Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: stklk
1 
mínus indicator plus

Kempelenova ulica v Bratislave   Kempelenova ulica v Bratislave

lKemapelenova iulica už v Bratislave bola. Moja mama bývala na Kempelenovej ulici počas bombardovania Bratislavy. Kde sa podela????
 
mínus indicator plus

vodiaci pes   vodiaci pes

slúži nevidiacim alebo slabo vidiacim ľuďom. Sú títo ľudia schopní odpratať exkrementy po svojich psoch??? A môžeme to od nich žiadať???? To je teda otázka. A čo sa týka psov na detských pieskoviskách - mám psa, pravidelne chodím na prechádzky - ešte nikdy som nevidela venčiť psov v pieskoviskách..... to skôr túlavé mačky z mestských sídlisk majú radi pieskoviská - ale kto ich v noci ustráži??? a potom sa to zvedie na psov.....
 
mínus indicator plus

úchylák   úchylák

na slečny psíčkarky si sa zameral???? A čo naši holohlaví svalnatí psíčkari s pitbulmi, stafordami, či inými bojovými plemenami?????....... Tu už odvahu nemáš????????????
 
mínus indicator plus

 

my na slovensku vyrábame potravinárske výrobky a ean majú francúzsky ČO????????????? To je čo za veta......... Ak chceš zistiť pôvod výrobku, musíš si naštudovať všetky normy, označenia a zamestnať sa v detektívnej kancellárii špecializovanej na pôvod tovaru. ...... Však práve preto vznikla Európska únia, aby nikto nič nezistil, aby si určité skupiny rozšírili spotrebný priestor na odbyt svojich inak nepredajných výrobkov.
 
mínus indicator plus

ešte aj lesy sú v ohrození   ešte aj lesy sú v ohrození

ten Fico má rozprávkové schopnosti....
 
mínus indicator plus

 

Fico miloval Slotu len pokiaľ mohol všetky zmätky a nepodarky na neho a jeho ľudí zhodiť. Dnes ho už ani nepozná. Vždy je dobré mať koalíciu s niekym komu zostane v rukách čierny Peter.
 
mínus indicator plus

tešedíkovo   tešedíkovo

to len preto, že si "zablokovaný"
 
mínus indicator plus

20 rokov v Bratislave tlupa banditov   20 rokov v Bratislave tlupa banditov

Tlupa banditov a zlodejov obsadila v Bratislave po 1989 posty v miestnej správe, rozpredali čo sa dalo, ale stále je z čoho kradnnúť. Neviem, kedy sa voliči Bratislavy spamatajú z modrého oparu. Treba zmenu!!!!! Však ani z modrého futbalového štadiónu nezostalo nič. Ľudia, berte si príklad .
 
mínus indicator plus

aj ja chcem drevo zadarmo   aj ja chcem drevo zadarmo

no tak by to riešili sprostí gadžovia, múdri prispôsobiví cigáni, či rómovia, to riešia tak ako si napísal v prvej vete..... a nielen pomáhať obci by sa zišlo, ale hlavne poriadok okolo seba urobiť, keď už dostávajú ten aktivačný príspevok....... ALEBO.... čo keby im štát konečne zariadil aj úpravu okolia ich osád...
 
mínus indicator plus

Vilo Rozboril   Vilo Rozboril

možno by stálo za to, dať to za úlohu Vilovi Rozborilovi.... ten nám znesie aj modré z neba...
 
mínus indicator plus

aj 22 detí   aj 22 detí

k tomu sa pred kamerami priznal jeden z našich cigánov. Zjavne vysoko produktívny. A to ešte nekončí....
 
mínus indicator plus

dzurindovci   dzurindovci

a miklos zmenili zákon, ktorý pripravil ľudí o peniaze.... Myslím, že sa dosť nabalili...
 

1 

Najčítanejšie na SME