Nedeľa, 31. máj, 2020 | Meniny má Petronela, PetranaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Slovák ako repa
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Hop na námestie...   Hop na námestie...

Chceme novú vládu !!! a štngot...Dosť bola FICA !!! A dookola každý 2. deň...
 
mínus indicator plus

Tento štát riadia totálni diletanti.   Tento štát riadia totálni diletanti.

Načo vymýšľajú nejaký fond, na ktorý sa majú skladať súkromníci? Nech im dajú iné výhody a nemusia vmýšľať takéto hlúposti, ktoré sú vhodné akurát tak na tunelovanie, všakže pán min. Plavčan - fond pre mladých učiteľov a druhý pre študentov...
17.04.2016 20:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Jasnačka   Jasnačka

To je pravda. 100% súhlas, inak aj mne sa Beblavý páči, veľmi bystrý chlap. Včera som inak pozeral chvíľu hokej BB - Nitra. Dnes je ďalší zápas. Na ľade na celý kruh veľká reklama Medical Group - to sú tí s tým CTčkom z Piešťan. Inak aj celý klub BB sa teraz volá i-clinic, to ani neviem čo je za firmu. Ale tiež robí do zdravotníctva. Akurát minulý týždeň hlásili, že GP zastavila trestné stíhanie, asi čakali na voľby....Tiež sa nič iné nedalo čakať, pokiaľ to má Čižnár pod palcom.
 
mínus indicator plus

Sorry číta si to vôbec?   Sorry číta si to vôbec?

Beblavý hovorí presne to isté čo ty. A venuje sa tomu tiež už určité obdobie, tak nie je naivný. Inak od tohto nového ministra sa nič iné ako zvyšovanie poplatkov nedá čakať. Ved to isté spravil v Slovenskej pošte ako krízový manažér. Podľa mňa veľmi slbý, lebo doteraz sa na pošte kde sídli poštová banka nedá platiť platobnou kartou za poštové služby. A to je na smiech. Tak čo je toto za manžéra tento Drak či ako sa volá...Ved zvyšovať ceny dokáže aj piatak na základnej, na to nepotrebuje ani maturitu, ba ani diplom...
 
mínus indicator plus

ty si čítal ten rozhovor.   ty si čítal ten rozhovor.

Vrejný činiteľ je platený z daní. A tak daňový poplatník musí poznať zdravotný stav volených papalášov...Logické nie??? Funguje to v celej Eur=ope a USA a my na Slovensku sme zase iní kôli voličom SMERu??? To kde sme???
 
mínus indicator plus

súdruženko Hranol je ústavný činiteľ a   súdruženko Hranol je ústavný činiteľ a

to 2. najvyšší...Takže zatajovanie jeho zdravotného stavu nie je na mieste a je neštandardné. A čo sa týka tých asociálov - si riadny humorista. Daj ešte nejaký...D1 do roku 2018??? Inak slovo rodina tu vyznieva ako by sa jednalo o mafiánsku rodinu - krstný otec a spol. Uvedom si to súdruženko. Opak asociála je sociál??? Takže ty si socialista??? A to je čo???
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Zase sa nič nedozvieme od Hranola.   Zase sa nič nedozvieme od Hranola.

Ani či sa stretol s Hasčákom v byte na Vazovovej a teraz či je v nemocnici a čo mu je. Toto sú vyslovene diktátorské praktiky. Také mal aj HITLER a STALIN.
 
mínus indicator plus

Ani NDS si neplní povinnosti, tak aj tej   Ani NDS si neplní povinnosti, tak aj tej

NDS dáme pokutu ? Ale tú pokutu NDky zase zaplatíme všetci, ved je to štátny podnik, pardón bordel, ktorý riadil syn Štbáka - Počátek druhý a dúfam, že posledný gauner v rodine.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Obchvat Detvy stavali 2 roky.   Obchvat Detvy stavali 2 roky.

Teda tých 7 km, kde ked sa rozbehnete, už musíte brzdiť na brovskom neprehľadnom kruhovom objazde, ked odbočíte na Lučenec, tak nasleduje další kruháč. Takže ja to tipujem tak ešte 15 rokov, rok 2030 aj s obchvatom Žiliny , Prešova, tunelom, Hubovou ...
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Táto banda zlodejov šlape po voľbách dál   Táto banda zlodejov šlape po voľbách dál

Banánystán alebo Kocúrkovo. Generálna prokuratúra pod vedením Ficovho spolužiaka všetko zmietne zo stola, čo môže skompromitovať túto MAFIU.
 
mínus indicator plus

Tento teplý hlas tára akoby práve vyšiel   Tento teplý hlas tára akoby práve vyšiel

z bordelu, ale podstata je inde. Koľko rokov je na ministerstve ? Skoro 10 rokov...Tak mal toľko možností to zmeniť, ale namiesto tuneloval fondy určené pre študentov a mladých učiteľov. A teraz im vraj chce pomáhať??? No nebudme naivný, tento človek im pomôže tak akurát do hrobu. Ale povedal jednu pravdu nahlas. SMER a SNS to nikdy nevzdá...A vždy bude chcieť KRADNÚŤ !!!
 
mínus indicator plus

ďalší expert u Kaliňáka ???   ďalší expert u Kaliňáka ???

A kde bol doteraz? A tomu nevadí, že tu minulý rok sa mesiac pohyboval v Nitre strojca atentátov v Paríži ??? Jemu vadia výroky o nejakých Židoch a SNP ??? Súdruh mne výroky nevadia, mne vadia činy...Prečo sa človek musí báť na Slovesnku o svoju bezpečnosť??? Vy expert...Na Marse ste už boli? Marťania sú tiež extrémisti??? Majú zelenú farbu ako Kotleba, tak asi áno??? čo myslíte vy expert... Mne vadí, že sa tu beztrestne kradne a to hlavne v zdravotníctve. Okrádajú sa chorí ľudia, odkladajú sa operácie, ktorých sa pacient ani nedožije atd...Toto nie je extrémizmus??? Okrádať chorých??? Ty milo...expert u Kaliho...
 
mínus indicator plus

Košická zdravotnícka MAFIA sa   Košická zdravotnícka MAFIA sa

zabezpečila na 10 generácií dopredu. Už do roku 2080 nemusia nič robiť, len si užívať nakradnuté prachy zo Všeobecne plytvajúcej VšZP.
 
mínus indicator plus

DPH a s.r.o. sú najväčší podvod režimu.   DPH a s.r.o. sú najväčší podvod režimu.

Keby sa zrušila DPH by bolo najlepšie. Je to nepriama daň, ktorú hradia až koneční užívatelia, čo sú prakticky občania. pretože plátca DPH si ju odráta z prijatej DPH. Je to vlastne okrádanie občanov štátom. Prvým krokom by malo byť zrušenie vratiek DPH a tým zamedzenie špekuláciám a okrádaniu štátu - občanov. Čo je to za firma, že viac nakúpi ako vyprodukuje. Predsa taká firma môže reálne fungovať max. rok. Tak nech si počká na odrátanie DPH z vlastných prijímov a nie ju pýtať od štátu. Spoločnosť s ručením obmedzeným je druhý najväčší podvod. Ako môže firma s ručením pár tisíc eur robiť milionové obchody? Ved každému musí byť jasné, že je to vysoké riziko, ktoré môže pripraviť slušnú firmu o pekný balík...
 
mínus indicator plus

Niektorí poslanci ĽS sa vzdali funkcií.   Niektorí poslanci ĽS sa vzdali funkcií.

Konkrétne na tej fotke čo sedia pri Kotlebovi - páni Schlosár a Beluský sa vzdali funckií v tej firme BBRSC, ktorá patrí BB VUC. Čo sa týka župana, myslím si že by to nebolo rozumné sa vzdať. Veď čo keď budú predčasné voľby do NR SR ? Lebo táto koalícia mi pripadá umelá ako Anča zo sex shopu. Minulý týždeň naplno vypukla kauza Plavčan, min. školstav. Nikomu už nevadia jeho rozkrádačky. Tak ako to bude fungovať dalej v praxi? Každá strana bude zahľadená do seba a kradnúť čo sa dá. A tváriť sa, že to nie je ich problém čo robia druhí koaličníci...Ved my ani nevieme čo je vtej zmluve, ktorá zradila voličov Sieťe a Mostu. Dúfam, že sa spamätajú podaktorí ďalší poslanci a dajú stopku tejto zrade...
 
mínus indicator plus

Kupovanie hlasov cez penzie   Kupovanie hlasov cez penzie

Dôchodcovia sú veľmi vzorní voliči a ich počet sa neustále zvyšuje. Takže ide o kupovanie si ich hlasov dúfajme, že pred predčasnými voľbami, ktoré si želám čo najskôr - skôr ako im zvýšia dôchodky. Táto vládna banda to má premyslené. Ale zabudla na: 350 tisíc živnostníkov 150 tisíc pedagogických pracovníkov 100 tisíc zdravotníckych pracovníkov Takže to je spolu 600 tisíc pracujúcich. Dôchodcov je vyše miliona. Jasný dôkaz, že táto vládnuca banda dokáže kradnúť len v milionoch.
 

1 >

Najčítanejšie na SME