Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Dwight888
1 >
mínus indicator plus

 

Po známostiach sú dosadzovaní neschopáci aj inde ako v štátnej správe, aj vo veľkých súkromných firmách a korporátoch, kde sa takýto neschopáci dokážu viesť. Aj keď v súkromnej sfére je to možno v menšej miere, ale o rôznych tlačených ľudoch by som ti tu vedel rozprávať. Ale zase v štátnej sfére by som nerobil za nič, jednak je to tam slabo platené a jednak je to tam celé flákareň kde sa nič nedá zmeniť, nastaviť.
 
mínus indicator plus

 

Ved je to len pravda a za pravdu (ktora je neprijemna), sa kazdy hlupo urazi, ze? https://precitaj.si/bolestivy-...
 
mínus indicator plus

 

"Vyretušované fotky tvojich známych z ich najlepších životných momentov" To ma presne napadlo, keď som si pozrel vyumelkovanú fotku blogerky :-)
 
mínus indicator plus

 

No asi to nebol živnostník,neviem. Nič v zlom, ale zase pri tebe vidím, že ty nemáš skúsenosti s takýmito cash platbami a peniazmi v hotovosti. Predpokladám že budeš klasický zamestnanec, ktorému raz za mesiac pípne sms-ka, že ti prišla výplata na účet a to je všetko.
 
mínus indicator plus

 

Živnostníci a remeselníci berú bežne na ruku bez faktúry, robia kvalitnú prácu (niektorí :-) ) a nemám pocit že by boli zlodeji a ich peniaze by boli špinavé. To že z nich nejaký politici za to robia zlodejov ich nemusí trápiť, lebo práve politici by mali byť naviac ticho. Takže len info ako sa bežne nosí cash.
 
mínus indicator plus

 

Od akej sumy v hotovosti (prevážanej u niekoho) prosím ráčite merať slušného človeka? PS. Asi pred hodinou som niesom svojich 8000 eur v hotovosti niekomu, len aby som vedel :-)
 
mínus indicator plus

 

No iba preto, lebo ich trochu obhajuješ. Ja mám na tieto "choroby" trošku iný názor ako ty...
 
mínus indicator plus

 

V rôznych charitných centrách a ubytovniach majú možnosť bezdomovci sa osprchovať, dajú im nové čisté šaty, dajú im najesť, môžu sa tam vyspať, vedia aj pomoct na vlastné nohy atd. A oni aj tak radšej prespávaju niekde pod mostom a otravujú ľudí na ulici somrovaním o peniaze (nie jedlo), iba peniaze...
 
mínus indicator plus

 

A ty nemáš depresie?
 
mínus indicator plus

 

Prosim ťa, robiť u policajtov? Veď to je hanba....
 
mínus indicator plus

 

Keď vidím tie postupy tých amatérov, pardon policajtov, ako prehľádávaju miesto činu až 11 dní po skutku, tak je to fakt efektívne vyšetrovanie. :-)))) A áno, verejnosť má právo na informácie (také čo neohrozia vyšetrovanie). Lenže týto fušeri radšej nepovedia verejnosti nič, náhodou by sa prekecli a verejnosť zistila ako fušersky to celé vyšetrujú. Ako sa hore píše Pat a Mat prístup...
 
mínus indicator plus

 

To ho potom predstierajú asi pri každom prípade... https://www.youtube.com/watch?... :-)
 
mínus indicator plus

 

Za toto môže aj čiastočne polícia, kedže informuje minimálne alebo hovorca dokola omiela otrepanú vetu: "vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie sa nebudeme k prípadu vyjadrovať". A pritom ľudí to zaujíma a chcú nejaké informácie.
 
mínus indicator plus

 

Tak v mojom paneláku sú len 4-izbáky a tie sa až ťak neprenajímajú ako menšie byty, preto je tu málo podnájomníkov. Ak bývate v dome, kde sú napríklad jedno a dvojizbáky, tak tam môže byť vačší ruch, lebo podnájomníci (vačšinou mladí bez závazkou) korzujú hore dole akosi viac a v štvorizbákoch sú skôr rodiny s detmi alebo dôchodcovia.
 
mínus indicator plus

 

Myslel som si, že si chytrejší ale hádzať hlas PS Spolu ? :-DDDD
 
mínus indicator plus

 

Práve preto sa mi páči Za ľudí, že sú konzervatívni. Ak sa spoja s pochybnými lavico-liberálmi z PS Spolu, už ich voliť nebudem...
 
mínus indicator plus

 

Neuveríš, ale mám tu veľmi ticho. Mám totiž krajný byt a nadomnou je strecha (nová). Takže mi nikto nedupe a z boku mám o suseda menej. Vo vedľajšom byte býva dôchodkyňa a tá je totálne ticho. Jedine čo som počul je výťah, konkrétne elektromotor lebo na streche je strojovňa. Výťah však vymenili za nový pred dvoma rokmi a odvtedy je totálne ticho, lebo nový motor je úplne tichý. Panelák nie je pri hlavnej ceste, takže nemám ani veľký ruch pod oknami....Naozaj, tiché bývanie (to je fakt, nie irónia)
 
mínus indicator plus

 

Áno, pointa je v tom, že to dochádzanie je tragédia a o tom bývaní v prdidomoch ani nehovorím. Ale toto bývanie si tí mimobratislavčania sami vybrali. Vačšnina bratislavčanov býva stále v meste, aspoň čo ja poznám. Síce mám kamaráta z Ba, ktorý sa tiež odstahoval do domu za BA ale to ho tam dokola jeho žena, pôvodom niekde od Považskej Bystrice. Keď som mu povedal na to svoj názor, tak mi dal dokonca zapravdu ale potom mlčky povedal, že žena rozhodla...
 
mínus indicator plus

 

Neuveríš, ale bývať v dome za BA majú hlavne mimobratislavčania. Majú nejakú divnú nostalgiu za rodinnými domami, lebo vyrastali na nejakej zaprdenej dedine a bývaním v byte opovrhujú. Keď prídu pracovať do BA, tak chcu všetci ako cez kopírak bývať v rodinnom dome a potom sa tlačia do dedín aj 40 km za BA a denno denne dochádzajú. Mne v bratislavskom byte nič nechýba, v robote som autom za 5 minút, pešo za 20...
 
mínus indicator plus

 

V rodinnom dome na slovenskej dedine budeš mať ten kľud. V lete budeš sedieť na terase a vedľa teba bude sused kosiť alebo niečo rezať, potom inému tam bude štekať pes. V lete vypeckované rádio. A to nehovorím o letných posedeniach a grilovačkách, to budeš počúvať susedské opilické reči až do noci.
 

1 >

Najčítanejšie na SME