Sobota, 30. máj, 2020 | Meniny má FerdinandKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Anasteus
1 >
mínus indicator plus

Pretože celý Západ   Pretože celý Západ

vedie zločinecká psychopatická plutokracia, ktoré je nepriateľská ľuďom. Klame ich, okráda, podvádza, manipuluje, chce zničiť ich kultúru, urobiť z nich otrokov a parazitovať vo veľkom. Nemôže to ale urobiť naraz, aby to neodhalilo príliš veľa ľudí a nezničil sa plán. Dôverovať plutokracii je nemožné, má zlé úmysly a robí všetko pre to, aby pravda nevyšla na povrch. Dôvera voči nej je nulová.
 
mínus indicator plus

Teraz si už môžu   Teraz si už môžu

vyhlasovať čo len chcú.
 
mínus indicator plus

Ale oceňujem na Sme   Ale oceňujem na Sme

to, že sa nezapojil do šialenej propagandy amerického fake news ohľadne impeachmentu. Ušetrí si veľa hanby, keď to celé praskne.
 
mínus indicator plus

Boj už čoskoro skončí   Boj už čoskoro skončí

porazením komunizmu aj na Západe, s krycím názvom "liberálna demokracia". A potom naplno rozbehneme Gorilu.
 
mínus indicator plus

Aká demokracia, aká diskusia?   Aká demokracia, aká diskusia?

Žiadna diskusia neexistuje. Existuje len pritakávanie rovnakozmýšľajúcich, nálepkovanie oponentov a snaha nepripustiť ich k slovu. Ilúzia demokracie a jednostranná propaganda. To je to, v čom žijeme.
 
mínus indicator plus

Presne tak,   Presne tak,

cenzúra a diskriminácia hoci aj v súkromnom kníhkupectve svedčí o totalitom duchu majiteľa a poprení princípu demokracie. Nemusí to byť trestný čin, ale je to predstupeň totality, zvyšovanie miery akceptácie totalitnej mentality v širokej verejnosti, ktorá sa môže reálne do totality zhmotniť pri voľbách. Meško si možno ani neuvedomuje, že sa stavia do pozície osvieteného elitára, ktorý rozhoduje, čo je pravda, nálepkuje a manipuluje verejnú mienku v prospech svojho videnia sveta, aj keď s milým úsmevom a ukľudňujúcim hlasom. No ak vedie obchod, ktorý nazýva "všeobecný", "univerzálny", potom nám do očí klame a zneužíva výsadné postavenie vo svoj ideologický prospech. Už úplne neznesiteľné je jeho kastovanie ĽSNS, regulérnej parlamentnej strany, aké je nevhodné ju ukazovať, propagovať, aby len náhodou ľudia nepodľahli "čaru zakázaného ovocia". Bezočivá nadradenosť manipulátora, ktorý jedná s ľuďmi ako s hlúpymi ovcami, na ktoré treba neustále dávať pozor. Vôbec ho pritom nenapadne, že to celé môže byť aj inak, že sa môže hlboko mýliť a ľudí oslovuje niečo, čo je len mimo rámec jeho chápania, no rovnako legitímne ako je svet. A možno ho to aj napadlo a len sa bojí, aby väčšina jeho svet neodmietla. Mentalita nadradených majiteľov pravdy, na míle vzdialená duchu demokracie a tolerancie, je práve to, čo rozožiera demokraciu zvnútra ako rakovina. Oni ju nerozvíjajú, len zneužívajú. Rozmýšľajú ako ju preľstiť, ako ju krok za krokom znefunkčniť, ako oklamať a zmanipulovať ľudí, aby nakoniec akceptovali ich videnie sveta. Takíto nepatria do demokracie, sú reliktom, živou mentálnou fosíliou z dávnoveku, ktorá sa v nesprávnom čase ocitla na nesprávnom mieste.
 
mínus indicator plus

Keď budeš mať na účte   Keď budeš mať na účte

sto eur, tak to tak aj môže byť.
 
mínus indicator plus

A prečo by bez bánk nemohol fungovať?   A prečo by bez bánk nemohol fungovať?

Ak sú poplatky vyššie ako úroky, nie je dôvod, aby držali ľudia peniaze v banke. Ak sa ešte k tomu zavedú záporné úroky, potom by peniaze v banke držal už len blázon. Bude sa platiť v hotovosti alebo existovať jedna regulovaná investíčná banka s obmedzenými právomocami, aby sa dali robiť bankové prevody do zahraničia. A na hypotéky budeš mať súkromné pôžičkové spoločnosti, tak ako je to na Západe. Druhá možnosť je, že sa úplne liberalizujú bankové služby a banku si môžeš založiť aj ty.
 
mínus indicator plus

Politici klamú na dennom poriadku,   Politici klamú na dennom poriadku,

to vieme už od staroveku. Ale klamať verejne a pritom vytvárať zdanie objektívnosti podporené "hlasom ľudu", je už špinavosť najhrubšieho zrna. Čistá stoka. Takýto systém si zaslúži naše najhlbšie opovrhnutie a súčasne radikálnu zmenu. Inak skončí celý Západ v pekle.
 
mínus indicator plus

Presne takéto   Presne takéto

prieskumy sú dôvod, prečo je nutné 50-dňové moratórium. Manipulácie a lži, žiadne informácie.
 
mínus indicator plus

Ďalšou výbornou knihou,   Ďalšou výbornou knihou,

ktorú možno len odporúčať na dlhé zimné večery je "Jak byl vynalezen židovský národ" od renomovaného židovského historika, žijúceho v Izraeli, Shlomo Sanda. Veľmi zaujímavé čítanie.
 
mínus indicator plus

Presne tak,   Presne tak,

Halloween je forma kultúrnej agresie hybridnej vojny. Pokus o odstránenie kresťanských základov Európy a ich náhrada pohansko-luciferiánskym kultom v intenciách globalistickej agendy.
 
mínus indicator plus

Nič také ani netreba   Nič také ani netreba

podpisovať. Byvalý riaditeľ CIA John Brennan sám na jednej konferencii ohlásil vypúšťanie aerosólov do ovzdušia v programe znižovania globálneho otepľovania. Chemitrails sú potvrdený fakt priamo od CIA.
 
mínus indicator plus

Len škoda, že sa na tom   Len škoda, že sa na tom

marketingovým o*ebávaní davu podieľajú vedci. Vedci vybraní Esetom a ich názory šírené liberálnym mainstreamom je záruka, že sa budú dezinformácie a hoaxy šíriť úspešne aj naďalej.
 
mínus indicator plus

Jediný nácek si tu ty.   Jediný nácek si tu ty.

Nemusíš ma poučovať o čom je fašizmus, viem to lepšie ako ty. Zaujímajú ma prejavy a činy, nie tvoje nálepky "liberála", čo si si nalepil na čelo. Si arogantný totalitný elitár, čo zožral všetku múdrosť sveta a má právo všetkým určovať, čo si má myslieť a čo robiť. A to bez ohľadu na to, aké nezmysly to sú. Týmto pozdravujem aj ja teba.
 
mínus indicator plus

Toto je liberálny fašizmus   Toto je liberálny fašizmus

v plnej nahote. Treba sa zmobilizovať a všetkými silami poraziť zločineckých liberálnych fašistov!
 
mínus indicator plus

Bhagdádi už zahynul asi piatykrát.   Bhagdádi už zahynul asi piatykrát.

Teraz čakám, kedy sa objaví na videu.
 
mínus indicator plus

Trump vracia úder.   Trump vracia úder.

Americké ministerstvo spravodlivosti (DOJ) začína zostavovať veľkú porotu a otvára kriminálne vyšetrovanie osnovateľov a aktérov obvinení Trumpa zo spolupráce s Ruskom, tzv. Russiagate (New York Times). https://www.nytimes.com/2019/1...
 
mínus indicator plus

Čo tak smutno,   Čo tak smutno,

pani šéfredaktorka? Nejako sa nám to celé rúca pod rukami...
 
mínus indicator plus

Ale samozrejme,   Ale samozrejme,

že si to čitatelia Hlavných správ overili. Urob si tú námahu, choď na stránku FB Milana Uhríka (europoslanca) a máš to z prvej ruky. V jeho príspevku na túto tému nájdeš aj jeho komentár, kde sú presné odkazy a linky na dokumenty EÚ, ktoré hľadáš. A potom zistíš, ktoré sú tie dezinformačné médiá, ktoré zatajujú dôležité informácie.
 

1 >

Najčítanejšie na SME