Streda, 1. apríl, 2020 | Meniny má Hugo

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: murinho
1 >
mínus indicator plus

Futbalisti Slovana   Futbalisti Slovana

nech si v kľude sadnú a pozrú záznam z tohto futbalu-v hre žiadny systém,neovládajú spracovanie lopty,katastrofálné prihrávky....S takýmto futbalom by v ére veľkej Trnavy hrali tak v okresnej súťaži.Robia hambu tomuto športu.Myslím si,že futbalu na Slovensku pomože poctivá práca s mládežou,deckám vytvoriť maximálne vhodné podmienky a nielen o nich len rozpávať.
 
mínus indicator plus

Slovenskému futbalu   Slovenskému futbalu

pomože len to/ mimochodom sa o tom stále rozpráva ale málo koná/ keď všetko úsilie kompetentní vrhnú na vytvorenie podmienok pre deti.Bude to samozrejme niekoľko rokov trvať,ale ovocie to určite prinesie.Zatiaľ nám neostáva nič len pozerať iné ligy.
 
mínus indicator plus

Týchto hajzlov   Týchto hajzlov

poslať urýchlene k lopate .....
 
mínus indicator plus

Futbal   Futbal

je v podstate veľmi jednoduchá hra založená na dobrom spracovaní lopty/ktorá nesmie odskakovať ako od betónu/,na kvalitnej prihrávke,dobrom pohybe s loptou aj bez nej etc.Toto hráčom našej extraligy bohužiaľ chýba.Včerajší výkon Trnavy bol veľkou hambou a znesvetením ducha veľkej Trnavy.Preto sa vážení futbalisti nečudujte,že na štadióny chodia také návštevy ako chodia a keď chce fanúšik vidieť kvalitný futbal pozrie si anglickú,nemeckú,španielsku ,alebo taliansku ligu.S takýmto výkonom ,ktorý trnavčania predviedli ,by nespeli ani v Modranke.
 
mínus indicator plus

Vždy som obdivoval   Vždy som obdivoval

mladých lekárov,prírodovedcov,ktorí po skončení vysokej školy sa začali zaoberať fantastickým oborom ako Genetika je.Je hudbou budúcnosti v medicíne a prírodných vedách.
31.07.2014 18:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Na to,aby   Na to,aby

ste presadili svoje zvýšenie platov musíte byť jednotné a to nie ste.Čudujem sa ,ako dlho sa necháte vodiť za nos,pritom každý vie,že bez práce sestier zdravotníctvo skolabuje behom krátkej doby.Dohodnite sa konečne zo svojím vedením a neprídite týždeň do roboty,uvidíte ako rýchlo sa peniaze na vaše zvýšenie platov nájdu.Veď si ich plne zaslúžite a to hovorím ako lekár,ktorý celý život s vami robil a vašu prácu vždy vyzdvihoval.
 
mínus indicator plus

Od Fica   Od Fica

to bolo sprosté naplutie do oči jednoduchým ľuďom,podnikateľom,živnostníkom...Mal by sa ospravedlniť.Myslím,že po prehratých prezidentských voľbách je čoraz viac mimo reality.
Reakcia k téme: Ficov "korupčný" výsmech
26.06.2014 14:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Richter   Richter

je typický komunistický aparátčik,odkojený SZM.
23.06.2014 15:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ľutujem   Ľutujem

jeho rodinu,musí to byť riadna sviňa....
 
mínus indicator plus

Najskôr gratulácia   Najskôr gratulácia

novozvolenému prezidentovi od celej rodiny.Veľmi si prajem,aby ten komunistický bastard Fico s celým boľševickým Smerom zmizli zo scény.Ešte to trochu potrvá,ale všetko k tomu smeruje.Ešte jedno veľké prianie mám,aby som sa dožil toho,kedy budú odvádzať Mečiara so želiezkami na rukách na oddych do basy.Ficovi doporučujem, aby si preštudoval všetko o karme,tam sa dozvie prečo prehral a prečo bude prehrávať aj ďalej.
 
mínus indicator plus

Ficova kampaň   Ficova kampaň

bola postavená na nenávisti voči p.Kiskovi/čo si to vôbec ten Kiska dovoľuje skrížiť mi cestu do prezidentského paláca/na klamstvách,ohováraniach, rôznych zákulisných podrazoch, poučovaní... Takýto človek predsa nemôže voľby vyhrať.
Reakcia k téme: Róbert Fico má strach...
28.03.2014 17:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nechápem p.Korca,   Nechápem p.Korca,

ktorý je známy bojom proti komunizmu,za svoje názory sedel vo väzení, že dokáže verejne podporovať toho skurveného komunistu,veľmi zlého človeka,ktorému tečie do topánok a celú svoju kampaň založil na vymyslených bludoch a klamstvách.
 
mínus indicator plus

Fico postavil svoju   Fico postavil svoju

kampaň na sebavychvalovaní a vymyslených klamstvách,ktorých bolo neúrekom.Jeho cieľom bolo pošpiniť za každú cenu p.Kisku.Tento nesympatický človek by mal vedieť,že ľudia nie sú hlúpi a všetky tieto svinstvá sa mu vrátia.
 
mínus indicator plus

Ženy,ktoré idú   Ženy,ktoré idú

rodiť by mali byť dopredu informované o tom,ktorá pôrodnícka má najvyšší výskyt cisárskych rezov a túto pôrodnicu zďaleka obísť.Samozrejme,to je len jedno z kritérií,ktorých je viac.
 
mínus indicator plus

Lepšie sa to   Lepšie sa to

ani napísať nedá.Aj mne sa vrátil syn z Írska,aby dal červenú tomu zloduchovi,ktorý namiesto toho aby spoločnosť zjednocoval,tak ju rozdeľuje.Jeho povahové črty sa naplno prejavujú v kampani proti Kiskovi.Je to zákerná sviňa.
18.03.2014 15:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čím viac   Čím viac

bude Fico útočiť na Kisku,tým viac voličov sa od neho odkloní.
 
mínus indicator plus

Ľudia by mali byť   Ľudia by mali byť

v 2.kole veľmi ostražití,pretože banda okolo Fica,včetne SIS sa bude snažiť výsledky volieb za každú cenu zvrátiť v prospech Fica,pretože im ide o veľa.Ak by vyhral voľby Fico,Slovensko by nabralo smer KĽDR a to nemôžeme dopustiť/trochu som to pritiahol za vlasy,ale rozumieme si,že.
 
mínus indicator plus

Ficovi,to dúfam   Ficovi,to dúfam

zrátajú učitelia na všetkých stupňoch,zdravotníci,drobní podnikatelia,dôchodcovia a všetci,ktorí sú v tomto štáte nedocenení,okrádaní bandou fiškálov,na čele s najväčšími mafiánmi Fickom,Kalinákom,Paškom.Vážení toto je začiatok vášho konca.Smradíte v tejto republike už dosť dlho,aby ste zmizli do zabudnutia.Nakradnutý majetok vám treba skonfiškovat´,ponechať le to čo ste skutočne zarobili.
 
mínus indicator plus

Fico je jedna   Fico je jedna

neskutočná zákerná sviňa.Jeho výpady hlavne proti Kiskovi ukazujú čo je to za špinavého hajzla.Kiska ho pred celým národom vyzliekol do naha
Reakcia k téme: Kýbel špiny
13.03.2014 14:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vymleté hlavy v Smere   Vymleté hlavy v Smere

si myslia,že kampaň proti Kiskovi mu odoženie hlasy vo voľbách,opak je pravdou,Kiskovi vlastne pomáhajú.
 

1 >

Najčítanejšie na SME