Štvrtok, 9. júl, 2020 | Meniny má LujzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Codardo
1 >
mínus indicator plus

Dúfam,   Dúfam,

že sa dožijem toho, že celý tento ich slávny "ústav" bude zrušený a títo "vedci" sa začnú konečne živiť vlastnými rukami. Najlepšie s lopatou a čakanom. PS: Akoby zázrakom som sa dožil likvidácie Ústavu marxizmu-leninizmu. Absolútne nikomu nechýba - prirodzene, že len tým, ktorí tam - za naše peniaze - rozvíjali tú "vedu všetkých vied"... Na čele s "najmladším akademikom ČSSR" - Viliamom Plevzom... Tento človek bol síce "akademik", no do studnice ľudského poznania neprispel vôbec ničím... Ani nikto z tých niekoľko stoviek darmožráčov!!!
 
mínus indicator plus

Toto tupé,   Toto tupé,

nenávistné a bezcharakterné indivíduum v SAV nielenže zamestnávajú, ale mu aj vydáva júknihy (vlastne bezobsažné primitívne pamflety), ba poskytujú mu aj priestor vo svojej predajni! Asi by sa nenašiel nikto, kto tak zúfalo systematicky devastuje renomé tejto inštitúcie.
 
mínus indicator plus

Nechcem byť   Nechcem byť

príliš vulgárny, ale dúfam, že tomu sukinmu synovi to čoskoro všetko vyčíslia do posledného centu! Aby ten gauner a všivák požíval - za naše!!! peniaze - výhody ochranky - miesto toho, aby sa zvíjal v klietke hanby niekde na námestí (napríklad v Levoči, kde by ho mohli okoloidúci s odporom opľuť) - to predsa nie je možné! Máme naozaj peniaze na rozdávanie - aj pre takýto ľudský odpad?!
 
mínus indicator plus

Takže   Takže

"kandidátka Smeru je silná"? Nuž, pre nás, ktorí sme ešte úplne neosprosteli, je to "kandidátka zúfalcov"! Úbožiakov, ktorí melú z posledného. Doslova! Ak je tam gauner Ficiak, prostitút Pele, prosťáčik Blanár, bollševický trpáčik Blaha - ostáva ich len poľutovať.
 
mínus indicator plus

Karol Dobrosrdečný,   Karol Dobrosrdečný,

ak tákéto tupé božie hoviadko je na "kandidátke Smeru", svedčí to o "poslednom tažení" tej zločineckej bandy. O pár mesiacov bude mnoho z nich stát pred súdom - a po istom čase sa budú pozerať na tento svet už len spoza mreží. Ten pablbb Blaha asi nie; ten bude chodiť na Úrad práce. Absolútne neužitočné indivíduum...
 
mínus indicator plus

Vyzerá to tak,   Vyzerá to tak,

že tento náš prapodivný "katecheta" je vo veci priamo zaangažovaný. Možno ste ho tými "budúcimi mrežami" trochu vystrašili...
 
mínus indicator plus

Človeče,   Človeče,

prečo sa tu tak systematicky - svojimi pologramotnými "príspevkami" - strápňujete?
 
mínus indicator plus

Len to nie!   Len to nie!

Prečo by si títo darebáci mali užívať svoj nakradnutý majetok v zahraničí? Ja neodvádzam dane (a nie malé!) preto, aby si nejaký gauner mohol nechať stavať luxusné vily kdesi pri mori, aby si žil v blahobyte, hoci po celý svoj všivácky život nič dobré pre túto krajinu neurobil?! Zločinci patria predsa za mreže!!!
 
mínus indicator plus

Človeče,   Človeče,

že je ten Balciar evidentný hlupák, to nevidíte? A že tých svojich "nehnuteľností" má tiež akosi "veľa" - to takisto nevidíte?! Takže sumárne (odpoveď na Vašu otázku, čo urobil): rozkráda majetok nás všetkých! Ako tupý primitívny gauner. Škodí tejto krajine, škodí ná m všetkým. Aj Vám.
 
mínus indicator plus

To, čo ten   To, čo ten

chumaj Balciarko vypotil (tie "obvinenia"), svedčí o jeho veľmi mdlom myslení. Nuž, nie sme všetci géniovia; nie každého príroda či Pánboh obdarí... Na tom svojom vysokom poste ale naozaj nemá čo taký pablb robiť. Horšie však je, že je to - ako sa ukazuje podľa jeho nehorázne obrovského majetku - len obyčajný prašivý zlodej. Nenažraný gauner, ktorý úplne stratil zmysel pre mieru... Obyčajnému zlodejovi, s troškou zdravého rozumu, by stačila z tých jeho nakradnutých nehnuteľností možno polovica - alebo tretina? A na tomto Slovensku by sa mu to asi aj prepieklo...
 
mínus indicator plus

Ten Balciar   Ten Balciar

je asi porovnateľne tupý s Mopslíkom Trnkošom. Nasprostastá zelená guma - takto na seba zbytočne upozorňovať! Dúfam, že ho Matovič a spol. roznesú na kopytách! PS: Všetci títo gauneri stratili súdnosť, resp. mieru toho, až ako môžu kradnúť a drancovať tento štát. Aj treťotriedny ružomberský hochštapler si myslel, že k nakradnutým miliónom by sa mu ešte zišli aj milióny za "zmenky"... Vo svojej slaboduchosti však nerátal s tým, že s americkými právnikmi sa nedá beztrestne ťahať za prsty... Dovtedy chodil s džbánom po vodu, kým... A nepomohli mu ani veštice, ba ani numerológia. Podobne gumák Balciarko: pri troche zdravého rozumu by si bol iste všimol, čo sa deje, aká "budúcnosť" čaká všetkých bezbreho, ba až nepríčetne kradnúcich, všetky tie Kočnerkove opičky, potkanie ksichty Kaliniakovie, ... Nevšimol si, lebo je exemplárne tupý. Alebo nenažraný?!
 
mínus indicator plus

Naozaj,   Naozaj,

to si treba všimnúť, ako sa mu v poslednej dobe "kazí" tvár. Už vyzerá ako potkan, zahnaný do kúta... Neviem však, či by som takto nevyzeral napríklad aj ja, keby som bol okolnosťami (= svojím všiváckym životom) donútený povedať - plaziac sa na kolenách pred iným všivákom - tú pamätnú vetu: "Viem, že ma zabijú."
 
mínus indicator plus

Chuderke   Chuderke

Maruniakovej by som až tak neubližoval. Veď tá, keď prejavila pri pochybných rozhodnutiach (=zločineckých Kočnerovych "zmenkách") aspoň "záchvev" sudcovskej cti, bola nazvaná svojou nadriadenou, Opičkou, že je "absolútna hlupaňa". Preto jej pridelila ako dozor Denisku (Cvikovú); tá už vedela, ako sa treba v tej gaunerskej sudcovskej bande správať...
 
mínus indicator plus

Keďže   Keďže

o vraždení - ako o bežnom "vybavovaní si účtov" - rozprávali nie tak dávno tí dvaja gauneri, Retardovaný Ružomberský Hochštapler a Mopslík Generálny, a to len v takej súvislosti ako je nevydarený pokus o vydieranie (Rusnáčika Hydrocephalusa), zameral by som pozornosť na kágébácko-eštébácke maniere bandy Haščákovcov - Lorencovcov. Zdá sa, že práve tam je to bežná prax... Dal by som hocičo za to, že za "zmiznutie" tých dvoch novinárov sú zodpovední zabijaci odtiaľ.
 
mínus indicator plus

Milý Mentalista,   Milý Mentalista,

akosi Vám uniká, že sa - síce pomaly a s istou "časopriestorovou chybou" - potvrdzuje prakticky všetko, čo si ružomberský hochštapler za tie roky stihol zaznamenať o svojich kumpánoch. Tie rozhovory a odoslané správy majú svoj reálny základ, dajú sa ľahko overiť.
 
mínus indicator plus

Ako vyplynulo   Ako vyplynulo

zo zverejnených správ a rozhovorov medzi tými všivákmi, najviac sa všetci títo gauneri - Retardovaný Kočnerko, Hydrocephalus Haščákovie, Mopslík Trnkoš, Slintoš Úbožiak atď. - boja mediálneho tlaku a verejnosti. Touto zbraňou treba teda proti nim bojovať.
 
mínus indicator plus

Vďaka,   Vďaka,

vážený pane, za Vaše príspevky. Asi ste jediný, kto vidí veci v širších súvislostiach. PS: Hádam sa podarí dostať za mreže aj gaunerov z kliky Haščákovcov - Lorencovcov.
 
mínus indicator plus

Hydrocephalus   Hydrocephalus

teraz veru asi nemá veľa času (a chuti) niečo vypisovať. Usilovne počas prebdených nocí rozmýšľa (napriek svojmu mentálnemu deficitu), aká z kágébácko-eštébáckych fínt by mu mohla ešte pomôcť. Ak Mopslík Generálny - počas "priateľského rozhovoru", keď ho Gaunerko Retarďák Ružomberský tak kamarátsky viackrát nazval "tupým ***** - len smutne konštatoval so stiahnutým chvostom "viem, že ma zabijú" - vrhá to veľmi, ale naozaj veľmi zlé svetlo na celú tú zločineckú kompániu haščákovcov - lorencovcov... Koľko vrážd už majú títo kágébáčikovia - eštébáčikovia na svedomí?
 
mínus indicator plus

Myslím,   Myslím,

že je najvyšší čas pozrieť sa aj na tých predajných darebákov z lekárskych kruhov, ktorí zdravých ľudí - napríklad túto arogantnú opičku, zdravého nemocného Majského a ďalších - dokážu bez mihnutia oka a bez štipky cti poslať na PN! Kam sa podela ich stavovská česť? Ich obyčajná ľudská dôstojnosť? Ich sebaúcta - keď sa dajú aj oni kúpiť za judášsky groš?!
 
mínus indicator plus

Vďaka za   Vďaka za

cenný príspevok do diskusie. Kiežby sa ozvali všetci, ktorým táto právnická sviňa strpčovala život - a podľa toho by potom aj mohol vyzerať jej trest (dĺžka pobytu za mrežami). Sú to smutné prípady, naše "dámičky z vyššej spoločnosti", táto opička Jankovská, grófka Rošková, súložnica Bubeníková, presstitútka Ruttkayová a ďalšie a ďalšie... V skutočnosti tupé lazníčky, špinavé nenažraté fuchtle. Taký Kali, nasprostastý primitívny gauner, aspoň neprovokuje; zaliezol kamsi do myšacej diery, mysliac si - ako mu jeho obmedzený rozum dovoľuje - že ak národ nebude vidieť jeho hnusný potkaní ksicht, že sa naňho (a na jeho zločiny) zabudne... Nezabudne sa!
 

1 >

Najčítanejšie na SME