Piatok, 28. február, 2020 | Meniny má Zlatica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: belhomme
1 >
mínus indicator plus

Kmotrik   Kmotrik

dostáva peniažky od Tiposu za poskytovanie mediálnych služieb spoločnosťou Unimédia na základe zmluvy podpísanej v roku 2011 s vtedajším generálnym riaditeľom a kamarátom Mikloša Milošom Ronecom. Táto zmluva nebola registrovaná v Tipose regulérne, ale faktúry boli preplácané. Zmluvu pre jej predraženosť odporúčal zrušiť NKÚ SR po kontrole v 2012. Keďže sa jednalo o kamaráta všetkých politických strán / Kmotríka/, doposiaľ zrušená nebola.
 
mínus indicator plus

To, že je Janus darebák,   To, že je Janus darebák,

bude zrejme pravda. Ale ešte väčší darebáci a babráci sú členovia predstavenstva DP a nielen toho posledného. Možno za celé obdobie ani jeden člen predstavenstva nerozumel, čo je jeho kompetencia a povinnosť. Ako je možné, že podpísali takúto pracovnú zmluvu s Jánusom? Teraz by mali vrátiť všetci odmeny, čo si brali za členstvo v predstavenstve a nahradiť škodu DPMP, lebo táto odmena pre Jánusa je škoda pre firmu. Všetci daňoví poplatníci sa zložia na jeho odmenu, lebo peniaze na svoju činnosť má zo štátneho rozpočtu. Táto situácia taktiež svedčí aj o neschopnosti primátorov mesta Prešov a poslancoch, ktorí sa volia do predstavenstva nie podľa odbornosti a schopnosti, ale si to delia politicky. A to naprieč politickým spektrom! A zvolenie Jaša, darebáka z košického DP, je tiež smutnou vizitkou MZ v Prešove. A potom sa čudujeme, že kočnerovci, bašternákovci a mnoho iných ...ovcov kradne zo spoločného a to všetko len preto, že to majú umožnené pre neschopnosť tých, ktorí obsadzujú dôležité funkcie vo verejnej a štátnej správe. Nevedia nič, len plnia príkazy tých, čo ich tam dali. Je potrebné podať trestné oznámenie na primátora a predstavenstvo s dozornou radou pre nehospodárne nakladanie s majetkom DP!
 
mínus indicator plus

Poštová banka   Poštová banka

zdiera poštu. Treba sa pozrieť na roky 2010 - 2012, keď bola pred bankrotom a teraz. Pošta je na tom stále horšie. Nebyť exkluzívnej zmluvy / rozumej pre poštu nevyhovujúcej /, banka iba živorí. Pravdou je aj to, že manažment pošty je na štyri roky alebo kratšie a musí plniť politické objednávky.
 
mínus indicator plus

Minister   Minister

už mal dávno konať, ale čakal, kým bude mať sudcovskú imunitu.
 
mínus indicator plus

Pri   Pri

nepriazni počasia vychádzam von len ak je to nevyhnutné, staré stromy majú byť odstránené a nečakať kým nespadnú samé.
 
mínus indicator plus

Bolo by   Bolo by

nezodpovedné od prezidenta Kisku, ak by sa spájal pred voľbami a to ešte s PS/Spolu. PS - Truban je podľa mňa neschopný politik a ešte k tomu klamár a jeho hlavnou agendou by boli - drogy, homo, .... len nie vyčistenie štátnej a verejnej správy od zločincov, veď ako by " zarábal " sponzor ich strany ?! Beblavý už tiež preukázal, že vie byť hluchý a nemý keď sa kradne z verejného vo veľkom, keď sa chce ktosi deliť s DPH fifty-fifty. PS/Spolu sa cíti tak silná, že už sa vidí vo vláde, ale Kisku chce ako poistku. Neviem, či média, ktoré útočia na Matoviča, Hlinu a z časti aj na Kisku, to robia nezištne.
 
mínus indicator plus

Matovič   Matovič

poukazuje na zločincov, ktorí aj jeho pričinením musia sa z verejného život stiahnuť. Ak sa dostane do vlády, zločinci nebudú si odskakovať na debaty do exotiky, ale budú v base.Kedy to robilo KDH? Čušali a čušia, nemajú problém ísť do vlády s podvodníkmi. Nech neútočia na Matoviča, ale nech rozmýšľajú s kým sa spájajú. Myslím, že len Kiska a Matovič sú schopní čestne vládnuť, bez kradnutia a vysporiadať sa so zločincami.
 
mínus indicator plus

Drucker   Drucker

bude spolupracovať s každým, len aby splnil požiadavku svojich sponzorov, pre ktorých bude pokračovať v tunelovaní tejto krajiny a sám si pritom naplní vrecká. O nejakej čestnosti sa uňho povedať nedá. Zlodeji sa spoliehajú na Druckera a očakávajú, že nesklame ako doteraz. Spolupracoval / tuneloval/ naprieč politickým spektrom a so všetkými podvodníkmi. Nie je na nič odborník a má prikázaný vlastný názor.
 
mínus indicator plus

Olano   Olano

Útočite na Matoviča, lebo si myslíte, že ho znemožnite a jeho voliči prejdú k PS. To asi sotva. Matovič poukazoval na darebákov, zlodejov, korupčníkov. To, že nie je submisívny ako Danko, je v poriadku. To, že poukázal na Procházkove fifty-fifty, je tiež v poriadku. Škoda, že nepresvedčil aj tých, čo Procházku volili. Po voľbách sa Procházka ukázal ako darebák, nehodný. Obhajovať a uprednostňovať drogového klamára Trubana mi príde nevhodné. Matovič má právo prejavu a voľby ukážu, komu sa taký prejav páči.
 
mínus indicator plus

K tomu toľko len   K tomu toľko len

Návštevy pána kapitána Danka v Rusku nám pripomínajú oznamy z našich novín Pravda zo 70-tych rokov minulého storočia, kde vychádzali takéto krátke správy: "Ideologická komisia UV KSČ sa vrátila z päťdňovej pracovnej návštevy Sovietskeho zväzu." Táto "ideologická komisia" dostávala v Sovietskom zväze návody, poučenia ako vplývať politicky na "pracujúci československý ľud", ako ho usmerňovať, aby naša krajina zostala "pevnou súčasťou východného bloku" . Teraz pán kapitán Danko dostal možno inštrukciu, že má na oslavách výročia SNP vo svojom prejave pochváliť pána Gustáva Husáka, politika, ktorý keď bol v rokoch 70 a ďalej pri moci, boli u nás prenasledovaní občania iného ako komunistického zmýšľania, keď takto ináč zmýšľajúci ľudia strávili veľa rokov vo väzení, ....
 
mínus indicator plus

Bela   Bela

nedostal harakter. Bela bezcharakterne zachraňuje svoje percenta. Len dúfam, že už sa mu to nepodarí. V ďalšom volebnom období nebude chodiť do parlamentu, ale na súdy a keby sudcovia boli dôslední, nechali by si ho v base nadlho.
 
mínus indicator plus

Dúfam,   Dúfam,

že aspoň v tomto procese spravodlivosť bude mať navrch. Že darebák a zločinec Rusko bude mať postarané o strechu nad hlavou v base. Jeho kamarát a mega zločinec a zrejme aj vrah Kočner, že už v base dožije. Nič iné si nezaslúži.
 
mínus indicator plus

Drucker   Drucker

sa pohyboval naprieč politickým spektrom vždy okolo podvodníkov. Bohatol za vlády SDKÚ / odtiaľ sa asi pozná s Fedorom, Smeru, SNS... Keď prestal vyciciavať štát so svojou firmou IQUAP, tak skončila. Drucker nie je manažér a už vôbec nie krízový. Keďže ako riaditeľ pošty živil pentu aj j&t aj bodorovcov a asi aj mnoho ďalších podvodníkov, tak v panickej obave, žeby sa im mohli zatvoriť kohútiky na prítok peňazí, začali podporovať tohto pitipalka. Zrejme sa prerátali, lebo jeho stranu, ak by ju založil, by podporili iba neinformovaní zúfalci.
 
mínus indicator plus

Minulé obdobie   Minulé obdobie

sa ako novozvolený poslanec EÚ takto extrémisticky zachoval Škripek za Oľano, ktorý si teraz kúpil stranu pred voľbami, len aby sa znovu tam dostal. Zapáčilo sa mu dostávať veľa peňazí a robiť proti EÚ. Dobre, že sa tam nedostal, lebo by bol znovu s extrémistami. Nech si robí evanjelizáciu za svoje.
 
mínus indicator plus

Náklady   Náklady

vynaložené na opravy, údržbu a prevádzku nielen dedinských letísk, ale aj doteraz živoriacich, ako je Poprad, Piešťany, Žilina sa nikdy navrátia. Ak by sme vedeli odprezentovať krásy Slovenska, tak by do našich krajov prišlo dostatok turistov aj bez letísk. Musia totiž fungovať služby. Tieto letiská budú udržiavané za naše peniaze iba pre papalášov, držiteľov licencií na lietanie. Títo nechcú využívať miestne služby, lebo sa vrátia vždy domov.
 
mínus indicator plus

Dobrá správa,   Dobrá správa,

že konečne vymenili Janusa, ale neviem, či ten nový nebol ekonomickým riaditeľom v čase, keď sa v DPM košice bačovalo.
 
mínus indicator plus

Dajte   Dajte

do mhd presov schopne vedenie, čo vie hospodarit. Bude aj kvalita aj mzdy.
 
mínus indicator plus

Nemyslím si,   Nemyslím si,

že ich priemerná mzda je nízka. Dopravný podnik Prešov má neschopné predstavenstvo a neschopnú dozornú radu a preto s nimi odborári zametajú. Je zaujímavé, že ani jeden člen z predstavenstva sa nevyjadril, iba za akcionára. Potom načo je takú vedenie podniku?!
 
mínus indicator plus

Je dobré,   Je dobré,

že sa Čaputová nepoddala tlaku Matoviča na odstúpenie z kampane, možno Mistrík by nebol mal taký náskok pred Ševčovičom.
 
mínus indicator plus

Tí sudcovia,   Tí sudcovia,

ktorí na to majú sú pre túto bandu neprijateľní a tí ktorých vyberú sú neprijateľní pre Luxemburg.
 

1 >

Najčítanejšie na SME