ale každý s dobrým úmyslom..
24.01.2021 19:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

nižšie sú rôzne názory... nepáčia sa mi... ak ide o očistu, je to super. ak ide o pomsty, je to nahouby.. bolo by super, ak by naka ostala akčná a činná..
 
mínus indicator plus

 

Pozdravujeme Neuwirthovcov. Odpoveď: nikdy. Ohľadne Rómov čoskoro, ale problém je, že na Hranola a jeho súkmeňovcov nebude platiť nikdy. Auf wiedersehen, Neuwirt´s.
 
mínus indicator plus

 

vtipné.. najmä satelity sa mni páčia.. :) ale vráťme sa k meritu veci: drevo na zimu je naozaj pre tieto komunikty kľúčové.. to asi pochopí každý 899951 až 899999... :)
 
mínus indicator plus

 

na inšpekciu to išlo. tá povedala, že nemá čo riešiť, vyšetrovať.. autá boli 2. dreva sa veľa nezmestí, ale išli po demontované parkety, tie sa dajú uložiť úsporne. neviem: prečo sa zapájaš, ak nečítaš všetko???
 
mínus indicator plus

 

Dôležitá je spravodlivosť. Ak budeš dávať prednosť ľudským právam, tak si budú všetci zločinci žiť, ako Breivik: sauna, bazén, telocvičňa..
 
mínus indicator plus

 

ak nebude vo vyšetrovačke, ktovie či sa vyšetrovanie vôbec pohne, lebo zmizne alebo sa začne vyhýbať predvolaniam.. chcel by som Ťa vidieť na mieste vyšetrovateľa, prokurátora, čo by si písal...
 
mínus indicator plus

 

Dobre si to napísal.
 
mínus indicator plus

 

To nie je kolotoč. To je súčasť vakcíny Sputnik.. súčasť kozmického oblečenia pre ruských kozmonautov.. Skúša sa to na Kollárovi pre nový ruský sci-fi film "Sputnik i jevo druzja na daroge v kozmos".
 
mínus indicator plus

 

Asi si sa zapojil do diskusie so značným oneskorením. Už týždeň tu bežia články. Z nich vyplynulo, že nkoniec nič neporušili. V deň, kedy sa to stalo, nebol zákaz prechodu z okresu do okresu. Ono sa to posledné týždne menilo, raz tak, inekedy onak, ale v ten deň nebol zákaz (preto mohli aj Bratislavčania ísť do prírody do Tatier...: Z článku vyplynulo, že neporušili nič. Urobili chybu, že sa dali policajtmi natlačiť do situácie: buď teraz tu na mieste po 500e, alebo v správnom konaní na úrade môžete dostať až po 1.1660.. A tým, že podpísali pokutový papierik, tak "akoby" uznali vinu a v takom prípade už niet žiadnej možnosti odvolať sa. Záver: zapájaš sa nekompetentným príspevkom.
 
mínus indicator plus

 

Prečo by sme mali matoviča pochopiť??????????? Koľko jeho divadelných predstavní v parlamente a inde sme si pozreli za posedné roky???????? Holý je úplne obnažený. Holýýýýý!!! Veľmi ma potreší, ak ho vyhodia, lebo nesympatickejší ksicht som nevidel, odkedy Hranol zišiel z piedestálu...
 
mínus indicator plus

 

Samé úctyhodné osobnosti to podpísali.. Číslo 140 má pani upratovačka Harabinovej kancelárie...
 

1 >

Najčítanejšie na SME