Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: brankoba
1 
mínus indicator plus

 

Trvalý pobyt je veľmi jednoduchý. zájdi na ktorúkoľvek mestskú časť a budú Ti dávať červený koberec, lebo za Teba dostanú 300€ a magistrát 200€ ročne. Nikto Ti škôlky nezakazuje, je to vyriešené a neodvádzaj pozornosť na byty poslancov, toto s tým nemá nič spoločné.
 
mínus indicator plus

 

Asi tak by tie diaľnice stáli, ako Starý most v BA (stavia ho Váhostav). Zaplatené už dostali, ale z Eurofondov možno budeme vracať my všetci. Kontrola z EU prichádza až neskôr a o vracaní nikto nepíše.
 
mínus indicator plus

 

No čo myslíš? Koľko pracuje učiteľ? Podľa teba je asi pracovať iba to, keď začína a končí zvonením. Vtedy sa akurát nemôžeš ani napiť, ani vyšmochtať a začína pracovať žlčník a podobné vnútornosti. Adrenalín vyprchá až po cca. 3-och hodinách a pod.
 
mínus indicator plus

 

V akej profesii robíš? Chleba kúpiš aj v Kittsee, alebo v Rajke :-) Ale vzdelanie nedovezieš :-D
 
mínus indicator plus

netep   netep

prosím Ťa netrep, nebyť Fígeľa, tak budú stáť tie isté diaľnice, čo rozrobil Smer o 2mld. viac (oni argumentujú, že sú nebezpečné, lebo sa šetrilo). Je to úplná debilita, sú rovnako bezpečné, ako ostatné.
 
mínus indicator plus

telefonický prieskum   telefonický prieskum

neviete náhodou niekto, čo sa pýtajú do telefónu anketári? Viem že vek, vzdelanie, obec, ale čo ešte?
 
mínus indicator plus

prieskum   prieskum

Vedel by niekto povedať, aké podmienky musí splňať telefonický prieskum verejnej mienky? Normálne rozmýšľam si taký uskutočniť. Mobil mám zaplatený do všetkých sietí a som na PN. Neviem aká je reprezentačná vzorka. Viem, že musí byť aspoň 1.000 respondentov (dôchodcov, žien, mladých a pod.)
 
mínus indicator plus

Povstante inak, rozumnejšie   Povstante inak, rozumnejšie

Kým by sa prejavila škoda, ktorá by bola v nekupovaní a nechodení MHD, skončil by mandát tohto primátora. Lepšie je prísť na mestské zastupiteľstvo už teraz 19.11.2015. Tam ho môžeme vypískať a vykričať (verte mi, pomáha to. Aj Bajan zmäkol v parkovacej politike, poslanci sa boja). Ja tam určite idem a zavolám všetkých svojich známych.
 
mínus indicator plus

chlapci vydržať   chlapci vydržať

Veľmi držím palce 52 statočným, fakt by sa ukázala cesta. Osobne si myslím, že majú problém aj s ostatnými hráčmi z ligy, počul som, že nevedia vôbec vyskladať tím, ktorý by išiel na Nemecký pohár. Veľa hráčov z ligy pochopilo, že by vlastne podrazili nohy týmto 52. Boli by vlastne štrajkokazi. Len pekne počkajme nech SZĽH rozhodne, a potom zburcujeme fanúšikov. Dúfam že prídete (len prosím nepíšte, že to nemá význam). Ja určite prídem, bol som aj pred SZĽH, keď sa volilo. Bolo tam málo ľudí aj preto, že to bolo v uličke, cez pracovnú dobu a keď sme chceli dať transparent na zábradlie Trnavskej frekventovanej ulice, okamžite tam boli policajti, že vraj si to obyvatelia neprajú!!!
 
mínus indicator plus

Imitujú prácu !!!   Imitujú prácu !!!

Vo štvrtok o 21.00 som tam na petržalskej strane zablúdil od Apollo mosta, pretože tam nebola žiadna tabuľa, až tesne pri stavbe a pracovali tam max. 3 ľudia. Chvíľu som ich pozoroval. Jeden niečo brúsil karbobrúskou aby robil hluk, kekď prestal bolo úplné hrobové ticho. Žiadny stavebný ruch, len imitácia svetlami. To je skutočné divadlo. Pochopil som, že to nemôžu urobiť rýchlo, lebo by nemali čo fakrurovať, takto nafakturujú 100 robotníkov na nočnej a hotovo.
 
mínus indicator plus

3.000 000,-€ na opravu   3.000 000,-€ na opravu

Keď by aj bola pravda to, proti čomu sa ohradzuje Hospital Catering Solutions, tak za tie peniaze 3 Mega vybudujem nový novú vývarovňu aj s tým jej "tabletovým objednávaním" (to vám spraví každý učeň IT za 500,-€).
 
mínus indicator plus

Treba ísť hlasovať nohami   Treba ísť hlasovať nohami

Mojím heslom bude odkaz: "Nekradnite tak veľa, lebo už nevládzeme platiť dane"
 
mínus indicator plus

určite pôjdem a volám aj celú rodinu   určite pôjdem a volám aj celú rodinu

Ja určite pôjdem, lebo pasivita im najviac vyhovuje a skúšajú, kam až môžu zájsť. Lipšic nemal inú možnosť, ako zasiahnuť pri druhom gorilom proteste (tiež som tam bol), lebo dav začal hádzať dlažobné kocky do policajtov (tí čo hádzali, boli úplní provokatéri, snáď aj platení). Organizácia gorilých protestov viedla umelo k zániku, ako keby ich zaplatili, alebo zastrašili oligarchovia. Nakoniec si brali slovo na tribúne všetci, čo chceli a sám som s veľa vecami nesúhlasil.
 
mínus indicator plus

Ponorky a zbrane   Ponorky a zbrane

Dôchodky je len jedna vec, sú tam aj dalšie. Nikto ale nespomína nakúpené zbrane, napr. ponorky od nemcov a francúzov.
 
mínus indicator plus

Drzosť Gašparoviča !!!   Drzosť Gašparoviča !!!

Toto rozhodnutie, nevymenovať gen. prokurátora, považujem za skutočnú drzosť a výsmech ľudom. Oni fakt skúšajú, čo si ešte môžu dovoliť !!! Chyba je však v nás občanoch, lebo si každý povie, čo už len s tým narobíš. Ja si myslím, že po rozhodnutí nevymenovať, sa mal okamžite zísť dav ľudí pred prezidentský palác. Ja chodím na všetky demonštrácie, ale s účasťou je to slabé. Pridajte sa aspoň na facebooku, lebo verejná mienka je dôležitá. žiaľ médiá sú veľmi skorumpované (na každom zhromaždení som počítal účasť ľudí osobne a oni boli schopní napísať tretinovú účasť!!!) a ľudia leniví.
 
mínus indicator plus

1-2% úrok? to s kým bankuješ?   1-2% úrok? to s kým bankuješ?

To si fakt niekto kupuje dlhopis s úrokom 1% a prečo?
 
mínus indicator plus

Som na obidve hrdýýýýý!!!   Som na obidve hrdýýýýý!!!

Dievčatá, gratulujem. Super zážitok.
 

1 

Najčítanejšie na SME