Štvrtok, 2. apríl, 2020 | Meniny má Zita

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: cogito
1 >
mínus indicator plus

Dve lopty na ihrisku   Dve lopty na ihrisku

Prečo nekopli aj tú druhú loptu do brány? Mohli to byť dva goly naraz :))))))
 
mínus indicator plus

Na východe   Na východe

Aj košická UNLP má podľa médií prisľúbené financie. ...600 tis. Eur... :(
 
mínus indicator plus

Niekde inde   Niekde inde

Pre slovenských pacientov je podstatná /ne/registrácia na Slovensku, nie niekde inde.
 
mínus indicator plus

Zasluzena odmena   Zasluzena odmena

Z moralneho hladiska si zasluzi obdiv za poskytnute informacie. Z pravneho hladiska si zasluzi basu za zverejnenie utajenych informacii. Z vojenskeho hladiska si zasluzi gulku za vyzradenie a smrt agentov. A vlastne nic nebrani tomu, aby dostal vsetko spolu.
 
mínus indicator plus

Cukrovka?   Cukrovka?

Akože mal zdravotné problémy z cukrovky - podľa teba nízky cukor alebo vysoký cukor? A tie mu samé po pár minútach prešli??? Tento cukrovku nemá a zrejme ani inú zdravotnú indispozíciu. Alebo aj tá sa prešla vďaka pomoci od policajtov? Vletel na chodník, ohrozil a takmer zabil človeka, ale inak nič vážne sa teda nestalo a môže ísť spokojne domov. Kedy už u nás konečne zavedieme bodový systém ako v Čechách?
 
mínus indicator plus

Skanska   Skanska

okrem iného vysutazila vystavbu na rychlostnu cestu z KE do MR. Postavila ju v termine, bez navyšenia ceny. Nevieš o tom alebo nechceš vedieť?
 
mínus indicator plus

Dva psy   Dva psy

sú pre majiteľa možno fajn. Pre všetkých susedov okolo už fajn nie sú, najmä keď sú to nervozne uštekané malé bradáče, ktoré ak sú dva, celý deň brešú 4x toľko ako jeden.
 
mínus indicator plus

To bolo dobré   To bolo dobré

A ešte tú o Červenej čiapočke, prosím, prosím...
 
mínus indicator plus

Čo tak google.sk?   Čo tak google.sk?

2014 etrend: "Jednou z hlavných káuz v prvej polovici leta bolo udelenie jednej z najvyšších štátnych dotácií v histórii Slovenska (v podobe daňových prázdnin vo výške 59 mil. eur) pre podnik Duslo Šaľa. „Nezaujíma ma nič iné, len osemsto pracovných miest v Šali,“ hájil pred dvomi týždňami premiér Robert Fico (Smer-SD) dotáciu pre Duslo Šaľa. Za daňové prázdniny v hodnote 58,6 milióna eur sa chemička mala zaviazať, že si ponechá okolo osemsto ľudí, ktorí sa v súčasnosti podieľajú na výrobe čpavku. V skutočnosti ministerstvo hospodárstva schválilo daňové prázdniny pre chemičku zo skupiny Agrofert Andreja Babiša bez toho, aby ich podmienilo zachovaním pracovných miest. Duslo preto môže ľudí prepúšťať a vláda firme nemôže hroziť, že jej zato zoberie dotáciu. "
 
mínus indicator plus

Pochod imigrantov   Pochod imigrantov

Podľa organizátora "väčšina pochodujúcich boli rodení Švédi" !? Zrejme tak, že títo hluční Švédi boli Abdul, Homza, Ibrahim a ich ďalší pokojamilovní kamaráti.
 
mínus indicator plus

Jeden zimný deň v lunaparku Štrbsképleso   Jeden zimný deň v lunaparku Štrbsképleso

Predpoved slnečno, v skutočnosti hmla ako mlieko. OK, v horách sa stane, ale... Auto za autom na parkoviskách, na ceste, medzi ludmi, v zákazoch vjazdu, všade. Ludí hlava na hlave prišlo na čerstvý tatranský vzduch, v reáli všetok dym, smrad a smog z vyfukov vdaka počasiu tesne pri zemi, horšie ako na križovatke v centre BA. Vpravo vľavo stánky o.i. s čínskym haraburdím, akože suvenírmi. Nad hlavou naťahané povrazy "veveričieho" lanového parku. Vyššie k mostíkom vpravo dym, smrad a rev zo štvorkoliek pre dospelých, vľavo to isté zo štvorkoliek pre deti... To je OK na Štrbskom plese vďaka TMR? Toto chceme mať z Tatier?
 
mínus indicator plus

Remetova Dúha   Remetova Dúha

Predsa veľmi dobre sa vedelo akým spôsobom a s akým meškaním robila Dúha spolu s najatými Poliakmi z eurofondov rekonštrukciu električiek v Košiciach. Teraz to isté len vo velkom s talianskymi vadalovcami a za 410 mil. Eur bez DPH. Historia sa opakuje, čo iného sa dalo čakať.
 
mínus indicator plus

Presne toto hovoria   Presne toto hovoria

Hlavný dôvod je nutnosť zaopatriť potreby svojho muža (okrem detí), inak sa oňho postará niektorá iná. Aj keďtreba samozrejme vnímať, že z hľadiska takejto rodičky ide o existenčnú záležitosť.
 
mínus indicator plus

Verejné ohrozenie-nie je to trestný čin?   Verejné ohrozenie-nie je to trestný čin?

To koho toto napadlo? Počet nakazených rastie geometrickým radom a miesto lokalizovania a ohraničenia centra nákazy plánujú rozšíriť epidémiu do ďalších miest /TV, KE, PO/, kde zatiaľ nie je. To je podľa akých protiepidemických zásad? To, čo zanedbali na začiatku / karanténu na prvých štyroch "angličanov" resp. na prvú dedinu/ ešte idú zhoršovať ďalšími nebezpečnými nápadmi ohrozovať zdravie občanov.
 
mínus indicator plus

Ľahšie prejde ťava uchom ihly   Ľahšie prejde ťava uchom ihly

Niekomu chýba čítanie s porozumením, niekomu zas prekladanie s porozumením.
 
mínus indicator plus

Ministerstvo nie je armáda.   Ministerstvo nie je armáda.

Minister obrany aj štátny tajomník sú obyčajní /aj keď vysoko postavení/ štátni úradníci, nie sú to vojaci armády SR.
 
mínus indicator plus

Prechod smrti   Prechod smrti

Na tomto konkretnom prechode ide o zivot, vzdy ked na nan vstupis. Zo zatacky z Watsonovej kde nevidno, prichazaju po dvojprudovke rozbehnuté auta a problem je ten, ze vacsina prekracuje max. povolenu rychlost, celkom bezne tam niektori idu 70 a viac. Mensich vacsich havarii tam bolo nespocet, a nikto to efektívne neriesi. Je to stav trvaleho vseobecneho ohrozenia. To ozaj tam musi niekoho uplne zabit, aby s tym nieco policia a odbor dopravy urobili?
 
mínus indicator plus

Hanba   Hanba

takejto polícii, prokuratúre a justícii za vlády Smeru.
 
mínus indicator plus

Košice   Košice

Je do tých čísel započítané aj vracanie eurodotácií za meškanie Kulturparku v rámci EHMK a rekonštrukcie električiek?
 
mínus indicator plus

Vdaka, Dr.Ighi   Vdaka, Dr.Ighi

Myslím, že je dobré ak profesionál (to je v podstate jedno z akého odboru, aj keď záchranka je pre väčšinu špeciálne zaujímavá) poskytne zaujímavé informácie o svojej práci, aby bežní ľudia mali jasnejšiu predstavu, ako niektoré zamestnania fungujú. Nemali by ste aj v budúcnosti chuť napísať niečo k zaujímavým prípadom alebo o vašej práci? Napr. by ma celkom zaujímalo ako funguje zavolanie na záchranku alebo hasičom, čo je lepšie resp. aký je rozdiel pri volaní na 112 alebo 150,155, kto prijíma telefonáty a akým spôsobom sa dostane ku konkrétnej výjazdovej posádke, podľa čoho ide lekár alebo nie a pod.
 

1 >

Najčítanejšie na SME