Pondelok, 30. marec, 2020 | Meniny má Vieroslava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Zefo1
1 >
mínus indicator plus

Doteraz si trpel,   Doteraz si trpel,

a vďaka čítaniu si konečne dosiahol nirvánu:) Som rád že ti to pomohlo. Ak pokladáš to čo už urobili za vidiny/ reformy a celkové zlepšenie po mečiarizme, nešíkanovanie ľudí iných národností/ tak naše videnie sveta sa prudko líši.
 
mínus indicator plus

To zlyhanie v roku 2012,   To zlyhanie v roku 2012,

je kažímírova povinná jazda keď treba odvrátiť pozornosť od vlastných chýb. Opakuje to dookola ako verklík. Ono kto niečo robí tak občas aj niečo pokazí. Kažimír chcel povedať že on nekazí, asi preto že nič zmysluplné nerobí. Teda okrem zvyšovania daní, odvodov a celkového ničenia podnikateľského prostredia- ale to on nepovažuje za chybu.
 
mínus indicator plus

Je zaujímavé,   Je zaujímavé,

že od opozície chce každý 4 kýble vízií každý deň. Núka sa mi povedať, spamätajte sa k....! Ak nevidíte že oni vízie majú tak vás neuspokojí ani ježiško, lebo do roka by ho aj tak zdiskreditovali a zrazu by bol ten sociálny alebo iný netvor, podľa toho čo by vám diskreditačné oddelenie naservírovalo.
 
mínus indicator plus

Z čoho sa to zaplatí,   Z čoho sa to zaplatí,

keď už teraz žijeme na dlh? Lepší výber daní je ponímaní SMERU toto- nové a vyššie dane/ tak ako to predvádzajú pomaly dnes a denne/. Len s týmto sa už chváliť nebudú, zašijú to niekde skryte do zákonov v druhom čítaní na poslednú chvíľu, aby si to nik nevšimol. Prípadne si požičajú a splácanie nechajú iným.
 
mínus indicator plus

Voľby sa blížia treba sa napakovať,   Voľby sa blížia treba sa napakovať,

čo to dá. Keď sa kupuje niečo zbytočné tak desiatky percent s tejto ceny skončia v PARALELNOM ÚčTOVNíCTVE SMERU. Z toho si potom platia haciendy na Bahamách a videá ako behajú v lese a tvária sa sympaticky. Možno príde aj Schifferová a Depardie pred voľbami lebo peňazí nakradli dostatok. Zaujímavé že komunistom vadí zisk normálne nadobudnutý/ žeby slepá závisť ?/ ale zisk z nakradnutého je podľa nich v poriadku. Dobre vedieť aké hodnoty vyznávajú tj. nakradnúť si a nebáť sa. Majú za sebou všetky najvyššie funkcie ktoré im zabezpečujú beztrestnosť- Gen.prokurátor, Špecialny prokurátor, polícia v rukách Kaniláka je neškodnosť sama osebe.
 
mínus indicator plus

Čakať od trollov platených,   Čakať od trollov platených,

ruskými kopejkami, že prispejú niečím konštruktívnym je ako čakať na Sahare dážď. Je zábavné sledovať ako za pár drobných sú ochotný slúžiť zlu, klamú a šíria nezmysly. Podľa nich každý kto bráni Ukrajinu je násilník a mal by byť trestaný. A Rusko môže s okupačnými tankami zaberať ďalšie územia a oni ho budú vítať s rozkročnou náručou.
 
mínus indicator plus

A odkiaľ vzala jeho rodina 3 milióny€?   A odkiaľ vzala jeho rodina 3 milióny€?

A odkiaľ vzala jeho rodina 3 miliony €. Vari len nie z igelitovej tašky nejakého dôchodcu. Lebo aj mafii sa hovorí rodina. Možno by mal Matovič vysvetliť že ako to myslel. Nedivil by som sa keby cez Matovičovu firmu prali prachy skupiny finančné a iné. Matovičove skutky hovoria o tom že je piata kolóna niečoho čo normálne pomery na Slovensku nechce a nebude váhať klamať a vymýšľať si podobné marketingové ľahko predajne sra....
15.07.2015 12:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Matovič zahajuje,   Matovič zahajuje,

predvolebnú ofenzívu a teraz bude ešte viac zvaľovať vlastné úmysly na druhých. Vie že stačí pošpiniť človeka cez média a efekt je zaručený. Vyzná sa v mediálnych trikoch a zákerne ich využíva, ohovára a šíri bludy.
 
mínus indicator plus

Hlavne ten výraz,   Hlavne ten výraz,

duchovný otec ma dostal, fakt kameňák mesiaca:) Ano doma ho máme hneď vedľa sošky ducha svätého. Ak Husák dal niečomu základ tak potom normalizácii a potlačeniu demokratických síl na Slovensku.
 
mínus indicator plus

Diskreditačná kampaň,   Diskreditačná kampaň,

sa ešte len rozbehne. Čo vymyslí propagandistické oddelenie na súmračnej? Určite to budú dobre premyslené klamstvá a manipulácie. A bude to skúška národa či sa zas nechá ovplyvniť čistými výmyslami a nechá tu vládnuť schránkové firmy z belizé a kostariky.
23.05.2015 8:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ešte by mohli zaviesť,   Ešte by mohli zaviesť,

príspevok na vysťahovanie. Každý Slovák ktorý preukáže že poberá dávky v inom ako slovenskom systéme a je vysťahovaný, dostane 10tisíc eur v hotovosti plus dekrét aj sekrét predsedu.
20.05.2015 15:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kde socialista,   Kde socialista,

vkročí kradmou nohou, tam investícia nepríde 200 rokov, a firmy hynú ako ryby na suchu.
20.05.2015 11:29 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Plnou parou,   Plnou parou,

smer HZDS. Smeru vyhovujú bývalí HZDsáci, ani z Harabinom nemali žiadny problém, dokonca si lásku prejavovali fyzicky.
 
mínus indicator plus

Veľmi drahý je ten Fico herec,   Veľmi drahý je ten Fico herec,

pomaly každý týžden divadielko za miliardy korún. Slovenský národ je vďačný aj za omrvinky, nad pánskymi huncústvami ktoré budú splácať budúce generácie rád mávne rukou.
Reakcia k téme: Ďalší švindeľ Fico II
13.05.2015 10:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nezamestnanosť klesá,   Nezamestnanosť klesá,

aj preto že Smer vytvoril tisíce zbytočných úradníckych miest. Vznikli rôzne komisie na akože pomoc nezamestnaným, štyria ľudia sedia niekde v kancli, kecajú celý den, a keď tam prídete teda aby vám pomohli, tak vám povedia že treba prísť neskôr. Dalej kopu zbytočných dotácií deformujúcich trh t.j zaniknú životaschopné pracovné miesta v určitej oblasti vďaka nim, a zostanú tie dotované. Toto je pokles nezamestnanosti v podaní SMERU.
 
mínus indicator plus

Keď už malo k zatváraniu,   Keď už malo k zatváraniu,

dôjsť tak prišli Mečiarove amnestie ktoré to znemožnili. Smer po víťazstve vo voľbách odstavil šefa vyšetrovateľov gorily ktorý mal výsledky, preto aby sa nič nevyšetrilo. A je to aj preto že G.Prokurátor má právomoci ako v Rusku. Preto SMER totalitne odstavil demokraticky zvoleného GP a dosadil si tam svojho sluhu. V situácii keď je GP akoby člen SMERU nepôjde sedieť bohužiaľ nikto, pretože on môže a aj marí výkon trestu.
 
mínus indicator plus

Zabudol povedať,   Zabudol povedať,

že na skorumpovanom súdnictve majúcom plnú podporu SMERU nemá EU nijakú zásluhu, to zas neklam, to je trochu úbohé takto klamať. Z tých 26 rokov tu 17 rokov vládli a vládnu bývalí komunisti, ale to si asi pán nejako nevšimol.
 
mínus indicator plus

Za čo chce preboha ďakovať,   Za čo chce preboha ďakovať,

to nestačilo že nás tu 42 rokov okupovali? Vďaka nim majú dôchodcovia dnes závratné 250 € dôchodky. Boľševici všetkých krajín sk..te
 
mínus indicator plus

Len poprosím pánov zo sme ,   Len poprosím pánov zo sme ,

nech cenzuruju aj útočníka nielen človeka ktorý sa bráni, dakujem.
10.05.2015 13:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
08.05.2015 11:08 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME