Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: george_orwel
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
24.01.2017 9:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nech by bola akákoľvek vláda   Nech by bola akákoľvek vláda

nemôže zabezpečiť to aby Slovensko bolo na špici všetkého. Nemožno zabezpečiť platy učiteľom, lekárom, sestrám, úradníkom, vedcom, športovcom ...zabezpečiť špičkovo školy, vysoké školy, vedecké pracoviska, nemocnice, športové zariadenia, úrady, ..atď, atď.. bez toho aby zobralo niekde inde.. Jednoducho Slovensko je malá krajina ktorá bola ekonomicky zaostalá za zaostalého Rakúsko-Uhorska, potom sa potiahlo trochu dopredu vďaka Československu ale stále je to ekonomicky slabá krajina a ani školstvo a veda nemôžu dosiahnuť skokovo zázraky, nech už by boli akokoľvek svetové.. .. jednoducho nie sú peniaze.. Samozrejme diskutujúci z tábora SulišpPychošInseminátor budú tvrdiť že keby sa nekradlo bolo by na VŠETKO , dokonca aj na vyslanie slovenskej rakety na Mars ..ale to sú samozrejme bludy, to sú len ich kidy s cieľom dostať sa do vlády kde by dosiahli ešte horšie výsledky než terajšia vláda..
 
mínus indicator plus

tých produktov   tých produktov

ktorých cena je umelo udržiavaná vysoko aj na milovanom západe je veľa , napr. niektoré lieky.. Alebo čo tak nehnuteľnosti.. Mečiar ich rozdal veľa za babku a teraz majú miliónové ceny, takže vlastne sú to také "piešťanské CT čka". Alebo divoká privatizácia..to sú tiež také CT-čka..
 
mínus indicator plus

olejník, olejník..zamysli sa nad sebou..   olejník, olejník..zamysli sa nad sebou..

To len SMRTIHLAVOVIA OĽANOSASRODINA a ich komplici zo KDH - zradcovia, kolaboranti, členovia zlepeneckej opozície národnej zrady majú problémy - ich najväčším nepriatelom je celý Vesmír, ktorý týchto zloduchov vždy zaskočí - do psej matere a ako fungujú železnice na Slovensku , samozrejme dobre, vy ho vädá klamárske podraznícke z OĽANOSASRODINA
 
mínus indicator plus

máš dôkazy   máš dôkazy

Ak áno, je tvojou vlasteneckou povinosťou bežať na prokuratúru
 
mínus indicator plus

Hlina ako predseda   Hlina ako predseda

bola najhoršia voľba KDH akú mohlo urobiť. On sa snaží pretromfnúť Matoviča v jeho metódach, a to nejde pretože Matovič je v takých metódach absolútny, neprekonateľný majster..
 
mínus indicator plus

typicky totalitný spôsob   typicky totalitný spôsob

myslenia niektorých diskutujúcich..označiť oveť za vraha. Veď kto má podlé charakterové vlastnosti podlé charakterové vlastnosti , ďaleko väčšie než Peocházka, nuž predsa Sulík a Matovič. Nie som obdivovateľ Procházku ale terajšie odporné donášačské kreatúri Suliš s Maslovičom Procházku vlastne dokopali ku kandidatúre za prezidenta a k založeniu Siete. To bolo nadávok na Fica keď ohlásil kandidatúru na prezidenta pretože údajne prekazil zvolenie Procházku za prezidenta . To bol náš kamarát Rastík, , vtedy anjel mávajúci krídlami. A keď nebol zvolený tak ho zavrhli pretože sa báli že Sieť sa stane príliš veľkým konkurentom SAS a OĽANO a tak Matovič vymyslel plán ako kamaráta Rastíka tajne nahrať a potom nahrávku zverejniť ..proste v štýle donášačov Gestapa a ŠTB.. Fuj, nechápem prečo niekto nenapíše do Európskeho parlamentu čo je zač Sulík.. Pomaly čo by sa človek hanbil za to že je Slovák keď sa za slováka hlási aj Suliš.
 
mínus indicator plus

Pozrite sa Pado do zrkadla najprv vy.   Pozrite sa Pado do zrkadla najprv vy.

No a kto má podlé charakterové vlastnosti podlé charakterové vlastnosti , ďaleko väčšie než Peocházka, nuž predsa Sulík a Matovič. Nie som obdivovateľ Procházku ale terajšie odporné donášačské kreatúri Suliš s Maslovičom Procházku vlastne dokopali ku kandidatúre za prezidenta a k založeniu Siete. To bolo nadávok na Fica keď ohlásil kandidatúru na prezidenta pretože údajne prekazil zvolenie Procházku za prezidenta . To bol náš kamarát Rastík, , vtedy anjel mávajúci krídlami. A keď nebol zvolený tak ho zavrhli pretože sa báli že Sieť sa stane príliš veľkým konkurentom SAS a OĽANO a tak Matovič vymyslel plán ako kamaráta Rastíka tajne nahrať a potom nahrávku zverejniť ..proste v štýle donášačov Gestapa a ŠTB.. Fuj, nechápem prečo niekto nenapíše do Európskeho parlamentu čo je zač Sulík.. Pomaly čo by sa človek hanbil za to že je Slovák keď sa za slováka hlási aj Suliš. Naviac to čo píšete o ľuďoch na Slovensku a spôsob ako seba yvvyšujete nad iných svedčí aj o vašom podlom charaktere. To že niekto má VŠ nesvedči o tom že má vyššiu inteligenciu (možno je bifloš alebo vie v tom behať) a to že niekto nemá VŠ, dokonca ani priemyslovku neznamená že nie je šikovný a inteligentný, je to iba vo vašom paranoidnom mopzgu..skutočnosť je iná. Väčšina ľudí zostané na Slovensku pretože je s ním bitostne spätá a dokonca zostane aj väčšina VŠ , kto by už len chcel na Západe absolven tov rôznych pofidérnych oborov ktoeé sa teraz študujú. A keď sa už staviate do takej morálnej pózy, nemali by náhodou tí čo sa rozhodnú trvale ostať na Západe aby vrátili prostriedky ktoré Slovensko vynaložilo na ich vzdelanie a zdravotnú starostlivosť?
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

To určité píšeš o Matovičovi   To určité píšeš o Matovičovi

ten už mal mať dávno zvieraciu kazajku
 
mínus indicator plus

podlé charakterové vlastnost SAS   podlé charakterové vlastnost SAS

Nie som obdivovateľ Procházku ale terajšie odporné donášačské kreatúri Suliš s Maslovičom Procházku vlastne dokopali ku kandidatúre za prezidenta a k založeniu Siete. To bolo nadávok na Fica keď ohlásil kandidatúru na prezidenta pretože údajne prekazil zvolenie Procházku za prezidenta . To bol náš kamarát Rastík, , vtedy anjel mávajúci krídlami. A keď nebol zvolený tak ho zavrhli pretože sa báli že Sieť sa stane príliš veľkým konkurentom SAS a OĽANO a tak Matovič vymyslel plán ako kamaráta Rastíka tajne nahrať a potom nahrávku zverejniť ..proste v štýle donášačov Gestapa a ŠTB.. Fuj, nechápem prečo niekto nenapíše do Európskeho parlamentu čo je zač Sulík.. Pomaly čo by sa človek hanbil za to že je Slovák keď sa za slováka hlási aj Suliš.
 
mínus indicator plus

Tak prečo mu nadávate že neznižuje dlh.   Tak prečo mu nadávate že neznižuje dlh.

Keď budeme málo zadĺžení tak budú stale od nás požadovať aby sme sa zaručili za také krajiny ako Grécko. Keď ste veľmi zadĺžení môžete žiadať aby dlh za vás nejaký blbec zatiahol..
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Čo je to podvod?   Čo je to podvod?

Keď počujem vetu vzdelanostná spoločnosť otvára sa mi "nožík vo vrecku". Dynamika vývoja spoločnosti je taká že prakticky nemožno naučiť žiakov to čo za cca 10 rokov budú reálne potrebovať a teda rozsah vedomostí ktoré človek má mať trvale v hlave je dosť obmedzený a nie až tak veľký. . Naviac všeobecné vedomosti sa dajú hravo nájsť na Internete a keď ich niekto bude potrebovať v budúcnosti tak si ich tam nájde ...aj to že bola doba kamenná, bronzová a železná, napríklad. Jedna z najhlavnejších vecí a to aby žiaci vedeli očami čítať text ( bez hlasu) a potom vedeli povedať čo čítali (nie nutne či to pochopili) tomu sa škola venuje stále menej a menej, hoci je to základ že si človek vie v budúcnosti naštudovať nové vedomosti. Počet štátnych sviatkov, riaditeľských vôln stále rastie a rozsah nezmyselného učiva tiež, takže učitelia nemajú čas ten rozsah žiakov naučiť, nie to preopakovať , a tak to hádžu na rodičov.. ktorí pri terajšom pracovnom nasadení na to tiež nemajú čas. To isté platí aj pre VŠ , Celé skupiny obyvateľstva sú nútené mať určitý stupeň VŠ vzdelania aj keď to pre činnosť ktorú robia vôbec nepotrebujú...za chvíľu sa bude požadovať aj od báb na verejných WC aby mali za sebou bakalárske štúdium.. Naviac počet nezmyselných oborov VŠ štúdia sa neúmerne zvyšuje a takže absolventi nemajú adekvátne uplatnenie pretože také pozície neexistujú alebo ich je veľmi málo a tak sú samozrejme nezamestnaní alebo robia predavačov a skladníkov v hypermarketoch.. a za všetko je obvinená vláda.. Ako povedal istý šéf Univerzity v USA : "..úspešní ľudia tu boli ešte pred vznikom VŠ" ...Gates, Jobbs a iní úspešní zakladatelia a majitelia firiem, nemali ukončenú VŠ.. Netreba sa dať ubiť nezmyselnými štatistikami rôznych byrokratických európskych inštitúcií ktorých pracovníci naviac , akoby nepoznali Gaussovu krivku štatistického rozloženia výskytu určitých schopností.. A čo je to podvod. Predsa pri tom obrovskom množstve diplomových prác, vedeckých prác nie je možné zaručiť orginalitu, to už by musel byť svet v 22.atoročí..nutne sa musí vo veľkom percente jednať o plagiáty alebo imitácie, aj keď možno niekedy úprimné..
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Aké kauzy Smeru   Aké kauzy Smeru

Všetko to sú médiami nafúknuté bubliny , ktoré by boli v každej inej krajine marginálne. .len v slovaci sú emocionální a väčšina ľudí sleduje iba nadpisy takže keď sa objaví trebárs nadpis " Na ulici zašlapli chrobáka- Fico " tak bežný občan povie, zase Fico.. Smer podcenil vytvorenie vlastných médií.. ...hoci aj takej ako má Matovič s jeho odporným reklamným plátkom ktorý vhadzuje do každej schránky na Slovensku a kde má ohováračské politické komentáre a dopustil aby aj štátna televízia bola infiltrovaná jeho nepriateľmi.. Výsledky terajšieho prieskumu nemožno podceňovať ani preceňovať . Zatiaľ je to viac menej patová situácia a je smutné že jazýčkom na váhach bude Kotleba. Pre SNS ale aj Most je a ešte vždy bude prijateľnejším partnerom politicky čitateľný Smer ako extravagantné strany OĽANO a SAS a aj KDH kde je teraz na čele v podstate Matovič v inom vydaní. Čo je udivujúce je že sa ešte najdu voliči čo volia "brečku" a to stranu Rodina. Typujem že ju vodia ženy, ktoré majú väčší sklon k hystérii a emocionálnemu správaniu. veľa žien sa pri mene Kollár zasníva sa a predstaví si ako by ona bola oplodnená a mala zabezpečenú budúcnosť.. PS: Z histórie je napríklad známe že takto na dedinských voličov emocionálne pôsobil Hlinka. Na dedinu prišli agreárnici s volebnou kampaňou..obrovský úspech, spokojní odišli ako už túto dedinu majú istú..to platilo ovšem až dovtedy pokiaľ tam neprišiel Hlinka... a bolo po oslnivom úspechu agreárnikov..
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Bože, to vajatanie pravice   Bože, to vajatanie pravice

a hlavne uslintaných zobákov ktorý sa narodili tesne pred a po tzv. zamatovej je už na smiech. Chápem, vaša túžba po korytách je silná a mať toľko rokov neukojené ambície je tiež pre vás zničujúce, žalúdočná kyselina vám v žalúdku narastá a možno skončite pod nožom chirurga. Dokonca ani Obyčajný človek, majster megaklamania nepomáha.. Jednoducho na Fica nemáte a ačkoľvek sa snažité vykladať pľutie na Fica tých pár diskutujúcich na SME za hlas celého Slovenska, nie je to pravda a väčšina Slovákov to vie
Reakcia k téme: Ficexit? ( Odchod Fica? )
29.11.2016 0:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

táraniny   táraniny

bloger píše na objednávku tlače: "Vzdelaný chlapec z luxusného bytu zrejme zabudol, aký systém funguje v demokracii. Že každý má svoje miesto, legitímne zvolený parlament, vláda, opozícia, ďalej súdna moc či siedma veľmoc." Neviem o nijakom zákone a ani systéme demokracie ktorý by stanovil že niekto má pokorne mlčať pred tzv siedmou veľmocou ktorá sa pasovala na úlohu bohov ktorým nieto rovných v celom Vesmíre, ba v celej Galaxii a možno ani v paralelných Vesmíroch. Iste , predstava že sú bohovia veľmi lichotí väčšine novinárov....veď to je omamujúca možnosť zničiť kohokoľvek (samozrejme musíte mať posvätenie majiteľa) klamstvami a polopravdami , využívaním metód inkviziície, honov na čarodejnice.. Hrozná je hlavne predstava že to nemusí byť len premier, ale hocikto v krajine ktorý sa z nejakých dôvodov znepáči tlači...alebo možno iba nejakému redaktoríkovi mediálnej to prostitútke.. A to nie sú len tzv. zavedené médiá ale aj obskúrne média typu regionálnych reklamných plátkov, napr. tých ktoré vlastní matovič ka ktoré hádže do každej schránky na Slovensku a v ktorých šíri svoju nenávisť.. Aká je vlastne demokracia ktorú predstavuje napr. SME. Je to menežovovanie diskusii takým spôsobom aby tam boli diskutujúcimi iba prívrženci názoru ktorý si želá redakcia (t.j. už temer dvadsať rokov nenávistná kampaň proti Ficovi) a potom vytváranie dojmu : "..vidíte, podľa diskusií cele Slovensko má ten názor čo mi redaktorskí bohovia v SME. Väčšina triezvo uvažujúcich občanov Slovenska musí získať dojem že premier má pravdu keď hovorí o väčšine redaktorov médií ako o prostitútkach..
Reakcia k téme: Fico a prostitútky
28.11.2016 1:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
27.11.2016 15:50 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME