Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Jano555
1 >
mínus indicator plus

 

Tak by ma zaujímalo, po koľkých dňoch či týždňoch by začal vypovedať hranol...
 
mínus indicator plus

 

áale ale... nie všetci si všímajú, ale novinári stále hľadajú akým nadpisom či vetou upútať pozornosť. nikto z toho nerobí vedu. sme už zvyknutí z filmov aj zo života top ľudí, že existuje takáto možnosť. ani to nie je až také drahé, ako by si niektomyslel. a ak otom píšu u ronalda či kmotríka, tak prečo sa čudovať pri jednej z najlepších svetových lyžiarok??? to len Ty tu okol toho mudruješ...
 
mínus indicator plus

 

jaaaj.. koniec debaty s Tebou, keď ani nechápeš argumenty ani ich nechceš prijať... - kúpiš v zahraničí, tj oslobodené od dph, predáš u nás niekomu s dph, a neodvedieš tržbu a dph si necháš.. - ver, že pokladnica už niekoľkých vychovala... - 50% obchodov a pokladníc n i e j e napojené na skladové hospodárstvo a účtovníctvo.. choď do krčiem, úkromných obchodov... - poriadna odvaha to dlho bola. lotéria je tu chvíľu, ale čo bolo predtým.. eldorádo.. - osobne som poznal desiatky - takmer všetkých krčmárov, čo čarovali s kasou.. nočné bary...reštaurácie..súkromné mäsiarne.. ale - ukončme debatu, dobre???
 
mínus indicator plus

 

scott to myslel ironicky..
 
mínus indicator plus

 

Nenapísal soém, že je to "len" modelka, či hosteska. Napísal som, že je to show..pre ľudí. Vtedy niektoré spontánne vtípky môžu vypáliť aj zle..
 
mínus indicator plus

 

Vzhľadom na prepojenosť mnohých systémov a ich automatizáciu činnosti, ke´d na vývoji sw pracuje napr. parciálne stovky softweristov, a okrem toho do toho vstupujú prispôosbené tvary niektorých pre let dôležitých súčastí lietadla, ani nebol predpoklad, že to bude rýchlejšie.
 
mínus indicator plus

 

Dokážeš chápať text s porozumením??? Určite nechodím po hypermarkete a neťapem ženy po zadku. Ale so spolužiačkami v škole sme neraz doberali a prišlo aj ťapnutie. Tie pri Saganovi sú modelky, je to show. Určite by to Sagan neurobil v kancelárii prezidentky.. Neobhajujem ho, len popisujem, že športovec v eufórii a emóciách v rámci show a svojho rozpoloženia urobí niečo nečakané. Napr. skríkne: "je to tam"..
 
mínus indicator plus

 

po prvé: za testovanie ho nenazývam Šašom. Šašom ho nazývam, lebo sedí 100 novinárov a čaká na začiatok tlačovky, a on si smskuje "s maminkou", a ešte im to povie do mikrofónu. To môže na stand-up comedy, ale nie štátnik. Foto na motorke v Bruseli, chatovanie o tom, ako mu volal Tony Blair a pokecali (asi po slovensky, lebo anglicky by tobolo len jednostranné - zo strany Blaira). Šašo, ktorý spôsobí, že Ficovci sa vráti k moci. ----------------------------- K testovaniu: v tých krajinách to robia ináč. Nie celoplošne. rakúsky min. zdravot. vysvetľoval Matelkovi, že v Rak by náš spôsob bol protiústavný. Ale ok - testujme. Len ten nákup tých 15 mil. testov či koľko, to už trochu zase zaváňa klientelizmom.. A hneď zhodí odborníka, ktorý obhajuje PCR testy, že to robí preto, lebo je to jeho biznis. Každý, kto dá hoci len malú kritiku proti nemu, je ihneď nepriateľ: novinári, Cigániková, Sulík, vedec... Šašo.
 
mínus indicator plus

 

..a prečítaj si pekný príspevok "nepolepšiteľného" pod Tvojím.. presne tak sa to dialo..
 
mínus indicator plus

 

Ako som už napísal: Tvoj názor. Ja mám iný. V viacročnom meradle prnesie pre štát vyššie výnosy. A trochu vychová tých 20-30% nemalených podvodníkov, čo klamú na daniach.
 
mínus indicator plus

 

Nie je ľahké byť repre tréner. Komentovať je ľahšie. Teraz tu v rozhovore podľa mňa okomentoval veci trefne. Na repre zrazy Ti príde 20 rôznorodých hráčov s rôznymi názormi a štýlmi na 3 dni, a Ty ich musíš prebudovať na úplne iný štýl. Viď Argentína: Messi, Di Maria, Dybala, Otamendi, Aguero., De Paul, Paredes.. a nič. Lebo vo svojich mužstvách hrajú so spoluhráčmi dennodenne, ale keď z nich vytvoríš na 1 zápas nové mužstvo, tak úspech sa nedostaví.. (možno)
 
mínus indicator plus

 

tak toto je úplne urážlivé a falošné, že T hral na zmluvu.. Na tej úrovni robí každý tréner všetko pre úspech, výhru, a nehľadí na zmluvu. On dobre vie, že do toho bude kecať celý Výkonný výbor, a to je tuším 15(?) ľudí.. Nikdy sa nemôže zapáčiť všetkým..
 
mínus indicator plus

 

úplný súhlas..
 
mínus indicator plus

 

"systém", to sú tí, čo v deň testovania mali voľnú sobotu, vyznávajú zákon, poriadok a byrokraciu. Lebo ve´d - odkiaľ má "systém" zobrať tých 10tis. e naviac??? Radšej 15 mil. testov za 52 mil. e...
 
mínus indicator plus

 

Milý môj nespokojný mudrlant... Všetci tí športovci sa tu narodili. Všetci prešli škôlkami, zdš-kami, prípravkami. všetkým sa venoval prvý tréner, a druhý tréner a tretí tréner. v tom najvyššom leveli všetci využívajú to, čo ich naučili a vychovali tu .. -------- ok, možno niečo v monaku, kanade, či rakúsku.. sme malá, v určitom zmysle chudobná krajina. nemôžeme sa merať s bohatými vyspelými krajinami. napriek tomu - úplne na nule naši športovci nie sú. mohlo by to byť lepšie, ale - prečo si tak zvysoka kakať do vlastného hniezda???
 
mínus indicator plus

 

Váš názor je len jeden z mnohých. Tiež sa hýbem blízko prostredia a považujem ju za dobrý nástroj. Je čo vylepšovať, ale môj názor je, že je lepšie ho mať, ako nemať. Čo sa týka účinnje ľútosti, bolo naznačené: treba skrátiť lehotu. Ale daňová kontrola môže byť tou hranicou: ušetria sa náklady na vymáhanie.
 
mínus indicator plus

 

nie!!! ilumináti.. tu v diskusii každý hľadá niečo extrémne dôležité, čím sa zviditeľní. tak toto nie je slovenský šport, ale maďarský, lebo meno "vlha" v 12-tom stočí v maďarčine znamenalo "staneš sa víťazom svetového pohára v slalome žien", a ajhľa: už je to tu..
 
mínus indicator plus

 

čo-to-tu-meleš... je to tam znamená jasne: v tejto chvíli som na 1. mieste.. sa tu riešia somariny ako keď Sagan tľapne čaju po zadku... No veľké halóóó... Kaťždý z nás sme tľapli 100 báb po zadku v živote, a n ikde sa o tom nič nepísalo... Tršku-trolilinku skúsme byť nad vecou... Za chvíľu budeme riešiť, koho prvého vybozkávala, či si dala ako predlelo zelenú fazuľku alebo hrášok... hrozné.......
 
mínus indicator plus

 

Igor je super!!! Aj keby to bola sobia laň???
 
mínus indicator plus

 

Hnus, mám zo všetkých tých politikov. Smrad aj hnus, a takisto všetci tí pomätení pomýlenci okolo Matelka. To sa nedá čítať, nedá počúvať. Akým právom Blaha spochybní TI... namiesto, aby niekto normálny prišiel, a povedal: ľudia už majú dosť šialenstva, chcú normálnosť, a preto prišli v tisícoch, aby to vyjadrili: niektorí možno fašisti a komunisti, na druhej strane veľká skupina normálnych, totálne sklamaných z fejsbúkovej politiky šialenca-narcisa a všetkých okolo neho, čo mu prisluhujú. AKÝ JE PROBLÉM TOTO jasne a pokorne povedať. A sadnúť si do miestnosti za oponou a dačť veci na dobrú a pravú mieru. Ku Covidu sa majú vyjadrovať odborníci, vedci, špecialisti. A politici ich majú na 90% vypočuť a poslúchnuť, a dokázať to vysvetliť aj obhájiť. Viď Nemecko s Merkelovou ajej 70%nou podororou. Kedy už bude u nás zákon o testovaní politika psychiatrom a vydaní certifikátu, platného na... no.. zopár mesiacov????
 

1 >

Najčítanejšie na SME