Sobota, 25. január, 2020 | Meniny má Gejza

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: montecarlo
1 >
mínus indicator plus

+++   +++

Pred nemocnicami by sa tiež mohli zísť, tam je nešťastia z ich nepriamej či priamej zodpovednsti viac než dosť.
 
mínus indicator plus

 

Juj ako ma svrbí jazyk. Dávajú štátu veľa.
 
mínus indicator plus

 

Ja som o tom vašom presvedčení presvedčená už dávno a to som relatívne zdravá. Interné pokyny fungujú všade, vo všetkých oblastiach, či je to zdravotníctvo školstvo, polícia, médiá, banky, obchody.... peniaze hýbu svetom, za všetkým hľadaj peniaze. Čo aká krivda sa stane na vine sú peniaze.
 
mínus indicator plus

 

Učiteľ je diagnóza. Ale verím, že je už viac takých, ktorí by sa uchytili v reálnom živote. Aj na tomto poli existuje paradox, buď sú hnilý posluhovači alebo tvoriví učitelia so zdravým rozumom. Nič medzi tým.
 
mínus indicator plus

 

To hovoríš ty, no každý nezdieľa tvoje predstavy o užívaní dôchodku. Cítim pach politiky.
Reakcia k téme: Keď sa krysy bránia...
19.10.2019 21:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Čím menší humbuk okolo pesničky, tým menšie zviditeľňovanie neskrotného Ráža. A bude vymaľované.
Reakcia k téme: Keď sa krysy bránia...
18.10.2019 20:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Čo kritizujete? Je to taký odľahčujúci dobrý článok na pobavenie.
25.09.2019 21:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Vážený, vy sa čo dožadujete štatistiky? Nemáte ju, tak môžete hrdo konštatovať aké nádherné sú prechádzky lesom v spoločnosti medveďa, ktoré ste absolvoval. Veď vás nebudú medvede napádať na každej z nich. Len raz a to môže stať, to nikto nepredvída. Je tu viac zmrzačených ľudí po útoku,ktorí síce prežili, ale zmenil sa im život k horšiemu. Skúste sa vžiť do ich kože, keď nechajú tisíce eur a kopu času u lekárov, treba ustáť zemetrasenie rodinného zázemia, možno strata zamestnania, nehovorím o psychickej ujme ktorú nesie aj blízka rodina...rozmeňte to na drobné - výdaje na lieky, obmedzený spoločenský život alebo koníčky, zmena životného štýlu, neustále doťahovanie s úradmi... Je vám to málo? Vážený, tak len ďalej čakajte na štatistiku a na nejakú smrť. Život človeka je nezaplatitelný nijakým spôsobom.
12.08.2019 22:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Trochu prehnané že 90-nici. Možno tak ojedinelé prípady a to som tolerantná k starobe. A že ste akože pubertálna? To čo je za prirovnanie? Je to obyčajné pekné užívanie si momentálneho veku, ktorý vám dovolí veľa možností. Žiadne puberťácke výkyvy a výstrelky nevidím. Ste skrátka iba šťastná a chcete sa podeliť. Prajem vám pekné užívanie.
12.08.2019 21:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

V čase párminútového času voľna sa zamýšľa nad profesionálnym životom ktorý ju čaká.
 
mínus indicator plus

 

Aj ja som mala jedného času psa. Keď som ráno vybehla zo vchodu činžiaka s ním tak som mu nedovolila vyčúrať sa pri vchode a ťahala som ho dalej až za chodník. Naučil sa a nikdy nečúral pred vchodom ale odľahlo mu až pár metrov dalej. Takže som za. Naučiť ich neznačkovať ako sa im páči, aj on sa musí prispôsobiť ľudským obydliam. Keď mu nechceme zobrať prírodnosť, tak ho neťahajme do mestských častí.
 
mínus indicator plus

 

Ja to tomu mladému prepáčim. Možno chcel svoje písanie len vycifrovať, ale nevyšlo mu to. Úctyhodný vek budem mať ked budem 100-ročná. Ale ajon má úctyhodný vek, veď každý vek má svoju úctu.
16.07.2019 22:29 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Prečo sa nepíše " úctyhodný" vek pri päťdesiatych alebo štyridsiatych narodeninách?
16.07.2019 16:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Obávam sa doby, ked nám do toho začne kafrať EU a budeme musieť vychovávať podla predložených pravidiel odsúhlasených v parlamente EU. Vieme prečo.
Reakcia k téme: Ako vychovávať deti?
11.07.2019 21:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Celý článok prečítam neskôr. Dodam len, podľa TCM sa riadi nielen telesná schránka, ale aj psychická, tak isto príroda, spoločenstvo, veškeré vzťahy... Ale to odpozoruje iba človek ktorý sa na to zameria, je všímavý a prežije jednotlivé etapy života. Nič zložité, spätným návratom sa mu podarí poskladať puzle akéhosi vesmírneho existenčného prirodného zákona, ktorý pozostáva z protikladov a stretávame sa s nim počas života. Deň-noc, plač-smiech,zima-teplo, šťastie-nešťastie, hlad-sýtosť, hnev sa strieda s dobrou náladou....Každý jav má svoj protiklad, intenzitu a kvalitu prináša situácia, ale ROVNOVÁHA medzi dňom a nocou resp. medzi bielym a čiernym musí v živote byť.
Reakcia k téme: Pravidlo deň – noc
09.07.2019 22:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Fajn. Ako menu pre 90-ročných výborné. Účel článku splnený na 100%. Raz to možno budem musieť aj ja jesť. Som rada že to nemusím teraz, nevyzerá to vábivo pre nás ostatných. A to sa stravujem zdravo, jednoducho, bez zavádzajúceho "bio", v možnostiach peňaženky a s občasnými prehreškami, ktoré hravo vykompenzujem.
 
mínus indicator plus

 

Zástupcovia? No nie, tam sa nahrnie celá rodina každého zástupcu, požehnane bude bratrancov strýkov, všetko dokopy až po piate koleno. Vládny špeciál pripravený na cestu späť.
 
mínus indicator plus

 

Presne tak. Všetko začína v hlave. Nie bezhlavo cvičiť a držať diéty. Pripraviť sa na zmenu životného štýlu. To je tá najspravnejsia cesta.
 
mínus indicator plus

 

Fico pred strachom z politickej smrti kope hryzie na všetky strany ako zviera pred skonom, čím viac cíti smrť tým viac kope. Tento prírodný inštinkt si neprávom osvojil vďaka svojej túžbe po bohorovnosti.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME