Nedeľa, 19. január, 2020 | Meniny má Drahomíra, Mário

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: wwwwolod
1 >
mínus indicator plus

preceda   preceda

si z nich robí srandu už nejaký ten čas a najlepší je Huršo, ktorý si myslí, že keď KDH bratríčkuje zo SMERom, tak z toho niečo bude mať. Čo ste už všetci vytupeli v tej politike? Videli ste už niekedy precedu dodržať nejaký slub? smiech cez slzy táto naša džamahíria :)
 
mínus indicator plus

lebo čakali   lebo čakali

vatu z eurofondov?
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

tááááák   tááááák

určiteeeee :))))) ako irónia fakt podarené :)
 
mínus indicator plus

cééé   cééé

je správne. čo vyhrávam?
 
mínus indicator plus

hej hej   hej hej

vidia všetci Slováci 3000 euráčov na výplatných páskach :))) 1. 30 rokov bol v aktívnej službe ten rozviedčík ty kopa exkrementov. Nevieš čítať s porozumením a ideš tu ľudí poučovať... 2. ja viem, že je ma tu škoda, ale keď už som tu, tak si pozri ku tomu napríklad zákony na floride, resp si daj do googlu raw milk laws, alebo niečo podobné a čítaj ty chudáčik. A v rámci tých zákonov 52 štátov sa vyskytujú daleko väčšie absurdity proti zdravému rozumu, takže zalez do prvého amerického zadku a tam študuj ten smrad, ktorý odtial vychádza..
 
mínus indicator plus

zrazu...   zrazu...

historický krok... Nie je to protičínsky krok! :)))) Keď tak vopred kričia, že to nie je protičínsky krok, tak si človek môže byť istý, že presne o to im ide. Pravdu nepovedia ani omylom..
 
mínus indicator plus

ako hneď ten fešáčisko   ako hneď ten fešáčisko

vie, čo sa stalo, ako kto hlasoval, že vyberali netransparantne, odstránili lístky z urny :)))) ako keby čítal z manuálu, ktorý on sám spísal :) na smetisko dejín s týmto hayzlom
 
mínus indicator plus

už len čakám   už len čakám

kedy dostane nejakú cenu za dodržiavanie ľudských práv taká Čína, alebo Severná Kórea. ten Orwell bol ťažko nadčasový....vojna je mier, pravda je lož, či ako to bolo....
 
mínus indicator plus

ale ľudkovia   ale ľudkovia

to RUS je agresor! veď to aj pán Husein povedali.. Irony off :) pekný deň všetkým, ktorí tu ešte ostali čítať tie polopravdy ba až nezmysly :)
 
mínus indicator plus

:)   :)

vy dvaja SMEtiarsky dvorní "rozkuřovači" je v poriadku, že obyvatelia Hongkongu si chcú slobodne voliť svojich predstaviteľov. Je aj celkom pochopiteľné, že Čína im chce toto právo oklieštiť (šak to robia všetci komouši) Ale nemôžete poprieť FAKTY, ktoré už pomaly plávajú na povrch, že "vodcov" (iniciátorov) týchto protestov dlhodobo školili v oblasti "uplatňovania ľudských práv pomocou občianskych protestov" v mimovládnej organizácii, vedenej 30 rokov aktívnym rozviedčíkom CIA :) Ja nevravím, že je to niečo katastrofálne, ani nevravím, že tí ľudia si slobodné voľby nezaslúžia. Ja len chcem poukázať na súvislosti. Zaujímavé, že za každou revolúciou proti režimom nepriateľov USA, sa vynárajú rôzne informácie o financovaní a podpore USA. Vás ani trošku neštve, že niekto si hrá svoje geopolitické šachy, pri ktorých obetúvava pešiakov bez mihnutia oka a vy nemáte ani štipku ľudskej slušnosti, morálky a zdravého rozumu takéto konanie (dlhoročné) odsúdiť. Ba čo viac, ešte ho obhajujete a neustále prirovnávate k minulosti, inej situácii a iným protagonistom? Sa zobuďte. Nžijeme v minulosti, ale budeme žiť v budúcnosti o ktorej sa rozhoduje teraz v prítomnosti. Čím viac zabednencov ako vy dvaja, tým to bude pre náš všetkých (hej aj vás - dve tupelá) horšie. Žiť vo svete, kde je podľa vzoru zákonov USA zakázané predávať napr. také surové kravské mlieko? nonsense!
 
mínus indicator plus

prosím ťa o vysvetlenie   prosím ťa o vysvetlenie

aké sú zákony, ktoré dávajú Ukrajine PRÁVO na vyhladzovanie, bombardovanie a vraždenie svojich obyvateľov?
 
mínus indicator plus

podla tej ilustračnej fotky   podla tej ilustračnej fotky

sa zdá, že Ratzingera pozdravil jeho najmilejším spôsobom :) alebo takým, aký si pamätá z čias hitler-jungen :) no dosť bolo srandy, ide sa pracovať :)
 
mínus indicator plus

(hviezdnym) prachom si   (hviezdnym) prachom si

a v (hviezdny) prach sa obrátiš :) Nie som veriaci akéhokoľvek vierovyznania, avšak som toho názoru, že staré múdre knihy (označované ako náboženské) nás môžu veľa naučiť. Aj vedcov. A tiež som presvedčený, že obdobie osvietenectva a blahobytu na Zemi nastane vtedy, ak sa prestane spoločnosť polarizovať, a veda s náboženstvom nájdu prienik a nebudú sa sporiť, ale spolupracovať. Je totiž veľa vecí a javov na svete, ktoré nedokáže tradičná veda vysvetliť. Pokial sa nájdu vedci, ktorí budú ochotní opustiť stereotypy a začnú rozmýšlať "ináč", aj za cenu výsmechu etablovanej vedeckej obce. Revolučné zmeny a ohromné posuny ľudstva totiž neprichádzajú v postupných malých krôčkoch, ale vždy skokom, zásluhou netradičných, často vysmievaných inovátorov.
 
mínus indicator plus

konečne   konečne

normálna reakcia :) K+ chlape to som sa načítal kktín
 
mínus indicator plus

tááák určiteeeee   tááák určiteeeee

Kruto ich veru týra neustálym zvyšovaním životnej úrovne :) a teraz malé porovnanie s USA... Cenzura správ a masové vymývanie mozgov je špecialita skôr západu. Čo sa nezhoduje s oficiálnou doktrínou, to sa zosmiešni a označí za konšpiráciu alebo zostrakizuje a označí za terorizmus :) Po skončení studenej vojny a odpadnutí úhlavného nepriateľa USA - komunizmu - teraz zastrašujú nielen svoje obyvateľstvo, ale celý svet štrašiakom terorizmu, ktorý sami podporujú. A kto má nejaké dôkazy, alebo nebodaj vela vie, tak neskončí v gulagu, ale rovno s gulkou v čele. Alebo dvoma. Samovražda ako vyšitá :) niet správnej spravodlivej strany, ktorá má épravdu v tomto konflikte. Treba byť na strane MIERU. Na strane ľudstva. toto neustále vyberanie si strán podla toho, aká propaganda ťa zasiahne nie je nič iné, ako polarizácia spoločnosti a neustále zastrašovanie ľudí tým, že tí "z inej grupy" ich nejak ohrozujú. Staré dobré rozdeluj a panuj. Keby sa všetci ľudia hlboko zamysleli, tak by zistili, že v prvom rade je najdôležitejší ľudský život a svetový mier s prosperitou každého národa. Vývoj sa vždy zabezpečuje spoluprácou a nie rozdelovaním. Ale to si ľudia asi nikdy neuvedomia, pretože predsa prečo by som sa mal spojiť/spolupracovať s niekým, kto má iné náboženstvo, iné zvyky, iný výzor, rasu a podobne. Vás to ľudia už neotravuje?
 
mínus indicator plus

no konečne FBI   no konečne FBI

to tak dlho trvá, kým prezriete vaše výplatné pásky? ani sa nečudujem, keďže platíte kde-koho...
 
mínus indicator plus

tupônik a jeho obmedzené myslenie   tupônik a jeho obmedzené myslenie

sa ukázali v plnej paráde. 1. američania tak ako stvorili Al Kaidu s bezvýznamnej protivládnej organizácie, keď ich podporovali v Afganistane proti Rusku (priamo sa nemohli zapojiť, nakoľko po Vietname nemali naklonenú verejnú mienku) za príslub samostatného islamského štátu po vzrhnutí diktátora. Tak isto stvorili aj ISIS, ktorá vyrástla na pleciach FSA v Sýrii, tiež za prísľub islamskej Sýrie po zvrhnutí Asada. 2. viem čo je cielom islamistov a nevravím, že sa mi to páči, ale zapamätaj si jedno ISLAM MA SPOJENCOV A PRIATELOV VZDY POKIAL SA IM TO HODI A ICH NAJVACSIM SPOJENCOM SU USA. Len slepý nevidí, že destabilizácia krajín a celých regiónov vyhovuje USA a rozširuje ich investičné príležitosti, ktorými neustále odďalujú bankrot, nakoľko sa točia v dlhovej špirále a ich doláre nie sú kryté ničím. 3. a 4. isto, že primárna príčina na blízkom východe je náboženská, akurát že USA skytou podporou radikálnych hnutí využívajú túto kartu vo spvoj prospech a pomocu nich zlikvidovali množstvo krajín. A v každých časoch svoju agresiu voči suverénnym štátom ospravedlňujú pred verejnosťou svojimi nejakým štrašiakom, šlachetným záujmom a podobne. Od druhej svetovej vojny to bol komunizmus, po 9/11 teroristi (ako ináč islamskí). a mohol by si si zapamätať ešte jednu vec, ak si toho schopný: všetci nepriatelia USA (teroristi, hrozba pre svetový mier atď), ktorých v poslednom čase vybombardovali boli vždy predtým SPOJENCAMI USA. Keď už hovoríš o USA ako o jediných, ktorí "riešia" problémy na blízkom východe (odhliadnuc od môjho názoru, že ich sami spôsobili a bol to dokonca zámer), patrí sa aj pripomenúť, že tá široká koalícia riešenia tohto problému ako je prezentovaný Obamom sa skladá ib a jedine z USA (OK Francúzsko sa nechalo ukecať :) ), avšak bola odmietnutá spolupráca so Sýriou a to dokonca na suverénnom území Sýrie (+ vyhlásenie, že terorizmus nepozná hranice of course :)))) ) na potlačení IS. A to pritom Asad je jediný sekulárny "diktátor", ktorého majú vedla svätých ikon kresťania v Sýrii. Ty postkoitálny a nekonštruktívny žvást. Sú veci, ktoré treba robiť, ale sú rozne spôsoby, ako tie veci robiť a ktorý spôsob si vyberieš, ten svedčí o tvojich úmysloch. A odmietnutie spolupráce so Sýriou v Sýrii svedčí tiež o niečom.. 5. to s tou infekciou som myslel ako prirovnanie, akože ide o zasiatie infekcie = spôsobenie problému :) ty tu točíš niečo o očkovaní, čo ma vôbec nezaujíma a ešte mi tu budeš písať, že nechápem zmysel očkovania :)))) 6. rétorika, ktorou tu vystupuješ, svedčí o tom, že si jedno dementné agresívne netolerantné hovä, ktorému nepomôže nič a nemá ani zmysel s ním diskutovať, ale keď už som tomu venoval pár riadkov, tak ti to pošlem..
 
mínus indicator plus

:)   :)

tlieskaš amíkom za to, že zabíjajú tých, ktorých sami stvorili a podporovali? to je ako keby niekto očkovaním zasial infekciu a potom príde ako hrdina s liekom a ty mu za to ďakuješ a s radosťou zaplatíš. pekne to máš pomotané v tej tvojej vypatlanej hlavičke. Keď už sa tešíš s geopolitických konfiktov a zabíjania, tak to aspoň nepíš do diskusií. Či už ti nestačí kvíkanie pri pivku s tvojimi podobne vypatlanými kamošmi?
 
mínus indicator plus

mňa skôr zaráža fakt   mňa skôr zaráža fakt

že tu nevidím dvorných roztlieskavačov SMEtiarskych diskusí na očierňovanie Ruska, ktorí sú aj na výplatnej páske Súmračnej. Dobrá schýza brigádnici čo? ...Zlé, zlé, agresívne Rusko, dobrý, dobrý Judr. Fico...ale počkať, veď Ficko tvrdí, že Rusko je OK, ale mne povedali v SME, že je zlé. Tak buď sa mýli fuhrer, alebo mienkotvorný denník :) že nedá sa v dvoch diskusiách písať diametrálne rozdielne názory čooooo? hehe sranda tento svet :-D
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME