Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: terdzo
1 >
mínus indicator plus

 

Tento rok určite nie.
 
mínus indicator plus

 

On bol vždy tak trochu problémový. Ak schytá COVID, tak to nerozchodí. Pravdepodobne. Samozrejme mu to neželám. Len by nemusel čechánkov zásobovať nezmyslami.
 
mínus indicator plus

 

To sú tí, čo si myslia, že Gates je farmaceut? A o Windowsoch nikdy nepočuli?
 
mínus indicator plus

 

A inak ja som sa nepýtal, ako nenosiť rúško. To je jednoduché, proste si ho nedám. Dám si respirátor. Kvôli takým, čo na srú. A mám ho tak 20 až 50 minút za deň, keď idem niečo kúpiť do potravín. Tam ma totiž bez neho ani nepustia. Na toto sa ozaj nemôže nikto sťažovať. Von so psom chodím so ženou bez rúška. Sme sami v poli. A inde sa aj tak nedá chodiť, keď máš home office. Vo vlastnej firme. To čo som sa pýtal je, ako sa chrániť, keď musíš ísť medzi ľudí o ktorých nič nevieš. Ak teda bez rúška/respirátoru. Lebo aj niektorí mladí, ktorí si bohorovne mysleli, že šak ja to nemôžem dostať, sú už pod drnom. Osobne poznám. Teda, poznal som.
 
mínus indicator plus

 

No, ozaj veľmi rozumné. Rúška sa nosia všade. To si si ešte nevšimol? A po celom svete umierajú ľudia, to si si asi tiež nevšimol. Podľa Teba sa nič, ale vôbec nič nedeje. Zvláštny pohľad na vec. Hm.
 
mínus indicator plus

Presne tak,   Presne tak,

a ešte keď vezmeme do úvahy, že tá prvorodička bola mladučká, tuším 18, a bola to nejaká kaderníčka, či nechtárka (to neviem presne) tak vystrašenosť pri tom bliakaní tej nuly mohla byť pomerne vysoká. Taká sa manipuluje veľmi ľahko.
 
mínus indicator plus

 

Daj návod, ako sa bez rúška chrániť, resp. nenakaziť a neskončiť na chodbe nemocnice vo vreci, prípadne v mraziacom kamióne pri cintoríne.
 
mínus indicator plus

 

No hej, ale pódium je pódium. A špeciálne pri Holdener tohtoročnej, len pomaly sa zlepšujúcej forme. A preboha áno, súhlasím a ak si si nevšimol, niekoľkokrát som to tu napísal, že nemala na tréning na race slope čas. Nemusím ma presviedčať o tom, s čím súhlasím. A to, čo povedal Magoni, a to zase nie nejaký pako, ktorý si vymýšľa, sa dá chápať len tak, že aj keby nešli na rýchlostné do St. Antonu, aj tak by mali na race slope sa problém dostať, a ak, tak iba vďaka jeho kontaktom. Inak si neviem jeho slová vysvetliť.
 
mínus indicator plus

No tak teraz trepeš Ty,   No tak teraz trepeš Ty,

Wendy asi ťažko trénovala na race slope vo Flachau, keďže bola na tom rovnako ako Petra. Si si nevšimol, že išla SG v Antone? A ešte mi povedz, čo je v predchádzajúcom mojom príspevku zle? Je dosť nepríjemné s Tebou diskutovať, lebo ja trepem, Magoni trepe, len Ty máš pravdu. Faktom je, že mi nie je jasné, prečo Magoni tvrdil, že nemohli trénovať, lebo nemajú za sebou silný národný zväz. Lebo keby mali za sebou aj 4 zväzy tak jedno určite nemali. Čas. Ale ten nemala ani Holdener, a ako išla.
 
mínus indicator plus

 

Ak aj niečo urobil dobre, tak svojich chovaním to celkom pekne zatienil. A navyše totálne polarizoval spoločnosť, keby ho tam nechali ešte tak mesiac robiť bordel, občiansku vojnu by som nevylučoval. Ľudia sa z neho smejú, už aj z celých USA. A tie vždy predstavovali etalón demokracie, slobody, úspechu. Dnes to už zďaleka nie je tak. Moja nebohá babka, ktorá ich celý život obdivovala, sa musí v hrobe obracať.
 
mínus indicator plus

 

Mám pocit, že nechceš diskutovať, ale sa vadiť. Čo mám vysvetľovať? Jasné, že nemala kedy. Trénovať mohla len v pondelok, alebo v utorok doobeda a aj to mimo súťažného svahu. Miesta na tréning je ale na tej hore spústa. A navyše bol tam rovnaký sneh ako v Semmeringu, ktorý ona nemá rada, a dopadlo to úplne rovnako, akurát vo Flachau s o dosť lepším časom. O čo sa to vlastne naťahujeme?
 
mínus indicator plus

 

Viazať sa na kňaza? Samozrejme že nie. Ale sú takí aj takí. A povedzme si otvorene. Veľmi veľa jednoducho zmýšľajúcich veriacich je na kňaza naviazaná. Majú sním bližší vzťah, než s Bohom. Hlavne u starších žien to tak býva. Hovorím zo skúsenosti. Ľudom bolo odjakživa bližšie to, čo vidia, počujú, čoho sa môžu dotknúť. A ak je kňaz príjemný človek, dobrý kazateľ a je komunikatívny, dokážu ho priam zbožňovať.
 
mínus indicator plus

 

Fakt je, že na to mala len 1 deň.
 
mínus indicator plus

 

Ja to sledujem viac ako trošku. Oveľa viac. Ale neviem, či si videl rozhovor s Magonim. Jasne sa vyjadril, že na kopec ich nepustia. Ak vie niečo dosiahnuť, tak len vďaka svojim kontaktom. Ale úprimne. Je to svah, kde Petra stála 3x na bedni, z toho 2x vyhrala. Neviem posúdiť, do akej miery je dôležité, aby trénovala presne tam, alebo si odskočila na neďaleký rote 8-ter alebo flying Mozart. Alebo na vrchnú časť zjazdovky, na ktorej sa jazdil obrák v 2016.
 
mínus indicator plus

 

Čo spravil zlé? Chová sa ako idiot. To by asi prezident jednej z najmocnejších krajín nemal. Ten jeho posledný záťah hovorí za všetko. Prečo sa od neho odvracajú aj jeho pôvodne podporovatelia asi? Ja som vy-hral. Veď je to rovnaký dilino ako Harabin. A možno ešte oveľa horší. Namyslený sebestredný blbec. Ak sa Ti páči jeho správanie, tak sa nad sebou zamysli.
 
mínus indicator plus

 

A ako sa majú chovať k najinteligentnejšiemu, najpokornejšiemu, najhumánnejšiemu, najkultivovanejšiemu a proste najlepšiemu prezidentovi, akého kedy USA mali?
 
mínus indicator plus

 

Ale to by asi nemohla aj tak, keďže tam rozhoduje rakúska lyžiarska asociácia. Samozrejme im záleží na vlastných.
 
mínus indicator plus

 

Netuším, či je vinný, ani ma to nezaujíma, ale po zhliadnutí toho videa som usúdil, že chlapec určite nebude v poriadku. Nadutosť z neho len tak srší.
 
mínus indicator plus

 

Je mi to ľúto, ja som mal šťastie na tých skvelých. Keďže správca farnosti bol zároveň dekanom bohosloveckej fakulty, vyberal si to najlepšie. Ale aj tak, nesúhlasím s mnohým. Nie som žiaden sexuálny predátor, ale to, ako rieši cirkev veci ohľadne sexu - viď téma článku - to mi strašne vadí. Ako keby na svete nebolo veľa omnoho horších vecí.
 
mínus indicator plus

 

Tak tak, úplne súhlasím.
 

1 >

Najčítanejšie na SME