Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Jano555
1 >
mínus indicator plus

 

To ale neplatí o novinároch, a zvlášť ak sa venujú týmto témam napr. 20 rokov... Bavme sa tu o novinároch, ok???
 
mínus indicator plus

 

Ty sa ozývaš, len aby si sa ozval... Ak nejaký novinár píše 20 rokov o právných témach, tak nemá zmysel spochybňovať jeho kompetenciu. On vie odkiaľ pokiaľ. A radí sa s právnikmi. Žije tým dennodenne. A zverejnenie: je jedno, ako sa zdôvodní - je to vec názoru. ja nie som citovo zainteresovaný, a som za zverejnenie. Lebo - aby páni sudcovia nezabudli, že musia vedieť obhájiť svoje rozhodnutie. Lebo sú tu stovky (tisíce) rzhodnutí za posedné roky, ktoré smrdia ako stará ryba... Absolútne prípustné je vytváranie prostredia, kde si sudcovia robia, čo chcú!
 
mínus indicator plus

 

ale úplne...úplne...oprávnený... hyena, zmija, potkanica - všetko sedí. klamať v priamom prenose, ako to dokázala pred pár týždňami, a teraz takýto obrat... "Nieeeeeee, ja ho nepoznám, ani osobne, ani sprostredkovaneeeeeeeee.." "Noooooooo, stretávali sme sa v nedeľupoobede, bol veľmižoviálny a milý... " Reakcia na TOTO je mediálny lynč??? :)))))))))
 
mínus indicator plus

 

buďme optimisti. všetko nevedia. všetkých nevedia ovplyvniť. páni zo sns v base na 8r by o tom mohli hovoriť...
 
mínus indicator plus

 

to nie je zlá verzia.. akceptujem aj túto možnosť... pri cirhóze je značné utrpenie...
 
mínus indicator plus

 

nie, celá zápisnica to nie je.. sú to síce asi "kúpené" informácie, ale len výňatky. ------------ že to nie je ok, súhlasím. že to zas plní rôzne účely... súhlasím.. nech sa potia tí potenciálni ďalší... ono im zas natoľko nepomôže tých pár viet, že čo povedala. oni sa musia triasť, že povie: no dobre, tak bolo to takto...
 
mínus indicator plus

 

100 rán bičom??? však to by prestalo byť zaujímavé, začali by spolpupracovať už pri 5-tej rane...
 
mínus indicator plus

 

možno to nie je smerácka dna, ale dna, ktorá výborne zapadá s tou smeráckou.. táto žena nie je had, ale hadica.. ale význam je ten istý.. mali by ju púšťať na jednej predelenej obrazovke . kde vľavo by rozprávala, že nepozná kočnera, a vpravo by pokorne vypovedala o svojej vine..
 
mínus indicator plus

 

Mám doma knižnicu z detstva. Plno hrubých kníh. napr. "Andersenove roaprávky", "Rozprávky starej matere", "Dobšinského povesti".. a iné... Je komické sledovať týchto ľudí.. Roky sme museli prehĺtať aroganciu a klamstvo v priamom prenose. "Nie, ja žiadneho Kočnera nepoznám, ani som sa s ním v živote nestretla, toto je nehorázne ohováranie". Je nejaký rozdile medzi týmto tvrdením a tým, čo nám prednáša Hranol dennodenne??? Úplné morálne dno..
 
mínus indicator plus

 

Bol som tam na výlete pred nejakými rokmi.. Neuveriteľná krajina, neuveriteľní ľudia.. Ale: vysoko nebezpečná krajina. Na futbale banda asi 300 fanúšikov, ktoprí vôbec nepozerali futbal, ale celý zápas vyšli po pár schodíkoch za bránkou smerom hore, a rozbehli sa na pletivo za bránkou, a vrhli sa naňho.. A takto dookola.. 10 min pred koncom prišlo asi 100 obrnencov vysokých 2m, obrnených v plnej paľbe... Horko-ťažko sme ich uprosíkali za pomoci domáceho funkcionára, aby urobili mini koridor a dovolili nám dvom cudzincom mignúť odtiaľ... Im išlo o to, aby sa k sebe nedostali 2 tábory fanúšikov.. Ke´d som kupoval lístky, predávajúci sedel za asi 60 cm hrubou stenou, s roxormi asi 2 cm hrubými.. Proste, iná krajina. Ale mnoho super zážitkov. Diego RIP..
 
mínus indicator plus

 

:))) čo som počul od tých, čo boli vo vyšetrovačke, tak hranol by sa pokakal zhruba v lehote jankovskej, a taký pele by vydržal menej než tretinu...
 
mínus indicator plus

 

naozaj treba pochopiť naturel národa.. Pozri, čo sa tu dialo keď odišiel Gott, a to sme relatívne pokojné neemotívne národy... Velikán, "boh" pre všetkých, v krajine, ktorá je 10x emotívnejšia ako Taliansko..
 
mínus indicator plus

 

Mal viac z Vinca... :)))
 
mínus indicator plus

 

ale ve´d to je jednoduché.. Argentína je aj chudobná "mierne neorganizovaná" krajina, aj pomerne rozvinutá, takže vo veľkom meste (neviem, či to bolo v BA) sa nachádza v uliciach množstvo sanitiek. Ak chytili na dispečingu a vysielačkách paniku, že Diego.. tak proste každý vyšratoval. Niektorí možno aj vyhodili zo sanitky vezeného pacienta, aby nemali záťaž... Ve´d pozri dnes zábery v TV, čo sa deje v uliciach Arg...
 
mínus indicator plus

 

Tak by ma zaujímalo, po koľkých dňoch či týždňoch by začal vypovedať hranol...
 
mínus indicator plus

 

áale ale... nie všetci si všímajú, ale novinári stále hľadajú akým nadpisom či vetou upútať pozornosť. nikto z toho nerobí vedu. sme už zvyknutí z filmov aj zo života top ľudí, že existuje takáto možnosť. ani to nie je až také drahé, ako by si niektomyslel. a ak otom píšu u ronalda či kmotríka, tak prečo sa čudovať pri jednej z najlepších svetových lyžiarok??? to len Ty tu okol toho mudruješ...
 
mínus indicator plus

 

jaaaj.. koniec debaty s Tebou, keď ani nechápeš argumenty ani ich nechceš prijať... - kúpiš v zahraničí, tj oslobodené od dph, predáš u nás niekomu s dph, a neodvedieš tržbu a dph si necháš.. - ver, že pokladnica už niekoľkých vychovala... - 50% obchodov a pokladníc n i e j e napojené na skladové hospodárstvo a účtovníctvo.. choď do krčiem, úkromných obchodov... - poriadna odvaha to dlho bola. lotéria je tu chvíľu, ale čo bolo predtým.. eldorádo.. - osobne som poznal desiatky - takmer všetkých krčmárov, čo čarovali s kasou.. nočné bary...reštaurácie..súkromné mäsiarne.. ale - ukončme debatu, dobre???
 
mínus indicator plus

 

scott to myslel ironicky..
 
mínus indicator plus

 

Nenapísal soém, že je to "len" modelka, či hosteska. Napísal som, že je to show..pre ľudí. Vtedy niektoré spontánne vtípky môžu vypáliť aj zle..
 

1 >

Najčítanejšie na SME